İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Fiyat
Damacana Yeri
Kurulum Gerekli mi?
Garanti Süresi
Garanti Tipi
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı

Awox Su Sebili Çeşitleri ile Su İçmeyi İhmal Etme

İnsan yaşamı için su vazgeçilmez bir ihtiyaçtır. İnsanlar gün içerisinde sık sık su içmektedirler. Bu anlamda su ihtiyacını karşılamak oldukça önemlidir. Awox su sebili ihtiyacınız olan her alanda sizleri kolay yoldan su ile buluşturmayı hedeflemektedir. Sıcak ve soğuk suya aynı anda erişebilmek isteyen kişiler için son derece pratik ve fayda sağlayan bir ürün olmakla bilinmektedir. İhtiyaç duyulan su ihtiyacı Awox ile rahatlıkla karşılanmaktadır. Su sebilinin üst kısmında yer alan damacana için tasarlanmış boşluk yerleştirildikten sonra suyu hazneye aktararak sıcak ve soğuk suyu ayrı ayrı kapasitesinde saklayabilmektedir. Özellikle evdeki kullanımda kişinin zaman tasarrufu yapmasına yardımcı olmaktadır. Yaz aylarında dolaplarda istifleyeceğiniz soğuk suyu sizlere hazır bir şekilde sunmaktadır. Kış aylarında ise kahvelerinize ya da çayınıza katacağınız sıcak sular Awox synka su sebili ile karşılanacaktır. Ayrıca ofis kullanımları için de son derece tavsiye edilmektedir. Pratik ve fazla yer kaplamayan tasarımları sayesinde her alanda dekorasyonunuza eşlik edecek ürün yelpazelerinden oluşmaktadır. Evlerde genel anlamda kullanılan damacana ve damacana pompaları her ne kadar pratik ve herkes tarafından tercih edilen ürünler olarak görünse de su sebilleri her alanda daha konforlu bir kullanımı beraberinde getirecektir. Özellikle su sebili kullanmaya başladıktan sonra ürünün rahat bir kullanımı olmasından kaynaklı bu üründen vazgeçemeyeceksiniz. Aynı zamanda su sebili kullanmak plastik pet şişe kullanımını azaltacağından son derece sağlık açısından da önemlidir. Su insanlar için sağlık anlamına gelmektedir. Su içerken sağlığa zararlı hiçbir madde suyun içinde olmamalıdır. Bu nedenle su sebilleri bu anlamda önemli bir işlevsellikle suyu sizlere en güvenilir şekilde ulaştırmaya yardımcı olmaktadır. Sıcak suya ihtiyacınız olan anda kettle ya da ocakta çaydanlıkta su ısıtma ile zaman kaybetmeden direkt olarak sıcak suya Awox 2 musluklu su sebili ile kolay yoldan erişebilirsiniz. Bu hususta su sebillerinin bakımı da önemlidir. Su sebilleri periyodik zaman aralıkları ile temizlenmeli ve düzenli olarak kontrol edilmelidir. Bu şekilde bakımlı olan su sebilleri, her zaman güçlü bir performans sağlamaya yardımcı olur ve uzun süre dayanıklı kullanım ömrünün uzanması açısından etkilidir.

Awox Su Sebili Kullanıcı Yorumları

Awox Su Sebili Kullanıcı Yorumları

Awox su sebili temizliği düzenli olarak aksatmadan beyaz eşyanın sağlıklı bir kullanım açısının olması adına belirli aralıklarla yapılmalıdır. Bu anlamda bakım ve temizliğin yapılması hem suyun içiminde insan sağlığı hem de makinenin kullanımı için son derece önem teşkil eder. Uzun süreli bakım yapılmayan su sebillerinde Suyun filtre kısmında kireç, yosunlaşma ve insan sağlığına faydalı olmayan bakteriler oluşmaya başlayacaktır. Ayrıca arıtmadan sağlıklı bir şekilde geçirilmeyen su, damakta kötü bir tat ve koku bırakacaktır. Bakımı yapılmayan cihazlar hastalıklara neden olacağından kişinin sağlığı için büyük bir tehdit oluşturacaktır. Ayrıca düzenli yapılan bakımlar cihazın ilk günkü gibi sorunsuz bir şekilde çalışması için son derece önemlidir. Bakımı yapılmayan su sebillerindeki parçalarda zamanla aşınmalar ve bozulmalar meydana gelir. Daha sonrasında bireyler bu bakımlar için sürekli olarak yedek parça ile değiştirme ihtiyacı hissedeceklerdir. Su sebillerini evde kullanıyorsanız her 3 ayda bir içinin detaylı bir şekilde temizlenmesi önerilmektedir. Bakım servisleri kullanılarak yapılabilecek temizlikler aynı zamanda evde kendi yöntemlerinizle de gerçekleşebilecektir. Ancak detaylı temizlikler servisler tarafından ozon gazı ile profesyonel eller tarafından daha titizlikle yapılabilir. Temiz içme suyuna erişebilmeniz için temizleme işlemine önem vermelisiniz. Bakım hizmetin faydalanabilmek için Awox teknik servis ile görüşebilir ve dilediğiniz bakımı uzman kişilerle gerçekleştirebilirsiniz. Su sebili ev ortamı içerisinde teknik servisler aracılığı ile özel maddeler kullanılarak ya da ozon gazı püskürtülerek yapılır. Bu maddeler cihazın su haznesine konulduktan sonra belirli bir süre beklenir ve temizlik malzemesinin cihazın her tarafında ulaştığından emin olunduktan sonra boşaltılır. Bu sayede içme suyunun kademeli olarak cihazın geçtiği noktalar tamamen temizlenmiş olur. Cihaz içerisinde ve filtrelerde kireç, mikrop ya da bakteriler bu sayede yok olacaktır. Özellikle yaz aylarında soğuk suyun daha yoğun bir şekilde kullanılması bakım süresini 2 aya kadar indirebilmektedir. Awox tarafından talimatlarına uygun bir şekilde, kontrollerinin ve bakımlarının takip edilmesi gerekmektedir. Bunların yanı sıra aynı zamanda bir diğer etki gören temizleme yöntemi klor ile temizleme işlemidir.

Sebil klor ile temizlenmeden önce boşaltılması ve temizleme ya da fırça yardımıyla detaylı bir şekilde temizlenmelidir. Temizleme işlemine başlanmadan sebil tamamen doldurulmalıdır ve ardından sıvı klorun suya katılması ile belirli bir süre beklenmesi gerekir. Elde edilen sıvı; sebil kapağı, sebil musluk yüzeyi, dış ve iç yüzeyler gibi sebilin tüm parçalarına ulaşmış olur. İşlemin ardından en az 2 saat beklenip içerisindeki sıvıyı su sebilinin sıcak musluğundan akıtmalısınız. Klor kokusu tamamen yok olana kadar u işlemi tekrar ettirebilirsiniz. Son olarak temiz bir su ile sebili doldurup tekrardan sıcak su musluğundan içerisindeki suyu akıtarak işlemi tamamlamış sayılırsınız. Awox su sebili yorumları oldukça olumludur.Awox Tron su sebili paslanmaz çelik soğuk su depolama haznesine sahiptir. Üzerinde sıcak soğuk ya da normal suları boşaltabilecek aktarma tuşları bulunmaktadır. Awox Tron 3 musluklu su sebili sayesinde su ayarını istediğiniz derecede elde edebilirsiniz. Tüm ısı seviyesine tek bir makine ile ulaşabilirsiniz. Tron modelleri, sıcak suları 90 dereceye kadar ısıtabilme ve soğuk suları da 10 dereceye kadar soğutabilme özelliğine sahiptir. Atık su haznesi ile suyu ayrıştırarak sağlıklı suyun kolayca size aktarılmasını sağlamaktadır. Düşük enerji sınıfındaki bu ürün sayesinde elektrikten tasarruf ederken aynı zamanda konforlu bir kullanımı da sizlere sunacaktır. Sessiz çalışma özelliği kullanıcıları memnun edecektir. Ürün olabildiğince makul boyutlarda üretilmiş olup alanda çok fazla yer kaplamaması ile bilinmektedir. Isıtma ve soğutma gücü bir su sebili için oldukça yeterli güçtedir. Şık tasarımı ile de bilinen Awox Tron su sebili serisi, mutfağınıza ya da ofisinize farklı bir hava katmaya da yardımcı olacaktır. Çevreye zarar vermeyen gaz kullanımı sağlayan su sebili, işlevselliğinin yanı sıra çevreciliği ile de bilinmektedir. Uyarı ve ikaz ışıklarının aktif bir şekilde kullanımı sizleri, cihaza karşı nasıl bir tedbir almanız gerektiği konusunda yönlendirebilecektir. Awox Barus su sebili çift musluklu yapısı ile sıcak ve soğuk suya aynı anda erişebilme imkanı tanımaktadır. Awox sıcak soğuk su sebili çift muslukla donatılmıştır. Özel tasarım muslukları hijyen için de son derece uygun yapısı ile bilinir. Rahat ve konforlu kullanımı sayesinde uzun süreli dayanıklılık sağlar. Paslanmaz çelik su tankı sayesinde suyu hem tertemiz hem de istediğiniz sıcaklıkta içebilirsiniz. Ayrıca paslanmaz yapısı ile suda herhangi bir koku olmasını önler. Awox Barus serisi çevreye duyarlı ve enerji tasarruflu bir üründür bu nedenle ekonomik bir kullanımı beraberinde getirir. Çok hızlı su soğutma ya da ısıtma kapasitesine sahiptir. Minimal ölçüleri sayesinde koyacağınız alanda az yer kaplaması ile bilinir. Awox Barus isteğinize göre 6 dereceye kadar soğuk su veya 90 dereceye kadar sıcak su kapasitesine sahiptir.Awox Su Sebili Kullanıcı Yorumları

Çok Çeşitli Awox Sebilleri

Çok Çeşitli Awox Sebilleri

Awox Flayer su sebili paslanmaz çelik soğuk su haznesine sahiptir. Sıcak ve soğuk olmak üzere iki adet musluğa sahiptir. Awox su sebili modelleri ile her zaman hijyenik ve isteğe bağlı sıcaklığı ayarlayabilen farklı boyut ve model seçeneklerine sahip olabilirsiniz. Flayer modelinde 95 dereceye kadar sıcak su kapasitesine erişim sağlayabilirsiniz. Üzerinde bulunan yanıp sönen uyarı ikazları kullanım talimatları için oldukça önemlidir. Özellikleri bakımından tercih yapacağınız zaman beklentinizi karşılayacak Awox modelleri sizlere sunulmaktadır. Öncelikli olarak su kapasite haznesi ve kullanım konforundan size en yakın olan sebil modelini belirleyerek işleme başlayabilirsiniz. Soğuk suyunuzu 6 dereceye kadar soğutabilen Flayer serisi ile dilediğiniz zaman serinleyebilme imkanına sahipsiniz. Ayrıca düşük enerji tasarrufu özelliği ile ekonomi açısından sizlere yardımcı olacaktır. Awox Rosso su sebili çift muslukludur. Üzerinde sıcak ve soğuk ayarını belirtmek için iki anahtar bulunmaktadır. Sıcak ve soğuk ayarının uyarı ledleri sizi yönlendirmede etki sağlamaktadır. Sıcak su tankı 0,76L ve soğuk su tankı 3,2L kapasitesine sahiptir. Sıcak su derecesi 85-95 arası değişim gösterirken, soğuk su derecesi 6-10 aralığına sahiptir. Soğutucu akışkanı sayesinde hızlı ve etkili bir soğukluk sağlamaktadır.

Düşük enerji tüketimi ile birçok kullanıcının ilgisini çekmektedir. Aynı zamanda boyutu ile de zorlanmadan her yerde stoklanabilmektedir. Beyaz ya da siyah renkli su sebillerinin yerine gri olanda oldukça şık ve modern bir görünüme sahiptir. Soğuk su sebili modellerini evlerinizde rahatlıkla kullanabilir ve farklı model ve renk seçeneklerine sahip olabilirsiniz. Awox su sebili kullananlar su musluklarının yanı sıra aynı zamanda bardaklarınızı rahatlıkla koyabileceğiniz gizli bölmeler de bulunduğunu söylemektedir. Bu tarz su sebilleri müşteriler tarafından yoğun ilgiyle karşılanmaktadır.Awox dolaplı su sebili soğuk ya da sıcak suyu içerisinde hazır tutmaktadır. Susuzluğunuzu hızlı bir şekilde gidermede pratik ve etkilidir. Soğuk su tankı içerisinde kireçlenme önlenir ve her daim 6 dereceye kadar soğuk kalması sağlanmaktadır. Bu sayede ideal soğukluk da sağlanmış olmaktadır. Bireylere hitap edebilecek tasarımları sayesinde son derece keyifli bir kullanım gerçekleştirebileceğiniz yapısı mevcuttur. Düşük enerji sarfiyatı sebebi ile ekonomiktir ve bu sayede kullanıcı dostu ürünlerin başında Awox su sebili dolaplı modeli gelmektedir. Aynı zamanda içerisinde bulunan soğutma gazı ile çevreye zararlı maddelerin aktarılmasını önler ve cihaz içerisinden salınım çıkmasını engellemektedir. Awox ailesi ile bütünleşmiş modern çizgileri kendine has dokunuşu ile kendini belli etmektedir. Özel dolaplı tasarımı evinizde ya da ofisinizde kullanım için son derece uygundur. Konulduğu ortama uyum sağlaması ile göz dolduracaktır. Gösterge panelinin varlığı sayesinde suyun hangi ısıda olduğunu kolayca anlayabilirsiniz. Damaca değişimi sırasında çok pratik bir şekilde damacanayı rahatça değiştirebilirsiniz. Sağlam ve dayanıklı yapısı sayesinde uzun süreli bir kullanım da beraberinde gelecektir. Bardak haznesi sayesinde yorulmadan bardağınızı doldurabilirsiniz. Su anahtarları basıldığında harekete geçtiğinden bu durumun haricinde damlatma ve akma yapmayacaktır. Atık su haznesinin geniş olması etrafın kirlenmesini önleyecektir. Dayanıklı yapısı ve özel tasarımı sayesinde uzun ve etkili bir kullanım için geçerli olmaktadır. Gün içerisinde sorunsuz ve düzgün bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır. Geniş ve paslanmaz su haznesi ile sıcak ve soğuk suyu hazır tutar. Özellikle sıcak yaz aylarında suyun oldukça soğuk kalmasına ve kış aylarında ise sıcak kalmasına yardımcı olmaktadır. Isı değerlerinin korunmasında son derece etki sağlamaktadır.

Awox Su Sebili Özellikleri

Awox Su Sebili Özellikleri

Sıcak ve soğuk su ayarına ayrı ayrı sahip olan Awox su sebili özellikleri çok çeşitlilik göstermektedir. Su sebilleri beyaz eşya kategorisi başlığında toplanmaktadır. Ancak su sebilleri boyutları gereği daha minimal yapılı cihazlardır ve rahat kullanım alanları ile bilinmektedir. Awox su sebilleri içerisinde birçok modelde benzer yapıda olan R22 ile suyun ısınma ve soğuma işlemi gerçekleşmektedir. R22 ya da kullanılmış olan diğer gazlar içerisinde bulunan kompresör aracılığı ile bobinler üzerinden aktarılarak su sebili pompası ile aktarılan su haznesindeki suyun ısıtılmasına ya da soğumasına neden olmaktadır. Bu sayede Awox su sebili musluğu üzerinden modeline bağlı olarak; soğuk, normal ya da sıcak su aktarımı sağlanmaktadır. Aynı zamanda Awox su sebili ürünleri modellerine göre A+ düzeyinde mükemmele yakın enerji tasarrufu sağlayabilmektedir. Su sebilleri geniş ve kalabalık alanlardaki kullanımları ile de bilinir. Modellerine göre güç tüketimi değişkenlik gösterebilmektedir. Eğer kullanılan su sebili, sıcak ve soğuk kullanım alanına göre farklı enerji gücü harcayabilmektedir. Satın alınan su sebili yüksek düzeyde soğuk su aktarımı gerçekleştiriyorsa güç tüketiminde artış yaşanabilmektedir. Su tüketiminde büyük kolaylık sağlayan ve günlük su ihtiyacını karşılamada önemli makinelerden biri olan su sebilleri, önemli bir hatırlatıcı niteliğindedir. Awox su sebilleri modellerine göre farklılık gösterse de genel anlamda kurulum kolaylığı ile bilinir ve damacana aktarımı kolay bir şekilde gerçekleşmektedir. Damacanayı kullanımdan önce etiketinden kurtararak tam dik bir pozisyonda belirlenen yuvaya yerleştirmeniz gerekmektedir.

Modeline göre damacana tasarımınız üstten ya da alttan damacanalı olabilir. Awox su sebili alttan damacanalı olan tasarımdaki modellerin farklı kurulumları da olabilmektedir. Satın alınan modeller farklı teknik, işlev ve tasarım bakımından birbirinden ayrı özellikte bulunabilmektedir. Gelişmiş teknolojilere sahip tasarımlı su sebili özellikleri her geçen gün farklı nitelikte piyasaya sunulmaktadır. Manuel ve otomatik Awox su sebilleri arasında fiyat farklılıkları bulunmaktadır. Gelişmiş modellerle üretilmiş ve birçok özelliğe sahip su sebilleri farklı fiyat aralığında olabilmektedir. Özellikle geniş alanlarda kullanılacak su sebili çeşitleri büyük ya da üç musluklu yapıları ile fiyat farklılıklarına neden olabilmektedir. Çay ve kahve ihtiyaçlarını desteklemenin yanı sıra otomatik olarak doldurma yapan cihaz, model farklılığına göre 2L ya da 5L kapasitesine sahip olabilmektedir. Kapasite farklılıklarına göre fiyat farklı da ortaya çıkmaktadır. Kimi Awox aletlerinin iki tuşu ve iki haznesi olurken, kimilerinin tek tuşu bulunmaktadır. Bunun yanı sıra Awox ürünleri dokunmatik ya da tuş gösterge ekranına sahip olabilir. Şık görünümlere sahip dokunmatik olan su sebilleri tek tuş yardımı ile suyun hızlı ve istenilen biçimde aktarılmasını sağlamaya yardımcı olmaktadır. İki musluklu ya da üç musluklu Awox su sebili fiyatları erişilebilir fiyat anlayışını ortaya koymaktadır. Hazne içerisinden farklı ısılarda su akışı sağlanmaktadır. Bazı aletlerde bir, bazılarında iki ya da üç musluk bulunmaktadır. Tek anahtarlı su sebilleri genellikle daha uygun fiyata satışa sunulmaktadır. Üç anahtarlı ürünler daha çeşitli özelliklerinden dolayı farklı fiyat anlayışına sahip olabilirler. Awox ürünleri paslanmaz ve kaliteli yapıda olması ile sıklıkla tercih edilmektedir. Bu nedenle fiyatları bu ölçütler çerçevesinde belirlenmektedir. Tüm sıralanan özelliklere sahip ürünler Trendyol güvencesi ile uygun ve her bütçeye hitap edebilir nitelikteki fiyatları ile sizlere sunulmaktadır. Sayfamızı detaylı bir şekilde inceleyerek sizlere en uygun olan ürünlere erişim sağlayabilirsiniz. Kaliteli ve dayanıklı Awox ürünlerinin evinize konuk olmasını sağlayabilirsiniz.Awox Su Sebili Özellikleri