"

Uhu

" araması için 456 sonuç listeleniyor
Uhu Por 50 Ml
Hızlı Teslimat
UhuPor 50 Ml
(84)
Por 50 Ml
74 TL
Sepete Git
Uhu Glue Pen
UhuGlue Pen
(106)
Glue Pen
15,90 TL
Sepete Git

Uhu Ürünleri Tüm Çeşitleri ile Sizleri Bekliyor

Kullanım amacına ve kullanıcının yaşına göre farklı kalitede yapıştırıcılar üretilmektedir. Kullanım amacına göre, sanat ve dönüşüm şeklinde; kullanıcılara göre çocuk ve yetişkin olarak ayrılabilir. Sanatsal amaçlı kullanılan yapıştırıcılar sıvı ve katı olmak üzere iki şekildedir. Sıvı yapıştırıcılar ile birçok farklı malzeme yapıştırılabilse de kâğıt ve karton gibi malzemeler katı yapıştırıcılarla yapıştırılabilir. Uhu markasının ürünleri günlük hayatımızın bir parçası haline gelmiştir. Ofislerde, evlerde ve okullarda kullanım alanları oluşmuş ve talep edilir hale gelmiştir. Uhu yapıştırıcısı hasar görmüş ve bozulmuş mal ve malzemeler için önemli bir ihtiyaçtır. Sadece dekorasyon projeleri için değil, el işi gibi farklı etkinlikler için de kullanabilirsiniz.

Uhu Kullanım Alanları

Uhu Kullanım Alanları

Uhu’nun sunduğu çeşitli yapıştırıcılardan faydalanabilirsiniz. Uhu çeşitleri günümüzde oldukça fazladır. Sıvı ve katı yapıştırıcılar olmak üzere iki farklı ürün formu vardır. Bu ürünleri kullanılarak, farklı yüzey dokularına ve yapılarına sahip çeşitli malzemeler yapıştırılabilir ve kolaylıkla kullanılabilir. Yapıştırıcı, bu ürünlerin bir kısmını veya tamamını bağlayabilir. Katı yapıştırıcılar, kâğıt ve karton gibi malzemelerin yapıştırılmasını kolaylaştırır. Uhunun içeriği özelliklerine göre değişir. Solvent içeren ürünler daha hızlı ve daha hızlı yapıştırma sağlar. Doğal bileşenler içeren su bazlı yapıştırıcılar da vardır. İster dekorasyon ister sanatsal faaliyetlerde bulunun, Uhu yapıştırıcı ürünleri size yardımcı olabilir. Farklı gramajlarda veya ebatlarda ürünleri kullanımınız için tercih edebilirsiniz. Kullanım amacına ve kullanıcının yaşına göre farklı kalitede yapıştırıcılar üretilmektedir. Kullanım amacına göre sanat ve dönüşüm şeklinde; kullanıcılara göre çocuk ve yetişkin olarak ayrılabilir. Sanatsal amaçlar için kullanılan yapıştırıcılar sıvı ve katı formdadır. Sıvı yapıştırıcılar ile birçok farklı malzeme yapıştırılabilse de kâğıt ve karton gibi malzemeler katı yapıştırıcılarla yapıştırılabilir. Bağlayıcıların içeriği de özelliklerine göre değişmektedir. Uhu çeşitlerine göre yapıştırıcının daha hızlı kurumasını sağlayan solventler gibi çeşitli kimyasallar içerse de bazı uhu çeşitleri su bazlı, bazı uhu çeşitleri ise tamamen doğaldır. Farklı özelliklere sahip malzemelerin birbirine yapıştırılması gereken durumlarda kullanılan malzemeler yapıştırıcı olarak tanımlanır. Her malzemenin birbirine yapışması için farklı özelliklere sahip olması gerekir. Yapıştırıcı, reçine, çimento gibi sentetik ve doğal ürünler yardımıyla birleştirilmesi gereken malzemeleri yapıştırabilirsiniz. Sanatsal etkinlikler için malzeme, işlenen malzemenin yüzeyine ve formuna göre seçilmelidir. Detaylı çalışma için ince bir fırça veya kaba bir fırça yardımıyla yüzeye sıvı yapıştırıcı uygulayabilirsiniz. Kullanım alanına, ihtiyaç ve isteklerinize uygun uhu yapıştırıcılarını ve uhu fiyatlarını inceleyerek sizin için uygun ürünü belirleyebilirsiniz.

Uhu Çeşitleri

Uhu Çeşitleri

Yapıştırma gereksinimlerini karşılamak için birçok farklı ürün kullanılabilir. Ancak yapıştırılacak ürünün malzemesi seçilecek yapıştırıcının cinsini etkiler. Çocuklar genellikle okulda el işi etkinliklerine katılırlar. Bu etkinliklerde solventsiz ve çocuklara uygun Uhu Stick yapıştırıcı kullanılmaktadır. Ürün sağlam silindirik ambalaj içinde gelir, sıvı yapıştırıcı gibi akmaz ve yayılmaz, vidalı kapağı sayesinde kurumaz. Okul etkinliklerinde ilginç kullanımlar sağlayabilecek sihirli stick yapıştırıcı çeşitleri de vardır. Yüzeyde mor, mavi gibi renklerin izlerini bırakarak lekeli bölgeyi görmenizi ve kuruyunca kaybolmasını sağlar. Aynı zamanda boyama ve yapıştırma için kullanılabilecek renkli yanıp sönen Uhu Stick yapıştırıcı 40 gr da vardır. Çocukların kullandığı bir diğer ürün ise beyaz tutkaldır. Kâğıt, karton, keçe, ahşap, tüy, boncuk ve doğal malzemeleri yapıştırmak için uygundur. Uhu markası bu ürünü şeffaf hobi yapıştırıcısı olarak bulabilirsiniz. Kokusuz ürün kurutulduğunda şeffaf hale gelir. Su bazlı bir yapıştırıcı olduğu için sabun ve su ile yıkanabilir ve kolayca çıkarılabilir. Uhu porselen yapıştırıcı porselen, mermer, kâse, çömlek, seramik ve diğer ürünlerin yapıştırılması için uygundur. Isıya dayanıklı, sıcak suya, çeşitli temizlik maddelerine, yağlara, seyreltik asitlere eriyiklerdir. Dolgu özellikli tamir yapıştırıcısıdır. Uhu 404, çeşitli malzemeleri birkaç saniye içinde hızlı ve sıkı bir şekilde yapıştırabilir ve yenileme projeleri için ideal bir seçimdir. Hasar görmüş, bozulmuş veya yapıştırılması gereken tüm malzemeleri yapıştırabilen çok fonksiyonlu bir üründür. Bir damlası bile güçlü bir yapıştırma sağlayabilir. Hobilerde ve çeşitli sanat dallarında yüzeye hızla yapışabilen malzemelere ihtiyaç duyulmaktadır. Farklı alanlarda kullanılabilir; sıvı, jel ve katı formdaki ürünleri ilk tercih haline getirir. Kısa sürede yapıştırılması gereken eşyalar için çabuk kuruyan ve yüzeye hemen yapışan ekipmanlar önem kazanmaktadır. Özellikle projenizi sim veya süslemelerle renklendirmek için bu malzemelerin yapısına uygun malzemeyi seçebilirsiniz. Farklı bir yüzeyde çalışmak isteseniz bile çeşitli kullanımlara sahip ürünlerle hobi alanında kendinizi geliştirebilirsiniz. Uzun süre uğraştıktan sonra tamamladığınız puzzle parçalarını duvarda sergileyebilmeniz için parçaları bir arada tutabilen yapıştırıcı çeşitlerine göz atabilirsiniz. Model, karton, cam veya ahşap yüzeylerde çalışmaya devam etmek için tercih ettiğiniz çok işlevli yapıştırıcıyı kullanabilirsiniz. Uhu markasının sıklıkla tercih edilen ürünleri ise; Uhu uhu, Uhu patafix propower, Uhu sıvı yapıştırıcı, Uhu glue pen, Uhu patafix sakız yapıştırıcı - beyaz ve Uhu 35 ml’dir.

Uhu Fiyatları

Uhu Fiyatları

Yaşam alanınızı dekore ederken yapıştırıcı ürünlere ihtiyaç duyabilirsiniz. Evinizin duvarlarını güzelleştirmek isteseniz de taşınmak istediğinizde veya resim ve tablolarınızı kaldırmak istediğinizde sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu durumda Uhu patafix hamur yapıştırıcısı size yardımcı olacaktır. Ürün iz bırakmaz, tekrar kullanılabilir, hamur kıvamında, kullanımı kolay, solvent içermeyen bir yapıya sahiptir. Posterler ve duvar süsleri gibi süslemeleri asmak için çok uygundur. Ahşap, cam, duvar, kapı ve diğer yüzeyler için uygundur. Paketten çıkan parça elle yumuşatılarak yapıştırılacak ürün üzerine yerleştirilir. Daha sonra yapıştırıcının bulunduğu yerden uygulanacak yüzeye sıkıca bastırılır. Bu işlemler tekrar tekrar kullanılabilir. Paket içeriğinde farklı hamurlar bulunmaktadır. Uzun süreli veya kısa süreli olarak kullanabilirsiniz. 3 kg ağırlığa kadar olan ürünleri taşıyabilir. Taşıma kapasitesine sahip şeffaf, beyaz, sarı ve siyah gibi farklı renk alternatiflerine sahiptir. Kaldırıldıkları yerde iz bırakmazlar. İhtiyacınız olanı kolayca yapıştırmanıza izin verecek şekilde tasarlanmıştır. Geniş bir uygulama yelpazesi sunan Uhu patafix hamur yapıştırıcı ile noktalar, çizgiler ve geniş yüzeylerde rahat kullanım sağlayabilir. Ergonomik ambalaj tasarımını benimser ve farklı uygulamalar için ideal bir üründür. El sanatları, onarımlar ve kendin yap işleriniz için işlevsel yapıştırıcılar sağlayan diğer yapıştırıcı ürünlerini de seçebilirsiniz. Uhu ürünleri en ünlü ve en çok kullanılan yapıştırıcı ürünlerdir. Yapıştırıcı seçerken dikkat edilmesi gereken bir nokta, yapıştırılacak ürüne uygun yapıştırıcı ürünü seçmektir. Aktivatörlerle birlikte bazı sıvı yapıştırıcılar da kullanılır. Aktivatörlerle birlikte kullanılan yapıştırıcılar da Japon yapıştırıcıları gibi güçlü ve hızlı yapışma sağlar. Bu tür ürünler kullanılırken dikkatli olunmalı ve yapıştırma işlemi hızlı bir şekilde tamamlanmalıdır. Bu tür ürünler elinize yapışırsa lütfen ılık su ve sabunla yıkayınız. Farklı malzemeleri tutkal kalitesiyle birleştirebilen, hobi çalışmalarınızda çok amaçlı kullanım sağlayan ürünleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yapıştırıcıların fiyatı sıvı ve katı olarak ayrılmakta olup, fiyatı da ağırlığa göre değişmektedir. İhtiyaçlarınıza göre doğru boyutta ürünü seçebilirsiniz. Çeşitleri iç ve dış mekân kullanımına uygundur, işinizi kolaylaştırır. Poster ve fotoğraf yapıştırmak için hava sıcaklığına göre 45 dakikada kuruyan yapıştırıcılar kullanılmaktadır. İhtiyaçlarınıza göre farklı gramajlı paketlerde satılık malzemeleri satın alabilirsiniz. Örtülü olması içerideki malzemenin kurumasını engeller ve uzun süreli kullanım imkânı yaratır. İhtiyacınız olan Uhu çeşitlerini belirlemek için Trendyol’u ziyaret ederek farklı ürün çeşitlerini inceleyebilirsiniz.