İlgili Kategoriler
Yıldızlı Ürünler
Ağırlık / Hacim
Fiyat
Tane Şekli
Kum Türü
Koku Tipi
Tip
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Alice Kedi Kumu

" araması için 40 sonuç listeleniyor

Kaliteli Alice Kedi Kumu Çeşitleri Trendyol’da!

Kedi kumu seçerken hassas ve dikkatli olmak gerekir. Alice kedi kumu bu alanda hayvan sahiplerinin sıkça kullandıkları bir seçenektir. Marka evcil hayvanlar için sağlıklı ve koku yapmayan kumlar üretir. Gelişen teknoloji ile beraber farklı özellikteki ürünler ortaya çıkmaya başlar. Koku yapmayan, sızdırmayan ve topaklaşan ürünler müşterileri daha çok cezbeder. Alice topaklaşan kedi kumu sayesinde evcil hayvanınızın tuvaleti bittikten sonra kolay bir şekilde toplamanız mümkündür. Alice kedi kumu özellikleri ile hayvan sahiplerini memnun eder. Her hayvanın tuvalet alışkanlığı farklı olduğu için ona göre ihtiyaçlar da değişir. Ürünün kokuyu içine hapsetmesi, etrafa yayılmasını önlemesi tüm müşterilerin ilk ihtiyaçları arasında yer alır.

Kedilere İyi Gelen Alice Kedi Kumu Çeşitleri

Kedilere İyi Gelen Alice Kedi Kumu Çeşitleri

Alice kedi kumu kullanıcı yorumları, tercih edilecek olan ürün konusunda fikir verir. Alice kedi kumu yorumları sayesinde siz de kediniz için kullanacağınız çeşidi kolayca seçebilirsiniz. Kedi kumu Alice markası müşterilerin hayvanları için güvenerek satın alabileceği ürün çeşitliliğine sahiptir. Müşterilerin genel olarak ortak sorunu tuvalet sonrası koku oluşmasıdır. Bu kokuyu engellemek için buna yönelik ürünler seçmek gerekir. Yayılan değil topak haline gelen ürünler daha fazla tercih edilir. Alice kartopu kedi kumu ince ve kalın taneli olmak üzere ikiye ayrılır. İnce olanlar beyaz sabun kokuludur. Tamamen doğal ve vegan minerallerden üretilen bu ürün katkı maddesi içermez. İnce taneciğe ulaşması için yüksek ısıda kurutulur. Herhangi bir bakteri ve mikrop bulundurmaz. Topaklanmalar bu üründe minimumdur. Bu yüzden daha uzun sürelerde kullanılır. Alice kedi kumu 10 kg olanlar ise kullanışlı olan modellerden biridir. Daha uzun ömürlü ve daha az maliyetli olur. Kartopu çeşidinin en büyük avantajı toplaklanmaların küçük oluşudur. Bu sayede ürün uzun süreler eskimeden kullanılır.

Alice Topaklaşan Kedi Kumu Faydaları

Alice Topaklaşan Kedi Kumu Faydaları

Evcil hayvanınıza tuvalet eğitimi verirken ya da onu tuvalete alıştırmışken kullandığınız ürünün topaklaşması çok önemlidir. Bu hem kedi hem de müşteri için kolaylık sağlar. Topaklanan kısmı kolayca alıp kumdan arındırmak mümkündür. Alice ince taneli kedi kumu topaklanması saniyeler süren bir üründür. Ayrıca ince taneli olduğu için küçük kısımlar halinde topaklanır ve toplaması normale göre daha da kolaylaşır. Alice kalın taneli kedi kumu ise ince olanlara göre daha sert topaklar halinde toplanır. İnce olanlara göre daha kısa süreli kullanımlar için uygundur. Alice kedi kumu kullananlar ince olan çeşidi tercih eder ve kullanır. Alice kedi kumu çeşitleri arasında yer alan bir diğer ürün de süper emici olanlardır. Süper emici olan modeller topaklanma yapmaz. Emiciliği yüksek minerallerden üretilir. Uzun süre kuru ve kokusuz muhafaza edilir, bu yüzden müşterilerin favorileri arasında bulunur.

Kampanyalı Fiyatlarla Alice Kedi Kumu Çeşitleri

Kampanyalı Fiyatlarla Alice Kedi Kumu Çeşitleri

Alice süper emici kedi kumu doğal beyaz renklidir. Tozdan arındırıldığı için kedi açısından zararlı herhangi bir toz içermez. Rutubeti ve tüm kötü kokuyu süper emici özelliği sayesinde emer. Kullanım talimatı olarak ise kumu koymadan önce konulan ortamın tamamıyla kuru olmasına önem vermek gerekir. Kaba 4 parmak, yaklaşık 7 santimetre koymak yeterli olur. Homojen bir şekilde dağılması için önden karıştırmak müşterinin işini kolaylaştırır. Alice Ultra kedi kumu da müşterilerin severek kullandığı bir çeşittir. Fakat ince yapılı olanlar toplanması ve toz yapmaması bakımından daha çok tercih edilir. İnce yapıda olduğu için oldukça uzun süreli bir kullanım sağlanır. Ürünü değiştirmeye gerek kalmadan birkaç kez kullanılması mümkündür. Alice kedi kumu online satış için Trendyol’u tercih edebilirsiniz. Uygun ve avantajlı Alice kedi kumu fiyatı ile satın alabilirsiniz.