İlgili Kategoriler
Marka
Avantajlı Ürünler
Boyut/Ebat
Materyal
Özellik
Renk
Fiyat
Paket İçeriği
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Yataş Alez

" araması için 19 sonuç listeleniyor

Yataş Alez Çeşitleri ile Güvenle Uyu

Yataş, kökeni Anadolu’nun ilk sünger fabrikası olarak bilinen ve 1976 yılında kurulan Süntaş A.Ş’ye dayanan, zamanla süngerli yatak, yaylı yatak, ev tekstili ürünleri, yataklı kanepe ve koltuk takımları gibi çeşitli ürünler üretmeye başlayan köklü ve güçlü bir markadır. Marka, müşterilerini kaliteli ürünler ile buluşturmayı, yeniliklere ayak uydurarak en iyi hizmeti sunmayı ve bu şekilde müşterileri ile uzun süren ilişkiler kurmayı ilke edinir. Firma, bugün dünyanın pek çok ülkesine hizmet sunar ve kaliteli ürünleri, yenilikçi ve işlevsel yaklaşımı ile ön plana çıkar. Firma aynı zamanda farklı müşteri profillerine hitap eden geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Bunlardan biri de Yataş alezdir. Alez, çarşaf ile yatak yüzeyi arasına serilen, yatağın zamanla kirlenmesini ve yıpranmasını önleyen ve bu sayede kullanım ömrünü uzatan koruyucu bir eşyadır başka bir deyişle bir kılıftır. Yataş alez 160x200, 120x200, 90x190, 200x200,100x200, 140x190, 150x200, 60x120, 80x180, 90x200 gibi çeşitli boyutları ile hem tek kişilik hem çift kişilik yataklar için hem de bebek ya da çocuk yatakları için uygun modelleri müşterilerine sunar. Ayrıca, markanın ürünlerinde Yataş standart alez modellerinin yanı sıra su geçirmezlik, full kenar, lastikli, anti-stress ve sivrisinek kovuculuk gibi çeşitli özellikleri bulabilirsiniz. Örneğin, Yataş anti stress alez çeşitleri, kumaşlarının içerisine yerleştirilmiş karbon teller sayesinde vücutta biriken statik elektriği alarak daha huzurlu ve zinde hissetmenizi sağlar. Bu çeşitler %59,6 pamuk, %40 polyester, %0,4 karbon içeren poly kotton ile üretilir. Elyaf dokusu ile stresi azaltmasının yanı sıra yatağınızı da korur. Ütü gerektirmez ve 40 derecede yıkanabilir ayrıca kolay kurur. Yataş sıvı geçirmez alez modelleri de hasta ve bebek ya da çocuk yatakları için uygundur, ütü gerektirmez, 90 dereceye varan sıcaklıklarda yıkanabilir. Markanın daha pek çok özelliğe sahip farklı yatak çeşitlerinde kullanabileceğiniz çeşitli seçeneklerine göz atmak için Trendyol’a başvurabilirsiniz. Trendyol size Yataş markasına ait ürünler arasından onlarca seçenek sunan online bir alışveriş platformudur. Size hitap eden alezi ararken markanın ürünlerini inceleyebilir, ihtiyaç duyduğunuz özelliklere sahip olan kılıfı güvenli bir alışveriş ile kolayca elde edebilirsiniz.

Farklı İhtiyaçlara Uygun Alez Çeşitleri

Farklı İhtiyaçlara Uygun Alez Çeşitleri

Alez, yataklarda ya da yastıklarda kullanılabilen yatağı kirden, tozdan veya çeşitli sıvılardan koruyan böylece daha temiz ve daha sağlıklı kalmasını sağlayan koruyucu bir üründür. Bu eşya sayesinde hem yataklarınızı hem de yastıklarınızı renk değişimlerinden, lekelerden ya da ıslanmalardan koruyabilirsiniz. Bu eşyalar, tasarımlarında ve üretimleri esnasında kullanılan materyallere göre kapitone, su geçirmez kapitone, su geçirmez, fitted-full kenar, köşe lastikli ya da yastık alezi gibi çeşitli türlere ayrılır. Kapitone yatak koruyucu çeşitler, su geçirmezlik özelliğine sahip olmayan, pamuk ya da polyester kullanılarak üretilen, kalın bir yapısı olan modellerdir. Yatağa takılma şekilleri farklılık gösterebilir. %100 pamuk olan modellerin tercih edilmesi terleme ya da kayma gibi çeşitli problemlerin önüne geçmek için önemlidir. Su geçirmez kapitone modeller yatağın sıvı ile temasını önler. Standart modellerden farkı yalnızca sıvı geçirmez olmasını sağlayan materyallerdir. Kapitone, alezin kalın olduğunu ifade eder. Standart sıvı geçirmeyen modeller daha ince yapıdadır. Pamuk ya da mikro kumaş türleri kullanılarak üretilir. Bu modellerde sıvı geçirimini engelleyen tabaka direkt olarak kumaş üzerine uygulanır. Alezler yatağa giydirilme şekillerine göre fitted ve köşe lastikli olmak üzere ikiye ayrılır. Fitted ya da başka bir deyimle full kenar modeller, yatağı tamamen kavrar ve kaymaz. Köşe lastikli modeller yatağın dört köşesinden lastikler aracılığı ile yatağa tutturulur. Köşe lastikli modellerin fiyatları daha az malzeme kullanıldığı için daha uygundur. Tüm bunların yanı sıra bu kılıflar yalnızca yataklar için değil yastıklar için de kullanılabilir. Fermuarlı seçenekleri bulunan ve kullanması oldukça kolay olan ürünlerdir. Yataş, çeşitli özellikleri barındıran bu modellerin tamamını müşterileri ile buluşturan güvenilir bir markadır. Yataş alez online satış avantajı ile Trendyol üzerinden kolayca sahip olunabilen bir eşyadır. Tek kişilik, çift kişilik, çocuk ya da bebek yatağı fark etmeksizin her yatak çeşidinde kullanılabilecek boyutları, modelleri ve kaliteli ürünleri ile Yataş, müşterileri tarafından sıkça tercih edilen bir markadır. Farklı renk, desen çeşitleri ve sağladığı avantajlar ile her müşteri profiline uygun modeller sunan markanın ürünlerini Trendyol üzerinden inceleyebilir, dilediğiniz markaya, dilediğiniz boyut ve ebatlara, materyale ve bütçenize uygun fiyat aralıklarına göre filtreleme yaparak alışverişinizi kolaylaştırabilir, dilediğiniz Yataş kapitone alezi rahatça satın alabilirsiniz.

Trendyol müşterilerine güvenli bir alışveriş deneyimi yaşatmayı ilke edinmiş online bir alışveriş platformdur, Trendyol ile Yataş pamuklu alez modellerini inceleyebilir ve alışverişinizi gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz. Bir alez satın almadan önce pek çok kişisel eşyada olduğu gibi ihtiyaç duyduğunuz özellikleri belirlemeli, tercih edeceğiniz ürünü hangi boyutlarda bir yatakta, ne amaçla kullanacağınızı, ek özelliklere ihtiyaç duyup duymadığınızı düşünmeli ve daha sonra da kriterlerinizi belirlemelisiniz. Alezler, yatağınızın kullanım ömrünü uzatan, çeşitli dış etkiler sonucu oluşabilecek renk değişimlerinin önüne geçen ve kolay temizlenen kılıflardır. Başka bir deyişle bu eşyalar hem yatağınızı korur hem de hijyen seviyenizi artırır. Bir tercih yaparken, kaliteli ürünleri ile ön plana çıkan güvenilir markaları değerlendirmek yararınıza olacaktır. Tercih ettiğiniz kılıf yıkandıktan sonra boyut değiştirmemeli, deforme olmamalıdır. Yataklar temizlemesi zor eşyalar olduğu için ihtiyaç duyduğunuz hijyeni sağlamak adına alezler mükemmel ürünlerdir. Birkaç yıkamadan sonra tüylenmeye, zayıflamaya başlayan kılıflar yatağınızın kullanım ömrünü artırsalar bile kendilerinin kullanım ömrü uzun olmadığı için bütçenize zarar verebilir. Bu nedenle tercih edeceğiniz kılıfın kalitesi son derece önemlidir. Tercih edeceğiniz ürün yatağa kolayca takılabilmeli ve aynı şekilde kolayca çıkarılabilmelidir. Terlemeler sonucu oluşabilecek renk değişimleri gibi sorunların önüne geçebilmeli, terlemenize neden olacak materyaller barındırmamalıdır. Özellikle, bebekler ya da hastalar için kullanılan yataklara uygun bir kılıf aranıyorsa, dikkat edilmesi gereken en önemli özelliklerden biri sıvı geçirmezliktir. Müşterilerde alerjik reaksiyonlara sebep olacak materyaller barındırmamalıdır. Ütüleme gerektirmemeli ve kuruması çok zaman almamalıdır. Yataş, tüm bu kriterleri sağlayan etkileyici ürünleri ile dikkat çeken bir markadır. Örneğin, Yataş alez perle modelleri full kenar seçenekleri ile tüm yatağınızı kaplayarak kullanım ömrünü artırır. %100 pamuk kumaştan üretilir. 40 derecede yıkanabilir, ütü gerektirmez ve çok kolay kurur. Bu modeller, 150x200, 200x200, 100x200, 120x200, 160x200, 140x190, 90x190 ve 180x200 olmak üzere 8 farklı boyutta üretilir. Trendyol ile tüm yatak çeşitlerinde kullanabileceğiniz kaliteli kılıf seçenekleri sunan Yataş’a ulaşabilir, markanın sunduğu ürün çeşitleri arasından ihtiyaçlarınıza ve zevklerinize hitap eden ürünü size özel indirimler ve fırsatlar ile satın alabilirsiniz. Trendyol, müşterilerine alışveriş yaptıkları satıcıları ve satın aldıkları ürünleri değerlendirme fırsatı sunar. Bir ürünü pek çok farklı satıcı aracılığı ile satın alabileceğiniz bir platform olan Trendyol’da müşterilerin satıcılar için yaptığı değerlendirmeleri göz önünde bulundurarak yatak koruyucu alez modellerini inceleyebilir ve güvenli bir alışveriş yapabilirsiniz.

Yatağınızın Dostu Yataş Alez Modelleri

Yatağınızın Dostu Yataş Alez Modelleri

Alez, kullanımı son derece kolay olan, yatağınıza kıyasla kolaylıkla temizleyebileceğiniz, hem yatağınızı hem de sağlığınızı koruyan oldukça pratik bir tür kılıftır. Bu kılıfın tek kişilik, çift kişilik fark etmeksizin kadın, erkek, bebek, çocuk, genç, yaşlı ya da hasta tüm müşteri profillerine uygun modelleri bulunur. Yatağınızın sizinle birebir temasını önleyen çarşaflara kıyasla çok daha dayanıklı ve yatak dostudur. Yataş farklı kullanım amaçlarına hizmet eden pek çok modeli müşteriler ile buluşturur. İhtiyacınıza uygun Yataş alez modellerini Trendyol’dan inceleyebilirsiniz. Yataş hem full kenar hem de köşe lastikli modelleri ile farklı kullanım şekillerini birleştirir. Yataş lastikli alezler kolay takılıp çıkarılan bu nedenle de müşterilere rahatlık sağlayan ürünlerdir. Trendyol ile Micro Fit Lastikli Alez modelini inceleyebilirsiniz. Bu model 90x190’dan 200x200’e kadar ulaşan geniş bir ebat seçeneği sunar. Su geçirmez özelliği bulunan ve micro yumuşak bir yüzeyi olan bu modeller, hem yatağınızı hem de rahatınızı korur. Modelin üst yüzeyinde polyester kullanılır, alt yüzeyi ise membranlıdır ve su geçirmez. Köşe lastikleri ile yatağınıza sabitlenir. 90 dereceye varan sıcaklıklarda zarar görmeden yıkanabilir. Ütü gerektirmez, kolay kurur ve kuru temizleme için de uygundur. Trendyol ile Yataş yün alez modellerine de göz atabilirsiniz. Bu modelleri çamaşır makinenizde rahatça yıkayabilirsiniz. Superwashed yünler kullanılarak üretilen hem çocuklar hem de bebekler için uygun olan modeller, doğal yapısı ile ısı yönetimini destekler ve minik dostlarınızın daha rahat bir uyku çekmesini sağlar. Full kenar özelliği ile yatağın tamamını kaplar ve kaymaz.

Ütü gerektirmez ve kuru temizleme için de uygundur. Markanın bunlar gibi daha pek çok özelliği bünyesinde barındıran, kullanım ömrü uzun, kaliteli ve konforlu ürünlerini Trendyol üzerinden güvenle satın alabilirsiniz. Alez, genel olarak yatakları çeşitli dış etkenlerden koruyarak kullanım ömrünü uzatmak amacıyla kullanılan, farklı materyaller kullanılarak, çeşitli özellikler eklenerek üretilebilen kılıflardır. Bu kılıflar, kolay kullanımları ve çeşitli faydaları sayesinde günümüzde yaygın olarak kullanılır. Bu ürünler, yatağınızı çeşitli sıvılara karşı korur. Bu nedenle idrar kaçırma gibi sorunlar ile karşı karşıya kalındığı durumlarda yatağınız için kurtarıcı nitelik taşır. Yatağınızda hijyen seviyesini artırarak sağlığınızı korur, kaliteli bir uyku çekmenize yardımcı olur. Kaliteli bir uyku, sizin çevrenize karşı olan tavırlarınızda da olumlu etkiler yaratır. Alez günümüzde evler başta olmak üzere; öğrenci yurtları, oteller, huzur evleri ve apartlar gibi pek çok alanda kullanılır. Bu kılıflar yatağınızın yapısına uygun olarak seçilmelidir. Üst kısmı pamuk, alt kısmı su geçirmez olan ürünler tercih etmeniz de yararınıza olacaktır. Bu ürünü satın aldıktan sonra, kullanılırken dikkat edilmesi gereken noktaların başında temizleme işlemleri gelir. Yataş, evde temizlemeye müsait ürünleri ile dikkat çeken bir markadır. Fakat bu ürünleri evinizde temizlerken, özelliklerini göz önünde bulundurmalı, özellikle çok yüksek derecelerde yıkamamaya özen göstermelisiniz. Yıkama işlemi sırasında ürünün yıpratılmaması kullanım ömrünün uzun olmasında rol oynar. Eğer ihtiyaçlarınıza uygun olan bir ürünü bulmakta zorluk çekiyor ve bu konuda yardıma ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız Trendyol’a başvurabilirsiniz. Trendyol ile daha önce alışveriş yapmış müşteriler tarafından yapılan Yataş alez yorumlarını ve değerlendirmelerini inceleyebilirsiniz. Trendyol ile markaya ait pek çok modeli detaylarıyla görüntüleyebilirsiniz. Trendyol bünyesinde bulunan Yataş markalı pek çok ürün çeşidini müşteriler ile buluşturur ve farklı zaman dilimlerinde müşterilerine çeşitli fırsat ve kampanyalar sunar. Bu fırsat ve kampanyaları takip ettiğinizde beklentilerinizi karşılayacak ürünlere avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Trendyol müşterilerine güvenli bir alışveriş deneyimi yaşatmayı ilke edindiğinden aklınızda hiçbir soru oluşmadan alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Yataş Alez Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Yataş Alez Fiyatları

Alez; kullanım amacına, kendine has özelliklere, ya da boyutlarına göre farklı yataklarda ve yastıklarda kullanılabilen bir tür kılıftır. İhtiyaçlarına ya da kişisel zevklerine hitap eden bir ürün satın almak isteyen kişilerin akıllarında oluşabilecek soru işaretlerinin başında fiyatlar gelir. Bu kılıfların fiyatları da türüne, taşıdığı özelliklere ve markalarına göre farklılık gösterir. Satın alınmak istenen kılıf için bir bütçe belirlenirken, kullanım ömrü, taşıdığı özellikler ve tasarımı göz önünde bulundurulmalıdır. Yataş, kaliteli, dayanıklı ve kullanım ömrü uzun ve pratik ürünleri ile ön plana çıkan bir markadır. Trendyol alez tercihi yapılırken mutlaka göz atılması gereken online bir alışveriş platformudur. Trendyol ile incelediğiniz ürün ve satıcısı için yapılan değerlendirmeleri ve ürün hakkında daha önce satın almış olan kişiler tarafından yapılan yorumları inceleyebilirsiniz. Trendyol ile her bütçeye uygun Yataş alez fiyatlarını görüntüleyebilirsiniz. Trendyol ile; Yataş micro fit su geçirmez, perle ful kenar, standart, micro fit lastikli, micro fit su geçirmez bebek, comfor, tek kişilik lastikli, anti-stress, sivrisinek kovucu, superwashed full kenar, yün çocuk, pamuk çocuk alezleri gibi pek çok modeli değerlendirebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza en çok hitap eden türü kolayca sipariş edebilirsiniz. Yataş alez yatak koruyucu fiyatları müşterine her bütçeye uygun bir aralık sunar. Trendyol ile bebek, çocuk modellerinin yanı sıra farklı özelliklere sahip Yataş alez tek kişilik ve çift kişilik modellerine de göz atabilirsiniz. Dilediğiniz özelliklere sahip alezlere farklı desen seçenekleri ile sahip olabilir, yataklarınızı Yataş ile koruma altına alabilirsiniz.

Trendyol, Yataş markalı pek çok modeli müşteriler ile buluşturur. Ayrıca; beklentilerinizi karşılayacak modellere bütçenize uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Yataş, pek çok alanda müşterilerine ürün çeşidi sunan, kaliteli ve özgün modelleri ile ön plana çıkar. Çeşitli alanlarda, farklı müşteri profilleri tarafından rahatlıkla kullanılabilen, farklı tarz, renk ve desenlere sahip ürünleri ile dikkat çeken bu markanın ürünlerine Trendyol aracılığı ile kolayca ulaşabilirsiniz. Online alışveriş yaparken ihtiyacınıza ve zevkinize uygun bir ürünü elde edene kadar karşınıza yüzlerce seçenek çıkar. Bu durum pek çok açıdan avantaj sağlasa da vakit kaybına sebep olabileceği için dezavantaj olarak da değerlendirilebilir. Trendyol, müşteri memnuniyetine, farklı zevklere ve ihtiyaçlara odaklanan, online alışveriş sırasında oluşabilecek soru işaretlerine yanıt verebilen bir platformdur ve bu gibi daha birçok özelliği ile müşterilerinin zamandan tasarruf etmelerini sağlar. Trendyol filtreleme özelliği ile dilediğiniz kumaş yapısına, boyutlara, bütçenize uygun fiyat aralıklarına ve daha pek çok özelliğe ya da satıcı ve ürün değerlendirmelerine göre seçeneklerinizi azaltmanızı sağlar ve böylece karar vermenizi kolaylaştırır. Trendyol, müşterilerine hem satın aldıkları ürünler hakkında hem de alışveriş yaptıkları satıcılar hakkında yorum yapma ve puanlama gibi olanaklar tanır. Bu sayede ilgilenilen ürün hakkında sizden önce satın almış ya da satıcısı hakkında fikir sahibi olmuş müşterilerin değerlendirmelerini inceleme ve alışverişinizi daha güvenli bir hale getirme fırsatı oluşturur. Örneğin, Trendyol ile satın almak istediğiniz Yataş Selena alez modelini, sizden önce satın almış müşterilerin yorumlarını göz önünde bulundurarak satın alabilirsiniz. Trendyol ile Yataş Bedding alez modellerini tüm görsel ve açıklamalarıyla beraber inceleyebilirsiniz. Trendyol müşterilerine farklı dönemlerde çeşitli kampanya, indirim ve kupon fırsatları sunar ayrıca favorilerine ekleme özelliğini kullanarak Yataş kalın alez modellerine özel fırsatlar, indirimler ve kampanyalar aracılığı ile sahip olabilirsiniz.