İlgili Kategoriler
Cilt Tipi
Hacim
Görünüm
SPF
Kullanma Amacı
Fiyat
Satıcı Tipi
Tip
Form
Yaşlanma Karşıtı
Özellik
İçerik
Ek Özellik
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
"

Bioderma Yüz Güneş Kremi

" araması için 197 sonuç listeleniyor

Güvenilir ve Yüksek Koruma Sağlayan Bioderma Yüz Güneş Kremi Çeşitleri Trendyol'da!

Cilt sağlığı için önemli ürünlerin başında güneş kremleri gelir. Her mevsim kullanılması gereken bu kremler, cildin genç ve pürüzsüz görünmesine katkıda bulunur. Bioderma yüz güneş kremi çeşitleri de tam olarak bu ihtiyaca yönelik olarak geliştirilir. Bioderma 50 ml SPF 50 güneş koruyucu yüz kremi en sık tercih edilen ürünlerden biridir. Gün ışığından gelen zararlı etkilere karşı kalkan görevi gören Bioderma yüz güneş koruyucu günlük kullanıma uygun üretilir. Bioderma yüz güneş kremi tüm ciltler için de ayrı içeriklerde sunulur. Dermatolojik olarak onaylanan bu ürünler hem yüze hem de vücuda uygulanabilir özelliklere sahiptir.

Güneş koruyucular sahip oldukları SPF’e ve kullanıcıların ten rengine göre değişiklik gösterir. Bioderma yüz güneş kremi çeşitlerinden kendinize uygun koruyuculuğa sahip olanları rahatlıkla bulmanız mümkün. Bioderma yüz için güneş koruyucunun farklı formaları da bulunur. Bu formlar arasından kullanışlı bulduğunuzu ve cildinize iyi geleni seçebilirsiniz. Bioderma güneş koruyucu yüz kremi bunlardan biridir. Klasik krem kıvamına sahip bu ürünü, dışarı çıkmadan önce yüz bölgenize yayarak yedirebilirsiniz. Markanın bir başka formda size sunduğu ürün ise Bioderma güneş koruyucu yüz spreyidir. Bu ürünü, her yerde pratik bir şekilde yüzünüze püskürterek uygulayabilirsiniz.

Marka, güneş kremlerinin parlama etkisini görmek istemeyenler için de ideal ürünler geliştirilir. Bunların başında Bioderma mat yüz güneş kremi gelir. Bahsi geçen ürünü kullandıktan sonra parlak bir görünüm oluşmaz. Güneş kremleri, cildi korumanın yanı sıra beslerler. Ciltteki nem dengesini sağlayan Bioderma renkli yüz güneş kremi, aynı zamanda teninizdeki kusurları da kapatır. Bununla birlikte fondöten amacıyla kullanabileceğiniz koruyucu ürünler de bulunur. Bioderma kapatıcı güneş kremi hem yüz rengini eşitler hem de gün ışığının zararlı etkilerinden korur.

Sıklıkla karşılaşılan cilt problemlerinden biri lekelerdir. Güneş ışığına yoğun olarak maruz kalmak ise güneş lekelerini çoğaltabilir. Bunun için ise Bioderma leke karşıtı yüz güneş kremi sizin için doğru seçim olabilir. Bioderma yüz güneş kremi fiyatı bakımından her bütçeye hitap eden seçenekler sunar. Siz de gün ışığından yararlanırken aynı zamanda cilt sağlığınızı korumak istiyorsanız Bioderma yüz ve vücut güneş kremi seçeneklerinden kendinize uygun bir ürün tercih edebilirsiniz.

Bioderma Güneş Ürünleri

Bioderma Güneş Ürünleri

Güneş ürünleri, güneşin zararlı etkilerinden korunmamıza yardımcı olan her mevsim kullanılması gereken cilt sağlığı için elzem sayılabilecek koruma ve bakım ürünleridir. Güneş ürünleri arasında hem kendiniz, hem çocuğunuz veya bebeğiniz için güvenle tercih edip, aile boyu gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz Biodermanın çeşitli ürünleri vardır. Bioderma 1977 yılında Fransa’da kurulmuş ve 40 yılı aşkın süredir cilt sağlığı üzerine çalışmış bir şirkettir. Bir Naos markası olan Bioderma, dermatolojik bakımdan uzmanlaşmıştır. Her alanda sağlık uzmanları ile çalışması ürünlerinin güvenilirliğini arttırmaktadır. Bioderma kullanıcılarının cilt sağlığı için her cilt tipini düşünmüştür. Bu sebeple, ürünlerinin kişi için doğruluğunu arttırmak, güneş koruyuculuğunun faydasını arttırmak amacıyla her cilde özel güneş koruyucu geliştirmiştir. Yüksek inovasyon ürünü olan bu güneş koruyucuları bioderma photoderm güneş kremi serisinde birleştirmiştir.

Bioderma güneş ürünleri; bioderma güneş kremi, güneş yağı, güneş sütü güneş losyonu gibi ürünlerdir. Güneş koruyucuları hassas cilt tipine, kimyasallara reaksiyon gösteren cilt tipine, kuru cilt tipine, yağlı cilt, akneli cilt veya lekeli cilt gibi cilt tipine uygun çeşitli formlarda üretilirken bioderma mineral güneş koruyucu gibi ekstra faydalı ürünlerin üretiminde de bulunmuştur. Bioderma güneş yağı, güneş koruyucuları gibi belli SPF faktör değerine sahiptir ve koruyuculuk özelliği vardır. Bronzlaştırıcı olarak kullanılabilir. Güneş yağları yaz aylarında cildinizi güneşin zararlı etkilerinden, yani ultraviyole ışınlarından korumakla kalmaz, cildinize ihtiyacı olan bakımı da sağlar.

Bioderma güneş losyonu ürünleri, güneş kremleri gibi koruyucu SPF faktör değerlerinde olur. Kullanım için losyon formundadır. Bioderma güneş sütü, güneşe çıkmadan önce kullanılan güneş ürünlerinden birisidir ve güneş kremlerinden farkı yine losyonda olduğu gibi formudur. Genellikle bioderma renkli güneş kremi olarak bilinen Photoderm AR ürünü ile kızarıklığa eğilimli hassas ciltlere çözüm olan bir koruyucu geliştirmiştir. Renkli olarak adlandırılsa da açık ten rengi ile uyum sağlayan doğal bir rengi vardır ve kızarıklığı minimal düzeylere indirmenize yardımcı olur. Bioderma güneş kremi kullananlar markanın güneş ürünlerinden oldukça memnun kalmaktadırlar. Bioderma güneş ürünleri, çeşitleri, fiyatları ve daha pek çok bilgiyi yazımızda bulabilirsiniz.

Bioderma Güneş Kremi Fiyat ve Çeşitleri Nelerdir?

Bioderma Güneş Kremi Fiyat ve Çeşitleri Nelerdir?

Bioderma güneş ürünleri, Bioderma firmasının üstün yenilikçi çalışmaları ve inovasyon hamleleri ile geliştirilmiş çok çeşitli ürünlerdir. Bioderma güneş ürünlerinin fiyatları ürün çeşidine, boyutuna, kampanyalı olmasına, set halinde satılmasına göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel itibariyle Bioderma güneş krem, losyon, süt, yağ, sprey ve benzeri ürünleri oldukça ekonomik seviyelerde fiyatlara sahiptir. Yaz aylarında mutlaka hem günlük, hem tatil için uygun faktörlerde güneş kremi temin etmeli ve cildinizi korumayı ihmal etmemelisiniz. Bioderma leke giderici güneş kremi, fondotenli güneş koruyucu gibi çeşitlerde ürünleri de ürün yelpazesine eklemiş, müşterilerin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek araştırma ve geliştirme hamleleri yapmıştır.

Bioderma güneş kremi 400 ml gibi büyük boyutlarda veya bioderma güneş kremi 30 ml gibi cep boyutlarında temin edilebilir. Çantaya atmalık ürün olsun, hemen de bitmesin diyenler için geliştirdiği bioderma güneş kremi 150 ml vb. boyutlarda ürün çeşitleri de mevcuttur. Ayrıca set halinde satışlar da mümkün olabilmektedir. Örneğin, Bioderma güneş kremi 100 ml ve Bioderma güneş kremi 40 ml birleştirilerek set halinde piyasaya sunulabilmektedir. Bu boyutlar sadece güneş kremi ürünleri için geçerli değildir. Yani Bioderma güneş kremini 30, 40, 50, 100, 130, 150, 200, 400 vb. boyutlarda satışa sunarken güneş spreyini sadece 200 ml sunmaz. İsterseniz krem formunda, isterseniz de yağ, losyon, süt, sprey formunda ürün kullanın, tamamında çeşitli boylarda ihtiyacınıza uygun ürün bulabilirsiniz.

Bioderma güneş koruyucu ürünleri cilt tipine özel üretilerek cildinize koruyucu etkisi arttırılmıştır. Kuru ciltler, kuru cilde özel güneş ürünleri, hassas ciltler bioderma hassas ciltler güneş kremi, yağlı ciltler ise yağlı cilde özel geliştirilmiş güneş ürünleri kullanmalıdır. Bir de t bölgesi yağlı, yanak bölgesi kuru vb. çeşitli tiplerde ciltler vardır ki bunlar karma ciltler olarak adlandırılır. Bu şekilde olan karma ciltler de bioderma karma ciltler için güneş kremi kullanmalıdır. Cilt tipinizi bilmeniz sadece güneş ürünlerinde değil, tüm cilt ürünlerinde önem taşır. Dolayısıyla, cilt tipinizi öğrenmek için mutlaka minik bir cilt tipi analizi yapmalı ve hem güneş koruyucu ürünlerinizi, hem de diğer cilt ürünlerinizi buna dayanarak temin etmelisiniz.

Bioderma Güneş Kremi Özellikleri Nelerdir?

Bioderma Güneş Kremi Özellikleri Nelerdir?

Güneş kremlerinde dikkat çeken en önemli özellik SPF (güvenlik faktörü) olarak belirtilen koruma faktörü özelliğidir. SPF güneşten gelen zararlı etkileri yani ultra viyole A ve ultra viyole B ışınlarına karşı ürünün ne kadar koruma sağladığını belirtir. Güneşin yakma derecesini alacağınız ürünün koruyuculuğu ile ayarlayabilirsiniz. Güneş kremleri ve diğer koruyucu güneş ürünlerini alırken mutlaka ama mutlaka SPF değerlerine bakmalısınız. Bunun için ise öncelikle SPF nin karşılıklarını, yani hangi faktörün hangi oranda koruduğunu bilmelisiniz. Faktörden sonra cilt tipi özelliklerine bakmalı ve kendinize uygun ürün tiplerini belirlemelisiniz. Faktör ve cilt tipini tespit ederek ihtiyacınızı belirledikten sonra ürünün krem, sprey, losyon, yağ, süt vb. formlarına tamamen kullanılışına göre karar verebilirsiniz. SPF faktörlerini detaylı incelemek gerekirse SPF nin yüksek koruma, hafif koruma ve orta koruma olarak üç farklı düzeyde koruma sağladığını belirtmek gerekir.

Genellikle karşılaştığımız SPF 30 faktör ve üzeri değerler (40 faktör, 50 faktör vb.) yüksek koruma sağlayan ürünlerdir. Bu ürünler zararlı ultraviyole ışınlarının cilt üzerindeki etkisini % 97’ye varan oranda azaltıyor. SPF 4 faktör ve 12 faktör arası ürünler hafif koruma sağlarken 30 faktöre kadar arada kalan seviyelerde SPF değerleri orta koruma sağlıyor. Günlük kullanımda orta düzey koruma yeterli gelirken, yoğun güneşe maruz kalınan yaz tatili ve benzeri dönemlerde 30 faktör ve üzeri seviyelerde cilt koruması gerekebiliyor.

Güneşin zararlı etkilerinin yaz aylarına göre nispeten daha az olduğu kış aylarında ise hafif koruma cildimizin sağlığı için yeterli gelebiliyor. Bioderma 100 faktör güneş kremi gibi oldukça yüksek faktörlü ürünler ile istenen düzeyde korunmanıza yardımcı oluyor. Faktör seviyeleri kişinin cilt hassasiyetine, ten rengine göre de değişiklik gösterebiliyor. Örneğin esmer tenli bir kişi için bioderma 30 faktör güneş kremi, güneşin zararlı etkilerine karşı tam koruma sağlarken açık tenli bir kişi daha yüksek faktörlere ihtiyaç duyabilir. Hatta açık tenli kişilerden bazılarına standart yüksek faktörlü koruma ya da Bioderma 50 faktör güneş kremi yeterli gelirken, bazıları, renkli güneş kremi olarak bilinen Bioderma kızarıklık karşıtı güneş kremi ürününe ihtiyaç duyabilir.

Bioderma ürün çeşitleri arasında farklı özelliklerde bioderma abcderm güneş kremi, bioderma sebium güneş kremi, Bioderma atoderm güneş kremi, bioderma light güneş kremi gibi pek çok farklı güneş ürünü mevcuttur. Bioderma güneş ürünleri kaliteli midir diye düşünen kişiler ürünleri kullanan kişilerin objektif yorumlarını sayfamızdan okuyabilir ve ürünlerin kalitesinden emin olabilirler.

Bioderma Güneş Kremi Nasıl Kullanılır?

Bioderma Güneş Kremi Nasıl Kullanılır?

Güneş kremleri ve diğer güneş koruyucu ürünleri günde bir kere kullanıldığında istenen tam ve etkin korumayı sağlamanızda yardımcı olamaz. Bioderma güneş kremi ne zaman kullanılır? Güneş kremleri ve diğer formda güneş koruyucuları kullanımında yapılan yaygın bir hata, sadece deniz kenarında denize girmeden hemen önce cilde uygulanmasıdır. Güneş koruyucu ürünlerinden tam anlamıyla koruma hizmeti almak istiyorsanız, güneşe çıkmadan 15 dakika önce cildinize uygulamanızdır. Bu esnada cildiniz koruyucu ürünü iyice emer ve ürün koruma eylemine başlamış olur. Bioderma güneş kremi nasıl kullanılır sorusuna verilecek ana cevap budur. Ayrıca bazı ürünler kullanım öncesi çalkalama gerektirebilir, bu bilgi kutu üzerinde yazan etikette mevcut olur.

Bioderma güneş koruyucu temiz ve kuru bir cilde, eşit ve yeterli miktarda uygulanmalıdır. Sürekli güneşte bulunduğunuz dönemde her iki saatte bir, kapalı ortamlarda bulunduğunuz dönemde her dört saatte bir güneş koruyucu ürününüzü cildinize uygulamanız gerekir. Bu durum spor vb. terleten faaliyetler veya cildinizin havuz, deniz suyu vb. dış etkenlere temasına göre değişiklik gösterir. Ağzı açık güneş kremi ürünleri yerine tüp krem, losyon, kapalı ambalajlı süt, yağ, bioderma güneş spreyi gibi hava ile teması olmayan ürünleri kullanmalısınız. Bioderma vücut güneş kremi gibi ürünler cilde eliniz ile sürülerek yedirilirken bioderma sprey güneş koruyucu gibi ürünler önce sprey şeklinde vücuda sıkılır, ardından cilde yedirilir.

Bioderma mat güneş kremi kullanımında cildinizin parlamasının önüne geçilebilir. Bioderma güneş kremi çeşitleri bioderma pigment bio güneş kremi, bioderma stick güneş kremi, bioderma sensitive güneş kremi bioderma leke açıcı güneş kremi, bioderma tinted güneş kremi gibi ürünleri içerir. Bu ürünlerin kullanımında bir farklılık olması durumunda, kullanmadan önce çalkalamanız gibi durumlarda kutu üzerindeki etikette gerekli bilgileri görebilirsiniz. Bioderma natural güneş kremi ve diğer formlarda koruyucu güneş ürünlerinde raf ömrü çok önemlidir. Ürün kutusunun ağzını açtığınız andan itibaren ortalama 9 - 12 ayda ürünün raf ömrü biter. Yazdan yaza güneş kremi kullanmaktan daha sakıncalı olan bir şey varsa, o da aynı ambalajda ki ürünü bir sonraki yaza saklamaktır. İhtiyaç duyduğunuz ebatlarda koruyucu ürün alarak güneş kremlerini zamanında tüketebilirsiniz.

Güneş Kremi Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Güneş Kremi Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bioderma güneş ürünleri alırken nelere dikkat edilmeli sorusu pek çok tüketicinin merak ettiği sorudur. Bioderma, ürün çeşitlerini müşteri cilt tipinin kuru, karma, yağlı veya hassas olmasına göre, kullanan kişinin bebek, çocuk, genç ya da yetişkin olmasına göre, müşterinin kimyasallara karşı hassas olmasına göre, akneli veya lekeli cilde sahip olmalarına göre geliştirmiştir. Bu sebeple güneş kremi seçerken cildinizi tanımaya ve cildinize uygun ürünü seçmeye dikkat etmelisiniz. Böylece güneş koruyucu ürününüz ile hem güneşin zararlı etkilere sahip ultraviyole ışınlarını tam olarak bloke etmiş olur, hem de cildinizi bir yandan güneşten korurken diğer yandan koruyucu güneş ürününün içeriği ile cildinize hasar vermesine engel olmuş olursunuz.

Çeşitli içerik ve ebatlarda bioderma koruyucu ürün çeşitleri arasında Bioderma aile boyu güneş kremi seçenekleri de mevcuttur. Bebek ciltleri henüz çok hassas ve narin olduğu için kendinize uyguladığınız ürünü bebekleriniz için kullanmamalısınız. Tıpkı bebeğiniz için ayrı şampuan, ayrı deterjan, ayrı yumuşatıcı, ayrı bakım yağları ve bakım kremleri kullandığınız gibi ayrı güneş koruyucu ürünleri kullanmalısınız. Kısa bir süreliğine de olsa herhangi bir yetişkin ürününü değil, bebeğiniz için özel üretilmiş bioderma bebek güneş kremi kullanmalısınız. Çocuklar için de aynı durum geçerlidir. Çocuğunuz için, çocuğunuzun cilt sağlığını sizin kadar düşünen bioderma çocuk güneş kremi ürünlerini tercih edebilirsiniz. Bioderma hassas ciltler için güneş kremi, cildi hassas kişilere özel içerikle üretilmiş bir kremdir.

Bioderma hamileler için güneş kremi de yine müşteri tipine özel tasarlanmış bir üründür. Hamile iken her ilacı içemediğiniz gibi cildinize de her kremi uygulamamalısınız. Cilt yüzeyine sürülen ürünlerin tamamı cilt tarafından emildiğinden dolayı bebeğinizin sağlığı için hamilelerin kullanımına özel tasarlanmış cilt bakım ürünlerini kullanmalısınız. Bu durum güneş koruyucu ürünleri için de geçerlidir ve hamilelik durumunda bioderma tarafından hamilelere özel tasarlanan güneş koruyucular sizin için uygun olabilir. Bioderma yağlı ciltler için güneş kremi yağlı ciltlerin ihtiyacı olan içeriklere sahip bir kremdir ve cilt sağlığınız için daha doğru bir seçim olabilir.

Bioderma kuru ciltler için güneş kremi cildin ihtiyacı olan nem düzeyini sağlayan ve dengede tutan, cildi güneşten korurken cilde bakım yapan bir üründür. Cilt tipinize dikkat ederek ürün seçimi yapmalısınız. Bioderma sadece cilt tiplerine özel ürünler geliştirmemiş, cildin durumuna göre de ürünler tasarlamıştır. Örneğin akneli bir cildiniz varsa bioderma akneli ciltler için güneş kremi, lekeli bir cildiniz varsa bioderma lekeli ciltler için güneş kremi ürünlerine göz atabilirsiniz. Bioderma güneş sonrası için de çeşitli güneş ürünlerini müşterilerin kullanımına sunmuştur.

Neden Güneş Kremi Kullanılmalı?

Neden Güneş Kremi Kullanılmalı?

Güneş, herkesin çok sevdiği ve D vitamini için cildimize oldukça faydalı olan bir yıldızdır. Yıldızlar sadece gece gördüğümüz parlak ve romantik manzaralar değildir. Kendisine ait bir enerjisi olduğu için Güneş de bir yıldızdır. İşte güneşin bu enerjisi onun bizi ısıtmasını, dünyamızı aydınlatmasını sağlar. Tüm bunları yaparken güneş sadece ısı, ışık ve d vitamini kaynağı olmaz. Zararlı ultraviyole A ve ultraviyole B ışınlarını beraberinde getirir. Bu sebeple güneş ürünleri sadece yaz aylarında değil, her mevsim kullanılarak güneşten cildimizi korumamız gereken ürünlerdir. Yine de bahar aylarından itibaren ve özellikle yaz aylarında güneş yüzünü daha çok göstermeye ve ışınlarını yeryüzüne daha çok ulaştırarak daha çok ısıtmaya başlar. Yaz aylarında güneşlenmek, tatil yapmak bol bol yüzüp eğlenmek isteriz. Ancak bu esnada güneş bize güzel yüzünü gösterirken bir yandan da zararlı ultraviyole ışınlarını yeryüzüne ulaştırır. Bu zararlı etkilerden korunmak için mutlaka güneş ürünleri, güneş koruyucu kremler, losyonlar, süt ve yağlar gibi ürünler kullanmanız gerekebilir.

Özellikle sıcak yaz aylarında güneş ışınlarının dünyamıza dik indiği saat 12:00 ve öğleden sonra saat 16:00 arasında güneş ışınlarına direkt maruz kalacaksak mutlaka bir güneş koruyucu ürün ile cildimizi korumalıyız. Güneş kremini sık sık tazelemeli ve güneşe kremsiz çıkmamalıyız. Cilt kanserinin en büyük sebebi, cildin maruz kaldığı zararlı güneş ışınlarıdır. Güneş kremi kullanarak güneşten korunurken cildimize başka hasarlar vermemek adına içeriği temiz ve kaliteli, güvenilir güneş kremi ürünleri kullanmalıyız. Bioderma güneş kremi, içeriği oldukça temiz ve güvenilirdir. Bioderma su bazlı güneş kremi ya da bioderma fondötenli güneş kremi gibi farklı içeriklerde güneş ürünleri üretmektedir. Yüzünüze özel ürünler için Bioderma’nın geliştirmiş olduğu yüz güneş kremi ürünlerini inceleyebilirsiniz. Trendyol üzerinden bir tık ile sipariş verebilir ve satın alma sürecini tamamlayabilirsiniz.