"

Altın Piercing

" araması için 7869 sonuç listeleniyor
el-işi vedat gümüş Pıercıng
el-işi vedat gümüşPıercıng
129,99 TL
99,99 TL
Sepete Git
el-işi vedat gümüş Pıercıng
el-işi vedat gümüşPıercıng
129,99 TL
99,99 TL
Sepete Git

Altın Piercing Çeşitleri ile Gösterişli Aksesuarlar

Altın piercing daha sağlıklı olduğu için diğer madenlerden daha çok tercih edilir. Demir, cerrahi çelik ya da gümüşe oranla insan teni ile daha çok bütünleşen altın madeniyle birbirinden güzel piercing modelleri tasarlanır. Bu modelleri vücudunuzun her yerinde kullanabilirsiniz. Ayrıca saf altın piercing yerine altın kaplama piercing tercih edebilirsiniz. Bu seçenek oldukça elegan duran altın rengi piercing modelinden vazgeçmemenizi sağlar.

Altın Piercing Modelleri

Altın Piercing Modelleri

Altın piercing modelleri her beğeniye hitap edecek şekilde oldukça çeşitli olarak tasarlanır. Bu modellerin her biri piercingin takılacağı yere göre özel olarak üretilir. Örneğin altın septum piercing burun kıkırdağına takılan ve genellikle yarım halka şeklinde iki burun deliğinden görülebilen piercing çeşididir. Bu piercing burun için özel olarak üretilir. Septum, farklı modellerde de görülür. Bunlardan biri burundan kulağa kadar uzanan bir zincirin geçtiği modeldir. Bu model altın piercing küpe modeli ile birleşmiş şekilde kullanılabilir. Altın piercing burun modelleri ile sınırlı değildir. Altın piercing kulak, dudak, kaş, göbek gibi birçok yere takılabilir. Sadece kulağa uygulama yapılan 13 farklı piercing yeri bulunur. Bunların başlıcaları; tragus, anti tragus, helix, snug, rook, conch ve standard lobe piercing olarak sıralanabilir. Bütün bunlar için birbirinden farklı olarak üretilen altın rengi modeller ve dilerseniz taşlı olan piercingler tercih edebilirsiniz. Altın kıkırdak piercing modelleri de kulak ve burun kıkırdağı için kullanılabilir. Ayrıca gülüşünüze ayrı bir çekicilik katacak olan altın piercing dudak modelleri de bulunur. Bu modeller dudak üstü, dudak ortası ya da dudak kenarına takılabilir. Bunlara ek olarak altın piercing kaş modeli, kaş yapısını ortaya çıkaran ve bakışları doğrudan etkileyen bir modeldir.

Altın Piercing Fiyatları

Altın Piercing Fiyatları

Altın piercing fiyatları modellerine göre değişiklik gösterir. Ayrıca kullanılan altının ayarı piercing fiyatını da doğrudan etkiler. Bazı modeller gerçek altından oluşurken bazı modeller imitasyon ya da altın kaplama olabilir. Bu durumda seçeceğiniz model doğrultusunda fiyat farkı görebilirsiniz. Altın piercing küpe fiyatları da oldukça merak edilmektedir. Çünkü küpe piercing diğer piercinglere oranla daha yaygın şekilde kullanılır. Her zaman şık ve ışıltılı görünmenizi sağlayan aksesuarlardan olan küpeler, piercing olarak da oldukça gösterişlidir. Altın dudak piercing fiyatları da diğerlerine göre farklılık gösterebilir. Piercinglerde fiyat farklılığına neden olan bir başka faktör ise kullanılan taşların değeridir. Diğer takılarda olduğu gibi altın piercinglerde de farklı çeşitlerde taşlar kullanılabilir. Bu durum maliyeti doğrudan etkiler. Daha gösterişli ve sağlıklı bir materyalden oluşan piercing modeli istiyorsanız altın piercingleri tercih etmelisiniz. Uzun vadede rengini koruyan, solma ve yıpranmalara karşı dayanıklı olan altın piercingler ilk günkü kadar güzel görünür.

Göz Alıcı Altın Piercing Modelleri Trendyol’da

Göz Alıcı Altın Piercing Modelleri Trendyol’da

Birbirinden göz alıcı olan altın piercing halka modelleri, kadın ve erkekler tarafından tercih edilebilir. Vücudun hemen hemen her yerine takılan piercingler daha göz alıcı ve dikkat çekici görünmenize neden olur. Özellikle yazın plajlarda adınızdan söz ettirmek istiyorsanız altın piercing göbek modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Göbek piercing, bikini ve mayolarla bütünleşerek uyumlu bir görünüm ortaya çıkarır. Ayrıca güneşin altında parıl parıl parlaması size farklı bir hava katar. Altın renginin ayrıcalığını sadece göbek değil, kulak, burun, kaş, bel gamzesi, meme ucu, parmak üstü, dil, köprücük kemiği gibi çok daha farklı yerlerde de kullanabilirsiniz. Bütün bu farklı bölgeleri dilediğiniz tasarımda bir piercing ile öne çıkarabilirsiniz. Güçlü bir stili yansıtan ve özgür bir ruh ile bağımsızlığı ön plana çıkaran piercingler severek kullanabileceğiniz aksesuarların en özeli olabilir. Kendi kişiliğinize uygun bir piercing ile özdeşleşerek vücudunuzun bir parçası yapabilirsiniz. Bütün bunları altın piercing ayrıcalığı ile yaşamak istiyorsanız Trendyol’dan sipariş verebilirsiniz.