Takma Şekli
Materyal
Kullanım Alanı
Fiyat
Özellik
Parça Sayısı
Tip
Boyut/Ebat
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Renk
Ürün Puanı
"

Beyaz Perde

" araması için 17224 sonuç listeleniyor

Etkileyici Beyaz Perdeler Trendyol’da!

Evlerin görünümlerine katkı sağlayarak mobilyalarla uyum içinde olan beyaz perde, ofis ortamları için de kullanıma idealdir. Pliseli ve etek dilimli modeller arasından ofisiniz ve evinizin diğer bölümleri için seçim yapabilirsiniz. Akşam saatlerinde içerinin görünmemesine olanak tanıyan beyaz güneşlik perde pencere altına kadar gelen ve yer zeminine kadar uzanan tasarımları ile sizlere seçim hakkı sunar. Güneşlikleri tül kumaşlarla destekleyebilir, dilerseniz beyaz kruvaze perde tasarımları ile 2 kanat halinde kullanabilirsiniz. Mekanizma sistemi ile istediğiniz görünüme ulaşıncaya kadar büzdürme yapabilir, sabit formlarda kalan ürün seçenekleri arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Tül perdelerin sade görünümlerine hareketlilik katan kruvaze tasarımlar ve diğer beyaz perde modelleri için Trendyol’a göz atabilirsiniz.

Evinizi Aydınlatan Beyaz Perde Modelleri

Evinizi Aydınlatan Beyaz Perde Modelleri

Ev dekorlarında önemli bir yeri olan beyaz stor perde, tek parça kumaşın bir boru üzerine sarılması ile hazırlanır. Mekanizmalar yardımıyla açıp kapatabildiğiniz storlar, mobilyalarla bütünlük sağlar. Sportif oturma gruplarında oldukça tercih edilen bu modeller, son trendlere göre dizayn edilir. Uç kısımlarının boncuk detaylarıyla modernize edildiği storların yanı sıra, eski dönemlerin anılarını canlandırmanıza yardımcı olan beyaz rustik perdeler arasından da seçim yapabilirsiniz. Yazlık evler için uygunluk gösteren ve her ev dizaynı ile kolay uyum yakalayan beyaz hasır perde, pek çok konuda size avantaj sağlar. Bambudan imal edilerek doğallığından bir şey kaybetmeden tasarlanan hasır ürünler, hava geçirgenliği özelliği ile öne çıkar. Hafif yapısı ve nem tutma özelliği sayesinde sağlıklı yaşam sürmenize imkan tanır. Geceleri rahat uyku süreci geçirmenize yardımcı olan beyaz karartma perde, ışık geçirgenliğini azaltır. Aynı zamanda güneş ışınlarının geçişini önleyen karartma özellikli ürünler, yazlık tatil beldelerinde yer alan konutların serin kalmasına katkı sağlar. Her dönemin vazgeçilmezi beyaz tül perdenin modası geçmeyen tasarımları için Trendyol’u inceleyebilirsiniz.

Avantajlı Alım İmkanı Sağlayan Beyaz Perde Fiyatları

Avantajlı Alım İmkanı Sağlayan Beyaz Perde Fiyatları

Evdeki mobilyaların ortaya çıkmasına yardımcı olan beyaz fon perde kumaşını koltuk kumaşlarının çeşitlerine göre belirleyerek şık görünümler elde edebilirsiniz. İki tarafa ayrılan ya da tek parça halinde kullanılan fon özellikli ürünler, gündüzleri tüllerin yanında dekor görünümü sağlarken akşam vakitlerinde içerinin görünmemesine katkı sağlar. Tül seçimlerinizi beyaz keten perdeler arasından yaparak modern görünümler elde edebilirsiniz. Simli ve simsiz, desenli ve sade kumaşları zevkinize göre belirleyerek ev ve ofis ortamlarınızda tercih edebilirsiniz. Çalışma ortamları için ideal olan beyaz jaluzi perde, sert malzemelerin yatay şekilde sıralanması ile elde edilir. Hava geçişini kolaylıkla sağlar. Yoğun iş tempolarında uyku problemi yaşayan bireyler için beyaz blackout perde kaliteli uyku sunar. Işık geçirmez kumaşı, uykuya dalış sürecini hızlandırır. Kumaş çeşitleri ve mekanizma sistemlerine göre değişiklik gösteren beyaz perde fiyatları için Trendyol sayfalarını ziyaret ederek incelemelerde bulunabilirsiniz.

Çeşitli Tasarımları ile Beyaz Perdeler Trendyol’da

Çeşitli Tasarımları ile Beyaz Perdeler Trendyol’da

Dekor olarak kullanıldığında ortamların havasını değiştiren beyaz düz perdeyi açtığınızda etrafı rahatça izleyebilirsiniz. Uç kısımlarına yerleştirilen boncuk detayları ve ip sarkıtları ile sadeliğe hareket kazandırılırken modern görünümler de elde edilir. Beyaz ip perde tercihinde bulunarak evdeki bölümleri ayırabilir, dekor olarak sağladığı avantajlardan yararlanabilirsiniz. Uzun ve kısa olarak hazırlanan beyaz kalın perde modellerini isterseniz duvar aparatlarıyla kenar kısımlara asabilir dilerseniz de orta kısımlarda bırakarak tül kumaşların motiflerinin ve işlemelerinin öne çıkmasını sağlayabilirsiniz. Güneşlik ve tül olarak kullanım imkanı sağlayan beyaz zebra perde, mekanizma sisteminin kolay geçişi sayesinde 2 kademeli olarak kullanılır. Yatay çizgileri tül ve güneşlik seçenekleri arasında ayarlayabilir, istediğiniz pencere kademesinde açık ya da kapalı konumda bırakabilirsiniz. Yukarı doğru kumaşların üst üste geldiği beyaz katlamalı perde modellerini de Trendyol üzerinden inceleyerek siparişinizi verebilirsiniz.