"

Yudum Zeytinyağı

" araması için 14 sonuç listeleniyor
Yudum Ayçiçek Yağı
Kargo Bedava
YudumAyçiçek Yağı
279 TL
Sepete Git
Yudum Zeytinyağı 2lt
Kargo Bedava
YudumZeytinyağı 2lt
299 TL
Sepete Git

Üstün Kaliteli Yudum Zeytinyağı Trendyol’da!

Zeytinyağı, kahvaltı sofralarının, ara sıcak yemeklerin, salataların ve tatlıların vazgeçilmez unsurudur. Zeytinin özünden sabırla ve soğuk sıkım yöntemi ile alınan yağ beğeninize sunulur. Müşteriler tarafından sıkça tercih edilen Yudum markasının zeytinyağları, taze toplanan zeytinlerden sıkım işlemi uygulanarak üretilir. Zeytinler renk tonları ile sıkım yöntemlerine göre özel olarak ayrılır ve makinelerden geçirilerek yağ çıkartma işlemine alınırlar. Bu işlemler sonucunda uzun raf ömrü ile farklı dokulara sahip leziz zeytinyağları müşterilere ulaştırılır. Yudum zeytinyağı, aminoasitler açısından oldukça zengindir. Kalitesiyle öne çıkan yağlar, özenle dalından toplanan zeytinlerin hasat zamanı işlenmesi ile üretilir. Zeytinler, özel dumanlama teknolojisi kullanılarak doğal halinde bırakılarak işlenir. Bitkisel formu doymamış yağ asitlerini içerdiği için sağlık açısından çok faydalıdır. Zeytin, E vitamini içermesi açısından güçlü bir antioksidan görevi görür. Ortalama günlük 15 mg olan E vitamini ihtiyacınızın yarısını yalnızca salatalarda Yudum sızma zeytinyağı kullanarak karşılayabilirsiniz. Bağışıklık sistemini güçlendiren zeytinyağı tüketimi, günlük yaşantıda zinde kalmak açısından önemlidir. Yağ tüketimi kadar seçimini yapmak da önem taşır. Üstün kalite bir yağ seçimi yapmak için koku ve tadı göz önünde bulundurarak karar verebilirsiniz. Yudum soğuk sıkma zeytinyağı çeşitlerini sıcak ya da soğuk fark etmeden tüm yemeklerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yumuşak ya da keskin tat ve dokudaki yağları tercih edenlere hitap eden markanın tüm ürünlerine Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Doğal Zeytinyağıyla Hazırlanan Leziz Yemekler

Doğal Zeytinyağıyla Hazırlanan Leziz Yemekler

Bu ürünün görüntüsü ile tatları değişiklik gösterebilir. Renk bakımından koyu yeşil ya da sarı gibi renk farklılıkları görülen gıda maddesinin tat açısından ise keskin ya da yumuşak çeşitleri vardır. Tat ile koku değerleri, zeytinin yetiştiği yöreye göre değişir. Kendi zeytinlerini üretip hasadını gerçekleştiren marka, farklı yoğunlukta seçenekler üretir. Marka, zeytinin bekleme süresini uzatarak yumuşak bir tat elde eder. Yumuşak tatta aroma seven müşterilerin tarafından sıkça tercih edilir ve lezzetli salatalar ya da sıcacık yemekler yapmak için idealdir. Yudum zeytinyağı 5 lt, 10 lt gibi seçenekleri bulunur ve doymuş yağ barındırmaz. Yudum zeytinyağı çeşitleri, dolgun etli ve mineral açısından zengin zeytinlerden üretilir. Özenle yetiştirilen zeytinler, hasat zamanı geldiğinde seçilerek toplanır. Değişik aromalara sahiptirler ve aroma çeşitlerine göre birbirlerinden ayrılır, türlerine göre bekletilme ve işlenme için hazırlanırlar. Riviera üretiminde zeytinler, yumuşak ve yoğun lezzete sahip oldukları için sıkma işleminden geçerler. Soğuk sıkım işlemiyle hazırlananlar diğer bitkisel yağlara oranla sağlıklı ve faydalı olmasını sağlar. Sindirimi düzenlemesi, kemikleri güçlendirmesi, soğuk sıkımın öne çıkan faydaları arasında yer alır. Ayrıca saç ve cildin genç, canlı, parlak görünmesini sağlar. Isı işlem görmemesi sebebi ile sağlık açısından olumlu etkileri olan zeytinyağı Yudum markası çeşitleri, her türden yiyecek içerisinde kullanıma uygundur. Tatlılarda kullanımı kalori miktarını düşürür ve ortaya taze bir tat çıkarır. Tüm yemeklere aromatik bir lezzet katan gıda maddesi, bütçe dostu olmasıyla da sık tercih edilen bir seçenek olmayı başarır. Üstün lezzetinden ötürü yalnızca ekmek ile birlikte de tüketilebilir. Ayrıca tüm tüketim şekilleri sağlığa oldukça faydalıdır. Markanın kaliteli ürünlerinin bir diğer avantajı ise yanma noktasının oldukça yüksek olmasıdır. Dolayısıyla Yudum’un çeşitleri ile sıcak yemekler pişirebilir, sağlıklı kızartmalar yapabilirsiniz. Donma noktasının da yüksek olması sayesinde ürünleri buzdolabında muhafaza edebilirsiniz. Dilediğiniz her an kullanıma hazır olan ürünleri gönül rahatlığıyla yemeklerinize ya da salatalarınıza ekleyebilirsiniz. Markanın birbirinden leziz tüm ürünlerini Trendyol’dan kolayca temin edebilirsiniz.

Yudum Zeytinyağı ile Sağlıklı Yemekler

Yudum Zeytinyağı ile Sağlıklı Yemekler

Özel dumanlama teknolojisi kullanılarak işlem görmeden hazırlanan zeytinyağının lezzet sırrı içeriğinde saklıdır. Tekil yağ asitlerini içerdiği için sindirim sistemini düzenleyen yapısı sayesinde mide problemlerine neden olmaz. Paketleme sürecine kadar hiç işlem görmeyen ürünler, sağlık açısından oldukça faydalıdır. Üstün kaliteye sahip olan gıda maddesinin üretiminde özel yöntemler kullanılır. Markanın teknolojiden yararlanarak üretilen lezzetli seçenekleri, insan sağlığına zararlı katkı maddeleri içermez. Raf ömrü son derece uzundur ve kalitesi arttıkça raf ömrü de besin değerlerinde değişiklik olmadan kullanıma uygun kalır. Saklamak için uygun koşullar oldukça basit ve kolaydır. Doğrudan güneş ışığına maruz kalmak ürünü etkileyeceği için serin alanlarda muhafaza edilmesi uzun süreli kullanım için büyük önem taşır. Dolap içleri ve kapalı kiler gibi alanlar saklama koşullarına uygundur. Muhafaza ederken dikkat edilmesi önemli olan bir diğer nokta ise koku durumudur. Zeytinyağını satın aldıktan sonra saklamak için koyduğunuz alanda kokulu yiyecek ve içecek türevlerinin bulunmaması, tat ve dokusunun bozulmaması açısından önem taşır. Damak zevkiniz için en uygun seçimi yapabilmek adına markanın farklı yoğunluktaki ürünlerini deneyebilirsiniz. Yeni tatlar konusunda fikir sahibi olabilmek için Yudum zeytinyağı yorumlarına göz atabilirsiniz. Klasik lezzetten uzaklaşıp yeni tatlar denemek isteyenlere özel Yudum çikolatalı zeytinyağı seçeneklerini deneyebilirsiniz. Muazzam akıcı dokusu ve hoş kokusu ile tatlılarda ve ekmek, lavaş ve türevleri ile birlikte tatlı niyetine tüketebilirsiniz. Bütçe dostu aralıklara sahip Yudum zeytinyağı fiyatlarını Trendyol aracılığıyla inceleyebilirsiniz. Birbirinden farklı çeşitlerini ve özelliklerini Trendyol ile pratik bir şekilde satın alabilirsiniz. Fiyata göre filtreleme yaparak uygun olan ürünleri kolay seçebilir, fırsatlar ve fazlasından anında haberdar olabilirsiniz.

Birbirinden Farklı Yudum Zeytinyağı Çeşitleri

Birbirinden Farklı Yudum Zeytinyağı Çeşitleri

Doğallığıyla ön plana çıkan ürün çeşitleri, kaliteli ve güvenilir bir marka olan Yudum tarafından özenle seçilerek toplanan zeytinlerden yapılır. Tat uzmanları tarafından test edilir ve müşteriler için hem lezzetli, hem de sağlıklı bir ürün oluşturulması hedeflenerek üretilir. Yoğun bir tada sahip olan Yudum 5 lt zeytinyağı, düşük asit oranına sahiptir. Bu sebeple mide ve sindirim hastalıkları gibi durumları tetiklemez ve iyileştirici etkiye sahiptir. Markanın çeşitleri sıcak ve soğuk yemeklerde, mezelerde, salatalarda gönül rahatlığıyla kullanılabilir özelliktedir. Sofrasından sağlıklı bitkisel yağı eksik etmeyenler Yudum 1 lt zeytinyağı ile yemeklerinde damaklara keyif katan bir tadı sağlar. Marka tarafından zamanında toplanan zeytinlerden doğal sızma olarak üretilir, sağlık ve lezzeti bir arada sunar. Kendine has aroması ve kokusu ile zeytinin meyvemsi tadını koruyan Yudum zeytinyağı 500 ml, 2 lt, 3 lt, 18 lt seçenekleri arasından ihtiyaçlarınıza uygun olanı satın alarak etiketinde yer alan son kullanma tarihine kadar gönül rahatlığu ile kullanmaya devam edebilirsiniz. Enfes Yudum zeytinyağı 1 lt, 5 lt, 10 lt gibi seçeneklerle yemeklerin tatlarını zenginleştirebilirsiniz. Hem çiğ olarak, hem de pişmiş olarak kullanıma uygun olan ürün çeşitlerini tüm yiyeceklerde keyifle kullanabilirsiniz. Kahvaltıda kızarmış ekmek ve baharatlarla ya da yeşilliklerin arasına limon ile birlikte kullanarak keyifle tadabilirsiniz. Birbirinden leziz yemeklerle donattığınız zengin sofraları hazırlarken yaptığınız mezeler ve salataları benzersiz tadıyla büyüleyen yağ ile damak zevkinize uygun hale getirebilirsiniz. Aradığınız ürünleri kolayca görüntülemek için filtreleme özelliğinden yararlanabilirsiniz. Hesaplı, güvenli ve zahmetsiz bir alışveriş deneyimi yaşamak için Trendyol’u tercih edebilirsiniz. Birbirinden farklı alternatifleri bulunan çeşitlerden dilediğinizi online alışverişin adresi Trendyol’dan güvenle satın alabilirsiniz.