İlgili Kategoriler
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Züber Fıstık Ezmesi

" araması için 19 sonuç listeleniyor

Kaliteli Züber Fıstık Ezmesi Türleri Trendyol’da!

Züber fıstık ezmesi ; lezzeti ile ön planda olan ve içeriği sayesinde pek çok kişi tarafından sık sık tercih edilen bir yiyecektir. Sağlıklı olması bir yana aynı zamanda içeriğinde ekstra şeker bulunmaması da çocuklar için uygun atıştırmalık haline gelmesini destekler. Okula giderken hazırlanan yiyeceklerde, işyerine gitmeden önce hazırlanan atıştırmalıklarda ve gece atıştırmalıklarında kullanılabilir. Züber kakaolu fıstık ezmesi ; kakao aroması sayesinde tatlı ihtiyacını karşılar. Farkı şeyler ile karıştırılarak yenilebileceği gibi tek başına da yenilir. Toprak altında yetişen ve zamanı geldiğinde toplanan fıstıklar ile yapılır. Hem tuzlu hem de tatlı yiyecekler ile bir arada tüketilebilir. Bu ezme %90 yer fıstığı ve %10 bal içerir. İçeriğinde doymuş yağ, karbonhidrat ve protein vardır. Katkısız ve koruyucusuz olan bu yiyecekTE aynı zamanda şeker ilavesi yoktur. Küçük çocuklar için kahvaltı alternatifi olabilecek olan ezmenin içerisinde bulunan şeker de doğal yapıdadır. Yağı da fıstığın doğal yapısından gelir. Hem tahta hem de çelik kaşık ile kullanılabilecek bir kıvama sahiptir. Besin; fırın yemekleri ve tatlıları gibi yiyeceklerin içerisine konularak pişirilir. Kavanozdan direkt olarak da yenilebilir. Bu besin; havuç ve kraker ile birlikte de bandırılarak yenilir. Züber fıstık ezmesi online olarak Trendyol’da bulunur. Tüm fiyat seçeneklerini ve kampanyaları buradan detaylı biçimde inceleyebilirsiniz.

Şeker İçermeyen Züber Fıstık Ezmesi Seçenekleri

Şeker İçermeyen Züber Fıstık Ezmesi Seçenekleri

Züber şekersiz fıstık ezmesi; fıstığın tadının yoğunluğu ile ön plandadır. Tadı ile dikkat çeker. Kıvamı ile her zaman kullanılabilecek olan ezme; oda sıcaklığında ve kuru alanda muhafaza edilir. Züber yer fıstığı ezmesi ; yer fıstıklarının tazeleri seçilerek yapılır. Kavanozu sayesinde uzun süre boyunca yapısını ve tadını korur. Cam kavanozda bulunan ezme 22 gram bal içerir. Besin değeri yüksektir. İçeriğinde lif olan ezme; aynı zamanda niasin, fosfor, magnezyum, çinko ve bakır da içerir. Renklendirici bulundurmayan ezmenin içerisinde aroma verici yoktur. Ballı olanı %93 yer fıstığı içerir. Yüksek proteini olan ballı ezmenin içerisinde%7 bal vardır. Aynı zamanda ilave şeker ve tatlandırıcı bulunmaz. Bitkisel veya hayvansal yağ da içermeyen ballı ezmenin tek porsiyonu 20 gramdır. Ballı olanının tek porsiyonunun içerisinde 3.6 gram karbonhidrat, 9.2 gram yağ ve 4.4 gram protein vardır. Yine tek porsiyonda 1.5 gr lif, 2.4 gram nasin ve 108.8 gram fosfor bulunur. Aynı şekilde 20 gramlık olan tek porsiyonun içinde 31.4 gram magnezyum, 0.5 gram çinko ve 0.07 gram bakır bulunur. Kahvaltıda ve tatlıların içerisinde hem gece hem de gündüz tüketilir. Toplamda 594 kaloridir ve glutensizdir. Tek bir kavanoz 315 gramdır. Bir kavanoz içerisinde 16 porsiyon bulunur. Önerildiği şekilde saklandığı zaman aylar boyunca tazeliği bozulmadan tüketilebilecek bir yapısı bulunur. Söz konusu besin kalabalık bir aileye yeterlidir. Trans yağ içermez. Züber fıstık ezmesi kullananlar bu yiyeceği tatile çıkarken yolculuk sırasında yemek, sabah kahvaltı yapma zamanı olmadığında hızlı bir şekilde enerji almak ve gün içerisinde karın açlığını bastırmak için tercih eder. Sadece %100 fıstıktan yapılan çeşitlerin içerisinde 100 gramında 25 gram protein ve 8.5 gram lif vardır. Züber fıstık ezmesi modelleri; yalnızca fıstık içeren ve kakao içeren ve bal içeren olarak üçe ayrılır. Kakaolu olanın tonu kahverengidir. Züber ballı fıstık ezmesi tadı sayesinde özellikle çocukların ilgisini çeker. Tüm seçenekleri değerlendirmek ve tamamına ulaşmak için Trendyol’u tercih edebilirsiniz.

Avantajlı Züber Fıstık Ezmesi Fiyatları

Avantajlı Züber Fıstık Ezmesi Fiyatları

Züber fıstık ezmesi fiyat olarak zaman zaman düzenlenen indirimler sayesinde değişiklik gösterir. Bu değişiklikler ile uygun fiyatlı seçenekleri de bulmak kolay hale gelir. Her seçeneğe sahip olan bu besin kampanyalı şekilde de satışa sunulur. Züber çikolatalı fıstık ezmesi; çikolata severler için uygun bir seçenektir. Çeşitli diyetler ile uyum sağlayan içeriği bulunur. Taze fıstıklar kullanılarak hazırlanan ezme fıstıkların fırınlanıp ardından kıvama gelene kadar çekilmesi ile elde edilir. Son derece doğal bir tada sahiptir. Doğal protein kaynağı olarak kabul edilir. Hem meyvelerle hem de ekmek üzerine sürülerek yenilebilir. Bu ezme; smoothie ve yoğurtların içerisine de konulabilir. Kepekli, beyaz, çavdar ya da tahıllı gibi çeşitli ekmek seçenekleri ile bir arada tüketilir. Aynı zamanda E vitamini içerir. Züber fıstık ezmesi kampanya olarak ikili veya üçlü setler halinde sunulabilir. Aynı içeriğe sahip olanlardan iki veya üç adet bir arada bulunabilir. Bunun yanı sıra farklı içeriğe sahip olanların bir arada bulunduğu kampanyalar da vardır. Fıstıklı kurabiye yapmak için kurabiyenin hazırlanan harcına eklenerek kullanılabilme imkanı sunar. Enerji topları yaparken kullanılabilecek olan ezme aynı zamanda tavuk sote yaparken de tercih edilebilir. Noodle gibi yemeklerin soslarına da konulur. Suflenin içerisine konularak fıstıklı sufle yapılır. Elma, armut, muz, üzüm, yaban mersini ve çilek gibi meyvelerde yenilebilecek olan bu besin aynı zamanda salatalık gibi sebzelerle de tüketilir. İçerdiği vitamin ve mineraller sayesinde enerji verdiği için spor sonrası öğünlerde de kullanılır. Züber fıstık ezmesi satın almak için Trendyol üzerinde bulunan tüm seçenekleri inceleyebilirsiniz. Buradan Züber fıstık ezmesi indirim fırsatlarına da detaylı biçimde bakabilirsiniz.

Katkısız Züber Fıstık Ezmesi Kullananlar ve Değerlendirmeleri

Katkısız Züber Fıstık Ezmesi Kullananlar ve Değerlendirmeleri

Züber original fıstık ezmesi tokluk oluşturması açısından tüketilir. Aynı zamanda yalnızca lezzeti için tüketenler de vardır. Yulaf lapası yanında yenilebilecek olan ezmenin içeriğinde yer alan niasin, B3 vitaminidir. Bu içerik sayesinde ezme enerji verir. Antioksidan özelliği de vardır. Bağışıklık sistemini düzenlemeye yardımcı olan içeriği sayesinde alerjisi bulunmayan herkes için uygundur. Besin değeri yüksek olduğundan diyetlerde ve özel rejimlerde sıklıkla tercih edilir. Pürüzsüz kıvamı sayesinde rahat bir şekilde tüketilme imkanı sunar. Kıvamı kaşığa yapışacak ve kaşık ters çevrildiği zaman yavaş bir şekilde akacak şekildedir. Orta akışkan kıvamı vardır. Tek porsiyonunda 118.8 kalori bulunur. Serin ve kuru bir mekanda muhafaza edilmesi önerilir. 100 gramında 46 gram yağ ve 22 gram protein bulunur. Rengi tamamen içerisinde kullanılan doğal fıstık, kakao ve baldan gelir. Züber fıstık ezmesi yorum yapanlar; bu ürünlerin lezzeti, yapısı, indirimli alıp almadıkları, kimlerin tükettiği, hangi koşullarda alındığı ve nasıl yenildiği gibi bilgilerden bahseder. Aynı zamanda hangi besinler ile bir arada yenildiğinden bahsedilen yorumlar da bulunur. Ekmek, tost veya kruvasan üzerinde kullanılabileceği gibi aynı zamanda süte karıştırılarak da tüketilir. Yoğurtla yenilebileceği gibi keklerde de kullanılır. Kurabiye harçlarını hazırlarken içerisine konulabilir. Milkshake gibi tatlı içeceklerin içerisine protein olması için eklenir. Dondurma ile birlikte tüketilir. Hem sandviçlerle hem de lavaş ile yenilir. Müslinin içine ve granolanın içine konulur. Hem yaz hem de kış meyveleri ile birlikte yenilir. Çeşitli yemek ve salatalara sos yapmak için kullanılır. Farklı et tariflerinin sosları için kullanılır. Züber fıstık ezmesi tavsiye edilen bir lezzet olarak Trendyol’da yer alır. Seçeneklerin tamamını inceleyip uygun olanlara göz gezdirebilirsiniz.