İlgili Kategoriler
Marka
Avantajlı Ürünler
Fiyat
Garanti Tipi
Güç
Fiyat Geçmişi
Renk
Voltaj
Priz Tipi
Frekans
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

UFO Klima Isıtıcı

" araması için 43 sonuç listeleniyor

Ufo Klima Isıtıcı ile Soğuk Havalara Çözüm

İklimlendirme cihazı olarak bilinen klimalar uzun yıllar içerisinde modern hayatın önemli parçalarından birisi haline dönüşür. Bu cihazlar okul, sinema, iş yeri, kafe veya alışveriş merkezi gibi ortamlarda sıklıkla görülür. Klimaların özellikle insanların toplu halde bulundukları ortamlar için vazgeçilmez bir unsur haline geldiği söylenebilir. Çünkü bu cihazlar sadece havanın ısıtılması ve soğutulması amacı ile kullanılmaz. Klimalar kapalı mekanlar için hava sirkülasyonu sağlar. Aynı zamanda havadaki nem miktarını dengede tutarak mekanın temiz ve ferah kalmasına da yardımcı olur. Tüm bu faydaları sayesinde klima kullanımı her geçen gün artar. Büyük gıda marketleri, hastane ve giyim mağazaları gibi toplu yaşam alanlarının haricinde evlerde de iklimlendirme cihazları kullanılır. Ancak evlerde kullanılan cihazlar ile mağaza gibi büyük alanlarda kullanılan klimalar birbirinden farklı olur. Kişisel amaçlar için kullanılan ev tipi klimalar büyük alanların soğutulması veya ısıtılmasında yetersiz kalır. Mağaza iklimlendirme sistemleri ise ev ortamlarında kullanılmaya uygun olmaz. Bu nedenle herkesin kendi kullanım amacına uygun olan cihazlara yönelmesi gerekir. Pek çok kişi tarafından bilinen Ufo markasında farklı özelliklere ve tiplere sahip olan iklimlendirme cihazları bulunur. Marka kendi tasarımı olan ilk iklimlendirme cihazını satışa sunduğu 1998 yılından bu yana aynı istikrar ve azim ile üretimine devam eder. Günümüzde Ufo klima denildiği zaman akla güvenilir kalite ve dayanıklı cihazlar gelir. Bu durum markanın iç piyasa içerisinde ne kadar başarılı olduğunu gösterir. Siz de eviniz için uygun fiyatlı ve yüksek performanslı sağlam bir ısıtıcı bakmak isteyebilirsiniz. Bunun için Ufo markalı ürünleri tercih edebilirsiniz. Ufo klima ısıtıcı modelleri duvar tipi, kule tipi ve ayak ısıtıcısı olmak üzere 3 çeşide ayrılır. Dilerseniz modellerin özelliklerini detaylı bir şekilde inceleyerek hangi ürüne ihtiyacınız olduğunu anlayabilirsiniz. Ufo ısıtıcı modelleri arasından yapacağınız seçim ne olursa olsun aynı güvenilir kalite ve profesyonel hizmet ile karşılaşırsınız. İklimlendirme cihazlarının dayanıklılığı popülerlik kazanan markanın ürün skalası içerisinde gelişmiş özelliklere sahip pek çok şık tasarım yer alır. Farklı modeller ve Ufo ısıtıcı fiyatları hakkında bilgi almak için websitemize bakabilirsiniz.

Evinizin Havasını Kolayca Değiştiren Isıtıcı Klimalar

Evinizin Havasını Kolayca Değiştiren Isıtıcı Klimalar

Evine Ufo ısıtıcı almayı düşünen kişiler öncelikle hangi tip cihazlara bakması gerektiği konusunda kararsızlık yaşayabilir. Bu konuda doğru karara varabilmek için ısıtıcının nerede ve kaç metrekarelik alanda kullanacağının iyi hesap edilmesi gerekir. Ufo ayaklı klima modellerinin duvara ya da zemine monte edilmesi gerekmez. Bu tip klimalar kolay bir şekilde taşınır. Ayaklı klimaların bazı çeşitleri ise kule tipi olan modellerdir. Eğer bir tane klima almak ama evin farklı odalarında kullanmak istiyorsanız kule tipi cihazları tercih edebilirsiniz. Ufo ısıtıcı 1900 W, Ufo ısıtıcı 2300 W, Ufo ısıtıcı 3000 watt gibi farklı güç ile çalışan modelleri bulunur. Ünlü marka tarafından geliştirilen kule tipi ayaklı cihazlar Mikatronik teknolojisi ile çalışır. Bu sayede cihazların kullanım ömrü standart ürünlere göre 3 katı uzun olur. Ufo cihazlarında kullanılan üstün filament ve özel ışıklar ise pek çok farklı hastalığın tedavisine iyi gelir. Ayrıca kule tipinde devrilme ve yangın çıkma riskine karşı geliştirilmiş özel bir emniyet sistemi bulunur. Ufo ısıtıcı duvar tipi modelleri özellikleri evinde alan tasarrufu yapmak isteyen kişiler için uygun olur. Küçük büyük olmak üzere farklı boyutlarda üretilen duvar tipi cihazlar evin içerisinde hiç yer kaplamaz. Bu tip ürünler asla koku ve duman oluşturmaz. Çocuk odalarında dahi rahatlıkla kullanılabilir. Evcil hayvan sahiplerinin ayaklı modellerden ziyada duvar tipi klimaları tercih etmesi daha doğru olur. Markanın duvar tipi ürünleri odanın içerisini ısıtmak için çok fazla elektrik harcamaz. Bu ürünler özellikle minimum miktarlarda elektrik harcayarak yüksek oranlarda tasarruf ve verim sağlar. Duvara monte edilerek kullanılan cihazların 1900 W, 2400 W, 2300 W, 2900 W ve 3000 W gibi farklı güç seçenekleri bulunur. Bu güç ayarları cihazın hem fiyatını hem de kapasitesini etkiler. Örneğin 1900 W gücüne sahip bir cihaz 20 metrekarelik alanı kolayca ısıtır. Siz de satın almak istediğiniz cihazı kullanacağınız odanın büyüklüğüne göre Ufo ısıtıcı 3000, 2300, 1900 watt gibi güç kapasitesine sahip klima modelleri arasından seçebilirsiniz. Bu ısıtıcıları klasik cihazlardan ayıran ve onları popüler hale getiren birçok özellik bulunur. Bunlardan birisi de ısıtıcıların hem kapalı hem de açık alanlarda maksimum verim ile çalışması olur. Yeterli kapasiteye sahip olmayan ürünler açık ortamların ısıtılmasına fayda sağlayamaz.

Ancak Ufo iklimlendirme cihazları ile birlikte bu algıyı yıkar. Eğer yeni bir cihaz satın almaya karar verdiyseniz çevrenizde size Ufo ısıtıcı tavsiye eden kişiler olduğunu görebilirsiniz. Çünkü bu marka farklı ortamlara ve bütçelere hitap etmeyi başaran pek çok cihaz üretir. Bu durum markanın farklı çevreler tarafından benimsenmesi sağlar. Evin havasını değiştirmeye yarayan Ufo portatif klima ve daha pek çok ürün modelini websitemiz üzerinden satın alabilirsiniz. Ortama soğuk hava üfleyen vantilatörler sıcak yaz aylarında rahat bir nefes almayı sağlar. Sıcaklığın 30 derecenin üzerine çıktığı bunaltıcı günlerde 5-10 dakika gibi kısa bir süre içerisinde etrafı serinletmeye yarar. Bu anlamda Ufo vantilatör çeşitleri piyasadaki en iyi cihazlar arasında yer alır. Ufo markalı vantilatör modellerinin hepsi serinletme gücünü ve etkisini hemen gösterir. Ürünler genel olarak duvar tipi, kule tipi ve soğuk buharlı şeklinde üçe ayrılır. Ufo kule tipi vantilatör modelleri portatif kullanımı ile ilgi çeker. Bu modeller soğuk havayı bulunduğu ortama eşit bir şekilde dağıtır. Nem dengesini sağlayarak havadaki bunaltıcı etkiden kurtulmayı sağlar. Ayrıca kule tipi cihazlar ev dışında kafe ve lokanta gibi yemek mekanlarında da çok fazla kullanılır. Evinin odaları küçük olduğu için yer sıkıntısı yaşayan kişiler ise duvar tipi vantilatör modellerini tercih edebilir. Duvara monte edilerek kullanılan bu cihazlar şık görüntüsü sayesinde oldukça beğenilir. Markanın duvar tipi iyonizerli vantilatör modelinde 1500 ml’lik pratik su haznesi, buhar fonksiyonu, zaman göstergesi ve 3 ayrı nemlendirme seçeneği gibi özellikler bulunur. Ufo iyonizerli vantilatör tasarımları insan sağlığına olan olumlu etkileri nedeni ile büyük ilgi görür. İyonların solunum sistemine bağlı rahatsızlıklar, romantizma ve migren ağrılarının tedavisinde etkili olduğu bilimsel olarak kanıtlanır. Bu nedenle yeni nesil Ufo markalı vantilatörlerin çoğunda bilhassa iyonizer teknolojisine yer verilir. Hem kule tipi hem de duvar tipi vantilatör modellerinde iyonizer özelliği bulunur. Araç tipi iyonizer ise otomobil sahipleri için çok faydalı bir cihaz olabilir. Bu tip cihazların arabanın içerisine salgıladığı serotonin sürücünün daha sakin, huzurlu ve mutlu olmasına yardım eder. İyonizer özellikli modeller hakkında yapılan yorumlar müşteri memnuniyetinin yüksek olduğunu kanıtlar. Ufo vantilatör yorum ve değerlendirmeleri markaya ait cihazları daha önceden deneyimleme şansına sahip olan kişiler tarafından yapılır. Eğer müşterilerin deneyimlerini merak ediyorsanız bu değerlendirmelere bakabilirsiniz. Alışveriş yapmak istediğiniz zaman değişen modellere ve Ufo vantilatör fiyatları hakkındaki tüm bilgilere websitemiz üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

İnsanın Yaşam Kalitesini Arttıran Klimalar ve Vantilatörler

İnsanın Yaşam Kalitesini Arttıran Klimalar ve Vantilatörler

Ufo kumandalı vantilatör modelleri uzaktan kontrol edilebilme özelliğine sahip olur. Bu cihazlarda panel göstergesinden ayrı ufak bir kumanda bulunur. Böylece cihaz iki farklı şekilde kontrol edilebilir. Oturduğunuz yerden hiç kalkmadan kumanda üzerindeki düğmelere basarak vantilatörü çalıştırabilir veya kapatabilirsiniz. Aynı şekilde ısı derecesini düşürebilir veya çıkarabilirsiniz. Özellikle duvar tipi cihazlarda kumanda büyük kolaylık sağlar. Evinde yaşam kalitesini arttırmayı vadeden yüksek donanımlı cihazlar kullanmaktan hoşlanan kişiler buhar üfleme özelliğine sahip olan vantilatöre bakabilir. Ufo buharlı vantilatör modeli 7 metre uzaklığa kadar tam kapasite ile çalışır. Bu üründe normal, doğal ve uyku olmak üzere 3 ayrı buhar üfleme seçeneğine yer verilir. Soğuk buharlı iyonizerli vantilatör; led dokunmatik panel, 1500 ml su haznesi, şeffaf pervane tasarımı, kızılötesi uzaktan kumanda ve aşırı ısınmaya karşı koruma kalkanı gibi özellikler ile donatılır. Bu özelliklerin haricinde cihaz son derece sessiz şekilde çalışır. İster gündüz isterseniz de gece boyunca vantilatörü açık tutabilirsiniz. Gece yatmadan önce zaman ayarlayıcı ile vantilatörün kapanacağı saati belirleyebilirsiniz. Böylece cihaz belirtilen saat geldiğinde kendiliğinden kapanır. Sıcak yaz günlerinin tadını doyasıya çıkarmak için soğutucu özellikli klimalar kullanılabilir. Üstelik Ufo soğutucu klima modelleri sigara kokusu gibi havayı kirleten partikülleri ortadan kaldırır. Havadaki oksijen miktarının artmasına yardım eder. Soluduğunuz havanın kalitesini artırmaya yarar. Bu klimalar polen ve toz gibi kişide alerjik reaksiyona neden olabilecek tüm maddeleri etkisiz hale getirir. Evinize ferahlık ve keyif getirecek Ufo ısıtıcı soğutucu cihazlarının modellerini ayrıntılı incelemek için online alışveriş sitemize bakabilirsiniz.

Ev haricinde alışveriş merkezi, banka ve restaurant gibi toplu yaşam alanlarında kullanıldığı görülen iklimlendirme cihazları sürekli olarak gelişir, yenilenir. Ufo’nun yeni model cihazlarında maksimum verimin yanı sıra düşük enerji tüketimine büyük önem verilir. Günümüzde pek çok insan elektronik bir eşya satın alırken o ürünün enerji verimlilik sınıfına dikkat eder. Çünkü yüksek verimlilik sınıfına dahil olan cihazlar elektrik tüketiminden tasarruf yapmayı sağlar. Bu markanın iyonizer cihazları enerji tasarrufu bakımından güvenilir olur. Yüksek teknolojili modern Ufo ısıtıcı özellikleri bununla sınırlı kalmaz. Bu cihazlarda devrilme emniyeti, güvenli mesafe sensörü, ayarlanabilir çift salınımlı başlık, motor emniyeti, iyon yayımı ve zamanlayıcı gibi daha pek çok özellik bulunur. Şarjlı ufo ısıtıcı modeli ise bağımsız fan özelliğine sahip olur. 1000 W ve 2000 W şeklinde iki ayrı ısıtma kademesine çalışır. Çift yalıtımlı şarjlı ısıtıcı havayı 3 farklı hızda üfler. Ayrıca bu ürünün ebatları ufak olduğu için çanta içerisinde çoğu yere götürülebilir. Markanın çok özellikli modellerinden birisi olan Ufo soğutuculu vantilatör 75 derecelik salınım ile hem sağa hem de sola döner. Bu vantilatör güçlü hava akımı ve 100 W motor gücü sayesinde tüm gün aralıksız şekilde çalıştırılabilir. Odanın her bir köşesini aynı oranda soğutmayı başarır. Günümüzde iklimlendirme cihazlarının kullanımı yaygınlaştıkça bu aletlerin kullanımını merak eden ve araştıran insan sayısı da artar. Sizden o kişilerden birisi olabilirsiniz. Ancak Ufo ile endişe etmenize gerek kalmaz. Çünkü Ufo vantilatör kullanımı herkes tarafından kolayca öğrenilebilir. Bu cihazların kullanımında kafa karıştırıcı ve zorlayıcı herhangi bir yön bulunmaz. Siz de evinize yeni model, uygun fiyatlı bir Ufo cihazı satın almak için websitemizden yararlanabilir ve serinliğin keyfini çıkarabilirsiniz.

Uzun Ömürlü Ufo Klima ve Vantilatör Modelleri

Uzun Ömürlü Ufo Klima ve Vantilatör Modelleri

Elektronik alet alışverişlerinde dikkat edilmesi gereken önemli unsurlardan birisi de cihazların kullanım ömürleri olur. Bir alet ne kadar sağlam, dayanıklı ve kalitesi olursa o kadar uzun süre kullanılabilir. Bu nedenle bilinmedik markalara yönelmek yerine güvenilir kalitesi ile adından sıkça söz ettiren Ufo ürünlerini tercih etmek uzun vadede avantajlı olmayı sağlar. Ufo vantilatör modelleri dayanıklılık açısından piyasadaki en sağlam cihazların başında gelir. Üstelik evinde bu markanın vantilatörünü kullanan kişilerin ısı ve enerji tüketimi çok düşük seviyelerde olur. Klasik ısıtma sistemlerinde karşılaşılan enerji tüketimi bu markaya ait modellerde neredeyse yarıya düşer. Bu durum markanın çevreci ve ekonomik tutumu ile ilişkilendirilebilir. Son yıllarda enerji kaynaklarının tüketimi hızlı bir yükseliş ile artarken çevreci markalar büyük bir değer kazanır. Çevre bilinci hareket eden marka yetkilileri yüksek verimli tasarımları ile azalan dünya kaynaklarını korumayı hedefler. Siz de evinizde veya işyerinizde bu cihazları kullanarak enerji tüketiminden %80’e varan oranlarda verim elde edebilirsiniz. Üstelik bu cihazların hepsi çevreci olmalarının yanı sıra estetik tasarımları ile dikkat çeker. Ufo ayaklı vantilatör modellerinde kullanılan şık ve modern detaylar ürünlerin tıpkı dekoratif bir eşya gibi durmalarına olanak sağlar. Ayaklı cihazlar özellikle çok büyük boyutlarda, ağır ve kaba olmaz. Bu ürünler için ince, hafif ve minimal bir tasarım benimsenir. Duvar tipi modeller için de aynı durum söz konusu olur. Bu tasarımların ebatları ve ağırlıkları özel olarak ayarlanır. Tasarımlar son derece kibar ve estetik olduğu için ufak ve dar odalarda dahi çirkin bir görünüm oluşmaz.

Uzun ömürlü ve çevreci ürünler arasında yer alan Ufo dikey vantilatör modelleri gibi daha pek çok cihazı inceleyebilirsiniz. Evinizin farklı odalarında klima kullanmaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Salon, ebeveyn yatak odası, çocuk odası veya mutfak için uygun fiyatlı bir klima bakabilirsiniz. Online alışverişin güvenilir adresi olan Trendyol Ufo klima fiyatları hakkında bilgi edinmeyi kolaylaştırır. Farklı fiyat aralıklarına sahip olan ürünlerin hepsi net bir noktada buluşur. Eğer alışverişiniz için bir bütçe belirlemek isterseniz de ilgili sayfanın filtreleme yöntemleri kısmından fiyat aralığı seçebilirsiniz. Böylece sadece bütçenize uygun olan ürünleri görüntülersiniz. Klima dışında Ufo vantilatör çeşitleri için de Trendyol’dan destek alabilirsiniz. Bu kısımda iyonizerli, uzaktan kumandalı ve duvar tipi vantilatör gibi farklı özelliklere sahip olan ürünler bulunur. Ayrıca ürün bilgileri kısmından cihazlar hakkındaki teknik bilgilere ve daha fazlasına ulaşılır. Herkesin rahatlıkla evi için alışveriş yapabileceği bir yer olan Trendyol müşteri yorumlarına ve değerlendirmelerine de önemli bir yer verir. Bu yorumlar cihazın kalitesi ve satıcının ilgisi hakkında bilgiler içerir. Ufo ısıtıcı ayaklı modelde bir cihaz satın almayı düşünen kişi ürünleri incelerken müşteri değerlendirmelerine de bakabilir. Online alışverişlerde değerlendirmeler oldukça dikkat çeker. Ayrıca Ufo ısıtıcı yorumları haricinde 5 yıldız üzerinden yapılan puanlamalar da göze çarpar. Tüm bunlar alışverişi çok daha güvenli ve keyifli bir hale dönüştürür. Ürün çeşitliliğinin çok fazla olduğu Trendyol aileniz için en ideal olan ürüne sahip olmanızı sağlar. Üstelik online alışveriş yapan müşteriler beyaz, gri ve siyah renk seçenekleri arasında seçim yapabilir. Siz de evinizin dekorasyonuna uygun Ufo ürününü Trendyol sayesinde uygun fiyatlara bularak kolayca sipariş edebilirsiniz.