İlgili Kategoriler
Fiyat
Satıcı Tipi
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
"

VİKO Anahtar

" araması için 108 sonuç listeleniyor
VİKO Kardelen Vavien Beyaz

VİKOKardelen Vavien Beyaz

27 TL
Sepete Git
VİKO Karre Krem Anahtar

VİKOKarre Krem Anahtar

79,90 TL
Sepete Git
VİKO Karre 3 Lü Beyaz Anahtar

VİKOKarre 3 Lü Beyaz Anahtar

(59)
Karre 3 Lü Beyaz Anahtar
50,50 TL
Sepete Git
VİKO Kare Anahtar Beyaz
Hızlı Teslimat

VİKOKare Anahtar Beyaz

(4)
Kare Anahtar Beyaz
49,82 TL
Sepete Git

Şık ve Sade Tasarımlarıyla Viko Anahtar Modelleri Sizlerle

Günlük hayatta sıklıkla karşılaşılan ürünlerden birisi de anahtardır. Birçok cihazın şebeke elektriği ile bağlantısını sağlayan bu ara alet, pek çok kişinin evinde önemli bir yer tutar. Olmazsa olmazlar arasında yer alan bu ürün, aynı zamanda lambaların yanıp sönmesini de sağlayan bir aracı elemandır. Günlük hayatta kullanılan bütün elektrik elemanlarında bulunan bu cihaz, farklı markalar altında satışa sunulur. Bunlardan birisi de Viko anahtardır. Viko anahtar, kalitesi ve farklı tarzı ile öne çıkan markalardan birisidir. Dekorasyon bakımından da önemli bir araç olan bu ürün, evin şık görünmesini sağlayan küçük ama etkisi büyük bir elemandır. Geniş ürün seçeneğine sahip olan marka,  pek çok kişinin ihtiyacını karşılamaya yönelik çözümler sunar. Sadece cihaza elektrik vermekle kalmayan bu ürünler, aynı zamanda kişiyi kazalara karşı da korur. Özellikle de çocuk koruma modu olan prizler, evde çocuğu olan ebeveynlerin imdadına yetişir.  Elektrik kazalarına karşı çocukları koruyan bu tarz ürünler, oldukça kullanışlıdır. Pek çok elektronik aracın elektrik ile bağlantısını sağlayan bu aparatlar,  aynı zamanda oldukça da fonksiyoneldir. Örneğin; 2’li priz sayesinde bilgisayar ve akıllı telefon gibi cihazları aynı anda şarj edilip çalıştırabilirsiniz. Dekorasyon amaçlı olmasının yanı sıra elektrik tasarrufu da sağlayan bu ürünler, kabarık gelen elektrik faturalarını en aza indirmeye yardımcı olur. Farklı renkleri ile öne çıkan  Viko anahtar priz, duvar rengine de kolaylıkla uyum sağlar. Ofis, ev, kamu binaları gibi pek çok alanda rahatlıkla kullanılabilen bu ürünler,  kalitesi ve dayanıklılığı ile uzun yıllar size eşlik eder. Pek çok cihaza özel olarak üretilen bu ürünler sayesinde aynı zamanda cihazınızın ömrüne ömür katarsınız.

Birbirinden Farklı Viko Anahtar Çeşitleri

Birbirinden Farklı Viko Anahtar Çeşitleri

Genellikle tüm yaşam alanlarında önemli bir yere sahip olan anahtarlar, olmazsa olmaz devre elemanları arasında yer alır. Aydınlatma aracının çalıştıran bu aparatlar,  pek çok mekanda kullanılır. Kapalı konumdayken akımın geçmesine izin veren ve bu şekilde aydınlatma araçlarını çalıştıran anahtar, farklı markalar altında satışa sunulur. Bu markalardan önde gelen bir firma ise Viko’dur. 1966 yılında kurulan firma, o tarihten bugüne Türkiye merkezli olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Markanın kuruluşuna ise Viktor Kohen önderlik etmiştir. Kaliteli yapısı ile bilinen anahtarları üreten firma,  geçmişten bugüne pek çok evin aydınlatılmasında aracı rol oynamıştır. Farklı priz seçenekleri ile pek çok müşterinin ihtiyacını karşılayan firma,  kaliteli ve dayanıklı ürünlere imza atmıştır. Uzun ömürlü yapısı ile öne çıkan bu ürünleri yıllarca kullanabilirsiniz. Kişisel güvenliğinizi sağlayan bu araçlar,  olası kazalara karşı önlem niteliğindedir. Farklı modeller şeklinde üretilen bu ürünlerden Viko karre anahtar, kullanışlı yapısı ile öne çıkar. Tek tuş, 2 tuş ve 3 tuş olmak üzere farklı seçeneklere sahip olan bu anahtar, fonksiyonel yapısı ile göze çarpar. Kullanım durumuna göre 1, 2 ve 3 lambayı aynı yerden kontrol etmenizi sağlayan bu cihaz, oldukça kullanışlıdır. Şık ve sade görünümü ile öne çıkan bu anahtar, aynı zamanda farklı renklerde üretilebilir. Genellikle beyaz renkte olmasına rağmen alternatif olarak krem rengi tercih edilebilir. Aydınlatma sisteminde kullanılmasına rağmen gerektiğinde birçok elektrikli cihazlarda beraber kullanılabilen Viko dimmer anahtar, alternatif akım ile çalışan özel bir üründür. Farklı noktalarda kullanılabilen bu cihaz, fonksiyonel yapısı ile öne çıkar. Işığın artırılıp azaltılmasına sağlayan cihaz, aynı zamanda aydınlatma sisteminde parlaklık kontrolü yapmanıza da imkan verir.

Geniş Ürün Yelpazesi ile Viko Anahtar Çeşitleri

Geniş Ürün Yelpazesi ile Viko Anahtar Çeşitleri

Şık tasarımlarıyla öne çıkan birbirinden farklı priz çeşitleri piyasada yer alır. Bulunduğu ortamın görüntüsünü zenginleştiren bu ürünler, sadece evlerde değil aynı zamanda ofis, kamu binası, restoran, gibi pek çok alanda da rahatlıkla kullanılır.  Özellikle de kapalı mekanların vazgeçilmez ürünlerinden birisi olan Viko anahtar çeşitleri farklı tarzda ve yapıda üretilir. Kalitesi ile öne çıkan markanın Viko ışıklı anahtar modeli de bunun bir tezahürüdür. Son dönemin gözde ürünlerinden olan bu model, şık tasarımı ile öne çıkar.  Pek çok evde rahatlıkla kullanılabilen bu ürün, benzersiz yapısıyla her daim evinize renk katar. Viko 3'lü anahtar priz, akıllı cihazlarınızı şarj etme konusunda oldukça önemli bir aparattır. Birden fazla cihazı aynı anda şarj edebileceğiniz bu ürün, oldukça kullanışlı yapıdadır. Alternatif olarak Viko 4’lü anahtar modeline de yönelebilirsiniz.  Bu prizler sayesinde tablet, telefon, bilgisayar gibi pek çok cihazı aynı anda şarj edebilirsiniz.  Aynı zamanda televizyon gibi cihazlarınızı  bu prize bağlayarak çalışmasını sağlayabilirsiniz. Teknolojinin son gözdelerinden birisi olan Viko dokunmatik anahtar kolay kullanım yapısı ile öne çıkar. Aydınlatma sisteminin rahat bir şekilde açıp kapamasını sağlayan bu cihaz, size büyük kolaylık sağlar. Ev, ofis, işyeri gibi pek çok alanda rahatlıkla kullanılabilen Viko antrasit anahtar farklı renk seçenekleri ile şık bir görünüme sahiptir. Topraklı priz, komütatör, telefon prizleri gibi pek çok seçeneği de içerisinde barındıran bu anahtar çeşidi, geniş ürün yelpazesi ile her müşterinin beklentilerini karşılar. Siz de bu ürün çeşitliliğinden yararlanmak istiyorsanız, Viko anahtar fiyatları avantajları ile tam size göredir.

İhtiyacı Karşılar Nitelikteki Viko Anahtar Çeşitleri

İhtiyacı Karşılar Nitelikteki Viko Anahtar Çeşitleri

Sıklıkla kullanılan anahtar çeşitleri arasında yer alan Viko, kalitesi ve güvenirliği ile ön plana çıkan markalardan birisidir. Geçmişten bugüne müşterilere hizmet eden firma, birbirinden farklı ürünleri piyasaya sunarak müşterilerin ihtiyacını karşılar. Aydınlatma sisteminin önemli bir parçası olan Viko tekli anahtar, çerçeveli yapısı ile oldukça hoş bir görünüme sahiptir. Beyaz rengin yanı sıra siyah ve gri gibi pek çok rengi de içerisinde barındıran bu ürün, evinizde şık bir görünüm oluşturur. Alternatif olarak Viko ikili anahtar modellerine de göz atabilirsiniz. İki ayrı lamba ve lamba grubunu aynı yerden kontrol etmenizi sağlayan bu cihaz, kullanışlı ve fonksiyonel yapısıyla öne çıkar. Genellikle banyo gibi ortamlarda da kullanılabilen bu cihaz, aynı zamanda salon gibi geniş alanlarda da tercih edilir. İkili lamba sistemlerinin aynı anda yanmasını sağlayan bu cihaz, tasarruf etmenize de yardımcı olur. Aydınlatma sistemlerinin kontrolünü sağlayan Viko vaviyen anahtar, günümüzde yaygın kullanılan bir aparattır. DC ve AC olarak adlandırılan kaynaklardan beslenen elektrik yükünü farklı noktalardan kontrol eden bu sistem, cihazların etkin bir şekilde çalışmasına imkan tanır. Viko vaviyen anahtar bağlantısı sayesinde lambanın ışığını ayarlayabilirsiniz. Ev aydınlatmasının yanı sıra ofis, işyeri gibi pek çok alanda da kullanılan bu cihaz oldukça kullanışlıdır. Perde, panjur ve jaluzi gibi ürünlerin yönünü değiştirerek aşağı yukarı hareket etmesini sağlayan Viko jaluzi anahtar kullanışlı ve pratik olması ile öne çıkar. Tek bir düğme ile perdenizin açıp kapanmasını sağlayan bu cihaz, sizi zahmete sokmaz. Evinizdeki aydınlatma sisteminin  daha parlak veya daha loş olmasını sağlayan Viko ayarlanabilir anahtar, pratik yapısı ile öne çıkar. Yuvarlak yapıda olan bu cihazlar, sağa veya sola çevrilerek ışığın aydınlık durumunu belirler.  Böylece film izlerken veya ders çalışırken  istediğiniz ortamı yaratabilirsiniz. Markanın bir diğer modeli ise Viko sıva üstü anahtar çeşididir. .Elektrik panolarının aydınlatılmasında kullanılan bu cihaz,  işlevsel yönüyle oldukça dikkat çekicidir.  Pek çok kişinin tercihleri arasında yer alan bu model,  özellikle de işyerlerinde sıklıkla tercih edilir. Viko anahtar priz fiyatları hakkında detaylı bilgi edinmek istiyorsanız, bu sayfadan yararlanabilirsiniz. .