İlgili Kategoriler
Ayar
Fiyat
Altın Ayar
Ağırlık
Cinsiyet
Materyal
Tema / Stil
Model
Ortam
Taş Cinsi
Boyut/Ebat
Yüzey Tipi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Fiyat Geçmişi
Kapama Şekli
Garanti Süresi
Bordür Modeli
Sürdürülebilirlik Detayı
Renk
Ürün Puanı
"

Yeşil Altın Kolye

" araması için 1033 sonuç listeleniyor

Yeşil Altın Kolye Çeşitleri ile Takılarını Seç

Kadınların en değer verdikleri aksesuar parçalarından biri olan altın takılar yüzük, kolye, küpe bileklik, bilezik gibi birçok çeşitlere sahiptir. Doğada saf haliyle sarı olan bu altınlar yapısı itibariyle kararmaz, oksitlenmez ve paslanmaz bir özelliğe sahiptir. Yumuşak bir element olan altın saf hali ile işlenmesi mümkün değildir. Bu nedenle işlenme aşamasında içerisine farklı elementlerde eklenir. Bu saf altının ağırlıklı gümüş ve az miktarda bakır elementi karıştırıldıktan sonra elde edilen altın, yeşilimsi bir renk aldığı için yeşil altın olarak değer kazanır. Ancak saf altın işlenmediği için sarı rengini korur ve takı olarak kullanılmaz. Aslında yeşil altın halk arasında sarı altın olarak da bilinir. Kadınların göğüs dekoltesini tamamlayan yeşil altın kolye kadınlar tarafından en çok tercih edilen takı çeşitlerinden biridir.

Yeşil Altın Kolye Modelleri

Yeşil Altın Kolye Modelleri

Oldukça fazla seçeneklere sahip olan yeşil altın kolye modelleri her kullanıcının zevkine uygun bir seçenek barındırır. Yeşil yonca, kar tanesi, damla taşlı, sonsuzluk, kelebek, ay yıldız altın kolye gibi çeşitleri olan bu ürünlerin ayarları klips üzerinde bulunur. Yeşil taşlı altın kolye fiyatları altının gram ağırlığına göre değişiklik gösterir. Üzerinde bulunan AAA kübik zirkon kolyeye anlam kattığı gibi giyilen yeşil bir elbise ya da tişört ile oldukça dikkat çekici bir hal alır. Ayrıca yeşil altın kolye ucu 11 mm, zincir uzunluğu 45 cm aralığındadır. Ancak boynunuza göre zinciri kısalttırmanız da mümkündür. Yeşil altın nazar boncuklu kolye ise modası hiç geçmeyen ve genellikle kadınlar tarafından tercih edilen bir modeldir. 14 ayar olan bu kolye nazar boncuğu taşları ile tasarlanmıştır. Genellikle annelerin kızları için tercih ettiği bu nazar boncuklu kolyelerin onları nazardan saklayacağına inanılır. Yeşil altın kolye erkek kullanıcılar tarafından da sıklıkla tercih edilir. Bu yeşil altın kolyeler sayesinde erkeklerde stillerine değerli bir dokunuş katarlar. Erkek şıklığına farklı bir yorum kazandıran yeşil altın kolye gram fiyatı ile de dikkat çeker.

Yeşil Altın Kolye Fiyatı

Yeşil Altın Kolye Fiyatı

Sadece düğün ve nişan gibi özel günlerle kısıtlı kalmayan yeşil altın kolye fiyatı çerçeveleri, kullanılan taşın cinsi ve zinciri gibi detaylar ile belirlenir. Yeşil altın kolye modelleri ve fiyatları satın alınacağı andaki altının gram fiyatı da değiştirebilir. Ayrıca kolyenin altın olmayan bazı boncuk ya da diğer detayları fiyatını düşürebilir. Son zamanlarda oldukça popüler olan bu yeşil altın kolye gram fiyatı ayarına göre değişir. Genellikle 14 ayar olan bu altın kolyeler diğerlerine nazaran daha uygun fiyat aralıklarında olur. Sadece özel günlerde değil günlük yaşamda da takı kullanmayı seven erkek ve kadın kullanıcılar yeşil altın kolye çeşitleri ve fiyatları arasında seçim yaparken öncelikli olarak kolyenin boyunlarında nasıl durduğuna sonrasında ise fiyat durumuna dikkat ederler. Ancak kendiniz için değilde sevdiğiniz birine hediye olarak alırken tarz ve bütçenin yanı sıra hediye edilecek kişinin zevki de ön plana çıkar.

Yeşil Altın Kolye Seçimi

Yeşil Altın Kolye Seçimi

Kendinize ya da sevdiğiniz başka birine alacağınız yeşil altın kolye için Trendyol alışveriş mağazasının aksesuar ve takı kategorisini inceleyebilir ve beğendiğiniz herhangi bir kolyeye sahip olmak için dakikalar içinde siparişinizi oluşturabilirsiniz. Karar vermekte zorlanılması gibi durumlarda en rahat tercih edilecek kolye modeli nazar boncuklu ve isim yazılı olan seçeneklerdir. Yeşil altın isimli kolye fiyatları diğer modellere göre biraz daha yüksek fiyatlı olmasının nedeni tamamı altın olmasıdır. Hatta yazılan isim biraz uzunsa fiyat daha farklı olabilir. Bu sebeple Trendyol sayesinde bütçenize en uygun olan seçenekleri inceleyip beğendiklerinizi satın alabilirsiniz.