placeholder
"

TURBOX

" araması için 1871 sonuç listeleniyor

TURBOX

Turbox

Hayatı kolaylaştıran teknolojik aletlerin başında gelen bilgisayarlar farklı ihtiyaçlara uygun seçenekleriyle öne çıkıyor. Turbox markasının masaüstü bilgisayar ve kasa ürünleri, hem kişisel kullanım hem de eğitim ya da profesyonel kullanım için uygun modeller sunuyor. Değişik donanım ve yazılım alternatifleri ile kusursuz fiyat performans modelleri geliştiren Turbox bilgisayar, makul fiyatlı çözümleri ile kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Marka, çocukların eğitim amaçlı ihtiyaçlarına yanıt veren modellerden temel özellikler sunan ekonomik ürünlere, profesyonel amaçlı bilgisayarlardan temel bilgisayar parçalarına sayısız ürün seçeneği sunuyor.

Turbox masaüstü bilgisayar seçenekleri arasında klasik kasaların yanı sıra oyun bilgisayarları ya da mini PC modelleri de bulunuyor. Turbox oyun bilgisayarı ürünleri en zorlu oyunları dahi başarıyla çalıştırıyor, hem görüntü hem performans açısından etkileyici sonuçlar veriyor. Turbox bilgisayar yorumları arasında yüksek performansın uygun fiyatla satın alınmasından duyulan memnuniyet öne çıkıyor. Turbox masaüstü oyun kasası yorum ve görüşleri de gençlerin ve çocukların hayalini kurdukları oyun bilgisayarlarının performanslarına dair önemli değerlendirmeler içeriyor. Markanın farklı amaçlar için tasarlanmış bilgisayar modellerine Trendyol aracılığıyla rahatlıkla ulaşılabiliyor. Trendyol’un geniş ürün yelpazesi içinde markanın masaüstü bilgisayar, mini bilgisayar, monitör ve bilgisayar parçaları yerini alıyor ve bu ürünler için avantajlı fiyat seçenekleri sunuluyor. Dönemsel indirimler ve özel kampanya seçenekleri ile markanın bilgisayar model ve parçaları makul fiyatlarla gönül rahatlığıyla satın alınabiliyor.

Turbox Bilgisayar Seçenekleri ve Özellikleri

Turbox masaüstü bilgisayar seçenekleri sunduğu model çeşitliliği ile her türlü ihtiyaca makul çözümler sağlıyor. Yüksek verim ve maksimum performans sunan masaüstü bilgisayarlar, sadece kasa olarak satın alınabildiği gibi ekran, mouse, klavye gibi setler olarak da tercih edilebiliyor. Görsel açıdan oldukça estetik ve işlevsel tasarımlar sunan kasa modelleri arasında sade ve şık seçenekler olduğu gibi, ışıklı ve gösterişli ürünler de bulunuyor. Farklı donanım güçleri sağlayan Turbox PC seçenekleri, hızlı ve yüksek işlem kapasitesi sunuyor. Günlük işleri başarıyla yerine getiren ve kişisel kullanım için gerekli altyapıyı sunan masaüstü Turbox PC modellerinin yanı sıra üstün performans özellikleri bulunan modeller de seçilebiliyor. Donma, kasma, takılma gibi sorunlara izin vermeyen ve en zorlu işlevleri dahi başarıyla yerine getiren gelişmiş modeller, günlük ofis işlerinden karmaşık tasarım işlemlerine üstün performansları ile öne çıkıyor. Hızla gelişen teknolojik dünyada bilgisayarların hızı kullanılan programlar ve oynanan oyunlar açısından önemli bir noktayı oluşturuyor. Anakart, işlemci ve RAM modellerinin uyumu ile ortaya çıkan üstün performanslar işlerin daha kolay halledilmesini kolaylaştırıyor. İzleme ve oynama keyfini artırıcı bir rol üstlenen bilgisayar hızları için yüksek donanım özellikleri gerekebiliyor. Oldukça ekonomik modelleriyle tanınan markanın makul fiyatlı standart bilgisayar seçenekleri yanında yüksek performans ürünleri de büyük ilgi görüyor.

Bilgisayar satın almadan önce hangi amaçla kullanılacağının göz önünde tutulması ve buna uygun modellerin tercih edilmesi öneriliyor. Yazı yazma, sunum hazırlama, belge oluşturma ya da film izleme gibi temel işlevler için başlangıç düzeyi masaüstü bilgisayarlar yeterli oluyor. Standart donanım özelliklerine sahip olan modeller öğrencilerin ders takip etme, ödev araştırması yapma, video izleme gibi ihtiyaçlarına kolaylıkla yanıt veriyor. Sesli ve görüntülü konuşma yapmak, konferans programlarını kullanmak için ise kamera, mikrofon ve kulaklık özelliklerinin de bulunması tercih ediliyor. Evinde bilgisayar olanlar sadece Turbox kasa alarak bilgisayarlarını yenileyebiliyor. Bilgisayarlarını tüm parçalarıyla yenilemek isteyenler için ise kasa, klavye, ekran, mouse ve diğer parçaların yer aldığı farklı takım seçenekleri bulunuyor.

Yüksek Performans Modelleri

Yüksek işlem kapasitesi gerektiren profesyonel kullanımlar ya da grafik yönü güçlü oyunları oynamak isteyenlerin ise teknik açıdan daha gelişmiş masaüstü bilgisayar modellerine yönelmesi gerekiyor. Turbox masaüstü oyun kasası yorum ve görüş sayfalarında fiyat performans bakımından olumlu geri dönüşler alıyor. Grafik ya da kurgu programları gibi üstün performans gerektiren uygulamalar için de yüksek işlemci kapasitesine ihtiyaç duyuluyor. Anakart, işlemci, RAM gibi donanım özellikleri gelişmiş olan Turbox kasa seçenekleri, işlerin daha hızlı biçimde bitirilmesini mümkün kılıyor. Bilgisayar parçalarının teknik özelliklerinin doğru biçimde incelenmesi ve markalarının göz önünde tutulması da büyük önem taşıyor. İşlemci markalarının modellerine karar verirken hangi nesil olduğu gibi özelliklerin de göz önünde tutulması tavsiye ediliyor. Marka ve malzeme kalitesinin yanı sıra oluşturulan bilgisayar kombinasyonlarının birbiri ile uyumu da büyük önem taşıyor. Toplama bilgisayarda uyumsuz parça seçimi gibi sorunlar görülebilirken, Turbox markası tarafından oluşturulan modeller birbiri ile teknik ve kapasite açısından uyumlu kombinasyonlar içeriyor. Gereksiz yere yüksek fiyatlı parçalar alınmasının önüne geçen marka, kullanım amacına ve bilgisayarın diğer parçalarına uygun donanım seçenekleri sağlıyor. Doğru seçilmiş parçalar daha uzun ömürlü ve sağlıklı kullanım sunarken, bilgisayarlardan maksimum performans elde etmek de kolaylaşıyor.

Grafik ağırlıklı çalışma yapacak olanlar ile bilgisayar oyunlarından vazgeçemeyenlerin ekran kartı seçimleri de önem taşıyor. Grafik ağırlıklı işlemleri istenen netlik ve hızda yapabilmek için monitör özellikleri kadar ekran kartının kapasitesine dikkat edilmesi gerekiyor. Turbox ekran kartı seçenekleri kusursuz görüntü kaliteleri ile her türlü ihtiyacı başarıyla yerine karşılıyor. Bilgisayarda yoğun veri depolayan ve geniş saklama alanına ihtiyaç duyanlar için de yüksek kapasite sunan özel masaüstü bilgisayarlar bulunuyor. HDD ya da SSD olarak tercih edilebilen depolama alanları farklı büyüklüklerde pek çok seçenek sunuyor. Hem SSD hem HDD saklama alanlarına sahip olan modeller ise hem hızları hem sağladıkları geniş kapasite ile öne çıkıyor. Ekstra bir saklama alanına ihtiyaç bırakmayan bu bilgisayar modelleri, istenen data ve dosyalara anında ulaşmayı da kolaylaştırıyor.

Turbox Oyun Bilgisayarı Modelleri

Markanın iddialı olduğu modeller arasında yüksek donanım özellikleri ve güçlü performans sunan oyun bilgisayarları da bulunuyor. Güçlü işlemci ve anakartların yanı sıra grafik kartlarıyla da öne çıkan oyun bilgisayarları, grafik açıdan kusursuz seçenekler sunuyor. Oyun bilgisayarı modellerinde dünyaca ünlü bilgisayar parçası firmalarının yüksek kaliteli ürünlerini kullanan marka, rutin işlerin yanı sıra zorlu oyunların üstesinden kolayca gelecek modeller geliştiriyor. Standart bilgisayara göre daha güçlü donanım özellikleri ve daha işlevsel bir kullanım sunan oyuncu modelleri, gelişmiş ekran kartları yanında çok özel mouse ve klavyeler ile güçlü monitör teknolojileri sunuyor. Oyunları en yüksek kalite ve grafik özellikleri ile oynamaya olanak tanıyan oyuncu bilgisayarları, uzun süreli yoğun kullanımlarda dahi ısınma ya da kapanma gibi sorunlara yol açmıyor. Yetersiz masaüstü bilgisayar seçenekleri ağır grafikler içeren oyunlarda donma, kasma gibi sorunlara neden olurken, güçlü oyuncu bilgisayarlarında bu tür aksamalara rastlanmıyor.

Soğutma sistemleri daha gelişkin olan bu bilgisayarlar, estetik açıdan da LED ışıkların yoğun kullanıldığı, gösterişli kasa yapıları sunuyor. Yüksek RAM güçlerine sahip olan, grafik kartlarının üstün performans gösterdiği oyun bilgisayarı modelleri, ek soğutma sistemleri sayesinde kasanın tüm noktalarının gereken sıcaklıkta kalmasını kolaylaştırıyor. Özel oyuncu modellerinde yapılan işlemleri hızlandıran güçlü RAM’lerin yanı sıra depolama alanları da daha geniş oluyor. Depolama alanlarının daha yüksek hız sunan Solid State Disk, yani SSD’lerden oluşması da büyük önem taşıyor. Oldukça sessiz çalışan bu diskler, performans açısından büyük avantaj sağlıyor. Oyuncu bilgisayarlarının diğer önemli donanımları da minimum gürültü çıkaracak şekilde tasarlanıyor ve oyuncunun dikkatini oyuna verebilmesi için oldukça sessiz bir kullanım sağlıyor. Oyuncu bilgisayarlarında klavyelerde özel tuşlar ve multimedya özellikleri bulunurken, yüksek duyarlılık sağlayan fareler konforlu ve ergonomik kullanım özellikleri ile öne çıkıyor. Tıpkı oyuncu bilgisayarları gibi grafik işler yapanların bilgisayarları da grafik özellikler açısından üstün performans sunuyor. Markanın grafik kartları, işlemci ve RAM güçleri ile kusursuz kombinasyonlar sunan masaüstü modelleri, profesyonel kullanıma uygun sayısız seçenek sağlıyor.

Kasalar ve Temel Bilgisayar Parçaları

Turbox anakart ve diğer önemli bilgisayar parçaları dünyaca ünlü markaların yüksek kaliteli ürünleri ya da markanın kendi üretimi özel modellerden oluşuyor. Markanın geliştirdiği masaüstü bilgisayar modellerinin yanı sıra tek tek bilgisayar parçalarını satın almak da mümkün oluyor. Turbo anakart seçenekleri farklı ihtiyaçlara yönelik çok özel seçenekler sunuyor. HDMI, USB ve ethernet bağlantı noktaları, yüksek hızlı RAM slotları, SATA bağlantıları, dahili ses kartı gibi pek çok gelişmiş özelliği bulunan Turbox anakart modelleri, üstün performanslı bilgisayarlar toplamaya yardımcı oluyor. Turbox ekran kartı seçenekleri grafik bakımından üstün bilgisayarlar oluşturmayı kolaylaştırırken, farklı ihtiyaçlara uygun modeller geniş bir ürün skalası oluşturuyor. Ekran kartı modelleri anakart üzerinde bulunan dahili ekran kartı seçeneklerine göre çok daha yüksek grafik kalitesi sağlıyor. Turbox monitör çeşitleri ise oldukça estetik tasarımları ve ince yapılarıyla göz dolduruyor. Full HD görüntü kalitesi ile canlı ve parlak görüntüler oluşturan Turbox monitör seçenekleri, farklı ekran çapları ile her türlü ihtiyaca yanıt veriyor. DVI, VGA ya da HDMI portlarından bilgisayarlara bağlanabilen monitörler, oyuncu bilgisayarları dahil pek çok masaüstü bilgisayarda rahatlıkla kullanılabiliyor.

Markanın masaüstü bilgisayar kasası seçenekleri mükemmel tasarımları ve fonksiyonel özellikleri ile göz dolduruyor. Işıklı ve gösterişli yapıları ile beğeni toplayan bilgisayar kasaları, içini gösteren şeffaf yapıları ile özellikle oyuncuların büyük ilgisini çekiyor. Gelişmiş soğutma olanağı sunan masaüstü bilgisayar kasaları oyuncu bilgisayarlarının vazgeçilmez parçaları arasında yer alıyor. En zorlu oyunların dahi takılma ve donma olmadan çalıştırılmasını kolaylaştıran soğutuculu kasa modelleri, temel bileşenlerin ve farklı donanımların işlevsel biçimde çalışmasını kolaylaştırıyor. Görsel açıdan öne çıkan LED ışıklı modellerin dışında ofisler ve kişisel kullanım için uygun daha sade ve şık kasa seçenekleri de bulunuyor. Kasa modellerinin hem önünde hem arka tarafında bulunan zengin bağlantı portları sayesinde her türlü cihaz kolaylıkla bağlanabiliyor, yüksek hızlı bağlantılarla verimli bir kullanım sağlanıyor. Yazıcıdan farklı data kaynaklarına, ses cihazlarından kameralara pek çok aygıt rahatlıkla kullanılabiliyor. Optik sürücü içeren kasa modelleri sayesinde CD ve DVD’lerdeki veriler kolayca işlenebiliyor, verileri DVD’lere kaydetmek mümkün oluyor.

Klavye, Mouse ve Diğer Bileşenler

Turbox klavye ve diğer aksesuarlar konusunda da geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Masaüstü bilgisayar setleri içinde klavye, mouse ve kulaklık gibi parçalar yer alırken, bu ürünleri ayrıca satın almak da mümkün oluyor. Turbox klavye seçenekleri arasında oyuncu bilgisayarları için özel olarak tasarlanmış modeller, multimedya klavyeler ve standart klavyeler bulunuyor. Markanın klavyeleri arasında kablolu standart modellerin yanı sıra Bluetooth klavyeler de yer alıyor. Mouse ve klavyeden oluşan uyumlu setler olarak da bu ürünleri satın almak mümkün olabiliyor. Aydınlatmalı ve bilek destekli oyuncu klavyeleri, hassas yapıları ve üstün performansları ile büyük beğeni topluyor. Turbox mouse modelleri de standart modellerden üstün performans sunan oyuncu modellerine geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Özel oyunculara yönelik Turbox mouse ürünleri, özellikle savaş temalı oyunlarda yüksek performansları ile öne çıkıyor ve daha iyi oyun skorları elde etmeyi kolaylaştırıyor. Kişisel oyun stili tercihine göre farklı DPI değerleri sunan oyuncu mouse modelleri, ergonomik tasarımları ile konforlu bir kullanım sağlıyor. Hızlı refleks vermeye olanak tanıyan performansları ile her yaştan kullanıcının tercih ettiği bu modeller, kablolu ya da kablosuz olarak satın alınabiliyor. Işıklı tasarımları ile göz alıcı bir şıklık sunan seçenekler olduğu gibi, sade ve işlevsel ürünler de büyük ilgi görüyor.

Turbox kulaklık modelleri, verimli kullanım özellikleri ve yüksek ses kaliteleri ile tercih listelerinin ilk sıralarında yerini alıyor. Standart Turbox kulaklık modelleri kadar bilgisayar oyunu oynamayı sevenlere yönelik tasarlanan özel modeller de büyük ilgi görüyor. Turbox oyuncu kulaklığı USB bağlantı seçenekleriyle pratik kullanım özellikleri sağlıyor. Bilgisayar oyuncuları için her türlü bilgisayar parçası ve aksesuarı makul fiyat seçenekleri ile satışa sunan markanın ciddi ses yalıtımı sağlayan kulak üstü modelleri özellikle tercih ediliyor. Turbox oyuncu kulaklığı USB girişi dışında klasik ses çıkışlarına da bağlanabiliyor ve güçlü mikrofonları ile konforlu bir kullanım sunuyor. Markanın farklı büyüklüklerdeki RAM’lerden laptop soğutucu cihazlara, taşınabilir disk seçeneklerinden SSD’lere bilgisayar yedek parçaları konusunda da zengin bir ürün gamı bulunuyor. Bilgisayar modelleri ile ilgili her konuda yüksek kaliteli parçaları uygun fiyatla satışa sunan markanın All-In-One bilgisayar modelleri de büyük ilgi görüyor. Farklı ekran boyu ve donanım özellikleri sunan hepsi bir arada bilgisayarlar kasa ve monitörü tek bir cihazda birleştiriyor, konforlu ve işlevsel bir kullanım sağlıyor.

Masaüstü Bilgisayar Fiyat Fırsatları

Turbox bilgisayar yorumları ve görüşlerine yer verilen sayfalarda ekonomik çözümler sunan kaliteli bir marka olarak adından söz ettiriyor. Markanın farklı ihtiyaçlara yanıt veren masaüstü bilgisayar seçenekleri değişik fiyat düzeyleriyle kullanıcılara ulaşıyor. Yüksek kaliteyi makul fiyat düzeyiyle kullanıcılara ulaştıran marka, masaüstü bilgisayarlar dışında All-In-One modelleri ve mini bilgisayar seçenekleri ile de göz dolduruyor. Markanın monitör, klavye, mouse ve taşınabilir hardisk gibi çevre birimleri ve bilgisayar yedek parçaları konusunda da iddialı bir ürün yelpazesi bulunuyor. Masaüstü bilgisayar fiyatları kullanılan donanımların özelliklerine, kapasitesine ve performansına göre değişiklik gösterebiliyor. Kişisel kullanıma uygun standart masaüstü bilgisayarlar oldukça makul fiyatlardan satışa sunulurken, üstün performans gösteren oyuncu bilgisayarları daha yüksek bir fiyat segmentinde bulunabiliyor. Bilgisayar modelinin işletim sistemi ya da farklı programlar içerip içermemesi de fiyatları doğrudan etkileyebiliyor. Masaüstü bilgisayarları monitör, klavye, mouse gibi parçaların da yer aldığı setler halinde almak avantajlı koşullar sağlayabiliyor. İhtiyaca uygun olarak sadece masaüstü bilgisayar kasası ya da monitör almak da mümkün olabiliyor. Her bütçeye uygun modelleri ile her türlü ihtiyacın kolaylıkla karşılanmasını sağlayan markanın All-In-One bilgisayar modelleri de hem fiyatları hem performanslarıyla oldukça iddialı seçenekler sunuyor.

Kişisel ev kullanıcılarından ofis ve iş yerleri için standart modellere, yüksek kapasiteli oyuncu bilgisayarından grafik özellikleri güçlü profesyonel seçeneklere kadar her ihtiyaca uygun modeller geliştiren marka, fiyat performans ürünleriyle göz dolduruyor. Turbox ürünlerine Trendyol aracılığıyla rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Trendyol’un zengin ve avantajlarla dolu alışveriş dünyası sayesinde markanın masaüstü bilgisayar ve bilgisayar parçası seçeneklerini makul fiyat seçenekleri ile kolayca satın alabilirsiniz.