İlgili Kategoriler
Fiyat
Garanti Süresi
Garanti Tipi
Özellik
Fiyat Geçmişi
Tip
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Arçelik Vantilatör

" araması için 15 sonuç listeleniyor

Uzun Ömürlü Arçelik Vantilatör Modelleri Trendyol'da!

Sıcak günlerde daha serin ve konforlu yaşam alanlarına kavuşmak, vantilatörler sayesinde mümkün olur. Vantilatörler, ortamdaki sıcak ve durgun havayı dalgalandırarak ferahlatıcı bir esinti oluşturur. Tasarruflu ve etkili bir hava soğutma çözümü arayan pek çok kişi vantilatörleri tercih eder. Hem iç hem de dış mekânlarda kullanım olanağı sunan Arçelik vantilatör modelleri beğeni kazanmayı başarır. Yaz aylarının kahramanı olan bu cihazlar, doğru bir şekilde kullanıldığında sağlık üzerinde herhangi bir olumsuz etki yaratmaz.

Yüksek sıcaklık ve nem değerleri, kış boyu özlemle beklenen yaz günlerinin tadını çıkarmayı zorlaştıran faktörlerdir. Böyle günlerde imdada yetişen Arçelik vantilatörler; boyut, model, kullanım alanı ve fiyat aralığı olarak birbirinden farklı seçenekler sunar. Yüksek performansla etkili soğutma sağlayan bu cihazların kapasite ve etki alanları birbirinden farklıdır. Vantilatör tercihi yaparken kullanılacağı alana uygunluğunu göz önünde bulundurmak bir hayli önemlidir.

Sıcak Havaları Serinleten Arçelik Vantilatör Modelleri Nelerdir?

Sıcak Havaları Serinleten Arçelik Vantilatör Modelleri Nelerdir?

Açık ve kapalı alanlarda kullanıma uygun olan pek çok Arçelik vantilatör modeli bulunur. Vantilatörleri kullanım alanlarına göre sınıflandırmak için dikkat edilmesi gereken bazı hususlar mevcuttur. Sıcaklık ve nem miktarı vantilatör seçimi yapılırken göz önünde bulundurulması gereken başlıca faktörlerdir. Bunun yanı sıra vantilatörün kullanılacağı alanın genişliği de dikkate alınabilir. Arçelik vantilatörler arasından kullanım alanına uygun olan modeli tercih etmek uzun vadede birçok açıdan avantaj sağlar.

Arçelik vantilatör modelleri; kapasite, boyut ve tasarım olarak birbirinden farklı seçenekler sunar. Klasik vantilatör modelleri optimum seviyede soğutma sağlamaları sayesinde daha çok kapalı alanlarda tercih edilir. Arçelik ayaklı ve ayaksız vantilatör modelleri portatif olmaları ile oldukça kullanışlıdır. Ayaklı cihazların eklentilerinde yer alan tekerleklerle cihaz son derece kolay bir şekilde hareket ettirilerek serinletilmek istenen alana kolayca götürülebilir. Arçelik masa üstü vantilatör, portatif yapısıyla öne çıkan bir diğer modeldir. Bu modeldeki cihazlar kompakt bir tasarıma sahip olmaları sayesinde pek çok farklı zeminde konumlandırılabilir.

Arçelik dikey vantilatörler; şık, modern ve güçlü tasarımlarıyla kullanıcıdan tam not alır. Dikey vantilatörler klasik modellere göre daha gelişmiş özelliklere sahiptir. Yeni nesil serinletme teknolojileriyle donatılan bu modeller, uzaktan kumandayla kontrol edilebilen cihazlardır. Ortamı serinletme bakımından en az klima kadar efektif olan bu vantilatörler alandan tasarruf etmek için de birebirdir. Bu modeller, oldukça küçük bir alan kaplamalarına karşın geniş bir bölgeyi etkili bir şekilde soğutabilir.

Arçelik kumandalı vantilatör modellerinin sağladığı kullanım kolaylığı, en pratik yoldan serinlemeyi mümkün hâle getirir. Ayaklı ve ayaksız modellerin birçoğunda yer alan bu özellik, cihazı konfordan ödün vermeden açıp kapama ve kontrol etme imkânı sunar. Farklı hız kademe ayarlarından ortama uygun olanı belirleyerek hem etkili hem de verimli bir şekilde serinlemek Arçelik vantilatörlerle mümkün olur.

Arçelik iyonizerli vantilatör modelleri üstün teknolojik donanımlarıyla oldukça kaliteli bir performans vadeder. Ortamda var olan nemi azaltarak temiz hava oluşumunu destekleyen bu modeller konforunuz kadar sağlığınızı da düşünür. En gelişmiş hava teknolojileriyle dizayn edilen iyonizerli modeller odadaki kötü kokuları azaltır. Toz, polen ve alerjiye neden olan küçük parçaları toplayarak ortamı arındıran bu cihazlar kullanıcıdan tam not alır.

Kullanım Alanlarına Göre Arçelik Vantilatör Tipleri ve Fonksiyonları Nelerdir?

Kullanım Alanlarına Göre Arçelik Vantilatör Tipleri ve Fonksiyonları Nelerdir?

Yaz mevsimi, yüksek sıcaklık ve nem değerleri sebebiyle kimi zaman dayanılmaz bir hâle gelir. Bu günlerde sıkça yaşanan terleme ve bunalma hissi, yaşam kalitesini düşürebilir. Bunun yanı sıra, sağlık sorunlarına da neden olabilen bu durumları önlemek Arçelik vantilatörle mümkün olur. Serin ve ferah hissederek yaz günlerinin tadını daha keyifli bir şekilde çıkarmak isteyen bireyler bu cihazlara ilgi gösterir. Birbirinden farklı istek ve beğenilere hitap eden Arçelik vantilatör modelleri; hesaplı, işlevsel ve yüksek performans vadeden cihazlardan oluşur.

Arçelik vantilatör modelleri; boyut, model ve çalışma prensibi olarak oldukça çeşitlidir. Hemen her bütçeye uygun seçenekler sunan klasik cihazları, modern ve teknolojik tasarımlı modeller takip eder. Mevcut ortamdaki basıncı dengeleyerek hava akışını sağlayan Arçelik vantilatörler, iç ve dış mekânlarda kullanıma olanak tanıyan pek çok seçenek sunar. İşlevsel ve dayanıklı tasarımlara sahip olan bu cihazlar oldukça geniş alanları dahi etkili bir şekilde serinletir. Teknolojik özellikleri ve gelişmiş tasarım unsurlarıyla ön plana çıkan Arçelik vantilatörleri kullanacağınız alanı doğru belirlemek, cihazın performansı açısından bir hayli önemlidir.

Ev tipi vantilatör modelleri; ergonomik, güvenli ve tasarruflu modellerdir. İç mekânlarda tercih edilen Arçelik gri vantilatörlerin ortak özelliği, cihazları daha kullanışlı kılan tasarım unsurlarına sahip olmalarıdır. Arçelik ayaklı vantilatör modelleri hem hafif olmaları hem de az yer kaplamaları sayesinde kullanıcıların takdirini kazanır. Fan hızı oldukça basit bir hareketle manuel olarak ayarlanabilen bu cihazlar taşıma açısından oldukça avantajlıdır. Böylece çalışma prensibinin sağladığı doğal serinliği ev ve ofislerinizin her alanına kolayca taşımak mümkün olur. Bu modeldeki vantilatörlerin ayaklık kısmı, gövdenin zeminle temas etmesini önleyerek kullanım ömrünü artırır. Yükseklik seviyesini ayarlayarak cihazın sağladığı serinliğin açısını tercihinize göre optimize edebilirsiniz.

Arçelik kule tipi vantilatör modelleri, kullanım açısından birçok avantaja sahip olan cihazlardır. Son derece portatif bir tasarıma sahip olan bu cihazlar, sağlam yapıları ve modern tasarımıyla hemen her zevke hitap eden modellerdir. Salınım özelliği sayesinde geniş bir açıyla sağa ve sola dönebilen dikey modeller, hava akımını ortama eşit bir şekilde dağıtma olanağı tanır. Tüm iç mekânlarda etkili bir serinlik sağlayan bu modeldeki cihazlar, şık ve portatif olmaları sayesinde dış mekânlarda da sıklıkla tercih edilir. Kullanışlı ve efektif olmaları sayesinde özellikle kafe ve restoranlarda sıklıkla tercih edilen modeller arasındadır.

Tercihini pratiklikten yana kullanan pek çok kişi, Arçelik ayaksız vantilatör modellerini tercih eder. Kapalı mekânlarda sıkça tercih edilen bu modeller, kompakt bir tasarıma sahip olmaları sebebiyle hem kullanım hem de taşıma esnasında büyük avantaj sağlar. Etkili bir performansa sahip olan bu cihazları gittiğiniz her yere yanınızda taşıyabilirsiniz. Boyut ve işlev olarak neredeyse aynı avantajlara sahip olan Arçelik duvar tipi vantilatör modelleri ise alandan tasarruf etmek için birebirdir. Özellikle kısıtlı bir alana sahip olan evlerde duvar tipi modeller kullanılabilir. Doğru açıyı belirlemeniz hâlinde çok yönlü bir soğutma sunan bu model, daha serin ve konforlu bir yaşam alanını mümkün kılar.

Kapalı alanlarda sıklıkla tercih edilen bir diğer model Arçelik tavan vantilatörüdür. Bu modeldeki cihazlar ısının çok yüksek seviyelerde olmadığı kapalı ortamlar için idealdir. Tavana sabitlenen bu modeller alanı serinletmenin yanı sıra hava sirkülasyonunu da sağlar. Oldukça geniş bir açıyla soğutma sağlayan tavan vantilatörleri, esintiye doğrudan maruz kalmadan serinlemenizi sağlar. Bu özellik, söz konusu modeldeki cihazları gün boyu kullanım için oldukça avantajlı bir hâle getirir. Şık görünümleri sayesinde ev ve yazlık dekorasyonlarına farklı bir hava katmak isteyen bireylerin beğenisini kazanır.

Yüksek performansları ve etkili soğutma teknikleriyle dış mekânlarda da oldukça verimli bir soğutma sağlayan Arçelik vantilatör modelleri mevcuttur. Güç bakımından daha üstün olan bu cihazlar, sanayi tipi vantilatör olarak da bilinir. Arçelik soğuk buharlı vantilatör modelleri su haznesi bulunan cihazlardır. Su haznesinde yer alan sıvıyı minik zerrelere ayırarak ortama yayar. Bu zerrecikler, havadaki sıcaklığı emerek su buharına dönüşürler ve böylece havanın daha serin olmasını sağlarlar. Ev tipi modellere nazaran daha geniş bir alanı etkili bir şekilde serinleten bu modeller sıcak yaz günlerinde yaşam kalitenizi artırır.

Dış mekânlarda ve geniş alanlarda tercih edilen bir diğer model Arçelik soğutucu vantilatördür. Bu cihazlar, suyun buharlaşma prensibinden yararlanarak çalışır. Hava akımı aracılığıyla ince parçacıklar hâline getirilen bir su tazyiki vantilatör tarafından ortama dağıtılır. Buharlaşan suyun havayı birkaç derece soğutması sayesinde rahatlatıcı bir ortam oluşur. Ortamdaki nemi dengeleyen Arçelik sulu vantilatör modelleri havayı rahatlatıcı bir şekilde soğutur ve tazeler.

Arçelik Vantilatör Seçenekleri Enerji Tasarrufu Sağlar mı?

Arçelik Vantilatör Seçenekleri Enerji Tasarrufu Sağlar mı?

Arçelik vantilatör çeşitleri; güçlü tasarımları, işlevsel yapıları ve tasarruflu güç tüketimleriyle hemen her kullanıcının beklentisine hitap eden cihazlardan oluşur. Sıcak yaz günlerinin bunaltıcı atmosferini dağıtmak ve serinliğin tadını çıkarmak herkesin hakkıdır. Ancak, hem soğutma için tercih edilen cihazın maliyeti hem de güç tüketimine harcanan gider bütçe aşımına neden olabilir. Arçelik vantilatörler, ev ve sanayi tipi olarak sınıflandırılan birbirinden verimli çeşitleriyle enerji tasarrufuna destek olur.

Arçelik vantilatör seçenekleri birbirinden farklı hız kademesi ayarı ve güç tüketim miktarlarına sahiptir. Arçelik pervane modellerinin tamamında yer alan hız kademesi ayarları ihtiyaç duyulan ısı miktarını tercihinize göre belirleme imkânı sunar. Bu sayede soğutma işlemi için uygun dereceyi belirleyebilir; alana ve ısı miktarına uygun bir serinlik sağlayabilirsiniz. Arçelik masa üstü vantilatör modelleri gibi kompakt ve enerji tasarrufuna katkı sağlayan cihazları tercih ederek bütçe aşımını önleyebilirsiniz.

Arçelik kutu vantilatör modelleri, enerji verimliliği yönünden oldukça başarılı cihazlardır. Soğutma performansı olarak oldukça verimli olan bu modeller düşük güç tüketimiyle enerji tasarrufunu destekler. A, A+ ve B enerji sınıfında yer alan bu cihazlar, 60 ve 65 W kapasiteyle çalışır. Arçelik vantilatör modellerinin öncelikli prensibi düşük güç tüketimiyle yüksek performans sunmaktır. Evinizde doğa dostu teknolojilerle donatılan bu cihazları tercih ederek uzun vadede birçok açıdan tasarruf sağlamanız mümkündür.

Üst Düzey Serinlik Sunan Arçelik Vantilatör Çeşitlerinin Dayanıklılığı Nasıldır?

Üst Düzey Serinlik Sunan Arçelik Vantilatör Çeşitlerinin Dayanıklılığı Nasıldır?

Arçelik vantilatör çeşitleri kullanışlı olmalarının yanı sıra oldukça dayanıklı cihazlardır. Klasik vantilatör modelleri; hafif, portatif ve sağlam bir yapıda olmaları sayesinde uzun vadeli kullanımlarda tüketicilerin yüzünü güldürür. Ayaklı vantilatör modellerinin alt kısmında yer alan tekerlekler cihazı hareket ettirmeyi kolaylaştırır. Bunun yanı sıra ağırlık dengesinin değişmesi hâlinde vantilatörü sabit tutarak düşmesini önler. Böylece uzun vadede deformasyon ve hatta bozulmaya neden olan darbelere karşı koruma sağlanır. Ayaksız modeller de sağlam yapılarıyla öne çıkan cihazlardır. Zemine yakın bir şekilde konumlandırılmaları sayesinde düşme ve devrilme gibi durumlarda şiddetli darbeler almaz, uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanılabilir.

Arçelik kule vantilatör modelleri gelişmiş teknolojilerle dizayn edilen cihazlardır. Modern tasarımıyla dikkat çeken bu modelin altında yer alan tekerler zeminle doğrudan teması önleyerek cihazın hasar görmesini önler. Uzun süreli kullanıma uygun olan bu cihazların temizliği doğru bir şekilde yapıldığı müddetçe ilk günkü formunu korumayı sürdürür. Sağlam yapılarıyla öne çıkan bu Arçelik vantilatör çeşitleri hem iç hem de dış mekânlarda sizi yarı yolda bırakmaz.

Dayanıklı tasarımlarıyla segmentinde lider konumda yer alan Arçelik, vantilatör modelleriyle de zirvedeki yerini korur. Farklı ihtiyaç ve beğenilere hitap eden birbirinden farklı Arçelik vantilatörler, kullanıcı deneyimini bir üst seviyeye taşımayı vadeder. Sağlıklı ve güvenli soğutma çözümü arayan pek çok kişinin ilgi gösterdiği bu ürünlerin garanti süresi 2 yıldır. Garanti kapsamında herhangi bir sorunla karşılaşmanız hâlinde, teknik servise başvurabilir, sorunu kolayca çözebilirsiniz.

İhtiyacınıza Uygun Arçelik Vantilatör Modelini Nasıl Seçebilirsiniz?

İhtiyacınıza Uygun Arçelik Vantilatör Modelini Nasıl Seçebilirsiniz?

Her ihtiyaç ve beğeniye hitap eden Arçelik vantilatör seçenekleri arasından doğru tercihi yapmak için dikkat edilmesi gereken bazı hususlar mevcuttur. Soğutmayı hedeflediğiniz alanın genişliği bu hususların başında gelir. Bu oranı baz alarak yeterli soğutma kapasitesi ve boyutlara sahip olan cihazı belirlemek mümkün olur. Vantilatöre oda içi kullanımda ihtiyaç duyulması hâlinde; duvar tipi, masa üstü ve ayaksız modeller tercih edilebilir. Alandan tasarruf etme imkânı sunan bu modeller iç mekânlar için idealdir. Arçelik vantilatörü gün içerisinde farklı oda ya da alanlarda kullanmanız gerekiyorsa ayaklı modelleri tercih edebilirsiniz. Cihazın altında yer alan tekerlekler sayesinde diğer odalara kolayca taşıyabilirsiniz.

Serinletmek istediğiniz alan geniş bir salonsa ya da birden fazla oda büyüklüğünde ise Arçelik buzlu vantilatörü tercih edebilirsiniz. Cihazın içerisinde yer alan buz bölmeleri ortama verilen havanın çok daha serin olmasını sağlar. Performans olarak bir hayli güçlü olan bu cihazları evin tamamını serinletmek için kullanabilirsiniz. Ofis ve iş yerlerinde geniş bir alanı sağlama imkânı sunan bu modelleri hem ev hem de sanayi tipi olarak sınıflandırmak mümkündür. İklim olarak bir hayli sıcak ve nemli bölgelerde yaşayan bireyler, ekstra serinlik ve enerji tasarrufunu bir arada sunan bu modelleri tercih edebilir.

Arçelik soğuk buharlı vantilatör, dış mekânlar için son derece uygun bir modeldir. Hava sıcaklığının zirveye ulaştığı anlarda sis şeklinde ortama yaydığı soğuk su buharı, cihazın çalıştığı alanın sıcaklığını birkaç derece birden düşürür. Açık ve kapalı ortamlarda ferahlatıcı bir serinlik sağlayan bu modeller, farklı hız kademeleri ile etki alanlarını daha da genişletir. Havayı kurutmadan nem dengesini sağlayan bu cihazlar portatif tasarıma ve hafif bir yapıya sahip olmaları sayesinde işlevselliği ön planda tutan kullanıcıların takdirini kazanır.

Arçelik Vantilatör Modellerinin Fiyat Aralıkları Nasıldır?

Arçelik Vantilatör Modellerinin Fiyat Aralıkları Nasıldır?

Arçelik vantilatör model ve fiyatları hemen her bütçeye hitap eden geniş bir aralığa sahiptir. Yüksek sıcaklıklar sağlık sorunları yaratabilir ve olumsuzluklara neden olabilir. Bu gibi durumlarda kullanıcının imdadına yetişen Arçelik vantilatörlerin fiyat aralığını belirleyen faktörler bulunur. Kullanım alanı, teknik özellikler ve tasarım gibi unsurlar Arçelik vantilatör fiyatlarını belirler. Ayaklı, kumandalı ve kule tipi vantilatör modellerinin her bütçeye uygun, hesaplı seçenekleri bulunur. Arçelik buharlı vantilatör fiyatları, donanım ve modele bağlı olarak küçük miktarlarda farklılık gösterir. Modern ve ergonomik Arçelik vantilatör modelleri arasından size en uygun olanı bulmanız oldukça kolaydır. Online alışverişin güvenilir adresi Trendyol’dan bu ürünü satın alabilir, serin yaz günlerinin tadını çıkarabilirsiniz. Gerçek kullanıcılar tarafından yapılan Arçelik vantilatör yorumlarını da inceleyebilirsiniz. İndirim fırsatlarından da yararlanarak sizin için en doğru ürünü avantajlı olarak edinebilirsiniz.