İlgili Kategoriler
Yıldızlı Ürünler
Jant
Bisiklet Tipi
Fiyat
Fren Tipi
Vites
Renk
Materyal
Cinsiyet
Tekerlek Sayısı
Garanti Süresi
Satıcı Tipi
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
"

Erkek Bisiklet

" araması için 4933 sonuç listeleniyor
TRYOLE Bisiklet Penny Farthing
Kargo Bedava
TRYOLEBisiklet Penny Farthing
40.000 TL
Sepete Git

Erkek Bisiklet Modelleri ile Bisiklet Turları Sizleri Bekliyor

Çocuk ve yetişkinler için farklı farklı özelliklerde tasarlanan erkek bisiklet modelleri, profesyonel sürüş deneyimlemek adına özel vites seçenekleri ile geliştirilmiştir. Vitesli tasarımlarda tercih edilen vites sistemleri, sadece yetişkin bisikletlerinde tercih edilmektedir. Erkek şehir bisiklet modelleri, şehir içinde kullanım için özel fren ve vites tasarımıyla hazırlanmıştır. Farklı jant seçeneklerine göre tekerlek büyüklüğü, sürüş kabiliyeti, fren ve vites gibi birçok özelliği değişiklik gösteren bisiklet tasarımları, kullanım alanına göre özel kriterleri içerisinde barındırmaktadır. Şehir içi kullanım için belirli vites sınırlamasına sahip olan bisiklet tasarımları, dağ ve parkurlarda kullanım için de ekstra sürüş ve manevra kabiliyetleri ile dizayn edilmiştir.

Her Yaşa Uygun Erkek Bisiklet Tasarımları

Her Yaşa Uygun Erkek Bisiklet Tasarımları

Kullanım alanına ve yaş aralığına göre çeşitlilik gösteren erkek bisiklet modelleri arasında seçim yapmadan önce modellerin genel özelliklerini ve detaylarını incelemeniz yeterli olacaktır. Aradığınız özellikleri barındıran erkek bisiklet modelleri arasından ideal tasarımları belirlemek için filtre bölümünden detayları seçmeniz yeterlidir. Yetişkinler için profesyonel sürüş özellikleriyle donatılmış tasarımların yanı sıra 3 yaş erkek bisiklet çeşitleriyle çocukların rahat ve güvenli şekilde bisiklet sürebilmeleri sağlanmıştır. 2 ve 3 yaş aralığından itibaren kullanılması için tasarlanan birbirinden farklı bisiklet tasarımlarında, çocukların güvenliği en üst seviyeye çıkarılmıştır. Bisiklet sürüşünü profesyonel olarak devam ettirenler için vites geçişleri ve fren sistemi özel olarak hazırlanan erkek dağ bisiklet modelleri geliştirilmiştir. Bisiklet tasarımları ile öne çıkmış birçok modele sahip olan markaların ürettikleri dağ bisikleti tasarımlarının tamamı sizler için bir araya getirilmiştir. Erkek bisikleti büyük ve küçük boy seçenekleriyle kişilere her yaşta kullanım imkânı tanımaktadır. Farklı renk ve model seçenekleri arasından aradığınız kriterleri karşılayan en ideal bisiklet tasarımına ulaşmak için istediğiniz özellikleri belirtmeniz yeterli olacaktır. Yetişkinler için büyük boyutlarda hazırlanan bisiklet tasarımlarında istenen özelliklere göre farklı boylarda tekerlekler tercih edilmiştir. Çocuk ve yetişkin erkek bisiklet modellerinde kullanılan işlem mekanizması ve tasarımların tamamı, markalar tarafından sürekli olarak güncellenmektedir. Vites özelliği bulunan 2 tekerlekli yetişkin erkek bisiklet modellerinde, jant kalitesi ve tekerlek özellikleriyle birlikte vites sayısı da çeşitlilik göstermektedir. Aradığınız yaş aralığı ve kullanım alanı gibi detaylara bağlı olarak, tercih edeceğiniz bisikletlerin özellikleri değişiklik gösterecektir. Sayısız model arasından size uygun bisikleti belirledikten sonra sepetinize ekleyerek anında sipariş verebilirsiniz.

Çocuklara Özel Güvenli Erkek Bisiklet Modelleri

Çocuklara Özel Güvenli Erkek Bisiklet Modelleri

Çocuklar için hazırlanan bisiklet modelleri, 2 ve 3 yaştan itibaren sürülmesi adına ekstra güvenli şekilde tasarlanmıştır. Farklı renk ve model seçenekleriyle, çocukların ilk bisiklet deneyimlerini daha özel hale getiren tasarımlar arasından, istediğiniz renk ve tasarıma sahip olan bisikletleri kolaylıkla belirleyebilirsiniz. Lisanslı çizgi film karakterlerinin yer aldığı 4 yaş erkek bisiklet modelleri sayesinde çocuklarınızın ilk bisikletini özel ve eğlenceli kılabilirsiniz. Çocuklarınızın en sevdiği çizgi film karakterine sahip olan bisikletleri bulmak için arama bölümüne gerekli özellikleri yazmanız yeterli olacaktır. Her yaş için farklı boyutlarda hazırlanan bisikletler, küçük çocuklar için fazlasıyla emniyetli bir sistem ile dizayn edilmişlerdir. Başlangıç seviyesinde 2 tekerlek kullanılamayacağı için bisikletlerde 3 ve 4 tekerlek seçeneği sunulmaktadır. 2 tekerlekli bisiklet öncesi alıştırma olması adına, 4 tekerlekli erkek bisikleti modelleriyle başlangıç yapılmakta ve ilerleyen zamanlarda fazladan dahil edilen güvenlik tekerlekleri yerlerinden çıkarılmaktadır. 2 tekerlekli bisiklette denge kurulması için geliştirilen ekstra güvenlik tekerleri, vidalı olarak arka tekerleğe sabitlenmiştir. Arka tekerlekte sağ ve sol kısımdaki desteklerin istendiğinde çıkarılmasıyla çocuklarınız 2 tekerlekli bisiklet kullanmaya başlayabilirler. Normal bisiklet tasarımında hazırlanan 6 yaş erkek bisiklet tasarımlarında, güvenlik tekerlerinin haricinde, arzu edilen genişlikte jantlar tercih edilmektedir. 6 yaş ve 7 yaş erkek bisiklet için başlangıç seviyesindeki yükseklikler kullanılırken, 8 yaş sonrasında daha büyük boydaki tasarımlar geliştirilmiştir. 8 yaş erkek bisiklet modellerinde 4 tekerlek seçeneği isteğe bağlı olarak kullanılırken, 2 tekerlekli modeller ideal boyutlarda hazırlanmıştır. Küçük boyutlardaki bisikletler yerine, çocuklarınızın daha uzun süre kullanabilmeleri adına 8 yaş ve 9 yaş erkek bisiklet modellerini tercih ederek uzun zaman boyunca kullanım imkânına sahip olabilirsiniz. Daha küçük çocuklar için tasarlanan ve güvenli kullanım imkânı sunan 3 tekerlekli erkek bisikleti modelleri, tüm çocuklar için ideal renk seçenekleriyle sunulmaktadır. 3 tekerlekli modellerde tercih edilen gövde kısmı oldukça kısa tutulurken, lastikler kalın ve büyük olarak tercih edilmiştir. Ön panelde 1 adet tekerlek kullanılırken, arka kısmında 2 adet tekerlek kullanılarak dengenin sağlanması mümkün hale getirilmiş ve çocukların düşme riski ortadan kaldırılmıştır. Pedallı olarak tasarlanan bisikletlerde çocukların motor becerilerinin gelişmesi sağlanmıştır. Vitesli tasarımlar 11 yaş erkek bisiklet modelleriyle başlatılarak, daha yüksek modellere kadar devam ettirilmektedir. İstediğiniz modelleri belirledikten sonra çocuklarınız için en uygun bisiklet tasarımını sepetinize ekleyebilirsiniz.

Profesyonel Sürüş Kabiliyetli Trendyol Erkek Bisiklet Tasarımları

Profesyonel Sürüş Kabiliyetli Trendyol Erkek Bisiklet Tasarımları

Profesyonel yetişkin bisikletleri için hazırlanan birbirinden özel tasarımlarda, jant ve vites seçenekleri esnek perdede çeşitlilik sunmaktadır. Farklı alanlarda kullanılan birbirinden şık bisiklet modelleri arasından seçim yaparken, fonksiyon ve tasarımlar arasından dilediğiniz özellikleri tercih edebilirsiniz. Çocuk bisiklet modellerinde kullanılmayan vites sistemi, 13 yaş erkek bisiklet modellerinden itibaren aktif şekilde kullanılmaya başlanmaktadır. Yetişkinler için tasarlanan erkek bisikleti vitesli modellerde, vites sayısı ve fren sistemleri tercih edilen modelin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Profesyonel kullanım için tercih edilen vitesli tasarımlarda, vites gücü ve vites sayısı değişiklik gösterecektir. Sürüş halinde daha iyi performans almak ve sürüşü kolay hale getirmek için geliştirilen 16 jant erkek bisiklet modelleri, vitesli sistemlerin başlangıç seviyesi olarak kabul edilmektedir. 16 jant ve üzerinde olan vites modellerinde tekerlek boyutları ve jant sistemleri standart olarak kullanılmaktadır. Ön ve arka tekerlek hareketlerini kontrol eden zincirler için ayarlama yapan viteslerde yokuş ve yamaç gibi yollar için farklı ayarlama seçenekleri kullanılmaktadır. Yokuş çıkarken pedalla uygulanan gücü hafifletmek ve daha kolay pedal çevirmek adına viteslerle ön ve arka tekerlek zincirleri düzenlenmektedir. Standart donanımın üzerine çıkmak isterseniz, 20 jant erkek bisiklet modellerini inceleyerek, ideal tasarımları sepetinize ekleyebilirsiniz. 16 jant modellere göre fonksiyonlu olan 20 jant vitesli bisikletler, sürüş performansı açısından daha yüksektir. Arazi ve dağlık alanlarda sürebileceğiniz orta sınıf profesyonel bisikletler arıyorsanız, 24 jant erkek bisiklet modellerini inceleyerek, istediğiniz özellikleri taşıyan tasarımları sepetinize ekleyebilirsiniz. Farklı vites ve fren sistemleriyle tasarlanan profesyonel bisikletlerde, vites geçişleri daha yumuşak ve hassas şekilde tasarlanmıştır. Profesyonel olarak şehir içi ya da dağlık alanlarda kullanabileceğiniz, süspansiyon özellikli 26 jant erkek bisiklet modelleriyle, her ortamda profesyonel bisiklet sürüşleri gerçekleştirebilirsiniz. Aradığınız kriterleri taşıyan en ideal tasarımları kolaylıkla bulabilmek adına, filtre bölümünden aradığınız bisikletlerde olmasını dilediğiniz özellikleri belirlemeniz yeterli olacaktır. Filtre özelliğinde yer alan model, marka, renk ve vites seçenekleri arasından en ideal olanları belirledikten sonra, sayısız ürün arasından sizler için uygun olan modeller sıralanacaktır. Seçtiğiniz ürünlerin bütçenize hitap etmesini isterseniz, filtre üzerinden bütçe planlaması yaparak erkek bisiklet fiyatları için belirli bir sınırlama getirebilirsiniz. Arzu ettiğiniz özellikleri taşıyan bisiklet tasarımlarını bulduktan sonra sepetinize ekleyerek anında sipariş verebilirsiniz.