placeholder
"

Xiaomi Robot Süpürge

" araması için 40 sonuç listeleniyor

Xiaomi Robot Süpürge

Yeni Nesil Teknoloji: Xiaomi Robot Süpürge

Yeni Nesil Teknoloji: Xiaomi Robot Süpürge

Xiaomi, dünyanın neredeyse her yerinde bilinmekte olan oldukça ünlü ve kaliteli bir markadır. Telefon, kulaklık, saat gibi teknolojik açıdan gelişmiş ürünleri ile kullanmak isteyen kişilerin karşısına çıkmaktadır. Son zamanlarda oldukça popüler olan ev elektronik cihazı giren robot süpürge modelleri ile birçok kişinin gözdesi haline gelmiştir. Xiaomi robot süpürge model açısından geniş bir yelpazeye sahiptir. Evdeki iş yükünü azaltmak için iyi bir tercih olmaktadır. Kendine ait gelişmiş teknolojik sistemi ile kullanıldığı her yeri süpürebilen robot süpürge oldukça akıllı bir cihazdır. Elektrikli süpürgelerde olduğu gibi kablosu bulunmayan ve insan gücüne gerek duymayan robot süpürge siz evde yokken bile süpürme işlemini gerçekleştirebilmektedir. Xiaomi robot süpürge evinizi süpürürken siz diğer işlerinize kaldığınız yerden devam edebilir ya da televizyon karşısına geçip sevdiğiniz dizinizi rahatlıkla izleyebilirsiniz. Robot süpürge 250 metrekarelik bir alanı temizleyebilme özelliğine sahiptir. Farklı odalara geçiş yaparak süpürme işlemine devam edebilmektedir. Xiaomi temizlik robotu kullanan kişilerin iş yükünü azaltmak ve detaylı temizlik yapmak için tasarlanmış akıllı bir elektronik cihaz olmaktadır. Birçok farklı modele ve çeşide sahip olan Xiaomi robot süpürgeler pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Her modelin kendine has gelişmiş teknolojik özellikleri bulunmaktadır. Böylelikle ev temizliğinde hayat kurtaran ve zamandan tasarruf ettiren bir süpürge olmaktadır. Birbirinden farklı zeminlerde rahatlıkla hareket edebilme yeteneğine sahip olan akıllı süpürgeler siz evde yokken bile temizliği aksatmadan yerine getirebilmektedir. Xiaomi’nin sunduğu teknolojilerden biri ise akıllı süpürgenizi uzaktan sadece bir uygulama sayesinde yönetebilmeniz olmaktadır. Akıllı telefonunuza indireceğiniz uygulama sayesinde akıllı süpürgenizi evden uzakta olsanız dahi kontrol edebilirsiniz. Böylelikle siz eve gelmeden akıllı süpürge temizliği halledebilmektedir. Robot süpürge Xiaomi markasının kalitesi ve tecrübesi ile birbirinden nitelikli donanımlara sahiptir. Modellerin çeşitliliğinden dolayı her birinin donanımı ve özellikleri değişiklik gösterebilmektedir. Model çeşitliliği sayesinde bütçenize ve ihtiyacınıza uygun olan beğendiğiniz bir Xiaomi akıllı süpürge tercih edebilirsiniz. Akıllı robot süpürge, temizleyeceği alanın haritasını çıkarabilmekte ve en iyi temizleme şekillerini belirlemektedir. Bu iki işlem için birbirinden farklı birçok sensör bulunmaktadır. Temizlik işlemi sona erdiğinde şarj etmek için şarj edildiği alana geri dönmektedir. Farklı otomatik programlardan yararlanarak tüm evi temizleyen Xiaomi robot süpürgeler kullanan kişilerin iş yükünü azaltan akıllı ev cihazları arasında yer almaktadır.

Xiaomi Robot Süpürge Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Xiaomi Robot Süpürge Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Ev temizliğinin başında gelen eylemlerden biri süpürme olmaktadır. Tüm evi süpürmek için harcayacağınız zamanı başka şeyler yaparak geçirmek istiyorsanız Xiaomi robot süpürge modelleri ilginizi çekebilir. Robot süpürgeler evi tek başına süpürebilen akıllı bir cihazdır. Xiaomi robot süpürgeler birçok farklı modele sahiptir. Süpürgelerin sahip olduğu özellikler değişiklik gösterebilmektedir. Her bütçeye ve ihtiyaca uygun çeşitler içermekte olan Xiaomi akıllı robot süpürge temelde insan gücüne gerek kalmadan geniş bir alanı temizleyebilmektedir. Bazı modeller küçük ve orta genişlikte evlerin temizliğini üstlenirken bazı modeller daha büyük evlerde kullanabilmektedir. Robot süpürge her türlü zeminde kolaylıkla gezebilmektedir ve güçlü sensörleri sayesinde çarpma gibi durumlar ile karşılaşmamaktadır. Süpürgelerde akıllı alan bölmesi yer almaktadır. Bu bölme sayesinde engellere karşı önlem alabilmektedir. Bunun yanı sıra kendisine ya da mobilya gibi eşyalara zarar vermemek için çarpışma ve düşmeleri önleyen algılama sensörlerine sahiptir. Farklı emiş modlarına sahip olan robot süpürgelerin farklı çalışma prensipleri bulunmaktadır. Bazı modellerde sadece süpürme değil silme modu da yer almaktadır. Böylelikle dilerseniz robotu süpürmek, silmek ya da hem süpürmek hem de silmek için kullanabilirsiniz. Xiaomi robot süpürgeler, sistemlerinde yer alan navigasyon sayesinde kendi mekanizmalarına ve çalışma sistemine uygun bir harita çıkarmakta ve temizliği o haritaya uyarak gerçekleştirmektedir. Xiaomi Mijia robot vacuum Mop Pro Cleaner robot süpürge ve paspas bu özelliklere sahip olan bir model olarak örnek verilebilir. Evinizin genişliğinize göre tercih edebileceğiniz Xiaomi robot süpürgeler küçük, orta ve büyük genişlikte evlere göre tasarlanmış modellere sahiptir. Eviniz 100 metrekare ya da daha küçük ise harita çıkarmayan fakat ıslak mop yapabilen bir model tercih edebilirsiniz. Eviniz 100 metrekareden büyük ise şarjı daha uzun süre dayanabilen modeller yer almaktadır. Bu modellerin bazıları harita da çıkarabilmektedir. Eviniz çok geniş ise süpürme işleminin yanı sıra silme, paspas, vakum gibi farklı işlemleri de gerçekleştirebilen Xiaomi V3 robot süpürge gibi modellerden birini tercih edebilirsiniz. Modeller arasında pek çok uygun fiyatlı seçenek yer almaktadır. Fiyatlar robot süpürgelerin sahip olduğu işlev ve donanıma göre değişiklik göstermektedir. Bazı gelişmiş modellerde tüm evin haritasını çıkarabilme ve sonrasında odaları bölme özelliği yer almaktadır. Robot süpürgeler telefona kolaylıkla indirebileceğiniz bir uygulama ile kontrol edilebilmekte ve komutlar alabilmektedir.

Hayatı Kolaylaştıran Xiaomi Robot Süpürgeler

Hayatı Kolaylaştıran Xiaomi Robot Süpürgeler

Yer temizliğini insan gücüne gerek kalmadan gerçekleştirmekte olan robot süpürgeler son zamanlarda sıklıkla tercih edilen akıllı cihazlar arasındadır. Akıllı robot süpürgeler, akıllı telefona indirilen bir uygulama aracılığı ile kontrol edilebilmekte ve komut alabilmektedir. Xiaomi robot süpürgeler seçenek açısından geniş bir yelpazeye sahiptir. İhtiyacınıza ve bütçenize uygun bir Xiaomi robot süpürge ile iş yükünüzü azaltabilirsiniz. Akıllı robot süpürgeler genellikle bebekli aileler, evcil hayvan sahipleri ya da alerjiye sahip bireyler tarafından tercih edilmektedir. Fakat tabii ki herkesin kullanabileceği oldukça kolaylık sağlayan bir cihaz olmaktadır. Xiaomi robot süpürge modelleri arasından size uygun olanı tercih ederek yer temizliği işlerini güvenle ona emanet edebilirsiniz. Siz sevdiğiniz bir filmi izlerken ya da ofiste çalışırken robot süpürge temizliği tek bir komutunuz ile gerçekleştirebilmektedir. Xiaomi robot süpürgelerin temel özellikleri bulunmaktadır. Temel özelliklerden biri emiş gücü olmaktadır. Sahip olduğu emiş gücü modellere göre farklılık göstermektedir. 4 farklı seviyede emiş gücü bulunmaktadır. Bu 4 seviye farklı oda ve kir türleri için tasarlanmıştır. Sessiz mod saç ve tozları temizlerken standart mod kâğıt parçalarını ve küçük meyve çekirdeklerini temizlemektedir. Sessiz modu evde ses istemediğiniz zamanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Orta güç modu küçük boyutlarda nesneleri güçlü bir performans sergileyerek temizleyebilmektedir. Yüksek güç modu ise derinlemesine ve detaylı bir temizlik istenildiğinde boncuk büyüklüğündeki nesneleri temizlemek için ayarlanabilmektedir. Xiaomi yüksek emişli akıllı robot süpürge modellerinin amacı evi tüm kirden arındırmaktır. Mobilyalara çarpma gibi sorunların önlenmesi için çok sayıda hareket sensörü vardır. Suyu, silme ve kurutma gibi işlemler için eşit dağıtan akıllı kontrollü su deposu yer almaktadır. Bunun yanı sıra birbirinden farklı 3 su seviyesi ayarına sahip modeller bulunmaktadır. Bu seviye ayarını düşük, orta, yüksek şeklinde kullanabilirsiniz. Bu ayarlar robot süpürgenin suyu olabildiğince etkin bir şekilde kullanması, ahşap ve fayans gibi zeminleri olası hasarlardan koruması ve su sızıntısını önlemesi için geliştirilmiştir. Navigasyonu bulunan modeller evin haritasını çıkarabilmekte ve ona göre bir plan oluşturabilmektedir. Robot süpürge, profesyonel yol tasarımı sayesinde manuel süpürme işlemi gerçekleştiriyormuş gibi kendini simüle etmektedir. Xiaomi robot süpürge fiyat ve modelleri ile sayfamızda yer almaktadır. Siz de ihtiyacınıza ve bütçenize uygun Xiaomi robot süpürgeyi hemen sipariş edebilirsiniz.

Hijyen Sağlayan Xiaomi Robot Süpürgeler

Hijyen Sağlayan Xiaomi Robot Süpürgeler

Temizlik konusunda birçok yardımı bulunan robot süpürgeler şarjlı süpürge modeli olmaktadır. Robot süpürgeler insan gücüne ihtiyaç duymadan tüm evin yer temizliğini gerçekleştirebilme donanımına sahip akıllı cihazlardır. Birçok kişinin zamandan tasarruf etmesine yardımcı olmaktadır. Hobilerinize vakit ayırmak, sevdiğiniz bir diziyi kaçırmamak ya da işten eve yorgun bir şekilde geldiğinizde rahatça dinlenmek istiyorsanız Xiaomi robot süpürgeler size oldukça avantaj sağlayacaktır. Robot süpürgeyi her zeminin temizliğinde kullanabilmeniz mümkündür. Evinizde evcil hayvan varsa tüylerini toplamak konusunda size büyük bir faydası olacaktır. Bunun yanı sıra tozu direkt içine hapseden yapısı ile alerjik bünyeye sahip bireyler için robot süpürgeler ideal bir seçenektir. Xiaomi robot süpürge haritalama özelliği bulunan modellere sahiptir. Bu robot süpürgeler sistemlerinde navigasyon bulundurmaktadır. Navigasyon donanımı sayesinde evin haritasını çıkarabilmektedir. Hatta bazı modellerde bu haritayı odalara göre bölebilmektedir. Akıllı kontrollü su deposu sayesinde hassas bir su kullanımı gerçekleştirebilmektedir. Silme ve kurutma işlemlerinin her birine yetecek şekilde su kontrolü yapabilmektedir. Xiaomi robot süpürge mop ve vakum gibi farklı işlemleri de gerçekleştirebilen modellere sahiptir. Böylelikle evinizi süpürmek ile kalmamakta aynı zamanda silme gibi temizlik eylemlerini de halletmektedir. Xiaomi robot süpürge modelleri arasında silme, süpürme ve hem silme hem süpürme işlemini gerçekleştiren seçenekler yer almaktadır. Hiçbir insan gücüne gerek kalmadan yer temizliğini halledebilen robot süpürgeler birçok kişi için kolaylık sağlamaktadır. Modellerin farklılığı özelliklerde de değişiklik yaratmaktadır. Bazı modellerde 3 katmanlı filtre sistemleri, askıda duran emiş açıklığı, 4 seviyeli emiş gücü gibi özellikler yer almaktadır. 3 katmanlı filtre sistemi küçük toz tanelerini ve kirleri filtrelemek için geliştirilmiştir. 3 katmanlı filtre sisteminin amacı kirlerin bulaşmasını önlemektir. Temasa gerek kalmadan basit ve kolay bir şekilde evinizin her yerini temizleyebilen Xiaomi robot süpürgeler sayesinde iş yükünüz azalmaktadır. Böylelikle kendinize daha çok zaman ayırabilirsiniz. Telefonunuza indireceğiniz Mi Home uygulaması ile temizliği başlatma gibi komutları direkt gerçekleştirebilirsiniz. Robot süpürgeyi kullanmak için evde olmanıza gerek yoktur. Xiaomi robot süpürge yorum ve değerlendirmelerini okuyarak fikir sahibi olabilirsiniz. Akıllı robot süpürgeler birçok kişinin kullanmakta olduğu hijyen sağlayan ve iş yükünü azaltan bir cihazdır. Pek çok kişi tarafından tercih edilen Xiaomi robot süpürgeler her bütçeye uygun modeller içermektedir.

Xiaomi Robot Süpürge ile Kolay Temizlik

Xiaomi Robot Süpürge ile Kolay Temizlik

Her türlü zeminde rahatlıkla kullanabileceğiniz akıllı robot süpürgeler zamandan tasarruf etmenizi sağlamaktadır. Şarj ile çalışan robot süpürge insan gücü gerekmeden tüm yer temizliğini detaylı bir şekilde yapabilmektedir. Pek çok kişi tarafından tercih edilen Xiaomi robot süpürgeler tercih etmek isteyeceğiniz bir seçenek olabilir. Yer temizliğini oldukça hassas ve düzenli bir şekilde yapabilen Xiaomi robot süpürge kir ve tozu yok etmektedir. Xiaomi Mi robot süpürge modelleri birbirinden farklı niteliklere sahiptir. Her bütçeye uygun olması açısından temel özelliklere sahip olan robot süpürgelerin yanı sıra farklı teknolojik donanımlara sahip Xiaomi robot süpürgeler de yer almaktadır. Bunun yanı sıra evin genişliğine göre tasarlanmış olan robot süpürgeler kullanan kişilerin memnuniyetini kazanmaktadır. Örneğin, Xiaomi mi robot vacuum mop - akıllı robot süpürge geniş evlerde kullanılabilen oldukça kapsamlı ve donanımlı bir model olmaktadır. Xiaomi robot süpürge evin her yerinde engelsiz bir şekilde gezebilmektedir. Sahip olduğu farklı sensörler sayesinde engelleri görür ve ona göre hareket edebilir. Böylelikle mobilya gibi ev eşyalarına verebileceği olası hasarlar önlenmektedir. Aynı zamanda robot süpürgeniz de nesnelere çarparak kendine hasar verme gibi tehlikeler ile karşılaşmamaktadır. Robot süpürge şarjı bittiği zaman otomatik olarak şarj olmaya gidebilmektedir. Uzun pil ömrüne sahip olan robot süpürgeler 45 dakikaya yakın kullanım sağlayabilmektedir. Telefon uygulaması üzerinden kontrol sağlanmaktadır. Bunun yanı sıra güncellemeler de bu şekilde robot süpürgenize yüklenmektedir. Temassız bir şekilde temizlik yapan robot süpürgeler detaylı bir şekilde harita çıkardıktan sonra evin tüm zeminini temizleyebilmektedir. Fayans ya da ahşap fark etmeksizin her zemine uyumlu olarak temizlik yapmakta ve zeminlere zarar vermemektedir. Bazı Xiaomi robot süpürge modellerinde silme, süpürme ve hem silme hem süpürme modları bulunmaktadır. Mop temizliği, vakum, paspas gibi gelişmiş temizlik seçenekleri de robot süpürgelerde mevcut olmaktadır. Xiaomi robot süpürge kullanımı oldukça kolaydır. Yapmanız gereken birkaç adımdan sonra süpürgeniz tüm işi halletmektedir. Mi Home uygulamasını akıllı telefonunuza indirdikten sonra robot süpürgenize komutlar verebilir ve kontrolü uygulama aracılığı ile sağlayabilirsiniz. Mi Home uygulaması ile uzaktan kontrolü sağlayabilir, süpürgenin sahip olduğu modları değiştirebilir, temizliğin ne durumda olduğunu kontrol edebilir ve haritayı görüntüleyebilirsiniz. Telefona yükleyeceğiniz uygulama sayesinde evden uzaktayken de robot süpürgenizi çalıştırabilmeniz mümkün olmaktadır.

Detaylı ve Hassas Temizlik için Xiaomi Robot Süpürge

Detaylı ve Hassas Temizlik için Xiaomi Robot Süpürge

Ev temizliğinin en önemli kısımlarından biri yer temizliği olmaktadır. Yer temizliğinde robot süpürge kullanımı sıklıkla tercih edilmektedir. Robot süpürgeler hayatı kolaylaştıran, basit ama bir o kadar da detaylı bir yer temizliği gerçekleştirebilen akıllı cihazlar olmaktadır. Xiaomi birçok teknolojik yeniliğe imza atmış bir marka olarak donanımlı robot süpürge modellerine sahiptir. Robot süpürgeler evlerin genişliğine ve kişilerin ihtiyaçlarına göre donatılmakta ve tasarlanmaktadır. Robot süpürge uzaktan yönetilebilen ve hiçbir şekilde insan gücünden faydalanmayan akıllı bir cihazdır. Bu özelliği sayesinde çalışan kişilere, çocuklu ailelere, evcil hayvan sahiplerine oldukça kolaylık sağlamaktadır. Bunun yanı sıra robot süpürgeleri herkes tercih edebilir ve rahatlıkla kullanabilir. Xiaomi robot süpürge özellikleri modellere göre değişiklik göstermektedir. Fakat hepsinde yer alan temel özellikler bulunmaktadır. Her Xiaomi robot süpürge modelinde yer alan özelliklerden biri silme ve süpürme işlemlerini yerine getirmesidir. Mi akıllı bağlantı sistemi ile çalışmakta olan robot süpürgeler uzaktan kontrol edilebilmekte ve komut alabilmektedir. Askıda duran emiş açıklı ve paspasa sahiptir. Temiz bir silme işlemi gerçekleştirmek için eşit su dağılımı gerekmektedir. 3 ayarlı su çıkışı zeminlere göre ayarlama ve su sızıntısını önleme gibi görevleri üstlenmektedir. Şarjı biteceği zaman otomatik olarak şarj olmaya giden robot süpürge sonrasında kaldığı yerden devam edebilmektedir. Bunun yanı sıra evdeki rotasyonu ayarlayabilmek için gerçek zamanlı bir harita ekranı oluşturmaktadır. Bu haritaya göre yer temizliğini ayarlayabilmektedir. Geniş evler için tercih edilen ve geniş eve göre tasarlanmış olan modellerde odaları bölme gibi gelişmiş özellikler de yer almaktadır. Xiaomi robot süpürge batarya konusunda güçlüdür. Uzun pil ömrüne sahip robot süpürgeler yüksek kapasiteli pillere sahiptir. Sahip olduğu özellikleri ile verimli ve uzun ömürlü bir kullanım sağlamaktadır. Xiaomi robot süpürge kullananlar zamandan tasarruf etmektedir. Çünkü robot süpürgeler insan gücüne gerek duymadan detaylı ve hassas temizlik yapabilen akıllı cihazlardır. Birçok kişi robot süpürgeyi kullanarak vakitten tasarruf etmekte ve kendine ya da başka bir şeye daha çok zaman ayırabilmektedir. Siz de iş yükünüzü azaltmak istiyorsanız robot süpürge modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Xiaomi robot süpürgeler fiyatları ve modelleri ile sayfamızda yer almaktadır. İhtiyacınıza, bütçenize ve zevkinize uygun olan herhangi bir Xiaomi robot süpürge modelini Trendyol’dan hemen sipariş verebilirsiniz.