placeholder
"

Opalin Yatak

" araması için 494 sonuç listeleniyor

En Rahat Opalin Yatak Modelleri Trendyol’da

Yoğun ve koşturmaca içinde geçen bir günün ardından dinlenmek herkesin hakkıdır. Özellikle uzun süre ayakta duran, şehir trafiğinde saatler geçiren ya da iş ortamında zamanını rahatsız sandalyelerde geçirerek çalışan kişiler için geceleri yatak rahatlığı önemlidir. Yorgun bir şekilde eve gelen ve kendini yatağa atan kişiler, konfor beklentisinde olur. Sırt ve bel ağrılarının olmaması, yatağın ortopedik bir şekilde üretilerek müşteriye rahat bir uyku ortamı sağlaması yatağın tercih edilme sebebidir. Yatak boyutlarıyla her yaştan insana ve her boyutta eve uyum sağlayan Opalin Yatak, başka birçok özelliğiyle ön plana çıkar. Opalin Yatak yorumları olumlu yapısıyla dikkat çeker ve ürün yüksek puanlı tavsiyelerde yer alır. Kullanılan malzemelerin kaliteli olması ve ürünün beklentileri karşılaması sebebiyle kullanıcılar da bu ürünü önerir. Örneğin Opalin Bamboo Yatak, yatağın yüzeyindeki elastikiyeti ve çökmeyi engelleyen yapısıyla da tercih sebebidir. Yatağın esnek olması uyku sırasında harekete imkân tanırken, çökmesini engelleyen yapı ise dayanıklılık sağlar. Yatakta uyumayı seçen kişinin vücut ağırlığını dengeli biçimde yaylara dağıttığından, derin bir uykuya yardımcıdır. Kum saati şeklinde olup uçları birleşen bir yay sistemi olan Bonel Yay sistemi içerir. Güçlü tellerle birbirine bağlanan yaylar yatağın temelinin sağlam olmasını sağlar. Uzanma rahatlığı için yayların üstü sert keçe ile kaplanır ve bu da rahatlığa katkı sağlar. Bu özellikler hakkında daha fazla bilgi için Trendyol ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Konfor Arayanlar İçin Opalin Yatak

Konfor Arayanlar İçin Opalin Yatak

Yetişkinler için rahat olması ve kişiyi terletmemesi önemlidir. Özellikle çok terleme sorunu yaşayan kişiler için yatağın ısısının fazla olması zorlayıcı olabilir. Opalin yataklar lateks isimli materyal ile üretilerek bu sorunu çözer. Geniş hava kanalları ile hava akışı sağlayan yatak, terlemeyi azaltır. Sıcak bölgelerde yaşayan müşteriler için bu özellik mükemmel bir tercih sebebidir. Ayrıca ağaçlardan elde edilen doğal kauçuk suyunun süngere dönüştürülmüş halinin kullanıldığı bu marka yataklar hem yetişkin hem bebek için konfor sağlar. Opalin bebek yatağı kenarlarının çökmeye karşı dayanıklı olması ve yüksek boydaki süngerlerle özel havuzlama yapması sebebiyle ebeveynlerin gönlünü rahatlatır. Bebeklere ve küçük çocuklara da konforlu bir uyku ortamı sunar. Uyku sorunlarının çok görüldüğü erken çocukluk döneminde yatağın konforlu olması bebeğin daha kaliteli uyumasına destek olur. Esnek bir ürün olduğundan uyuyan bebek yatağa konulduğunda, onun vücut şeklini alır ve bebeğin vücut sağlığına katkı sağlar. Her iki yüzeyi de elyaf olduğundan yumuşaklığı üst düzeydedir. Üstelik bu elyaf hijyenik ortamlarda üretilmiş ısı yoğunluğu ve yumuşaklığı harmanlayarak sağlıklı uyumayı gerçekleştirir. Ürünün üretiminde kullanılan Herkül yay sistemi yatağın başından ayak ucuna kadar aynı konforu sunar. Deforme olmayan yapısıyla uzun süre kullanıma uygundur. Yayların oluşturduğu yüzey ve vücut basıncı dengelendiği için ürün ekstra rahatlık ve yüksek düzeyde ergonomi sağlar. Opalin 80x180, 80x130 yatak uzunluk ve genişlikleri ile her boyda ve kiloda insana uygun üretilir. Opalin yatak kullananlar tüm bu özellikleri ile üründen memnun kalır. Çünkü özellikle uyku sırasında dağınık yatan kişiler için yatak eni ve boyu önemli olmaktadır. Siz de kendinize uygun yatağı bulmak için Trendyol’a bakabilir ve konforlu bir uyku için ilk adımı atabilirsiniz.

Her Katmanıyla Sizi Mutlu Edecek Yatak

Her Katmanıyla Sizi Mutlu Edecek Yatak

Yatağını değiştirmek isteyen, eski yatağımı kullanmaktan sıkıldım diyen, yeni evlendiği için evine yatak alacaklar ve bunun gibi sebeplerle yatak arayan kişiler için dinlendirici ve yumuşacık yataklar satın alma listesinde ön plandadır. Opalin Cotton Visco yatak, beş katmandan oluşur ve her katmanda farklı bir ihtiyaca karşılık verir. İlk katman 220 gr pamuklu örme kumaştan oluşur ve bu kısım tene temas ettiğinden yumuşaklığı yüksek oranda hissedilen bölümdür. İkinci katmanda Hr sünger bulunur ve bu tip süngerler son derece konforludur. Esnekliği yüksek ve ortopediktir. Dayanıklılığıyla da ön plana çıkan bu sünger tipi, sırt ve boyun sağlığını korur. Üçüncü katmanda 0,1 cm dokuma tela kullanılmıştır. Bu durum kullanım ve temizleme sırasında dayanıklılık sağladığından ürünün zarar görmesine engel olur. Ayrıca güzel bir duruş sağlayarak sağlamlığını arttırır. Ürüne verilen paranın karşılığını almak ve yıllarca kullanmak müşteri için önemli olduğundan bu katman aranan özellikler arasında yer alır. Dördüncü katmanda doğal 4 mevsim keçe kullanılmıştır. Bu özellik yatağın yazın serin, kışın sıcak tutmasına katkı sağlar. Her mevsimde rahatlıkla kullanılacağından tercih edilir. Son katmanda da yay sistemi ile bütünleşmiş bir konfor sunar. Opalin 60x120, 70x130, 70x180 yatak çeşitlerinin tümünde bu özellikler bulunur. Çift kişilik ve tek kişilik seçenekleri olan bu ürünlerde farklı ebatlar tercih edilebilir. Ürün detaylarından ebatlara bakarak çok daha doğru seçim yapabilirsiniz. Yatağı koyacağınız yerin büyüklüğüne de dikkat etmelisiniz. Opalin ortopedik yatak, yüksek yoğunluklu süngeriyle aynı katmanları içerir ancak ilk katmanında Jakarlı denilen özel bir tür kumaş kullanılır. Bu kumaş kolay silinebilir ve az leke tutması yönüyle tercih edilir. Tüm bu çeşitlerini ve katmanlarını incelemek için Trendyol’daki deneyim sahibi kişilerin yorumlarına bakabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Fiyatlarla Opalin Yataklar

Her Bütçeye Uygun Fiyatlarla Opalin Yataklar

Sektörde çeşitli özelliklerde birçoğu bulunmaktadır. Müşterilerin önemsediği ise kolay temizlenen, esnek ve vücudu yatış pozisyonuna göre uygun şekli alan ve konfor sağlayan yataklardır. Gece ya da gündüz fark etmeksizin günün her anında yorgunluk hissedildiğinde derin ve kaliteli bir uyku çekmek için yataklara ihtiyaç duyulur. Sıklıkla kullanılan bir ürün olduğundan dayanıklı ve uzun ömürlü olması markanın ve modelin seçilmesinde önemli faktördür. Opalin yaylı yatak, müşterilerin beğenisini kazanarak onları memnun eder. Konforlu bir uyku ortamı sunar ve mutlu uyanmanızı sağlar. İçindeki yaylı sistemle doğru duruş ve yatış şekli vücut sağlığını destekler. Özellikle gün içinde ağır işlerde çalışan, tüm gün çocuk peşinde koşup yorulan, sürekli ayakta durmayı gerektiren bir mesai harcayan kişiler için dinlenmiş kalkmak önemlidir. Çünkü önceki günün yorgunluğu sonraki günün çalışma verimini etkiler. Bu yorgunluğun vücuttan atılması için doğal ve ortopedik bir yatakta uyumak gerekir. Vücut şeklinizi ve vücudunuzun yapısını tanıyan, yaylı sistemi ile basınç ayarı yaparak beden ve yatak arasında denge kuran tasarımlar ilginizi çekebilir. Farklı katmanlardan oluşan ve her katmanının bir ihtiyaca denk olduğu bir yatak sistemi söz konusudur. Bu durum özellikle bebekleri olan kişiler için önem arz eder. Henüz vücut iskeleti tam olarak oluşmadığından yatağın bebeğin vücuduna uygun olarak şekil alması ve yumuşak olması gerekir. Ayrıca en üst katman olan ve ten ile temas eden yüzeyin uygun özelliklerde olması ve bebeği terletmemesi önemlidir. Hem yetişkin hem çocuk için isteyeceğiniz özellikleri bilen ve buna uygun, çok kaliteli ve konforlu ürünler tasarlayan Opalin Yatak fiyatları her bütçeye uygundur. Farklı modellerde indirim ve kampanyalardan yararlanmak mümkündür. Trendyol kampanyalarını takip ederek, konforlu ve şık yatak tercihini uygun fiyata yapabilirsiniz.