İlgili Kategoriler
Fiyat
Garanti Tipi
Özellik
Fiyat Geçmişi
Tip
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?

Beko Vantilatör Modelleri ile Havan Değişsin

Yaz aylarının sıcak ve bunaltıcı geçtiği günlerinde klima kullanmak istemeyen kişiler, vantilatör ile hava sirkülasyonu sağlayabilir. Özellikle kapalı alanlarda sıcak hava daha yoğun hissedildiğinde insanlar için daha zorlayıcı olmaktadır. İş yerleri, ofisler veya evler başta olmak üzere bu ortamlarda sıcak hava insanları sık sık bunaltabilir ve rahat hareket kabiliyetini oldukça da kısıtlayabilir. Çeşitli serinleme yöntemleri tercih edilse de, burada önemli nokta etkili ve kalıcı bir yöntem bulunmasıdır. Ev gibi insanların en sık vakit geçirdiği ve konfor alanı olan yaşam noktası için bu ihtiyaç fazlaca önem arz eder. Sıcak havanın yoğunluğunu azaltan, rahat hareket alanı sunan ve dinlenme anlarınızı daha keyifli hale getiren Beko vantilatör serinleten bir aracı olarak evlerinizi daha ferah, daha serin bir ortama dönüştürüyor. Renk, garanti tipi, enerji sınıfı gibi farklı kategorilerde özelliklere göre sınıflandırılarak modelleri bulunur. Bunların dışında tasarımlarıyla modelleri çeşitlendirilmiştir. Ayaklı tasarım ve uzaktan kumandalı kule tipli olarak tasarım modelleri mevcuttur. Beko soğutucu vantilatör serinletirken bir yandan da ortamdaki nem oranını dengeler ve havayı da temizler. Sadece soğutucu özelliğinin dışında aynı zamanda bulunduğunuz ortamın sizin için daha sağlıklı ve ideal bir seviyeye ulaşmasına da destek olur.

Beko Vantilatör Modelleri

Beko Vantilatör Modelleri

Beko vantilatör modelleri tasarımları ve sahip oldukları özelliklere göre çeşitlendiğinden ne aradığınıza, ne istediğinize tam olarak cevap vermeye çalışır. Tüm modelleri serinletici özelliktedir. Kullanım rahatlığınıza, tercihinize göre uzaktan kumandalı ve fiş bağlantılı özellikte tercih edebilirsiniz. Beko ayaklı vantilatör modellerinde hem fişli hem de uzaktan kumandalı özellikte çeşitleri bulunur. Bir tanesi Beko AC 6030 havadar uzaktan kumandalı iyonizer hava soğutucu iken diğer model Beko 31670 av vantilatör olur. Uzaktan kumandalı ayaklı vantilatörün özellikleri; salınımı 85 derece, 3 fan hız kademesi bulunur, 8 litrelik su tankı haznesine sahiptir. Çok yönlü tekerlekleri bulunduğundan rahatça hareket ettirip kaldırmadan taşıma yapmaya uygun bir tasarımı bulunmaktadır. Buz aküleri vardır, 15 saatlik bir zamanlama ile çalışır. 3 modu bulunur; normal, doğal ve uyku modu. Uzaktan kumandası sayesinde belli bir mesafeden rahatınızı bozmadan kolaylıkla müdahale ederek ayarlamaları yapabilirsiniz. Geniş açı ile salınım yapar. Bunun yanı sıra cihazın zamanlayıcı özelliği sayesinde de cihazı uyku öncesinde ayarlayarak rahatlıkla uyuyabilirsiniz. Böylece cihazı kapatmayı unutma gibi sorunların ortadan kaldırarak, istenmeyen herhangi bir durumun oluşumu da engellenir. Bunun yanı sıra Beko ayaklı vantilatör uzaktan kumandalı iyonizer özelliği sayesinde de havadaki toz, polen gibi alerjik reaksiyon oluşturabilecek parçacıkları toplar ve kötü kokularında ortamdan arınmasına yardımcı olur. Özelliklerine göre bir diğer farklı modellerinden biri Beko buharlı vantilatör ortamı soğutmaya sağlamasının yanı sıra aynı zamanda ortama nem de sağlar. Çalışma alanınız, masanız gibi yerlerin sıcak havalarda sizin için daha rahat bir hava ortamı oluşturması içinde Beko masa üstü vantilatör modeli uygun bir tercih olmaktadır. Daha küçük bir boyuta sahip olması ile masalarınızda kolaylıkla durabilir ve çalışma saatleriniz daha keyifli ve rahat bir şekilde geçer. Bunlar dışındaki diğer modelleri Beko 31660 av vantilatör ve Beko 31665 av vantilatör seçenekleri bulunur.

Beko Vantilatör Kurulumu

Beko Vantilatör Kurulumu

Sabah, akşam fark etmeksizin farklı derecelerde de olsa yoğun, bunaltıcı sıcak hava evinizde dahi olsanız sizleri rahatsız edebilir. Beko vantilatör modelleri farklı özellik ve tasarımlarının yanı sıra kurumları ile kullanıcılarını memnun etmeye devam ediyor. Ürünü satın aldığını zaman size gönderilen kullanma kılavuzunda ürünün teknik detayları, kullanımı gibi bilgilerinin yanında kurulumu hakkında da detaylı bir bilgilendirme bulunur. Beko vantilatör kurulumu modellerine göre değişiklik gösterir. Beko vantilatör 31670 yani ayaklı model vantilatörün kurulumu; tek bir tornavida yardımı ile kurulumu yapabiliyorsunuz. İlk olarak sehpa dış borusunu ters çevirerek ayaklarının yarıklardan boruya geçirilmesi gerekiyor. Tam ortasına gelecek şekilde yerleştirdikten sonra tornavida yardımı merkezden vidalayarak sıkıştırınız. Ayak plastik kapağını borudan geçirerek çapraz ayakların üstüne yerleştiriniz. Yükseklik ayarlama borusunun yaklaşık 5 veya 10 cm yükselterek yükseklik ayarlama bileğinizi sıkıştırılması lazım. Motor gövdesinin altındaki yuvaya yükseklik ayar borusunun geçirilerek arkadan sıkıştırılması gerekir. Daha sonra arka kafes ve ön kafes montajının yapılması gerekmektedir. Arka kafesin montajı; pervane sabitleme somonunun milin üzerinde saat yönünde çevirerek çıkarın daha sonra arka kafes butonunu saat yönünün tersine çevirerek çıkartınız. Bir sonraki adım olarak motorun ön kısmında bulunan 3 adet çubuğu kafesin üç adet deliğine denk gelecek şekilde arka kafese yerleştiriniz. Son adım bağlantı somonunu yerine takıp saat yönünde çevirerek sıkıştırılması gerekir. Ön kafesin montajı; ön kafesi arka kafesin üzerine denk getirerek tek bir parça haline gelecek şekilde üst taraftan birleştirilmesi yapılır. Daha sonra da tüm dairenin birleştirerek, en alttaki mandalı yukarı doğru iterek kilitleme işlemini yapınız. En son olarak pervane sabitleme somonunu saat yönünün tersine üzerinde ok yönünde sıkıştırarak montaj işlemi tamamlanmaktadır. Beko flavel vantilatör de, ayaklı vantilatör modelinde olduğundan aynı şekilde kurulumu yapılır.

Beko Vantilatör Fiyatları

Beko Vantilatör Fiyatları

Evinize bir eşya, ürün alırken modeli, fiyatı kadar sahip oldukları özelliklerde bir o kadar önemlidir. Çünkü ürünün özellikleri aslında satın alma kararınızı oldukça etkileyen bir faktördür böylece tam olarak ihtiyacınıza uygun olup olmadığına ya da sizin için eksik mi ya da fazla mı olduğuna karar vermenizi sağlayan en önemli etkendir. Özellikle uzun süreli kullanıma sahip olan eşyalar ve ürünler için durum daha da kritik bir önem taşır. Beklenen performansın sağlanması, gücü, elektrik tasarruflu olup olmaması gibi özellikleri seçim kararını etkiler. Ürün tercihleri yapılırken fiyatları da satın alma kararını etkileyen en önemli faktörlerden biridir. Evin içinin daha ferah ve serin olması için farklı ek alternatifler tercih edilir. Bunlardan biri de vantilatörlerdir. Vantilatör seçimi evin büyüklüğü, konulacak yer gibi faktör gelişen teknoloji ve tercihler ile biraz daha geri planda kalıyor. Artık insanlar için fiziki olarak temas etmeden modeller tercih ettiği gibi sadece elektrik ile çalışan modellerde tercih eder. Burada önemli olan faktör kullanım rahatlığınıza göre uygun olan modeli seçtikten sonra kurulumunun da sizi zorlamadan yapılabilmesidir. Bu yüzden bütçenize uygun fiyatlı ürün aslında ihtiyacınızı tam anlamı ile karşılayan ürün olmaktadır. Beko vantilatör fiyatları da modellerine, özelliklerine göre farklılaşır. Dolayısı ile hangi model eviniz, kullanım rahatlığınıza göre sizin için uygunsa bütçenize de uygun bir fiyatı olur. Böylece ne istediğinizden, ihtiyacınızdan farklı bir ürün alıp bütçenizi aşma gibi bir durum da oluşturulmasını engeller. Beko vantilatör modelleri arasından bütçenize ve alanınıza uygun seçim yapabilirsiniz. Modelleri istediğiniz yerden yorulmadan en kolay şekilde incelemesini yaparken aynı zamanda zamandan da oldukça tasarruf edebilirsiniz. Akıllı alışverişin en avantajlı yönünü keşfetmeye ve sıcak havaların serinletici savaşçısına evinizde yer açarak yazın keyfini daha ferah çıkarabilirsiniz.