Marka
Fiyat
Renk
Sırt Mekanizması
Kol Desteği
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

XDrive

" araması için 86 sonuç listeleniyor

XDrive

Konforlu Ve Rahat Oyuncu Koltukları

Konforlu Ve Rahat Oyuncu Koltukları

Günümüz medyasında artmakta olan önemiyle ön plana çıkan İnternet oyunları, pek çok ekipmanın bir arada kullanılmasıyla rahat ve eğlenceli anlara sahne olur. Uzun süre boyunca bilgisayar başında olan oyuncuların konfor seviyesini artırmayı amaçlayan oyuncu koltukları birçok çeşidi ile koleksiyonda yer alır. Ürünü oluşturan bileşenlerin kalitesiyle birlikte uzun süreli çalışmaların kurtarıcı olan koltuklar uyumlu bir profil çizer. Uzun süre oturmaya bağlı olarak meydana gelebilecek omurilik, bel, sırt bölgelerindeki sağlık sorunu risklerini en aza indirirken yorgunluğu azaltan Xdrive gaming koltuk kullanıcıların bir numaralı tercihi olur. Sadece oyuncuların değil masa başı işte çalışanların, ödevlerle boğuşanların da sıklıkla yöneldiği parçalar rahatlığı ve müşteri sağlığını baz alarak tasarlanır. Bilgisayar başında geçen saatlerin neden olduğu kas ve eklem ağrılarına kalıcı çözümü en konforlu yolla sunar. İnsan anatomisine uygun ergonomik yapısı konsantrasyonunuzun işinizde veya oyununuzda olmasına yardımcı olur. Doyasıya eğlenceyi rahatlıkla sunan modeller yeni nesil özellikler ile geliştirilir. Profesyonel yayıncıların ve oyuncuların tercih ettiği ürünler gelişmiş teknolojinin eşsiz örneklerini sunar. Konforlu ve eğlenceli bir ortamı hazırlarken uzun ömürlü kullanım vadeden modeller asla yarı yolda bırakmaz. Bilgisayar karşısında geçirilen vakitlerin doğurduğu ihtiyaçlar gözetilerek tasarlanan ürünler oyun tutkunlarının vazgeçilmezi olur. Dayanıklı hidrolik yapısı ve eşsiz donanımlarıyla kullanıcı sağlığını tehdit etmez ve oyun keyiflerinin yarıda kesilmesine engel olur. Kazanılan zaferlerin mimarlarından olan Xdrive profesyonel oyuncu koltuğu birçok yayıncının da tercihleri arasında yer alır. Son dönemin rağbet gören ürünlerinden olurken gördüğü ilgiyi sonuna kadar hak eder. Bilgisayar başında geçirilen zamandan sonra oluşmaya başlayan sırt ve bel ağrılarına geçit vermezken harika performansların ortaya çıkmasına aracı olur. Konfor alanını artırırken üst düzeyde rahat ettirir. Farklı alternatifleriyle müşterilerin karşısına çıkan modeller özel ayarlanabilir minderler barındırır. Vücut tiplerine ve seçime göre ayarlanabilen donanımı sayesinde tamamen kullanıcı odaklı olur. Ekstra yumuşatılmış oturma bölümü, anatomik sırt kısmı ile bedeni sararken zaferlerin gizli kahramanlarından biri olarak zirvede yer alır. Dünya genelinde sıklıkla tercih edilen modeller profesyonel kullanımın yanı sıra standart işlemler için de rahatlıkla değerlendirilebilir. 4 farklı kalite sınıfına ayrılan amortisör sistemlerini barındıran ürünler her alanda konforu sağlamayı hedefler.

Oyuncu Koltukları Özellikleri

Oyuncu Koltukları Özellikleri

Tasarımlarında kullanılan materyallerin birisi olan süngerler poliüretan maddeden üretilir. Kimyasalların belirli oranda birleşmesiyle meydana gelen poliüretan sünger oyuncu koltuğunu kaplar. Bu sayede koltuk çok daha yüksek konfora ve mukavemete sahip olur. Birçok modelin bulunduğu koleksiyonda; 1. sınıf suni deriden tasarlanan parçaların yanı sıra kumaş ve suni deri-kumaş olan seçenekler de bulunur. Uzun süreli kullanım gerçekleşeceği için tasarımda kullanılan materyallerin onaylanmış ve belgelenmiş kalitede olmaları oldukça önem arz eder. Koltuğun kendi ekseninde dönmesini ve kullanıcının tercihine göre yükseklik ayarını belirleyebilmesini sağlayan; tamamen özelleştirme alanında donanım sunan amortisör, oyuncu koltuklarında önemli özelliklerden biri olarak yer alır. 1Class, 2Class, 3Class, 4Class olmak üzere 4 kalite sınıfına ayrılan amortisör sistemleri yapımlarında kullanılır. Dünya standartlarında en yüksek kalite olan 4Class amortisör sistemine sahip xDrive kasırga modeli koleksiyonun öne çıkan ürünlerinden olur. Neon yeşilinin siyahla buluşmasını yansıtan tasarımı ve ergonomik yapısıyla oldukça beğenilir. Bel ve boyun minderi sayesinde oturuş esnasında konforu sağlayan ürün 3D hareketli kolçak barındırır. Kademeli olarak yukarı-aşağı-ileri-geri-sağ-sol yapılabilir. İstenilen konumda kilitlenebilen ve oturumdan bağımsız 135 derece geriye yatırılabilen donanım yüksek kalitede dökme sünger içerir. Çökme, kırılma gibi deformasyonlara mahal vermeyen dayanıklı yapısı sayesinde oldukça beğenilen model yüksek kalitenin konforla buluşmasını sunar. 4Class amortisör sistemine sahip ürünler; gövde metallerinin kalınlığı, tasarımda kullanılan materyalleri kalitesi, hidrolik yağlar, yük taşıma kapasitesi, ısıl işlem görmesi açısından en kaliteli üretimlerle yaratılır. Hareketli kol sistemlerindeki avantajlar, uzun süre kullanılan bilek ve kolların en az çabayla hareketleri yönlendirmesi için değerli yere sahiptir. Ürünlerde yer alan kol sistemleri üçe ayrılır; 1D, 2D, 3D olmak üzere çeşitlenen donanımlar arasında insan vücudu ile en uyumlu olan 3D sistemi olur. 1D sadece yukarı-aşağı yapabilirken 2D sistemi yukarı-aşağı ve ileri-geri yönlerinde ilerleme sağlayabilir. Hareketli kol sistemlerinin gelişmiş teknolojinin eşsiz örneğini barındıran 3D sistemi ise sağ-sol, aşağı-yukarı ve ileri-geri yönlendirmeleri ile büyük avantaj sağlar. Bu sayede tüm masa boyutlarında rahatlıkla kullanılabilen koltuklar, kol ile masayı aynı hizada kolayca ayarlanabilir. Kullanıcının kolunu yormadan, hareketlerine göre sağa ve sola hareket eder. Tamamen oyuncuyu desteklemeye adanmış modeller profesyonel anlamda gereken tüm donanımı bir arada sunar. E-Sporcuların beklentileri gözetilerek ve onların istekleri doğrultusunda endüstriyel olarak tasarlanan ürünler, bu işin uzmanları tarafından piyasaya sürülür.

Oyuncu Koltuklarının Donanım Harikası Modelleri

Oyuncu Koltuklarının Donanım Harikası Modelleri

Her zaman en ileriyi hedefleyenler için üretilen ürünler farklı modelleriyle her kullanıcı tipine hitap eder. 2D hareketli kolçağı ve ergonomik tasarımı ile ilgiyi üstüne toplayan xDrive Sancak, kırmızının canlı tonunu yaşam alanlarına davet eder. Ekstra yumuşatılmış oturma kısmı ve yandan destek veren bölümleri vücudu sararken ultra rahat anlar yaşatır. Yumuşak ve geniş ped alanı oyuncular adına özenle tasarlanır. İstenilen konumda ayarlanabilen boyun ve bel minderi uzun süren oturumlarda destek verir. Bel kısmı kullanıcının sırt kıvrımlarını hassasça sararken oluşabilecek ağrıların önüne geçer. Maksimum dayanıklılık sağlayan, özel şeklini metal enjeksiyon sistemiyle alan dayanıklı ayakları koltuk ile uyumlu görüntü çizer. Akıma geçit vermeyen elektrostatik boyalı ayaklar, şık dururken kullanıcı sağlığını riske atmaz. Uzun ömür vadeden dayanıklı tekerlekler zemin üzerinde rahatlıkla hareket eder. 4Class amortisör sistemi ile birlikte kahramanlara yakışan donanım yüksek kalitede dayanıklı deri materyali içerir. Çift kollu, metal gövdeye sahip mekanizması geri sabitlenebilirken yaylanabilir. Kaliteyi yükselten özelliklerle birlikte gövdesi uzun yıllar çalışabilecek donanımlara sahiptir. Geriye doğru 130 derece yatırılabilen sırt kısmı, kademeli olarak ayarlanabilirken istenilen konumda sabitlenebilir. Amortisör yükseklik ayarı, geriye yaylanma ve sabitlenme işlemlerini gerçekleştiren fonksiyonel ve kolay kullanılan çift kol ile koltuk rahatlıkla özelleştirilebilir. Kiloya göre ayarlama yapılabilmesini sağlayan topuz, yaylanma sertliğini ve yumuşaklığını ayarlar. 180 cm ve 100 kg ölçülerine kadar uygun ergonomik ve anatomik tasarıma bulunan Sancak modeli modern yapısı ile kullanıcılarına eşlik etmeyi bekler. İhtiyaçlara veya isteklere göre şekillenen ürün ileri-geri ped hareket ayarı ve aşağı-yukarı kol ayarına sahip model fonksiyonel yapısıyla her alanda işlevsellik yaratır. Sevilen oyunların keyfini katlayan, yapılması gereken işlerde rahatlatıcı etki gösteren ürün oyuncular için özel olarak tasarlanır. Farklılaştırılabilen ve özelleştirilebilen yapısı sayesinde sıkça tercih edilen model, görsel açıdan da tatmin eder. Baş kısmının konforunu artırarak odaklanma açısından avantaj sağlar. Bilgisayar başından kalktığınız zaman yorgunluğun oluşmamasına vesile olan ekipmanlar profesyonel oyuncuların bir numaralı tercihi olur. Kahramanlara yakışan donanımlar ve destekleyici özellikler ile birlikte son derece kusursuz performans sergileyen koltuklar, rakiplere fark atılmasını sağlar.

Kusursuz Oyun Deneyimler İçin: xDrive Oyuncu Koltukları

Kusursuz Oyun Deneyimler İçin: Oyuncu Koltukları

Tüm çalışma alanları için uygun yapıda olan oyuncu koltukları pek çok insanın şikâyetlerini dindiren donanımlara sahiptir. 3D hareketli kolçak barındıran xDrive Akıncı modeli, uzun soluklu oturmalarda terletmeyen yapısıyla cilt dostu bir görüntü çizer. Faydalı özellikleri gönülleri fetheden model kırmızı, mavi ve sarı renk seçenekleriyle koleksiyonda yerini alır. 190–200 cm arasında boy uzunluğuna sahip bireyler için uygun ebatta olan ürün, 120 kilograma kadar yük taşıyabilir. Spor dikişleri ile dikkat çeken koltuklar farklı vücut yapılarına göre seçilebilen pek çok model bulundurur. Alüminyum ve metal ile korunan gövde yapıları geriye yatış işleminde dilenilen konumda kilitlenebilir. 135 derece ve 170 derece yatış açıları bulunan ürünler kullanıcı memnuniyetini üst düzeyde tutar. xDrive Fırtına modeli, kalitesini ağırlığı ve malzeme kalitesi açısından kanıtlar. 135 derece geriye katabilen koltuk, 4Class amortisör sistemi ile ilgileri üzerine çeker. Hızlıca kişisel seçimlere göre ayarlanabilen özellikleriyle her alanda konforlu bir yapı sunan modellerde yüksek kalite sarf malzemeler kullanılır. Mavi, yeşil ve sarı renklerinin yer aldığı Fırtına çeşidi gösterişli tasarımı ve canlı tonlarıyla tüm ihtiyaçları karşılarken şıklığı ile göz doldurur. 195 cm uzunluk için ideal özellikler barındıran modelin farklı versiyonları da kullanıcılar tarafından beğenilir. Fonksiyonel özellikleri ile birlikte estetik görüntüsüyle dikkat çeken ürünlerde xDrive masajlı koltuk modeli ayarlanabilir bel minderi ve boyunluk özelliğinin yanı sıra pek çok rahatlatıcı işlevle donanır. 7 tane masaj motoru bulunan sırt kısmı ekrana bakmaktan ve oturmaktan yorulan olan sırtınızı incitmeden rahatlatır. 8 farklı çeşitte bulunan masaj fonksiyonları dilediğiniz hızda çalışırken her bölgenizi ayrı ayrı düşünür. Soğuk havalarda ısınmanıza yardımcı model, bel kısmında ısıtma sistemi barındırır. Bu sayede sıcaklaşan bel bölgesi görevlerinizi yerine getirirken size kolaylık sağlarken performansınızı artırır. 15 dakikalık genel masaj özelliği ile tüm vücudu rahatlatmayı hedefleyen ürün her yönden konforu ayağınıza getirir. Ayak uzatılabilen aparatı sayesinde film ve dizi keyiflerinde maksimum rahatlığa kavuşabilirsiniz. Beden sağlığını ve konforunu düşünerek uzman ekipler tarafından üretilen ürünler tescillenmiş kaliteleriyle birlikte sunulur.

Her Zaman İleriyi Düşleyenlere: xDrive

Her Zaman İleriyi Düşleyenlere: xDrive

İşlevsellik bakımından geniş yelpazede sunulan xDrive bilgisayar koltuğu çeşitlerinde müşteri memnuniyeti ve sağlığı baz alınarak tasarımlar yapılır. Bel ve boyun kısmında minder bulunan seçeneklerin yanı sıra mindersiz çeşitler de yer alır. Kişilerin tercihlerine sunulan ürünlerin minderli sürümleri ergonomik sınıfta bulunur. Mindersiz olan çeşitler de yine vücut anatomisine uygun şekilde üretilir. 185 cm ve 110 kilogram ölçülerine göre uygun olan xDrive atak modeli siyah dışındaki renklerin yoğun kullanıldığı tasarımı ile beğenileri üzerine toplar. 3D kolçağı ve 4Class amortisör özelliği sayesinde işlevsel olarak beklentileri karşılar. Kesintisiz devam eden spor dikişleri kusursuz görünüm sergiler ve motivasyonu artırmak adına gereken estetiği verir. Yoğun karanlık anında kullanıma yönelik hazırlanan xDrive ledli koltuk ürünleri, telefondan girilebilen uygulama eşliğinde yönetilir. Manuel seçilebilen renk geçişleri çalan şarkılara göre değişkenlik gösterir. Koltuk ile birlikte gönderilen kumanda eşliğinde ayarlanabilen RGB renk ayarı, sınırsız renk seçeneği sunar. Gelişmiş teknolojinin eşsiz özelliklerini birleştirerek memnuniyetin üst düzeyde sağlanacağı ürünler sunan xDrive, kaliteli materyalleri doğru bileşenlerle harmanlayarak ortaya profesyonel sonuçlar çıkarır. Siyah, kırmızı, sarı ve mavi renkleriyle öne çıkan xDrive tufan, metal iç iskelet ve yüksek kalitede dökme sünger barındırır. Benzersiz deneyimler yaşatmayı hedefleyen parçalar farklı renk alternatifleri ile beğeniye sunulur. Simsiyah tasarımı açık ve koyu tonları bir arada bulundurur. Masanın yüksekliğine göre rahatlıkla ayarlanabilen yapıları kol ve bilek anatomisini destekler. Dirseklerde ve bileklerde oluşabilecek karpal tünel gibi anatomik rahatsızlıkların oluşmasına geçit vermez. İnternet kafelerde ve ofislerde kullanılabilen parçalar fiziksel özelliklerle uyum yakalar. Oyun deneyimlerini iyileştirirken seyir keyfini de ikiye katlayan koltuklar her alanda sorunsuz işlemler yaşatır. Canlı ve çarpıcı tonların bir araya gelmesiyle modern dizayna kavuşan modeller titizlikle tasarlanır. Temizlenmeye elverişli yüzeyi hijyenik açıdan da kolaylıklar sağlar. Kir tutmayan kaliteli materyaller her olası ihtimal düşünülerek bir araya getirilir. Farklı vücut yapılarına uygun tasarımlar barındıran xDrive koleksiyonu yediden yetmişe her insanı düşünür. 180 santimetre ve 100 kilograma kadar ölçülere uygun üretilen xDrive 1453, boyun fıtığı rahatsızlığı çekenler adına ideal donanımlar içerir. Terletmeyen kumaşı ile birlikte sabit baş minderi barındıran model rahatlığı üst düzeyde sağlar.

xDrive Koltuk Fiyat Seçenekleri

xDrive Koltuk Fiyat Seçenekleri

Donanımsal özellikler bakımından pek çok harika detayı barındıran ürünlerde fiyatları belirleyen faktörler yer alır. Özellikleri, modeli, ebatları fiyatları belirleyen kıstaslar olarak kullanıcıların karşısına çıkar. Ekstra özellikler barındıran xDrive ısıtmalı koltuk gibi ürünler çok daha farklı fiyat aralıklarında değerlendirilir. Çift mekanizma sistemi içeren ve sırtla birlikte sallanma hareketi sergileyebilen xDrive Akdeniz modeli farklı tasarımıyla dikkat çeker. Ayak uzatılabilen aparatı da yer alan çeşitlerinde oyunların kahramanı olmak adına gerekli donanım yer alır. Tüm modellerde yer verilen bel ve boyun desteği kullanım süresi boyunca rahat etmeniz adına önemli detaylardan olur. Kalite ve dayanıklılık açısından zirvede bulunan ürünler gönülleri fethederken uzun yıllar en iyi destekçiniz olmaya adaydır. Ortamdaki ışık yoğunluğuna göre kumanda yardımıyla farklı renklerle donatılabilen xDrive rgb teknolojisi modeller koleksiyonun en canlı parçaları olarak parlar. Oyunu adeta yaşatan detaylarla harmanlanan ürünler, kaliteli metal materyallerden tasarlanan döner tabanı sayesinde uzun ömre sahip olur. Fiyat/performans açısından beklentileri karşılayan adeta kalite timsali olan koltuklar yaşam alanlarına estetik bir görünümün yanı sıra kullanıcısının hayat standartlarını yükselten donanımlar vadeder. Vücudu sarıp sarmalarken yüksek ağırlıklara kadar dayanabilen xDrive bora serisi zengin renk seçenekleriyle her beğeni tipine hitap eder. Sıklıkla karşılaşılan mavi, sarı ve kırmızı renklerin yanı sıra siyah, beyaz ve gri tonlarıyla bezenen çeşitlerin de yer aldığı seri kıvrımlı bel kısmı ile dikkat çeker. XDrive koltuk önerisi kişiden kişiye farklılık gözettiğinden ötürü alıcıların vücut ölçülerine göre seçim yapması önem arz eder. Koleksiyonun model ölçüleri üründen ürüne farklılıklar gözetir. Gelişme çağında olan kişiler için ise ilerleyen süreçte değişiklik gösteren vücut ölçüleri göz önüne alınarak seçim yapılması tavsiye edilir. Gereksinimlerin karşılanmasını amaç edinen xDrive, oyunu ve oyuncuyu destekler. Türkiye’nin profesyonel anlamda ilk oyun koltuğu olan ürünler, Dünya Tıp Endüstrisi tarafından yaygın olarak kabul edilen “dik oturma pozisyonu” baz alınarak ve bu pozisyon üzerinde incelemeler yapılarak geliştirilir. E-spor oyuncuların beklentileri ve ihtiyaçları doğrultusunda yapılan tasarımlar uzmanların gözetimi altında şekillenir. Kanserojen madde içermeyen materyallerin hassas şekilde birleşmesiyle meydana gelen yapılar pek çok kullanıcının gözdesi haline gelir. Her alanda en ileriyi hedefleyenler için üstün teknolojinin engin birikimi sonucu ortaya çıkan koltuklar güçlendirilmiş maddelerden üretilir. Basınçlara dayanıklı hale gelen ayak kısımları fazla yükleri dahi rahatlıkla taşıyabilirken bel ve omurilik sağlığı açısından titizlikle tasarlanan sırt kısımları oluşabilecek ağrıların önüne geçmeyi hedefler. Trendyol sayesinde oyunların süper kahramanlarına harika eşlikçiler sunan xDrive yediden yetmişe herkesin tercihi olur.