Fiyat
Roman Türü
Cilt Bilgisi
Basım Yılı
Setli/Tekil
Basım Dili
Boyut
Fiyat Geçmişi
Yazar
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Ayfer Tunç Kitapları

" araması için 174 sonuç listeleniyor
Can Yayınları Suzan Defter

Can YayınlarıSuzan Defter

127,68 TL
Sepete Git

Etkileyici Ayfer Tunç Kitapları Trendyol’da!

Ayfer Tunç 1964 doğumlu bir editör, yazar ve senaristtir. Erenköy Kız Lisesi mezunudur. Siyasal Bilgiler bölümünü İstanbul Üniversitesi’nde tamamlar. Üniversite yıllarından itibaren çeşitli yazıları yayımlanır. Ayfer Tunç kitapları nitelikli içerikleri ile sayıca oldukça fazla kişiye hitap eder. Ayfer Tunç Kapak Kızı kitabı yayınlanan ilk romanıdır. Aile, ahlak, hayat, güzellik gibi kavramları özgün bir biçimde yorumlayan yazarın eseri ilk olarak 1992’de basılır. Anlatım biçimi son derece kendine hastır. Roman kalıplarını değiştirerek kendi oluşturduğu biçim ile okuyucularına hitap eder. Ayfer tunç kitapları online olarak kolaylıkla satın alınabilir. Kitaplar hakkında bilgi sahibi olmak ve ilginizi çeken kitapların detaylarını öğrenmek isterseniz Trendyol’dan inceleme yapabilirsiniz.

Dikkat Çeken Ayfer Tunç Kitapları

Dikkat Çeken Ayfer Tunç Kitapları

Ayfer Tunç, 1989’dan bu yana birçok kitap yayınlar. Çok bilinen Ayfer Tunç üçlemesi bu eserler arasındadır. Yayınladığı ilk roman olan Kapak Kızı’ndan sonra Ayfer Tunç Yeşil Peri Gecesi’ni 2010 yılında hazırlar. İlk kitapta Kapak Kızı olarak bilinen Şebnem karakterinin hayatının yakından incelenmesini sağlar. Bu roman ilk eserden on sekiz yıl sonra yayınlanır. Şebnem ilk kitapta yalnızca bir dergide pozlar veren biri olarak bilinirken hayatının detayları anlatılan ikinci kitapta özenle incelenir. Kitap, birçok okuyucu tarafından sevilerek okunur. Ayfer Tunç Osman kitabını serinin üçüncüsü olarak 2020’de yayınlar. Aradan geçen on yılın ardından Şebnem karakterinin eşi Osman’ın hayatını öğrendiğiniz bu kitap, serinin sevenleri tarafından ilgiyle okunur. Uzun yıllar boyunca merakla beklenen kitaplar okuyucuyu diri tutan bir olay örgüsüyle işlenir. Ayfer Tunç kitapları modelleri ile dikkat çeker. İşlenen olayların neticelerini ve kahramanların detaylı hayat hikayelerini öğrendiğiniz kitaplar serinin beğenilmesini sağlar. Üçleme hakkında fikir sahibi olmak, kitapları set halinde satın almak isterseniz Trendyol’dan alışveriş yapabilirsiniz.

Beğenilen Ayfer Tunç Kitapları Olumlu Yorumları

Beğenilen Ayfer Tunç Kitapları Olumlu Yorumları

Son derece sevilen bir yazar olan Ayfer Tunç Suzan Defter eserini 2011 yılında yayımlar. 12 Eylül darbesinin etkisinde bir aşk hikayesinden bahseden bu roman okuyucuya aşkı sevdiren bir anlatıma sahiptir. İki ayrı günlükten anlatımlarla ilerleyen romanda, modern zamanların insanları ve ilişkileri incelenir. Aslında temeli yazarın Taş Kağıt Makas öyküsünden alınan bu roman, dikkat çeken bir olay örgüsüne sahiptir. Ayfer Tunç Aziz Bey Hadisesi adlı eserini 2006 yılında yayımlar. Hüzünlü ve okuyucunun kendisinden ve çevresinden izler bulabileceği Aziz Bey üzerinden anlatılan hikaye oldukça sevilir. Zaaflar ve yanılgılar üzerine eğilen bu eser okuyucusunu derin ve özgün bir gerçeklikle buluşturur. Ayfer Tunç kitapları yorum bölümü okuyucu memnuniyeti ile doludur. Çok sevilen sıklıkla tavsiye edilen bu eserler yazarın niteliğini kanıtlar. Farklı hikayeleri okumak isterseniz, eserleri kolayca Trendyol’dan tedarik edebilirsiniz.

Avantajlı Ayfer Tunç Kitapları Fiyatları

Avantajlı Ayfer Tunç Kitapları Fiyatları

Ayfer Tunç Bir Maniniz Yoksa Annemler Size Gelecek adlı romanı 456 sayfadır. 2001 yılında yayımlanan eser, 2003’te Balkanika Ödülü alır. Eserdeki hikaye 1970’li yıllarda geçer. Okuyucuyu kimi zaman gülümseten, kimi zaman hüzünlendiren bu roman, sürükleyici bir edebi anlatıma sahiptir. Size zamanda yolculuk hissini veren bu roman, dönemin sosyal ve siyasal olgularından izler sunar. 19 bölümden oluşan eserde birçok karakter ve nostaljik hikaye bir aradadır. Ayfer Tunç kitapları fiyatları, son derece uygundur. Her kesimden okuyucu tarafından kolaylıkla satın alınabilen bu eserler nitelikli ve özgündür. Ayfer Tunç kitapları indirim günlerinde oldukça uygun fiyata alınabilir. Üçleme halinde satılan veya iki kitabın birden satıldığı durumlarda oldukça uyguna gelen bu eserler sevilerek ve beğenilerek okunur. Ayfer Tunç kitapları satın almak isterseniz Trendyol üzerinden eserlere kolaylıkla sahip olabilirsiniz.