İlgili Kategoriler
Yükseklik
Genişlik
Fiyat
Derinlik
Raf Sayısı
Materyal
Tip
Gövde Materyali
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
Renk
Ürün Değerlendirmesi
"

Beyaz Kitaplık

" araması için 3332 sonuç listeleniyor

Kullanışlı Beyaz Kitaplıklar Trendyol’da!

Evleri, ofisleri ve çalışma alanlarını dekore etmeye yarayan, fazla yer kaplamayan kullanışlı mobilyaların yeri ayrıdır. Ortamın şekline ve diğer eşyalara uygunluk gösteren mobilyalar, günümüzde yaşam alanlarının olmazsa olmazı haline gelir. Kitap konulan raflar, bu mobilyaların önemli bir detayıdır. Çağdaş rengi ile modern bir hava sunan beyaz renk kitaplık, adeta sükûneti sağlar. Kimi zaman kitapların haricinde biblo, abajur ve mumlarla dekore edilen kitaplık beyaz ürününün yapımında farklı malzemeler de kullanılır. Beyaz ahşap kitaplık seçeneklerinin dışında demir malzeme kullanılan modeller de vardır. Pek çok şık alternatifi olan beyaz duvar kitaplığı yerden tasarruf etmenize olanak sağlar. Görünmesini istemediğiniz eşyalarınızı saklamanıza yardımcı modellerden olan beyaz kitaplık kapaklı olması sayesinde amacınıza hizmet eder. Mekânın havasına şıklık katacak beyaz uzun kitaplık ve daha birçok farklı modeli Trendyol’un kampanya ve fırsatlarla dolu dünyasında inceleyebilirsiniz. Sizden önceki ürünü deneyimleyen müşterilerin tavsiye yorumları ve değerlendirmeleri sayesinde fikir sahibi olabilirsiniz.

Beyaz Kitaplık Modelleri

Beyaz Kitaplık Modelleri

Vazgeçilemeyen değerli kitapları ya da okuyana keyif aldıran dergileri sergilemek için kullanılan kitaplıkların pek çok modeli vardır. Kitap ve dergilerin dışında çeşitli bitki, mum, biblo gibi süs eşyalarınızı da beyaz merdiven kitaplık modeline yerleştirebilirsiniz. Ev ve ofislerinize sade ve şık bir duruş getiren beyaz duvara monte kitaplık sağladığı geniş alan avantajıyla sizleri memnun eder. Üzerine zarif saksılarda renkli sukulentler yerleştirebilme imkânı da sağlayan 3 raflı kitaplık beyaz seçeneği zevkinize göre dekore edilebilir niteliktedir. Aynı zamanda bu modelin 5 raflı beyaz kitaplık alternatifi de vardır. Çocukların kitap okuma alışkanlığı kazanabilmesi için kitapların görünür olması gerekir. Kitapları çocuklara yakınlaştıran ve kolaylıkla ulaşmalarını sağlayan beyaz Montessori kitaplık modelleri ebeveynlerin yeni gözdesidir. Panel/ cam kapaklar, tozu dışarıda bıraktığı için beyaz camlı kitaplık modeli eşyalarınızın tozlanmasını engeller. Üzerine yerleştirilen şamdanlıkların adeta göz kamaştırdığı ferforje kitaplık beyaz modelini ve farklı alternatifleri üstün hizmet kalitesine önem vererek ilerleyen Trendyol’da bulabilirsiniz.

Beyaz Kitaplık Fiyat

Beyaz Kitaplık Fiyat

Beyaz kitaplık fiyatlarını belirleyen en önemli etken yapımında kullanılan materyallerin kalitesidir. Ahşap malzeme kullanılan ürünler ve beyaz metal kitaplık modelleri görece fiyat farkına sahiptir. Beyaz demir kitaplık seçenekleri ise sağlam yapısı sayesinde oldukça rağbet görür. Bununla birlikte beyaz kitaplık fiyatları tasarıma göre de değişiklik gösterir. Nostalji havası veren eskitme beyaz kitaplık yüksek talep alan ürünlerdendir. Bez, kâğıt ve çarşaf gibi eşyaların rahatlıkla sığacağı bazı beyaz geniş kitaplık çeşitleri çekmece alternatiflerine sahiptir. İstediğiniz gibi dekore edebileceğiniz 10 gözlü kitaplık beyaz seçeneğinin diğerlerine göre fiyatı yüksek olabilir. Ergonomik ve şık tasarımıyla beyaz köşe kitaplık alanınızın ruhunu açığa çıkarır. Canlılık arayanlar ve enerjilerini yükselttiğine inananların tercihi genellikle parlak beyaz kitaplık seçeneğidir. Beyaz Country kitaplık modelleri peri masalından çıkmış bir tasarıma sahiptir ve genellikle genç odalarında kullanılır. Ceviz beyaz kitaplık modeli bohem tarzını yansıttığı için çoğunlukla kafe, kütüphane gibi yerlerde tercih edilir. Trendyol her zaman müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı hedefler ve güvenli alışveriş imkanı sağlar. Trendyol üzerindeki kampanya ve fırsatları takip ederek size en uygun beyaz raf kitaplık avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Kullanışlı Beyaz Kitaplıklar Trendyol’da!

Kullanışlı Beyaz Kitaplıklar Trendyol’da!

Her eve uyum sağlayan beyaz ayaklı kitaplık aile fotoğraflarınızı çerçeveletip koyabileceğiniz bölümleri içerir. Ödül, madalya ve plaketle süsleyebileceğiniz beyaz resital kitaplık salonunuzda kendinden emin bir alan yaratır. Düz beyaz kitaplık diğer eşyalarla uyum yakalar ve böylelikle modası asla geçmez. Beyaz ince kitaplık ince bir sütun halindedir ve geniştir. Hassas bir tona sahip olan kırık beyaz kitaplık mobilya uyumu arayanlar için bir seçenek oluşturur. Ultra mat beyaz kitaplık ile çeşitli parlak yüzeylere sahip modeller kişinin zevki ile doğrudan alakalıdır. Beyaz lake kitaplık uygulanan işlemlerden dolayı toz barındırmaz ve temizliği kolaydır. Trendyol kitap tutkunlarını, ofis ve evlerinde çağdaş tasarım arayanları beyaz dekoratif kitaplık ile buluşturuyor. Trendyol’un uygun fiyat avantajları sayesinde birden fazla kitaplığı yan yana yerleştirebilirsiniz. Modern çizgilerle zenginleşen beyaz küçük kitaplık odanızda en sevdiğiniz kitaplar için eğlenceli bir köşeye dönüşür. Vazgeçemediğiniz kitaplarınız ise beyaz büyük kitaplık içerisinde yerini alır. Hemen şimdi, onlarca farklı marka seçeneğine sahip olan Trendyol’un, ürün çeşitliliğiyle tüm müşterilerin ihtiyaçlarına yanıt veren seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.