"

Android Tv

" araması için 841 sonuç listeleniyor

İstediğiniz İçeriklere Ulaşmanızı Sağlayan Android TV Modelleri Trendyol'da!

Android işletim sistemi, insan hayatında büyük bir yere sahip olan telefon, bilgisayarlar ve tabletlerde sıkça kullanılır. Günlük hayatı kolaylaştıran bu sistem, teknolojinin gelişmesi ile birlikte televizyonlarda da kullanışlı çözümler sunar. Android TV Box, televizyonları pek çok fonksiyon ile donatır. TV Android dönüştürücü olarak da bilinen bu cihaz, klasik televizyonların sınırlı özelliklerini büyük ölçüde genişletir. Ürün, aynı zamanda kullanıcılara çeşitlilik sunarak farkını ortaya koyar. Android TV çeşitleri, internet bağlantısından güç alarak televizyon izleme alışkanlığınızı değiştirir. Klasik televizyonların desteklemediği uygulamalara giriş yapmanızı sağlayan bu cihaz üzerinden dilediğiniz program, dizi ve filmleri kolayca izleyebilirsiniz. Aynı zamanda oyun oynayarak keyifli vakit de geçirebilirsiniz.

Android TV kutusu, geçmiş televizyon deneyimini farklı boyutlara taşır. Akıllı televizyonların sahip olduğu pek çok özelliği kullanmanıza yardımcı olan cihaz; sosyal medya, fotoğraf ve videoları görüntülemenizi sağlayarak kullanım kolaylığı sunar. Daha önce girdiğiniz uygulamalara göre yalnızca size özel kişiselleştirilmiş öneriler sunan bu ürünün kullanıcı dostu arayüzü sayesinde dilediğiniz içerikleri rahatlıkla bulabilirsiniz. Cihaz, alanında uzman kişiler tarafından geliştirilen özel yazılımı ile keyifli ve konforlu televizyon deneyimini bir arada sunar. En sevdiğiniz içerikleri Android TV özellikleri sayesinde son derece kaliteli bir şekilde izleyebilir, televizyonun keyfini çıkarabilirsiniz.

Keyifli Vakit Geçirebileceğiniz Android TV Modelleri Nelerdir?

Keyifli Vakit Geçirebileceğiniz Android TV Modelleri Nelerdir?

Android televizyon kutusu, küçük ve sade tasarımı ile pratik kullanım imkânı sunar. Televizyonun hemen yanına konumlandırabileceğiniz bu cihaz, fazla yer kaplamaz. Hafif yapısı sayesinde ürün, bulunulan mekânın farklı odalarına rahatlıkla taşınabilir. İhtiyaçlarınıza uygun yüzlerce Android TV mini modelleri arasından dilediğinizi seçebilir, keyifli bir televizyon izleme deneyimi elde edebilirsiniz. Android TV özellik ve modelleri, farklı zevklere hitap edecek şekilde tasarlanır. Klasik televizyonları akıllı televizyona dönüştürerek adından sıkça bahsettiren bu cihazlar, Wi-Fi özelliğine de sahiptir. Böylece televizyonu internet ile buluşturarak pek çok içeriğe kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Uzaktan kumandaya sahip olan bu modeller, cihazın kullanım kolaylığını destekler. Böylelikle dilediğiniz içeriği fazla efor sarf etmeden izleyebilir, oturduğunuz yerden farklı bir uygulamaya geçiş yapabilirsiniz.

Android TV Box Stick modelleri, sade ve yer kaplamayan yapısı sayesinde dikkatleri üzerine çeker. Uzaktan kumandası da bulunan Stick modelleri, USB formatına sahiptir. Klasik televizyonun USB girişine takıldığında kullanıma hazır hâle gelen bu cihaz, uzaktan kumandasında yer alan kısayol tuşları sayesinde dilediğiniz uygulamaya hızlıca erişebilmenizi sağlar. USB Android TV kumandasında yer alan mikrofon, zamanı en iyi şekilde kullanmanızı sağlar. Aradığınız içerikleri kolayca bulmak için mikrofon tuşuna basarak favori film ya da şarkınızı aratabilir, hava durumunu öğrenebilirsiniz. 4K Android TV Box, her içeriği yüksek kalitede görüntülemek isteyen kişiler için oldukça uygundur. Bu cihaz, özel olarak geliştirilen 4K teknolojisi sayesinde verimli bir televizyon deneyimi sunar. Özellikle yüksek grafikli oyunlarda gerçekçi görüntüyü ekrana yansıtan bu ürün; dizi, film, fotoğraf ve video başta olmak üzere pek çok içerikte beklentilerin fazlasını karşılar.

Son teknoloji ile geliştirilen Android TV modelleri, yüksek çekirdek ve işlemci hızına sahiptir. Isıya dayanıklı yapısı sayesinde cihaz, uzun süreli bir kullanımı mümkün kılar. Düşük güç tüketimine sahip olan bu ürünler, ekonomik avantajı destekleyen çözümler sunar. Yüksek dahili belleğe sahip modeller ise ihtiyaç duyduğunuz tüm içeriklere tek bir yerden ulaşmanıza yardımcı olur. Dilediğiniz uygulamaları ve programları Android TV'ye yükleyebilir, cihazı en yüksek verimde kullanabilirsiniz. Android TV modelleri, televizyonu bilgisayar işlevinde kullanmanıza yardımcı olur. Özel olarak geliştirilmiş fonksiyonları sayesinde cihaz, pek çok ihtiyacınızı kolayca karşılar. Son sürüm Android özellikleri, donma ve yavaşlama problemlerini en aza indirerek televizyon deneyimini yüksek kaliteli teknolojiler ile buluşturur.

Android Tv Modellerinin Özellikleri Nelerdir?

Android Tv Modellerinin Özellikleri Nelerdir?

Klasik televizyonlara farklılık katan Android TV, yüksek görüntü kalitesi ve fonksiyonel özellikleri ile büyüler. Tercih edeceğiniz her model, birbirinden farklı donanımlara sahiptir. İhtiyaçlarınıza uygun olan ürünleri inceleyebilir, keyifli bir deneyim elde edebilirsiniz. Ultra HD ortam oynatıcısına sahip modeller, görüntü kalitesine önem veren kişiler için uygundur. Yüksek performansa ulaşan Android TV, kaliteli grafik akışı ile beklentilerin fazlasını karşılayarak izlediğiniz tüm içeriklerden keyif almanızı sağlar. Hızlı oynatma gibi çeşitli ayarlar yapabilmenizi sağlayan bu cihaz, televizyonu dilediğiniz gibi kişiselleştirmenize yardımcı olur.

Spotify, Netflix, Google Play Music ve YouTube gibi uygulamalara sahip olan modeller, televizyonu bambaşka özellikler ile donatır. Cihazın uzaktan kumandası sayesinde oturduğunuz yerden müzik dinleyebilir, video ya da film izleyebilirsiniz. Bazı modellerde yer alan Google Asistan, sesli komutları en iyi şekilde filtreleyerek ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler sunar. Uzaktan kumandanın mikrofon tuşuna basarak Google Asistan uygulamasını aktif hâle getirebilirsiniz.

Gerçekçi ses ve görüntü deneyimine sahip olan modeller, izlediğiniz her içeriği keyifli bir hâle getirir. Çeşitli uygulamalar sayesinde ses performansını artırabilir, cihazı yüksek verimde kullanabilirsiniz. 4 çekirdekli işlemciye sahip modeller, uygulamalar arası geçişi hızlandırır. Tüm uygulamaları hızlı bir şekilde çalıştıran cihaz, benzersiz bir performans sunar. Özelliklerini her zaman güncel tutarak yeniliklerden haberdar olmanızı sağlayan Android TV modelleri, kutu ve stick şekilleri ile göz doldurur. Genellikle siyah renkte üretilen kutu, televizyon ünitesi üzerinde kullanılabilir. Stick modeli ise televizyonun USB girişine takılır. Sade ve estetik yapıya sahip tüm modeller, bulunduğu ortama modern bir hava katar. Cihaz, şık tasarımının yanı sıra işlevsel özellikleriyle de kullanıcıların beklentilerini karşılar.

Android 8.1 sistemi ile desteklenen modeller, yenilikçi teknolojinin tüm özelliklerinden faydalanır. Uygulamaları yüksek hızda çalıştırarak konforlu kullanım imkânı yaratan cihazlar, favori içeriklerinizi yüksek ses ve görüntü kalitesine ulaştırır. 4K HDR teknolojisine sahip yapısı ile keyifli bir deneyim sunan ve 69 FPS’ye kadar oynatma hızına sahip olan bu teknoloji, ultra yüksek çözünürlüklü görüntülere ulaşır. Google Play Store’dan indirebileceğiniz oyunları geniş ekranda oynayabilir, televizyonun keyfini çıkarabilirsiniz. Bu cihaz sayesinde sesleri yüksek kalitede dinleyebilir, izlediğiniz tüm içeriklerden en yüksek verimi alabilirsiniz. Google Cast desteğine sahip bu cihazlar; telefon, tablet ve bilgisayardaki içerikleri kablosuz olarak televizyona aktarır. Telefona arama geldiğinde bile içeriği kesintisiz şekilde oynatmaya devam edebilirsiniz. Özel olarak geliştirilen Android TV modelleri, keyifli vakit geçirmenizi sağlar.

Android Tv Modellerinin Depolama Kapasiteleri Nasıldır?

Android Tv Modellerinin Depolama Kapasiteleri Nasıldır?

RAM, işlemci ve dahili depolama, Android TV modellerinin performansını belirleyen unsurlar arasında yer alır. Donanım özelliklerinin yüksek olması dizi, film ya da uygulamaların en yüksek performansa ulaşmasına yardımcı olur. Bu nedenle tercih edeceğiniz Android TV cihazının RAM, işlemci ve depolama alanına dikkat etmeniz önerilir. Farklı marka ve modellere sahip cihazlardan ihtiyacınıza uygun olanı seçebilir, keyifli bir televizyon deneyimi elde edebilirsiniz. Bu anlamda tercih edebileceğiniz Android TV Box 2 GB, 8 GB ve 16 GB RAM gibi modeller mevcuttur. RAM kapasitesi, ağ bağlantısı üzerinden yapılan her işlem için büyük önem taşır.

Yüksek RAM kapasitesi, tüm içerik ve uygulamalarda üstün bir akıcılık sunar. Zamandan tasarruf etmenize imkân tanıyan bu özellik, dilediğiniz içeriğe kısa sürede ulaşmanızı sağlar. Android TV Box DDR 4 modelleri, yüksek hıza çok daha düşük güç gereksinimi ile ulaşır. Bu durum, düzgün çalışma ve çoklu görev performansı gibi ayrıcalıkları bir araya getirir. DDR 4, cihazın yüksek ısıya ulaşmasını engelleyerek iç parçaların ömrünü uzatır.

Android TV modelleri, depolama kapasitesi bakımından da beklentileri fazlasıyla karşılar. Çeşitli uygulama ve içerikleri barındıran bu cihaz, belirli bir süre sonra daha fazla belleğe ihtiyaç duyar. Bu noktada yüksek depolama kapasitesine sahip olan modellere göz atabilir; 4, 16, 32 ve 64 GB gibi seçenekler arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Uygulama yüklemeyi tercih eden kişiler, yüksek depolama kapasitesine sahip cihazları tercih edebilir. Böylece işlemcinin yükünü hafifletebilir, cihazı yüksek performansta kullanabilirsiniz.

Android TV modelleri, işlevselliğinin yanı sıra eşsiz tasarımlarıyla da büyüler. Kolay kullanım imkânı sağlayan tuş takımı, uygulamalara kısa sürede ulaşmanıza yardımcı olur. Her kullanıcı için özelleştirilmiş seçenekler sunarak farkını ortaya koyan cihaz; fonksiyonel tuşları sayesinde uygulamalar arası geçişi de hızlandırır. Diğer cihazlarda bulunan ses ve görüntü gibi pek çok içeriği de televizyon ekranına yansıtarak tüm işlerinize pratiklik katan bu ürün, hayatınızı kolaylaştıran özelliklerle donatılır.

Android Tv Modellerinin Bağlantı Çeşitleri Nelerdir?

Android Tv Modellerinin Bağlantı Çeşitleri Nelerdir?

Android TV sayesinde çeşitli platformlardan dilediğiniz içeriğe ulaşabilirsiniz. Yüksek kaliteli çözünürlüğe sahip cihazın ses sistemi ile keyifli bir deneyim elde edebilirsiniz. Son teknolojiye sahip işletim sistemi, pek çok uygulamayı sorunsuz bir şekilde çalıştırır. Böylece ürün, donma ve yavaşlama konusunda kullanıcısına hiçbir problem yaşatmaz. Geliştirilmiş özelliklere sahip olan cihaz, farklı bağlantı noktalarına sahiptir.

HDMI ve USB girişlerine sahip modeller, pek çok cihazın kablolu şekilde bağlanmasına imkân tanır. Bunun yanı sıra kızılötesi, Wi-Fi ve bluetooth bağlantılarına izin veren modeller de mevcuttur. İnternete kısa sürede bağlanabilen cihaz, televizyonda özgürce gezinmenizi sağlar. Dilediğiniz uygulamaları kısa sürede indiren cihaz; sosyal medya, oyun ve dizi/film izleme başta olmak üzere her uygulamada kullanıcıların beğenisini kazanır. Özel olarak geliştirilen bağlantı noktaları sayesinde USB cihazlarınızdaki içerikleri de televizyona rahatlıkla yansıtabilirsiniz.

Android TV modelleri, özel olarak geliştirilen bağlantı teknolojileri sayesinde çevre birimlerine bağlanabilir. Akıllı telefon, tablet ve bilgisayardaki içerikleri bluetooth özelliği sayesinde televizyona aktarabilirsiniz. Sessiz bir ortamda televizyon izlerken bluetooth kulaklığı cihaz ile eşleştirebilir, çıkan sesleri yalnızca kendiniz duyabilirsiniz. USB girişi sayesinde cihaza klavyenizi bağlamak da mümkündür. Uzun bir metin yazarken klavyeden destek alabilir, televizyonu bilgisayar gibi kullanabilirsiniz.

Ses ve görüntü açısından çeşitlilik sunan cihaz, optik ses çıkışına sahiptir. Yenilikçi teknoloji ile geliştirilen modern bağlantı çıkışları, kullanıcıları memnun eder. Android TV modellerinin bazıları, LED ekranlı televizyonların yanı sıra CRT formundaki televizyonlara da bağlanabilir. Çok yönlü şekilde kullanılabilen cihaz, uygulama ve multimedya içeriklerinin takip edilmesine yardımcı olur. Ürün, sunduğu imkânlar sayesinde her geçen gün daha fazla kullanıcıya ulaşır.

Android TV Hangi Cihazlarla Kullanılabilir?

Android TV Hangi Cihazlarla Kullanılabilir?

Android TV modelleri, klasik televizyonu akıllı teknolojilerle donatarak farkını ortaya koyar. Sıkça kullanılan dizi/film izleme, müzik dinleme ve oyun platformlarına tek bir yerden ulaşmanızı sağlar. Cihaz sayesinde pek çok uygulamayı ücretli ya da ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Geniş bir hizmet alanına sahip olan bu ürünü fare ya da klavye ile kullanmak mümkündür. Böylece geniş televizyon ekranında yapacağınız tüm işlemlere hız katabilirsiniz.

Android TV modellerini kullanmak için cihaz üzerinde yer alan girişleri tercih edebilirsiniz. HDMI, USB ya da Ethernet gibi girişler, cihazı özelleştirmenize yardımcı olur. Ethernet kablo yerine cihazda varsa Wi-Fi özelliğini kullanabilir, kablosuz bağlantının keyfini çıkarabilirsiniz. Yakında bulunan modem sayesinde cihaz, internet bağlantısını kesintisiz şekilde televizyona iletir. Böylece dilediğiniz içerik ve uygulamaya kısa sürede ulaşmanızı sağlar. Android televizyon, Wi-Fi özelliği sayesinde tablet, akıllı telefon ve bilgisayar gibi çeşitli cihazlarla da kullanılabilir.

Android televizyon kutusunu satın alırken çeşitli özelliklere dikkat etmek gerekir. Dahili hafıza, RAM ve işlemcinin yeterli olması, cihazı yüksek performansta kullanabilmenizi sağlar. İnternet yayınları için RAM kapasitesi büyük bir önem taşır. 2 GB'nin üstündeki RAM kapasitesi, içeriklerin sorunsuz şekilde çalışmasını sağlar. Kaliteli bir işlemci ve depolama kapasitesi, cihazın kullanım ömrünü artırır. Böylece televizyonda yaptığınız her işlemin donma ve yavaşlama gibi riskleri de en aza inmiş olur. Android televizyon modellerinin çoğunda 5.1 ses sistemi kullanılır. Surround ses özelliği ile sinema ortamını evinize taşıyabileceğiniz bu cihazda bulunan H 265 video sıkıştırma özelliği, içerik seslerini en yüksek performansa ulaştırır.

Android TV Fiyatları Nasıldır?

Android TV Fiyatları Nasıldır?

Android TV, geniş ürün çeşitliliği sunan teknolojik cihazlardan bir tanesidir. Ürün, Android teknolojisini en iyi şekilde kullanarak televizyonları çığır açan özellikler ile donatır. Android TV kutusu fiyatları, çeşitli kriterlere göre değişiklik gösterebilir. Kullanıcılar, bu kriterlere yoğunlaşarak ihtiyaç duydukları ürünlere son derece kısa bir sürede ulaşabilir. Android TV fiyatları; tercih edeceğiniz model, teknik özellikler, RAM kapasitesi, depolama alanı ve işlemciye göre çeşitlilik gösterebilir. Örneğin; RAM kapasitesi, cihazın yüksek performansta çalışmasını etkileyen unsurlardan bir tanesidir. Yüksek RAM’e sahip cihazlar, içerik ve uygulamaların sorunsuz bir şekilde çalışmasına yardımcı olur. Böylece dilediğiniz içeriği donma ve yavaşlama gibi problemlere maruz kalmadan rahatlıkla görüntüleyebilir, televizyondan maksimum keyif alabilirsiniz.

Depolama alanı, Android televizyon fiyatlarını belirleyen kriterler arasında yer alır. Yüksek depolama kapasitesi, tüm içeriklere tek bir yerden kolayca ulaşmanızı sağlar. Bu kapasite aynı zamanda işlemcinin yükünü azaltarak çalışma performansını da olumlu yönde etkiler. Böylelikle dilediğiniz video, fotoğraf ve müzikleri bu cihazda çalıştırabilir, son derece keyifli vakit geçirebilirsiniz. Çeşitli teknik özellikler ile donatılan Android televizyon modelleri, yüksek görüntü çözünürlüğü ve gelişmiş bağlantı seçenekleri ile kullanıcısını büyüler. 4K ve 8K görüntüyü destekleyen modeller, yenilikçi teknolojinin avantajlarından yararlanır. Böylece geniş ekran üzerinden dilediğiniz içeriği yüksek kalitede izleyebilirsiniz.

Küçük çaplı bir bilgisayara dönüşebilen cihaz, uygulama indirilen platformları ile farklı bir deneyime imza atar. Özellikle oyun oynamayı seven kişiler, yarış ve aksiyon gibi birçok türdeki oyuna ulaşabilir. Klavye, mouse ve gamepad gibi çeşitli aksesuarları cihaza bağlayarak oyun deneyimini farklı boyutlara taşıyabilirsiniz. Hem yetişkin hem de çocuklara hitap eden bu özellik, eğlenceli bir deneyime ortak olmanızı sağlar. Televizyonları yepyeni özellikler ile donatan cihaz modelleri, hemen her kullanıcının beklentisini fazlasıyla karşılar. Android TV Box fiyat ve performans bilgilerine Trendyol üzerinden ulaşabilir, dilediğiniz ürünü yalnızca birkaç tıklamayla kolayca satın alabilirsiniz.