İlgili Kategoriler
Soğutma Kapasitesi
Isıtma Kapasitesi
Tip
Fiyat
Enerji Sınıfı - Isıtma
Enerji Sınıfı - Soğutma
Ücretsiz Kurulum/Montaj
Kurulum Gerekli mi?
Enerji Sınıf Aralığı
Garanti Süresi
Satıcı Tipi
Özel Filtreler
Garanti Tipi
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Değerlendirmesi
"

Gri Klima

" araması için 43 sonuç listeleniyor

En Kullanışlı Gri Klima Çeşitleri Trendyol’da!

Mekanların istenilen sıcaklık derecesine sahip olmasını sağlayan cihazların başında klima gelir. Bu cihazlar birbirinden farklı tasarım ve özelliklerle tasarlanarak sunulur. Her mekana uyum gösterebilen modellerden biri olan gri klima çeşitleri sade görünümleriyle öne çıkar. Ürünler, görünümünün parlak ve kaliteli olması sayesinde diğer eşyalarınıza uyum sağlar. Bu sayede odalarınızın otantik yapısını bozmadan hava, nem ve sıcaklık değişimini sağlayabilirsiniz. Kiri belli etmeyen bir tona sahip olan bu ürünleri kuru bir bez yardımıyla temizleyebilirsiniz. Bu sayede zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz. Yeni nesil teknolojik özelliklere sahip modeller enerji tasarrufuna da katkı sağlar. Trendyol üzerinden klima markalarının bu renkteki cihazlarına ulaşarak mekanlarınızın havasını değiştirmeye başlayabilirsiniz.

Gri Klima Modelleri

Gri Klima Modelleri

Gri renkli klima modelleri ortam genişliği baz alınarak birbirinden gelişmiş özelliklerle tasarlanır. İş yeri ve ev odalarınızı havalandırmak, ısıtmak ya da soğutmak için duvar tipi olan modelleri tercih edebilirsiniz. Yüzeyleri parlak görünümlü olan gri cam klima modellerinin duvardaki duruşu beğenileri üzerinde toplar. Odanızda bulunan diğer eşya ve mobilyalarınızla uyum gösteren cihazlarla ortam konseptini koruyabilirsiniz. Montajı da kolay olan bu modelleri uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Konferans, düğün, toplantı ve tiyatro salonları gibi alanlar için yer ve tavan tipi modellerden satın alabilirsiniz. Ayrıca bu alanlar için dikey görünümleri bulunan salon tipi modeller de uygun olabilir. Bu cihazlar kısa süre içinde yüksek performans göstererek günün her anını rahat geçirmenize yardımcı olur. Tüm ürün modellerini uzaktan kumanda yardımıyla çalıştırabilir ve dilediğiniz ayarı yapabilirsiniz. Avantajlı, sağlıklı ve kaliteli özellikleri bünyesinde barındıran gri klima modellerini satın almadan önce belirli kriterlere dikkat edebilirsiniz. Mekanınızı, bütçenizi ve ihtiyaçlarınızı göz önüne alarak Trendyol tarafından sunulan gri klima modellerini inceleyebilirsiniz.

Yeni Nesil Özelliklere Sahip Gri Klima Çeşitleri

Yeni Nesil Özelliklere Sahip Gri Klima Çeşitleri

Gri klima modelleri birbirinden farklı enerji kapasitesine, tasarıma ve büyüklüğe sahiptir. Bu da her ortamın istenilen sıcaklık derecesine getirilmesine katkı sağlar. Görüntü ve ses açısından da konforlu bir deneyim yaşatır. Uzaktan kumanda yardımıyla çalıştırılan cihazlar sayesinde yerinizden kalkmaktan ortamın sıcaklığını değiştirebilirsiniz. Uzun süreli kullanım deneyimi sunan bu ürünlere Trendyol’dan ulaşabilirsiniz. Farklı markalar tarafından üretilen gri klima çeşitlerini inceleyerek ihtiyaçlarınıza yanıt bulabilirsiniz. Fiyat seçeneklerinin her bütçeye uygun olması sayesinde alışverişinizi avantajlı bir hale dönüştürebilirsiniz. Diğer müşteriler tarafından yapılan gri klima yorumları ve önerileri de Trendyol üzerinden sunulur. Bu sayede diğer müşterilerden de fikir edinerek bütçenize ve kullanım alanına uygun cihazı Trendyol’dan alabilirsiniz.

İndirimli Gri Klima Fiyatları

İndirimli Gri Klima Fiyatları

Gününüzün büyük bir bölümünü kapalı mekanlarda geçirebilirsiniz. Bu alanların belirli zaman dilimlerinde havalandırılması ve iç sıcaklığın değiştirilmesi gerekir. Bu amaçla üretilen gri klimalar, mekanlarınızı istediğiniz sıcaklığa getirirken görünümleriyle de dikkatleri üzerine toplar. Ayrıca nem oranını da ayarlayabilir. Enerji tasarrufu sağlayarak kısa bir süre içinde soğutma ve ısıtma görevi gören bu cihazlar sayesinde sayısız avantaja sahip olabilirsiniz. Düşük ses düzeyinde çalışma prensibi bulunan gri klimalar ortamda fazla gürültüye neden olmaz. Bu da gece ve gündüz çalışabilen bu cihazların sizi rahatsız etmesini engeller. Grinin çeşitli tonlarının kullanıldığı cihazlar kiri ve tozu belli etmeyen özellikleri sayesinde kolay temizlenebilir. Kuru bir bez yardımıyla yüzeyin temizliğini gerçekleştirebilir, ürünü hijyenik bir hale getirebilirsiniz. Ürünlerin bir diğer avantajı ise fiyat aralığıdır. Her kesimden müşteriye hitap eden gri klima fiyatları arasından bütçenize uygun seçimler yapabilirsiniz. Hem avantajlı hem de kaliteli bir alışveriş süreci geçirmek için bu iklimlendirme cihazlarını Trendyol’dan satın alabilirsiniz.