İlgili Kategoriler
Marka
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Yudum Zeytinyağı

" araması için 23 sonuç listeleniyor

Üstün Kaliteli Yudum Zeytinyağı Seçenekleri Trendyol’da!

Zeytinyağı; kahvaltı sofralarının, ara sıcak yemeklerin, salataların ve tatlıların vazgeçilmez unsurudur. Zeytinin özünden sabırla ve soğuk sıkım yöntemi ile alınan yağ beğeninize sunulur. Müşteriler tarafından sıkça tercih edilen Yudum markasının yağları, taze toplanan zeytinlerden sıkım işlemi uygulanarak üretilir. Zeytinler, renk tonları ile sıkım yöntemlerine göre özel olarak ayrılır ve makinelerden geçirilerek yağ çıkartma işlemine alınır. Bu işlemler sonucunda uzun raf ömrü ile farklı dokulara sahip leziz zeytinyağları müşterilere ulaştırılır. Yudum zeytinyağı, aminoasitler açısından oldukça zengindir. Kalitesiyle öne çıkan yağlar, özenle dalından toplanan zeytinlerin hasat zamanı işlenmesi ile üretilir. Özel dumanlama teknolojisi kullanılarak doğal halinde bırakılarak işlenir. Bitkisel formu doymamış yağ asitlerini içerdiği için sağlık açısından çok faydalıdır. Zeytin, E vitamini içermesi açısından güçlü bir antioksidan görevi görür. Ortalama günlük 15 mg olan E vitamini ihtiyacınızın yarısını yalnızca salatalarda Yudum sızma zeytinyağı kullanarak karşılayabilirsiniz. Bağışıklık sistemini güçlendiren zeytinyağı tüketimi, günlük yaşantıda zinde kalmanız açısından önemlidir. Yağ tüketimi kadar doğru seçimi yapmanız da önem taşır. Üstün kalitede bir yağ seçimi yapmanız için koku ve tadı göz önünde bulundurarak karar verebilirsiniz. Yudum soğuk sıkım zeytinyağı çeşitlerini sıcak ya da soğuk fark etmeden tüm yemeklerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yumuşak ya da keskin tat ve dokudaki yağları tercih edenlere hitap eden markanın tüm ürünlerine Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Lezzetli Yemekler İçin Yudum Zeytinyağı Çeşitleri

Lezzetli Yemekler İçin Yudum Zeytinyağı Çeşitleri

Zeytinyağlarının görüntüsü ve tatları değişiklik gösterebilir. Renk bakımından koyu yeşil ya da sarı gibi renk farklılıkları görülen gıda maddesinin tat açısından ise keskin ya da yumuşak çeşitleri vardır. Tat ile koku değerleri, zeytinin yetiştiği yöreye göre değişir. Kendi zeytinlerini üretip hasadını gerçekleştiren marka, farklı yoğunlukta seçenekler üretir. Marka, zeytinin bekleme süresini uzatarak yumuşak bir tat elde eder. Yumuşak tatta aroma seven müşteriler tarafından sıkça tercih edilir ve lezzetli salatalar ya da sıcak yemekler yapmanız için idealdir. Yudum zeytinyağı 1 lt, 2 lt, 3 lt, 5 lt, 18 lt gibi seçenekleri bulunur ve doymuş yağ barındırmaz. Yudum zeytinyağı çeşitleri, dolgun etli zeytinlerden ve mineral açısından zengin olarak üretilir. Özenle yetiştirilen zeytinler, hasat zamanı geldiğinde seçilerek toplanır. Değişik aromalara sahip olduklarından aroma çeşitlerine göre birbirlerinden ayrılır, türlerine göre bekletilme ve işlenme için hazır hale getirilir. Riviera üretiminde zeytinler, yumuşak ve yoğun lezzete sahip oldukları için sıkma işleminden geçirilir. Soğuk sıkım işlemiyle hazırlananlar sağlıklı ve faydalı içeriklere sahiptir. Sindirimi düzenlemesi, kemikleri güçlendirmesi, soğuk sıkımın öne çıkan faydaları arasında yer alır. Ayrıca saç ve cildin genç, canlı, parlak görünmesini sağlar. Isıl işlem görmemesi sebebi ile sağlık açısından olumlu etkileri olan Yudum Ayvalık zeytinyağı çeşitleri, her türden yiyecek içerisinde kullanıma uygundur. Tatlılarda kullanımı kalori miktarını düşürür ve ortaya lezzetli bir tat çıkarır. Tüm yemeklere aromatik bir lezzet katan gıda maddesi, bütçe dostu olmasıyla da sık tercih edilen bir seçenek olmayı başarır. Üstün lezzetinden ötürü yalnızca ekmek ile birlikte de tüketilebilir. Ayrıca tüm tüketim şekilleri sağlığa oldukça faydalıdır. Markanın kaliteli ürünlerinin bir diğer avantajı ise yanma noktasının oldukça yüksek olmasıdır. Bu nedenle Yudum’un çeşitleri ile sıcak yemekler pişirebilir, sağlıklı kızartmalar yapabilirsiniz. Donma noktasının da yüksek olması sayesinde ürünleri buzdolabında muhafaza edebilirsiniz. Dilediğiniz her an kullanıma hazır olan ürünleri kolaylıkla yemeklerinize ya da salatalarınıza ekleyebilirsiniz. Yudum zeytinyağı satın al maya karar verdiğinizde Trendyol üzerinden tüm ürün seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Yudum Zeytinyağı ile Sağlıklı Yemekler

Yudum Zeytinyağı ile Sağlıklı Yemekler

Özel dumanlama teknolojisi kullanılarak işlem görmeden hazırlanan zeytinyağının lezzet sırrı içeriğinde saklıdır. Tekil yağ asitlerini içerdiği için sindirim sistemini düzenleyen yapısı sayesinde mide problemlerine neden olmaz. Paketleme sürecine kadar hiç işlem görmeyen ürünler, sağlık açısından oldukça faydalıdır. Üstün kaliteye sahip olan gıda maddesinin üretiminde özel yöntemler kullanılır. Markanın teknolojiden yararlanarak üretilen lezzetli seçenekleri, insan sağlığına zararlı katkı maddeleri içermez. Raf ömrü son derece uzundur ve kalitesi arttıkça raf ömrü de besin değerlerinde değişiklik olmadan kullanıma uygun kalır. Saklamanız için uygun koşullar oldukça basit ve kolaydır. Doğrudan güneş ışığına maruz kalma durumu ürünü etkileyeceği için serin alanlarda muhafaza edilmesi uzun süreli kullanım için büyük önem taşır. Dolap içleri ve kapalı kiler gibi alanlar saklama koşullarına uygundur. Muhafaza ederken dikkat edilmesi önemli olan bir diğer nokta ise koku durumudur. Bu ürünleri satın aldıktan sonra saklamanız için koyduğunuz alanda kokulu yiyecek ya da içecek türevlerinin bulunmaması, tat ve dokusunun bozulmaması açısından önem taşır. Damak zevkiniz için en uygun seçimi yapabilmeniz adına markanın farklı yoğunluktaki ürünlerini deneyebilirsiniz. Yeni tatlar konusunda fikir sahibi olabilmeniz için Yudum zeytinyağı yorum kısmına göz atabilirsiniz. Klasik lezzetten uzaklaşıp yeni tatlar denemeyi isteyenlere özel Yudum’un çikolatalı ürün seçeneklerini deneyebilirsiniz. Muazzam akıcı dokusu ve hoş kokusu ile tatlılarda ve ekmek, lavaş ve türevleri ile birlikte tatlı niyetine tüketebilirsiniz. Bütçe dostu aralıklara sahip Yudum zeytinyağı fiyatları müşterilerinin cebine de hitap eder. Birbirinden farklı çeşitlerini Trendyol ile pratik bir şekilde satın alabilirsiniz. Fiyata göre değerlendirme yaparak uygun olan ürünleri kolaylıkla seçebilir, fırsatlardan anında yararlanabilirsiniz.

Birbirinden Farklı Yudum Zeytinyağı Tavsiye ve Önerileri

Birbirinden Farklı Yudum Zeytinyağı Tavsiye ve Önerileri

Doğallığıyla ön plana çıkan ürün çeşitleri, kaliteli ve güvenilir bir marka olan Yudum tarafından özenle seçilerek toplanan zeytinlerden yapılır. Tat uzmanları tarafından test edilir ve müşteriler için hem lezzetli hem de sağlıklı bir ürün oluşturulması hedeflenerek üretilir. Yoğun bir tada sahip olduğu için Yudum zeytinyağı kullananlar tarafından diğer müşterilere tavsiye edilir. İçeriklerinin doğallığı ve tatlarının hoş olması ile beğeni kazanan Yudum zeytinyağı tavsiye edildiği için yemeklerinize güzel aromalar verebilirsiniz. Bu ürünler düşük asit oranına sahiptir. Bu sebeple mide ya da sindirim hastalıkları gibi durumları tetiklemez ve iyileştirici etkiye sahip olabilir. Markanın çeşitleri sıcak ve soğuk yemeklerde, mezelerde, salatalarda pratik şekilde kullanılabilir özelliktedir. Sofrasından sağlıklı bitkisel yağı eksik etmeyenler bu ürünler ile lezzetli yemekler hazırlayabilirler. Marka tarafından zamanında toplanan zeytinlerden doğal sızma olarak üretilir, sağlık ve lezzeti bir arada sunar. Kendine has aroması ve kokusu ile tadını koruyan Yudum zeytinyağı 500 ml ve 2 lt, 3 lt, 18 lt seçenekleri arasından ihtiyaçlarınıza uygun olanı satın alarak etiketinde yer alan son kullanma tarihine kadar tüketmeye devam edebilirsiniz. Yudum zeytinyağı cam şişe seçenekleri ile yemeklerin tatlarını zenginleştirebilirsiniz. Hem çiğ hem de pişmiş olarak kullanıma uygun olan ürün çeşitlerini tüm yiyeceklerde keyifle kullanabilirsiniz. Kahvaltıda kızarmış ekmek ve baharatlarla ya da yeşilliklerin arasına limon ile birlikte kullanarak keyifle tadabilirsiniz. Birbirinden leziz yemeklerle donattığınız zengin sofraları hazırlarken yaptığınız mezeler ve salataları benzersiz tadıyla damak zevkinize uygun hale getirebilirsiniz. Uygun fiyatlı, güvenli ve zahmetsiz bir alışveriş deneyimi yaşamanız adına bu markayı tercih edebilirsiniz. Birbirinden farklı alternatifleri bulunan çeşitlerden dilediğinizi online alışveriş ile Trendyol’dan güvenle satın alabilirsiniz.