Marka
Renk
Fiyat
Takım Tipi
Materyal
Ölçü
Masa Ölçüsü
Model
Stil
Tema / Stil
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Unimet

" araması için 303 sonuç listeleniyor

Kaliteli ve Rahat Mobilya Markası Unimet Trendyol’da!

Mobilya grupları sandalye, masa, koltuk, şifonyer, TV ünitesi, gardırop ve yatak takımları gibi eşyaları kapsar. İç ve dış mekanların dizaynı için çeşitli mobilya modelleri kullanılır. Mobilya seçimi yaparken konforlu olması önem taşır. Seçilen ürünler sırt yapısını desteklemeli ve rahatsızlık vermemelidir. Mobilya, dekorasyon üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. Aynı şekilde mobilya grubunun sahip olduğu rengi ve tasarımı tarzınız ile uyumlu olmalıdır. Kataloğunu geliştirerek sektörde ilerleyen Unimet markası geniş ürün yelpazesine sahiptir. Marka yatak, baza, karyola, bahçe mobilyası ve iç mekan aksesuarları üretimi yapar. Uyku, vücudu dinlendirdiği ve organların yenilenmesini sağladığı için konforlu bir ortam gerektirir. Ayrıca vücudun en temel ihtiyaçlarından birisi uykudur. Uyumanın gerekliliği dikkate alındığında yatağınızın konforu önem taşır. Uyku esnasında vücut organları dinlenme moduna geçer. Yüksek kaliteye sahip Unimet yatak modelleri, sağlıklı uyku alışkanlığı kazanmanıza yardımcı olur. Marka, insan fizyolojisini temel alan ergonomik yatak çeşitleri sunar. Böylece kaliteli uykuya sahip olabilirsiniz. Tüm ürünler Avrupa kalite standartları çerçevesinde üretilir. Yüksek özenin gözetildiği dizayn harikası ürünler oldukça dayanıklıdır. Unimet karyola modelleri, uzun ömürlü ahşap malzemeden meydana gelir. Karyola çeşitlerinin yatakları sıvı geçirmez olup neme karşı korunaklıdır. Marka, dört farklı karyola kategorisi ile müşterilerine çeşitlilik sunar. Metal, ahşap ve döşemeli karyolalar ile ihtiyaç duyduğunuz karyola modelini cazip fiyatlarla Trendyol'dan hızlıca sipariş edebilirsiniz.

Zengin Ürün Kataloğu Sunan Kaliteli Unimet Modelleri

Zengin Ürün Kataloğu Sunan Kaliteli Unimet Modelleri

Markanın ürünleri demonte şekilde size ulaşır. Unimet modelleri kolay kurulum özelliğine sahiptir. Hızlı bir şekilde kurmanıza ve hemen kullanmanıza imkan sağlar. Ayrıca basit kurulumu ile zahmet vermez. Ürünlerin tamamı geçmeli mekanizmaya sahiptir. Kurulum için çivi ve vida ihtiyacı bulunmaz. Kolay kurulum ve güvenli ürün deneyimi vadeder. Markanın mobilya ürünleri esneme yapmaz ve uzun yıllar kullanmanıza imkan verir. Gıcırtı ve yatak mobilyasının çıkardığı gürültü, yaygın durumlardan birisidir ve uyku kalitesini düşürür. Uyku bölünmesine sebep olduğu için gıcırtı sesleri büyük bir problemdir. Unimet markası, gıcırtı önleyici özel tasarım ile etkili bir rahatlık sunar. Yatak içerisinde konforlu bir şekilde hareket edebilirsiniz. Sağlam tasarımı ile yıllarca kullanabileceğiniz tasarımlar bulunur. Unimet bahçe mobilyası koleksiyonu bahçe, teras ve balkonlar için uygundur. Kişi sayısına göre ölçüleri ve koltuk sayısı değişen modeller mevcuttur. Ferah renklerin şık tasarımlar ile birleştiği bahçe mobilyaları müşteriler tarafından yüksek beğeni alır. Marka, farklı kategorileri ile geniş ürün çeşitliliğine sahiptir. Özel dizayna sahip hareketli baza ve karyola serisi ile uyku kalitesini iyileştirmeyi amaçlar. Bu yatak çeşitleri, yaşlılar ve hareket kabiliyeti kısıtlı olanlar için büyük avantaj sağlar. Benzer doğrultuda yatakta zaman geçirmeyi sevenler için de eğlenceli ve konforlu vakit vadeder. Sırt açısını ayarlayarak kitabınızı rahatça okuyabilir veya televizyon izleyebilirsiniz. Bu özelliği ile hareketli yatak ürünleri herkes tarafından tercih edilebilir hale gelir. Yatağın baş ve ayak kısmını uzaktan kumanda ile dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Hareket ettirmek istediğiniz yatak bölgesini kumanda üzerinde yer alan tuşlar ile kolayca seçebilirsiniz. Bu yatak serisi, eşsiz görüntüsü ile beğenileri toplar. Klasik görünümlü hasta yatağı dizaynı bulunmaz. Aynı şekilde etkili performansa sahip motoru sessiz bir şekilde çalışır. Unimet yatak baza modelleri, geniş bir depolama alanına sahiptir. Hafif tasarımı ile kolayca açabilir ve baza altını eşyalarınız için değerlendirebilirsiniz. Yatak bazalar açıldığında, güvenlik sistemini manuel olarak etkinleştirmeniz gerekir. Ek olarak modern baza başlıkları tarzınıza kolayca uyum sağlar. Marka, dış mekan dekorasyonu için oturma grupları üretir.

Unimet Kullananlar ve Konforlu Mobilya Deneyimleri

Unimet Kullananlar ve Konforlu Mobilya Deneyimleri

Marka, kurulduğu 2005 yılından itibaren kullanışlı ve modern tasarımlı mobilya çeşitleri üretir. Ranzalı yatak modelleri iki katlıdır. Bu yatak serisi sağlam yapısı ile aynı anda iki kişinin rahatça konaklamasına imkan sağlar. Ayrıca profesyonel konaklama işletmeleri için de tercih edilir. Oteller ve hosteller için avantajlı bir modeldir. Alt platformda aralıklı ve sayıca sık profiller yer alır. Profil borular yatak karyolasını sıkıca kavrar. Yatak çeşitleri sıkıca sabitlenir ve istenmeyen oynama gibi durumların oluşmasını engeller. Zamanla kullanıma bağlı olarak ranza yataklar ayrılabilir ve birbirinden bağımsız olarak konumlandırılabilir. Ranzalı yataklar bulunduğu konumda kolay şekilde sabitlenebilir. Üst ranzanın iki yan tarafında korkuluklar mevcuttur. Korkuluklardan bir tanesi çıkarılıp takılabilir mekanizmaya sahiptir. Korkuluklar, güvenli bir kullanım olanağı sağlar. Aynı doğrultuda çıkarılabilir korkuluğu alt ranza için de monte edebilirsiniz. Böylece çocuk yaş grubu için güvenlik endişelerini ortadan kaldırır. Marka, yüksek kalitesi ile tam performanslı ürünler geliştirir. Bu modelleri satın alan müşterilerin değerlendirmelerini inceleyerek ürünler hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Unimet kullananlar sahip oldukları tecrübeyi ürün yorumları ile paylaşırlar. Kaliteli işçilik markası Unimet modelleri hakkında yapılan değerlendirmeleri Unimet yorum kısımları sayesinde görebilirsiniz. Unimet sedir koleksiyonu dış mekanlar dahil her ortamda kullanıma uygun bir mobilya grubudur. Sedir takımları kırlentler, sırt ve oturma minderleri ile gönderilir. Minder kılıfları yıkanabilir olduğu için kolay şekilde temizlenir. Bu özelliği ile dış mekanlarda kullanım için hijyen endişesi oluşturmaz. Sedir minderlerinde orta sertliğe sahip sünger çeşidi kullanılır. Siz ve sevdikleriniz için konforlu zaman geçirmenize imkan verir. Sedir çeşitleri arasında geniş ölçülü ürünler de mevcuttur. İkili ve üçlü minderli gruplardan istediğiniz modelleri avantajlı kampanyalardan yararlanarak Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

Çeşitli Modeller ile Unimet Online Alışveriş Keyfi

Çeşitli Modeller ile Unimet Online Alışveriş Keyfi

Kitaplıklar ve raf modelleri, yaşam alanınızı düzenlemenize imkan verir. Çeşitli aksesuarlarınızı, kitaplarınızı ve eşyalarınızı raflara yerleştirebilirsiniz. Markanın modern tasarıma sahip kitaplık çeşitleri tarzınızı güçlendirir. Aynı zamanda işletme mekanları için tercih de edebilirsiniz. Açık raf sistemi ile ortama estetik bir görünüm kazandırır. Kitaplıklar, birinci sınıf kalitesinde suntalam malzemeden üretilir. Raflar arasında ideal oranda mesafe bulunur. Geniş ciltli kitaplarınızı rahatça yerleştirebilirsiniz. Tercihe bağlı olarak süs objeleri için idealdir. Unimet yavrulu yatak çeşitleri, açılabilir olması ile avantajlıdır. Yatıya kalan misafirleriniz için saniyeler içerisinde alan yaratabilirsiniz. Aynı zamanda dar alana sahip çocuk odaları için kullanışlı bir ürün modelidir. Yavrulu yatak karyolalar farklı renk seçeneklerine sahiptir. Böylece, dilediğiniz rengi seçme şansı bulunur. Yavru yatak olarak adlandırılan alt yatak sürgülü biçimde açılır ve bağımsız bir yatak olur. Yavru yatağın ayakları açılabilir olup ideal yüksekliği ile konfor sunar. Ayrıca modeller elektrostatik boyama tekniği ile renklendirilir. İnsan sağlığı için güvenli bir boyama tekniği olarak bilinir. Çocuk odalarında kullanabilirsiniz. Yavru yatak türü, fonksiyonel bir yatak çeşididir. Çok amaçlı olması ile opsiyonel olarak yalnızca yatak odaları için değil farklı odalarda da değerlendirebilirsiniz. Kapattığınızda koltuk amacı ile kullanabilirsiniz. Yatılı misafirleriniz için rahat bir konaklama olanağı verir. Kapatıldığında saklanabilir olması ile alan bulma sıkıntısı yaratmaz. Ağır bir yapısı yoktur ve rahatça yer değiştirebilirsiniz. Dayanıklı mobilya markası Unimet fiyat aralığı, üretim için kullanılan malzeme, kumaş türü ve ebatlar çerçevesinde belirlenir. Markanın zengin ürün kataloğu Unimet online sipariş seçeneği ile Trendyol’da listelenir. Her bütçe için uygun fiyat imkanı ile siz müşterilere sunulur. İhtiyacınız olan mobilya grubuna Trendyol aracılığı ve güvenli ödeme sistemiyle sahip olabilirsiniz.