İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Fiyat
Ağırlık
Cinsiyet
Materyal
Tema / Stil
Ortam
Boyut/Ebat
Renk
Satıcı Tipi
Model
Bordür Modeli
Garanti Süresi
Kapama Şekli
Fiyat Geçmişi
Yüzey Tipi
Ayar
Altın Ayar
"

22 Ayar Altın Kolye

" araması için 314 sonuç listeleniyor

Beğenilen 22 Ayar Altın Kolye Modelleri Trendyol'da!

Şıklığı sayesinde aksesuar seçeneklerinin vazgeçilmezi haline gelen kolyeler günlük yaşamda sıklıkla tercih edilir. Özellikle de kadın müşterilerin severek kullandığo aksesuarın kaliteli, paslanmayan ve eskimeyen bir yapıya sahip olması istenir. Değerli madenden yapılan altın seçenekleri ise bu istekler karşılaması yönüyle ön plana çıkar. Hem kaliteyi hem de ihtişamı aynı anda sunmayı başaran görseller, müşterilerin favorisi haline gelir. Kolye formuna taşınan değerli madenin paslanma özelliği yoktur. Bu nedenle yenileme, eskime, parlatma gibi durumlar ortadan kalkar. Ürünleri uzun ömürlü olarak tercih edebilir ve dilediğiniz her an rahatlıkla kullanabilirsiniz. Avantajlı malzemeler ayrıca birbirinden farklı modelleri, görselleri, boyutları ve ayarları ile ilgi çeker. Genellikle 22 ayar yapıdaki bu ürünler, kalitesi sayesinde tercih edilen başlıca modeller haline gelir. İnce yapıya sahip olmaması yönüyle ön plana çıkan bu seçenek sayesinde kırılma, kopma gibi istenmeyen durumlar ortadan kalkar. 22 ayar altın baget kolye ise sevilerek kullanılan modellerin başında yer alır. Baget tasarım güncel modayla uyumlu olması yönüyle ilgi çeker. Ucunda yer alan kare formundaki taş gold tasarımının ihtişamını ve görkemini artırır. Bakıldığında dikkat çekici başlıca unsur haline gelen bu ürün pek çok kadının favori aksesuarı olarak ön plana çıkar. Kaliteli ürünlerde ayrıca kararma, kırılma, kopma, taşı düşme gibi durumlar da engellenir. Zevkinize uygun olarak tercih edebileceğiniz çeşitleri severek kullanabilirsiniz. Altın zincir kolye 22 ayar çeşidi ise şıklığıyla dikkat çeker. Eşsiz görsele sahip olan zincir çeşidi genellikle straplez elbise, V yaka tişört, dekolteli kıyafetlerle birlikte tercih edilir. Bunun nedeni ise açık olan boyunda oluşturduğu estetik görüntü olur. Zarifliği artıran seçeneklerin boyları da isteğe göre ayarlanabilir. Cm cinsinden seçim yaparak uzun ya da kısa formları tercih edebilirsiniz. 22 ayar zarif altın kolye seçeneği kalitesi sayesinde uzun süreli kullanılan aksesuar haline gelir. Rahatlıkla malzemeleri saklayabilir ve şık günlerinizde kullanabilirsiniz. Beğenilen ürünleri ve çeşitleri ise Trendyol üzerinden detaylı olarak inceleyebilir, sipariş oluşturabilirsiniz.

Zarif Görseliyle 22 Ayar Altın Kolye

Zarif Görseliyle 22 Ayar Altın Kolye

Boyun kısmında oluşturduğu zarif görsel ile sık sık tercih edilen kolyeler hem erkek hem de kadınlar için eşsiz bir aksesuar olarak görülür. Dolapların sevilen parçası olan modeller özellikle de altın maddesinden üretilen seçenekleri ile tercih edilir. Gold tasarımlı ürünler parlayan renkleri, şık görseller ve anında ilgi çeken modelleri sayesinde ön plana çıkar. Parlak görsel sayesinde boyun bölgesinde ilgi çekici alan oluşur ve zarifliğe erişilir. Özellikle de dekolteli kıyafetler ile bu parçaların sık sık tercih edildiği görülebilir. Beğenilen seçeneklere bakıldığında ise pek şok sayıdaki eşsiz tasarıma rastlanabilir. Bunlardan biri de 22 ayar isimli kolye modeli olur. Kişiye özel olarak tasarlanması yönüyle ön plana çıkan bu seçenek genellikle eşsiz bir hediye şeklinde tercih edilir. Sevgili, arkadaş, aile üyesi gibi bireylere hediye olarak verilen ürünler oldukça özel hissettirir. Genellikle yeni doğan çocuklarda da bu ürünlere rastlanır. Küçüklükten itibaren çocuklarının boynunda bir anı taşımasını isteyen ebeveynler isimli modelleri tercih ederek özel bir anlam katar. Kaliteli seçenekler uzun süreli dayanıklılık göstermeyi başardıkları için çocuklarınızın daima yanında olur. Plaka altın kolye 22 ayar çeşidi ise yetişkinlerin tercihleri arasında yer alan bir diğer seçenektir. Özellikle de dayanıklı yapısı ile ön plana çıkan model ayrıca şıklık kazandırarak pek çok kombinin vazgeçilmezi olarak görülür. Estetik görsel sunan seçenek değişen boyutları ve ölçüleri ile karşınıza çıkar. Kendi boyun bölgenize ve isteklerinize uygun olan tercihi çok sayıdaki ürün arasından kolaylıkla seçebilirsiniz. Altın güneş kolye 22 ayar çeşidi ise genellikle genç kadınların ilgisini çeken bir üründür. Güneş tasarımlı ürün çeşidi ışığı, aydınlığı ve gücü temsil eder. Parlak görseli ile sevimli ve aynı zamanda da asil bir duruş sergiler. Boyun bölgesinde ilgi çeken seçenek gold rengi ile bu parlaklığını artırır. Beğenilen modelde yer alan uç kısmı düşme, kırılma gibi durumlara karşı dayanıklıdır. Ayrıca aksesuarın tamamı da paslanma gibi bir sorun oluşturmadan kullanılır. Altın malzemesinin verdiği bu sağlamlık sayesinde devamlı kullanabildiğiniz ürünlere erişebilirsiniz. Dolaplarda yerini alan seçeneklerin sağladığı bir diğer olanak ise zincir kalınlığı gönünden sunulan çeşitlilik olur. İnce ya da kalın olarak farklı zincir boyutu seçebilirsiniz. Genellikle ince tasarımlar zarifliği ile ön plana çıkarak tercih edilme sırasında da başta yerini alır. 22 ayar pullu altın kolye ise abartmayı sevenlerin tercihi olur. Şıklığı ön plana çıkaran bu model pullu tasarımı sayesinde ihtişamlı bir görsel sunar. Genellikle özel günlerde, davetlerde, partilerde kullanılan bir aksesuar olur. Tasarımların kolye uçları da değişiklik gösterir. Güneş, baget ya da bunlar gibi çeşitli unsurlar uçlara takılarak kullanılır. Sevilen görseller ve çeşitler bulmak için ise Trendyol’dan yararlanabilirsiniz.

Farklı Tasarımlarıyla 22 Ayar Altın Kolye

Farklı Tasarımlarıyla 22 Ayar Altın Kolye

22 ayarlı gold aksesuarlar arasında kolyeler, eşsizliği ile ön plana çıkmayı başarır. Eşsiz görseller sunan seçenekler boyun bölgesinde yarattığı estetik sayesinde kadınların vazgeçilmezi haline gelir. Dekolteli giysiler ile birlikte rahatlıkla kombin edilebilen seçenekler sayısız çeşidi, tasarımı, ölçüsü ile sunulur. Bu sayede müşterilerin kendilerine uygun olan modeli bulması da kolay olur. Sevilen seçeneklere bakıldığında ucunda yer alan unsurların görselleri ilgi çeker. Bunlardan biri ise 22 ayar altın papatya kolye çeşididir. Ucunda yer alan papatya tasarımı ortaya doğayı anımsatan, sevimli bir görsel sunar. Çiçekler seven müşteriler bu tasarımları severek kullanılır. Altının sarı rengi ile uyum gösteren papatya modelleri ayrıca çocukların da vazgeçilmezi olur. Ürünlerin boyutları da değişiklik gösterir. Hem papatyanın hem de zincirin ölçülerini kendi boynunuza göre ayarlayarak seçebilirsiniz. Erkek 22 ayar altın kolye ise tercih edilen bir diğer modeldir. Erkek müşteriler için üretilen modeller genellikle zincir olarak sunulur. Karizmatik, şık bir duruş sergileyen seçenekler özellikle de gömlek kombinlerinin vazgeçilmezi haline gelir. Zincir boyutları incelik ve kalınlık olarak farklılaşır. Zevklere göre yapılan tercihler ile uygun olan modeli bulmanız kolay olur. Sevilen ürünler ayrıca farklı kolye uçları ile de karşınıza çıkar. Erkek müşteriler tarafından genellikle güneşli olan tasarımlar ilgi çeker. Damla kolye altın 22 ayar modeli ise iki cinsiyet tarafından tercih edilen bir seçenek olur. Damla tasarımı genellikle kadınların ilgisini çekmeyi başarır. Asil duruşlu model boyundan akan su damlası gibi bir görsel oluşturur. Gold rengi ise sunulan şıklığı artırır ve modelleri ilgi çekici hale getirir. Beğeni ile kullanılan tüm bu modeller kaliteleri eşsiz tasarımları ve kaliteleri sayesinde aksesuar dolaplarının başlıca parçası olarak görülür. 22 ayar altın kolye kullananların favorisi olan ürünler uzun süreli kullanım sunar. Kırılma, çizilme, paslanma, kararma gibi durumları göstermeden memnuniyet ile sonuç almanıza yardımcı olur. Bu sayede sorunsuz kullanımı mümkün kılarak ürünleri ömürlük yapar. Sunduğu avantajlar ile ön plana çıkan tüm seçenekleri Trendyol sayesinde satın alabilirsiniz.

Kullanışlı 22 Ayar Altın Kolye Modelleri

Kullanışlı 22 Ayar Altın Kolye Modelleri

Uzun süreli kullanım ömrüne sahip olan altın maddesi farklı aksesuarlara yansıtılır. Yapılan bu aksesuarları da kaliteli hale getiren gold genellikle boyunluk modeli ile sık sık tercih edilir. Eşsiz görseli, uzun ömürlü kullanımı ve kalitesi ile ön plana çıkan seçenekler zevklere uygundur. Birbirinden farklı tasarımlar ile sunulan ürünler sayesinde müşteriler göz zevklerine uygun olan aksesuarlara erişim sağlayabilir. Şık modeller özellikle de zarif bir görsel oluşturduğu boyun bölgesinde dikkat çekici hale gelir. İnceliği, asilliği ve estetiği ile ilgi görür. Sunulan modellere bakıldığında ise 22 ayar altın melek kolye çeşidinin sıklıkla kullanıldığına rastlanabilir. Melek tasarımlı ürün sadeliği, masumiyeti ve asaleti temsil eder. Genellikle kadın müşteriler bu modeli severek kullanır. Ucunda yer alan melek silüeti de gold maddesinden üretilir. Bu sayede hem zincir hem de ucu uzun süreli dayanıklılık gösterir. Paslanma, kararma, kırılma gibi durumlara rastlamadan modelleri tercih edebilirsiniz. Kolye ucu altın 22 ayar çeşitlerinden biri ise güneş tasarımları olur. Parlaklığı ve gücü temsil eden güneş ürünü şıklığıyla ön plana çıkar. Kullanan müşteriler ürünleri genellikle sarı renkli kombinler ile birlikte tercih eder. Bu sayede güneş sembolünün anlamı da artar. Dorika kolye altın 22 ayar modelleri ise yuvarlak tasarımlı ve simetrik görsele sahip olan bir üründür. Genellikle bu malzemelerinin ortasında tam altın olduğu da görülebilir. 22 ayar altın ayyıldız kolye de sevilen seçenekler arasındadır. Üzerinde yer alan ay yıldız sembolü türk bayrağını temsilen kullanılır. Beğenilen şık ürünleri kombinlerde rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Trendyol aracılığı ile seçim yapabilirsiniz. Dilerseniz sevdikleriniz için de tercih edebilirsiniz.

Eşsiz 22 Ayar Altın Kolye Modelleri

Eşsiz 22 Ayar Altın Kolye Modelleri

Özenle üretilen altın kolyeler 22 ayar ölçüsünde karşınıza çıkar. Eşsiz tasarımlara sahip olan ürünler şık gecelerin sevilen aksesuarlarının başında yer alır. Farklı modellerle sunulan ürünler arasından ise harfli 22 ayar altın kolye seçeneği ön plana çıkar. Üzerinde kişiye özel parçaların yer aldığı malzemeler 29 harfi de üretir. Bu sayede her müşteri kendi isteğine ve adına özel olan modeli kolaylıkla bulabilir. Seçenekler genellikle doğum günü, sevgililer günü, yıldönümleri için sevilen bir hediye olarak görülür. Karşıdaki hediye alınan bireyi özel hissettirmek için eşsiz tasarımlı modelleri tercih edebilirsiniz. Ürünler ayrıca altın olması yönüyle de uzun süreli kullanım sunar ve böylece anı olarak saklanır. 22 ayar altın top kolye ise ilgi çeken bir diğer malzemedir. Ucunda yer alan ve farklı boyutlarla sunulan top, asil duruşuyla dikkat çekmeyi başarır. Sevilen tasarım sadeliği ile ön plana çıkar. Bu sayede her türden kombine rahatlıkla yakışır. Günlük yaşamda sıklıkla tercih edilen bir diğer ürün ise 22 ayar altın yonca kolye olur. Şans getirdiğine inanılan 4 yapraklı gonca aksesuarların ucunda yer alır. Şans sembolü olan ürün sayesinde müşteriler keyifle malzemeleri kullanır. Günlük yaşamın yanı sıra özel günlerde de sevilerek tercih edilir. 22 ayar altın kolye kampanya süreçleri ise tüm bu ürünlerin karşılanmasını kolay kılan bir unsurdur. Modellerin fiyatlarında sağlanan düşüşler sayesinde alım kolaylığı artar. Bu sayede hem bütçelerden tasarruf sağlanır hem de şık aksesuarlara erişilir. Modeller ayrıca uzun ömürlü olduğu için de avantaj sunar. Dilediğiniz süre boyunca malzemeleri saklayabilir ve anılarınızı unutmadan yaşayabilirsiniz. Şık görselinin yanı sıra kalite sunan ürünleri Trendyol’dan inceleyerek tercih edebilirsiniz. Sipariş işlemlerini ise saniyeler içerisinde tamamlayabilirsiniz.

Avantajlı 22 Ayar Altın Kolye Seçenekleri

Avantajlı 22 Ayar Altın Kolye Seçenekleri

Zarif duruşu ile ön plana çıkan altın kolye set 22 ayar ürünleri beğenilere tercih edilir. Kırılmayan yapısı ile uzun süreli deneyimi mümkün hale getiren ürünler set halinde karşınıza çıkar. İçinde yer alan çeşitli tasarımlar ise tercih etmek istediğiniz sete göre değişiklik gösterir. Zevklerinize, bütçelerinize ve isteklerinize uygun olanı geniş ürün skalası sayesinde bulabilirsiniz. Beğenilen ürünlerin sunduğu bir diğer olanak ise anı olarak saklanabilmeleri olur. Özellikle de hediye olarak sık sık tercih edilen seçenekler genellikle bir anıyı anımsatır. Ayrıca kişiye özel olan harfli ya da isimli seçenekler de bu özelliği sayesinde başlıca tercihlerden biri haline gelir. Ürünler ayrıca kombinleri şık hale getirmesi, estetik görseller oluşturması ve çeşitlilik sunması yönüyle de ön plana çıkar. Sevilen modeller farklı kombinler ile kolaylıkla uydurulabilir. Günlük yaşamın yanı sıra özel günlerde de beğenilerek tercih edilir. Abiyelerden gömleklere, dekolte elbiselerden tişörtlere kadar her türlü kıyafet ile altın tasarımlı aksesuarların kullanıldığı görülebilir. 22 ayar altın kolye satın alanlar ayrıca ürünlerin fiyatlarından da oldukça fazla memnun kalır. Bütçelere uyum sağlayan çeşitler kolay alım olanağı sunar. Bu sayede isteklerin karşılanması da mümkün hale gelir. Ayrıca belirli zaman aralıklarında yapılan 22 ayar altın kolye indirim süreçleri de sunulan bu kolaylığı artırır. Fiyatlarda sağlanan düşüşler ile tasarruf oranı da artırılmış olur. Tüm bu avantajları ile tercih edilen malzemeler aksesuar dolaplarının vazgeçilmezi haline gelir. 22 ayar altın kolye modelleri ve fiyatları ile sevilen modelleri kolaylıkla satın alabilirsiniz. Geniş ürün skalası içerisinden göz zevkinize uygun olan modeli tercih edebilirsiniz. Eşsiz modelleri Trendyol aracılığı ile temin edebilirsiniz.

Beğeni Kazanan 22 Ayar Altın Kolye Aksesuarları

Beğeni Kazanan 22 Ayar Altın Kolye Aksesuarları

Müşterilerin ilgisini çekerek başlıca istek haline gelen gold kolyeler oldukça eşsiz bir duruş sergiler. Çeşitler değerli bir maden olan gerçek altından üretilir. 22 ayarlık yapısı ise kalitesini ve değerini artıran unsurların başında yer alır. Kaliteli seçenekler ayrıca dayanıklı olmaları yönleri ile ön plana çıkar. Modellerin kırılmaya, paslanmaya, leke tutmaya ya da kararmaya karşı dayanıklı olması oldukça fazla ilgi çeker. Çeşitlerin bu performansı da aksesuar dolaplarında vazgeçilmez bir parçaya sahip olmanızı mümkün kılar. Beğeni ile değerlendirilen tüm modeller ayrıca geniş ürün skalası sunar. Boyunluk uçları ve zincirleri farklı tasarımlara sahiptir. Güneş, çiçek, yonca, melek, sade zincir, yuvarlak, top gibi modeller sevilerek tercih edilenler arasında yer alır. 22 ayar altın kolye tavsiye bölümünde övülen başlıca seçenek ise sade zincir modelleri olur. Boyun bölgesinde oldukça zarif bir görsel oluşturmayı başaran ürünler hem erkek hem de kadın müşteriler tarafından sevilerek kullanılır. Sade ve şık tasarımlar farklı ölçüler ile karşınıza çıkar. 22 ayar altın kolye yorum bölümünde ön plana çıkan bir diğer model ise güneş tasarımı olur. Oldukça parlak, göz alıcı ve aynı zamanda da estetik bir görsel sunan bu tasarım kadınların başlıca tercihi haline gelir. Gücü ve ışığı temsil eden güneş anlam yönünden de sevilir. Genellikle bu modellerin hediye olarak tercih edildiği sık sık görülebilir. 22 ayar altın kolye seçenekleri arasında yer alan her bir seçeneği detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Sevilen görselleri de kendi zevklerinize uygun olarak tercih edebilirsiniz. 22 ayar altın kolye online alışveriş olanakları ile evinizin konforunda alışveriş yapabilirsiniz. Trendyol sayesinde farklı ürünlere göz atarak tercihinizi yapabilirsiniz.

22 Ayar Altın Kolye Kaç Gramdır?

Altın kolyeler, giysileri tamamlamak için sıklıkla tercih edilen aksesuarlardır. Son derece göz alıcı bir görüntüye sahip olan bu takılar farklı desen ve tasarımlara sahiptir. Altın kolyeler farklı ayar seçeneklerine sahiptir. 22 ayar takı yapımında sıklıkla tercih edilen saflık seviyesidir. 22 ayar altın kolyeler farklı ağırlık alternatiflerine sahiptir. Kolyenin sahip olduğu motifler ve tasarımı yapımı için gerekli olan altın miktarının değişiklik göstermesine sebep olabilir. Piyasada 12, 14 ve 18 gram gibi farklı ağırlıklara sahip kolye modelleri mevcuttur. Altın kolyeler isteğe bağlı olarak farklı değerli taşlar da eklenebilir. Pırlanta ve elmas 22 ayar altın kolye yapımında sıklıkla tercih edilen kıymetli taşlardır. Kolyenin sahip olduğu bu gibi detaylar da ağırlığını arttırabilir.

22 Ayar Altın Kolye Beyaz Olur mu?

22 ayar altın kolyeler doğal olarak parlak sarı bir renge sahiptir. Bu şık aksesuar rengini üretiminde kullanılan madenden alır. Altın her ne kadar sahip olduğu bu hoş sarı renkle özdeşleştirilse de istendiği takdirde boyanarak renklendirilebilir. Rose gold ve Beyaz altın modelleri bu renklendirilme işlemiyle elde edilen modellerdir. Beyaz altın kolyeler kullanıcıların şık görünümü sebebiyle sıklıkla tercih ettiği ürünlerdir. Dikkat çekici parlak bir görünüme sahip olan bu takı nikel, gümüş veya paladyum gibi elementler yardımıyla renklendirilir. Bu elementler altının yapısında herhangi bir bozulmaya neden olmaz. Bu nedenle 22 ayar altın kolyeler renklendirildiğinde herhangi bir değer kaybı yaşanmaz.

22 Ayar Altın Kolye ile Yatırım Yapılır mı?

Altın sıklıkla yatırım aracı olarak tercih edilir. Bu değerli metalle üretilen kolye, küpe ve yüzük gibi takıların da maddi değeri bulunur. 22 ayar altın kolyeler saflık seviyeleri yüksek olduğu için yatırım için değerlendirilebilen takılardır. Bu kolyeler bozduruldukları zaman kullanıcılarına kâr sağlayabilir. Ancak yatırım amaçlı kolye satın alacak olan kişilerin göz önünde bulundurması gereken bazı önemli detaylar da mevcuttur. Bu detayların başında işçilik gelir. Kolyenin sahip olduğu ince detaylar ve işçilik satın alırken fiyatı yükselten bir unsurdur. Ancak bu detaylar altın bozdurulurken bir değer kaybı yaşanmasına neden olur. Alım - satım işlemleri sırasında daha az kayba uğramak için yatırım amaçlı 22 ayar altın kolyelerinizi daha düz modeller arasından tercih edebilirsiniz. Yatırım amaçlı satın aldığınız altın kolyelerde renklendirilme işleminin olmaması da önemlidir. Altının farklı elementler kullanılarak renklendirilmesi satış sırasında az da olsa bir kayıp yaşamanıza neden olabilir. Bu gibi olumsuzluklar yaşamamak için yatırım amaçlı satın aldığınız altın kolyelerde orijinal rengi tercih etmeye çalışın.