placeholder
"

Helix Piercing

" araması için 6119 sonuç listeleniyor

Takıştırmayı Sevenlere Özel Helix Piercing Modeleri

Günümüz dünyasında kadın-erkek cinsiyet fark etmeksizin pek çok kişi piercing kullanmaktadır. Piercing kullanımının yaygınlaşması birçok farklı piercing çeşidinin ortaya çıkmasını sağlamaktadır. İnsanlar özellikle de kulak kısımlarının farklı birçok kısmını deldirerek piercing takmakta ve hoş bir görünüm elde etmektedir. Bu piercing çeşitlerinden biri de helix piercing olmaktadır. Helix kulağın üst kıkırdağında bulunan bir kısma verilen addır. Helix piercingleri de buraya takılmaktadır. Farklı birçok helix piercing çeşidi bulunmaktadır. Bu ürünlerden bazıları yalnızca helix alanında değil tragus gibi farklı yerlerde de kullanılabilmektedir. Yani piyasadaki bazı helix piercingler aynı zamanda kulağın farklı alanlarına da takılabilmektedir. Helix piercingler kulakta oldukça şık görünmektedir. Bu piercinglerin model olarak birçok farklı çeşidinin olması ürün arayışında olan kişilerin büyük yararına olmaktadır. Bu sayede insanlar oldukça rahat bir şekilde aradıkları ürünü bulabilmektedir. Bu piercing çeşitleri arasında halka şeklinde olan piercingler olduğu gibi daha farklı şekillerde de piercingler bulunmaktadır. Bazı helix piercingler gümüş olurken bazıları ise çelik olabilmektedir. Yani her küpede kullanılan malzeme aynı olmamaktadır. Bu sebepten dolayı da aynı figüre sahip farklı malzemelerden üretilen birçok küpe çeşidi bulunmaktadır. Erkek helix piercing ile kadın helix piercing ayrımı genellikle olmamaktadır. Çünkü piercinglerin büyük çoğunluğu her iki cinsiyetinde kullanabileceği şekilde olmaktadır. Bazı piercingler set halinde satılabilmektedir. Yani bir paketin içerisinde birden fazla ürün bulunabilmektedir. Bu sayede kulağın farklı alanlarına birbirleriyle uyumlu piercingler kolayca takılabilmektedir. Kulaklarına aynı anda birden fazla piercing takmayı seven kişiler için bu setler oldukça yararlı olmaktadır. Bu setlerinde tep tip çeşidi bulunmamaktadır. Farklı farklı modelleri içeren setler vardır. Bunun yanı sıra piercingler çiçek, yıldız gibi farklı görünümlere sahip olarak da üretilebilmektedir. Figürlü piercing arayanlar için bu çeşitler oldukça beğenilmektedir. Helix piercingler kulakta hem görüntü olarak hoş durmakta hem de kişilerin takmayı sevdiği bir piercing çeşidi olmaktadır. Piercingi ilk deldirme sürecinden sonra bakımına dikkat edilirse herhangi bir sıkıntı çıkarmayan bu piercingler uzun süreli kullanıma da uygun olmaktadır. Özellikle de ilk deldirme sürecinde kıkırdağın iyileşmesine izin vermek ve mikrop kapmasını önlemek için aynı piercing uzun süreli olarak kullanılmaktadır. Helix piercing çeşitlerinin birçoğu uzun süreli kullanıma uygun olduğundan dolayı herhangi olumsuz bir durumun ortaya çıkma olasılığı oldukça düşük olmaktadır.

Farklı Modelleriyle Helix Piercingler

Farklı Modelleriyle Helix Piercingler

Piercing modellerinin farklı olması farklı tarzlarda piercing takmayı seven kişiler için oldukça iyi bir durumdur. Helix piercing modelleri denildiğinde akla birden fazla figür gelmektedir. Bazı helix piercingleri daha sade üretilirken bazıları ise bir tık daha süslü olmaktadır. Kişilerin takmayı sevdiği tarzda piercingi helix piercing kategorisinde bulması mümkündür. Boyut olarak da birçok boyutta piercing üretimi yapılmaktadır. Küçük boyda piercing takmayı sevenler için minik olarak üretilen ürünler bulunurken aynı zamanda kulak deliğine uygun olan şık daha büyük piercinglerin de üretimi yapılmaktadır. Bu sayede kişiler çok kolay bir şekilde istedikleri boyutta olan helix piercingini alabilmektedir. Ayrıca bu ürünler farklı malzemelerden üretilmektedir. Bu sebepten dolayı aynı görünüme sahip olup ama malzeme anlamında farklı üretimden geçen birçok piercing çeşidi bulunmaktadır. Gümüş, altın veya çelik gibi farklı malzemelerden üretilen bu ürünlerin hepsi aynı renkte olmamaktadır. Genellikle gri ve altın rengi olan piercinglerin farklı renkleri de bulunmaktadır. Bu noktada devreye gene kişilerin tercihleri girmektedir. Herkesin kullanmayı sevdiği piercing rengi aynı olmadığından dolayı bu farklılık pek çok kişinin hoşuna gitmekte ve kişilerin kendi sevdikleri piercingi kolayca bulabilmelerini sağlamaktadır.Ayrıca ön helix piercing ve titanyum helix piercing seçeneklerine Trendyol üzerinden göz atabilirsiniz.

Helix Piercing Kullanımı ve Fiyatları

Helix Piercing Kullanımı ve Fiyatları

Piercing kullanımında dikkat edilmesi gereken birçok önemli unsur bulunmaktadır. Özellikle kıkırdaklara açılan deliklerin bakımına dikkat edilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde kulağın delik kısmında iltihaplanmalar oluşabilmektedir. Bunun olmaması için helix, tragus gibi kulağın alanlarına açılan deliklere gereken bakımın yapılması gerekmektedir. Helix piercing bakımı ana unsurlara dikkat edildiğinde oldukça kolay olmaktadır. İlk olarak ilk takılan piercing uzun süreli olarak çıkarılmaması gerekmektedir. Piercingin ilk deldirildiği dönemde bölgeyi çok fazla ellemeden piercing bakım spreyi veya gerekli krem ya da sabunlar ile bakımının yapılması oldukça önemli olmaktadır. Bu sayede bölgenin mikrop kapma ihtimali de aza inmektedir. Piercing takılan yere mikrop kapmaması için sık sık dokunulmaması da önem taşımaktadır. Tüm bunlara dikkat edilirse birkaç ay içerisinde helix piercingi çıkarıp başka bir helix piercing modeli takmanız bile mümkün olmaktadır. Ama ilk aylarda bakımının yapılması sonraki süreç için büyük önem taşımaktadır. Yani birkaç önemli unsura dikkat edildiği sürece helix piercing kullanımı basit olmaktadır. Piercing alanı iyice iyileştiğinde yeni piercingleri takıp çıkarmak oldukça kolaydır. Yeni takılacak piercingi helix piercing çeşitleri arasında kolayca bulabilmek mümkündür. Farklı birçok model olduğundan dolayı kişinin kendi beğeneceği ürünü kolayca bulabilmektedir. Bunların yanı sıra tekli veya set halinde satışları olan bu ürünlerin üretim süreçleri aynı olmamaktadır. Piercing yapılırken kullanılan malzemeler değişkenlik göstermektedir. Ürünün ana malzemesi veya kaplamasında kullanılan malzemenin kalitesi insanlar için önem taşımaktadır. Çünkü kaliteli bir piercingi kararma veya soyulma olmadan uzun süreli olarak kullanmak mümkündür. Bu sebepten dolayı da insanlar genellikle bu ürünü alırken ürünün modeline ve kalitesine dikkat etmektedir. İnsan vücuduna uyumlu malzemelerden yapılan bu ürünlerin fiyatları kullanıldıkları malzemeler ve tasarıma bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Yani helix piercing fiyat skalası ürünün tasarım ve üretim sürecine bağlı olarak değişmektedir. Bunun yanı sıra helix piercing modelleri set halinde de satılabildiğinden dolayı bu da fiyatların değişkenlik göstermesini etkilemektedir. Set içeriği veya sette kullanılan malzemeler piercing fiyatını etkilemektedir. Ama helix piercing fiyatları genellikle her bütçeye uymakta ve insanlar tarafından rahatlıkla alınabilecek bir aralıkta olmaktadır. Bu sebeplerden dolayı da farklı birçok modelde helix piercing sahibi olmak oldukça kolaydır.

Trendyol ile En Özgün Helix Piercing Tasarımları

Trendyol ile En Özgün Helix Piercing Tasarımları

Helix piercing modelleri çeşitli tasarım, renk ve boyutlara sahiptir. Bunların yanı sıra helix piercing çeşitleri genellikle farklı yerlere de takılabilmektedir. Tragus gibi kulağın farklı kısımlarına da takılabilen bu ürün çeşitleri bu sayede farklı kullanım imkanları da sunabilmektedir. Halka, çiçek, yıldız, güneş gibi farklı modellerde olan piercingler kulağın birçok kısmına takılarak piercing sevenleri memnun etmektedir. Ayrıca helix piercingler set halinde de satılabilmektedir. Setlerin içindeki ürün sayısı ve piercing modeli aynı olmamaktadır. Set halinde satılan piercinglerin yaygın olmasının sebebi set içerisinde farklı kullanım yerleri olan birçok piercing çeşidinin olmasıdır. Ayrıca bu setler farklı figürleri de içermesinden dolayı hep aynı piercingi takmak istemeyen kişilere iyi bir fırsat sunmaktadır. Bazı setler ise aynı figürleri içermektedir. Kulağın farklı kısımlarına piercing takmayı seven ama bu piercinglerin birbirleriyle aynı olmasını isteyen kişiler için bu setler ideal olmaktadır. Yani setlerin birçok farklı çeşidi bulunmaktadır. Bundan dolayı da setlerin üretimi firmalar tarafından sıklıkla yapılmakta ve insanlar tarafından beğenilerek tercih edilmektedir.