placeholder
"

Turuncu Ayakkabı

" araması için 9255 sonuç listeleniyor

Turuncu Ayakkabı Çeşitleri ile Farkını Koy

Turuncu ayakkabı, tüm ayakkabı çeşitlerinde yer alan bir modeldir. Turuncu renginin getirdiği bahar havası ile özellikle yaz aylarında sıkça tercih edilir. Turuncu ayakkabı modelleri arasında; düz renk olarak turuncu kullanıldığı gibi, başka bir renk üzerine turuncu uygulanarak da kullanılabilmektedir.

Turuncu Ayakkabı Modelleri

Turuncu Ayakkabı Modelleri

Düz bir arka fon rengi belirlendikten sonra, üzerine turuncu rengiyle şeritler oluşturmak, desenler çıkarmak ayakkabının kullanım alanlarını değiştirdiği gibi çeşitliliği de artırmaktadır. Babet modelinde görülen turuncu ayakkabı modellerinde ise; babet genel olarak yaz aylarında kullanıma uygun bir ayakkabı olduğundan, turuncu üzerine farklı süslemeler yapılarak oluşturulmuştur. Turuncu renkte bir babet ayakkabının ön kısımlarına boncuk işlemeleri uygulanarak daha şirin bir hale getirilebilinir. Sandalet modellerinde daha az süslemeye yer verilmektedir. Bunun nedeni ise; sandalet modelinde ayakkabıların üzerlerinde kapalı alanın az bulunmasıdır. Topuklu ayakkabı modellerinde kullanılan turuncu rengi, özel günlerin en gösterişli ayakkabısına dönüşebilmektedir.

Turuncu Ayakkabı Kombinleri

Turuncu Ayakkabı Kombinleri

Turuncu bir spor ayakkabıyı, jean üzerine giyilen beyaz tişört kombini ile günlük şık bir kombine tamamlamak mümkündür. Turuncu bir babet ise, beyaz bir elbise ile kombinlendiğinde yaz aylarının ve plajların kurtarıcı aksesuarı olarak göz alabilir. Turuncu topuklu bir ayakkabı modeli, düz renk veya turuncu detaylara sahip bir elbise ile kombinlendiğinde ise, özel anların en şık kombinini yakalamak mümkün olmaktadır. Fosforlu turuncu rengini tercih etmek isteyenler, düz ve tek renk bir kombin altına tercih ederlerse daha fazla bütünlük yakalayabilmektedirler. Turuncu oldukça göz alıcı ve iddialı bir renk olduğundan, kombinlemesi de bir o kadar zordur. En ufak bir renk ayrıntısında gösterişi gözden düşer bir hale gelebilmektedir. Turuncu bir ayakkabıyı, düz renk bir kombinin altına tercih edenler, aksesuarlarını açık sarı ya da hardal rengi tonlarında kullanılırsa, turuncunun göz alıcı fosforunu daha stabilize edebilmektedirler. Dikkat çekici bir kombin yakalamak isteyenler turuncunu fosforlu tonunu tercih ederlerse bunu rahatlıkla yakalayabilmektedirler. Turuncu bir ayakkabı modeli, genel olarak çok karışık desenler ve çok renkli kombinler altına kullanıldığında uyum sağlayamayabilirler.Ayrıca turuncu spor ayakkabı, siyah turuncu ayakkabı, beyaz turuncu ayakkabı, turuncu tek bant ayakkabı, turuncu süet ayakkabı, turuncu kadın ayakkabı, turuncu tabanlı ayakkabı, turuncu dolgu topuk ayakkabı, turuncu renk spor ayakkabı, turuncu yazlık ayakkabı, neon turuncu ayakkabı ve pembe turuncu ayakkabı seçeneklerine Trendyol üzerinden göz atabilirsiniz.

Turuncu Ayakkabı Aksesuarları

Turuncu Ayakkabı Aksesuarları

Turuncu ayakkabı aksesuarları da, ayakkabının modeline göre değişim göstermektedir. Turuncu bir spor ayakkabı için aksesuar olarak bağcık ve ayakkabı üzerine işlenen desenler örnek gösterilebilir. Turuncu renk bir spor ayakkabıya beyaz renk bir bağcık bağlayarak sportif bir görünüm elde edilebilir. Farklı renk bağcıklar kullanılarak rengârenk bir ayakkabı oluşturmak da mümkündür. Özellikle çocuklar için tasarlanan, yürüdükçe ses çıkaran turuncu ayakkabı modellerinde farklı bağcık renkleri ile ayakkabıyı dekore etmek çocukların da çok hoşuna gidebilecek bir aktivite olmaktadır. Babet modellerinde turuncu rengi üzerine rengârenk boncuklar yapıştırarak bir yaz esintisi yakalanabilmektedir. Ayakkabılar için yapılan sticker modelleri kullanılarak her gün farklı bir ayakkabı modeli ortaya çıkartılabilmektedir. Turuncu renk bir ayakkabının üzerini boyayarak, eskimiş bulunan bir ayakkabı tekrar kullanıma döndürülebilmektedir. Turuncu bir topuklu ayakkabı için ise; altın rengi ve birçok renkten oluşan topuk detayı kullanabilmektedir. Cam topuk detayının kullanıldığı topuklu ayakkabılar ise; dikkat çekici bir ayakkabı oluşturabilmektedir. Sivri burunlu olarak adlandırılan modellerdeki bazı turuncu ayakkabıların, uç kısımları farklı renk ile oluşturularak çift renkli bir ayakkabı modeli oluşturmak amaçlanmaktadır. Daha çok kışın tercih edilmesiyle amacıyla sunulan, bot-çizme modellerinde ise, turuncu rengi iddialı bir kış kreasyonu yakalamaya yardımcı olmaktadır. Çizmelerin renklerinde turuncunun tonları kullanılarak yeni modeller oluşturmak, kış aylarında sıcak bir kombin yakalamaya yardımcı olmaktadır. Ayakkabıların üzerlerine eklenen püskül detayları eğlenceli bir kombin hazırlamaya da yardımcı olabilmektedir.