Hacim
Cilt Tipi
SPF
Kullanma Amacı
Görünüm
Fiyat
İçerik
Form
Özellik
Fiyat Geçmişi
Tip
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Bioderma Photoderm

" araması için 160 sonuç listeleniyor

Sağlıklı Ciltler için Bioderma Photoderm Ürünleri Trendyol'da!

Bioderma markası, sıklıkla tercih edilen geniş bir güneş koruyucu ürün yelpazesi sunar. Cilt bakımına başlı başına ilgi gösterilmesi gerekir. Mevsim dönümleri, hava koşulları, güneş, toz gibi etkenler cildin doğal dengesinin bozulmasına sebep olabilir. Bu etkenlere karşı gerekli önlemlerin alınmasında Bioderma Photoderm ürün yelpazesi size yardımcı olabilir. Güneş, varlığıyla insan bedeni için vazgeçilmez bir unsurdur. Ancak güneşe uzun süre korumasız maruz kalmak ciltlerde lekelenme, akne, cilt renk tonunda değişimler gibi bazı problemlere yol açabilir. Cildinizi dış etkenlerden korumak ve doğal görünümlü bir cilde sahip olmak için Bioderma Photoderm güneş kremi serisi ideal olabilir. Başta cilt lekeleri, renk tonu değişimi gibi problemlerden korunabilirsiniz. Bioderma Photoderm 40 ml, 100 ml, 150 ml serisi cilt tiplerine, kullanım şekline veya yaş grubuna göre farklılık gösterir. Ürünler kuru, yağlı, karma cilt yapılarına göre kendi aralarında ayrılır. Koruyuculuğuna göre korunma faktörleri değişkenlik gösterebilir. Faktör çeşitleri, 30+ veya 50+ faktör şeklinde üretilir. Bebek ve çocuklar için yağ ve köpük şeklinde ürünler sunulur. Bioderma Photoderm Brume İnvisible ile diğer marka seçenekleri, etkin koruma sağladığı gibi akışkan yapısı sayesinde yağlılık hissi uyandırmaz. Kişiye uygun ürün seçimiyle, kendinizde olduğu gibi bebekler ve çocuklarda da kullanabilirsiniz. Bioderma Photoderm yorum ve değerlendirmeleri ile ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Öte yandan Trendyol’daki Bioderma Photoderm indirim fırsatlarıyla bütçenize uygun seçeneği rahatlıkla bulabilmeniz mümkündür.

Etkili Bioderma Photoderm Ürünleri

Etkili Bioderma Photoderm Ürünleri

Güneş, kemik yapısından psikolojiye kadar pek çok konuda insan için gereklidir. Korumasız bir şekilde güneşe maruz halinde cilt bundan zarar görür. Cilt yapısına ve yaş grubuna göre karşılaşılan duyarlılık değişebilir. Yaş ilerledikçe güneşin deri üzerindeki olumsuz etkileri artabilir. Kırışıklık, cilt lekeleri, deri tonunda farklılık veya kanser gibi etkileri olabilir. Bu sebeple sağlıklı bir cilt için güneş koruyucuları önem taşır. Güneş kremi seçerken cilt tipine göre ürün seçimi yapılabilir. Leke eğilimli deri tipleri uygun yaşlanma karşıtı güneş koruyucusu Bioderma Photoderm Spot tercih edebilirsiniz. Herkes, kendi özelliklerine göre farklı koruyucu bakıma ihtiyaç duyabilir. Bioderma Photoderm renkli güneş kremi çeşitleri arasında her cilt yapısına uygun ürünler bulunur. Hassas ciltler alerjik yapıda olduğu için güneşe daha hızlı reaksiyon gösterir. Özenli bakıma ihtiyaç duyar. Hassas ciltlere özel tasarlanmış Bioderma Photoderm mineral fluid kullanarak güneşe karşı etkin korumaya alabilirsiniz. Ürün formülünde bulunan glabridinle, leke oluşum riskini en aza indirebilirsiniz. Ürünle cildinizde oluşabilecek hassasiyeti yatıştırır ve cildinizi nemlendirebiliriz. İçerdiği minerallerle vücudunuzun doğal yapısının güçlendirebilirsiniz. Karma ve yağlı türdeki vücutlar için cildi matlaştırıcı ve yağlanma problemini azaltacak ürünler seçilmesi gerekir. Karma ve yağlı özelliktekiler için bioderma ailesinin Bioderma Photoderm Aquafluide ürünü göz doldurur. BB krem şeklinde tasarlanan koruyucu, mineral filtreli ve yoğun kapatıcı etkisiyle UV ışınlarından korur. Kremle cilt markalaştırılırken yağlanma probleminin azalmasına yardımcı olunur. Renkli yapısıyla cilt tonunu eşitlemeyi sağlar. Ürünün Fluidactiv TM patenti bulunur. Bu sayede ciltteki sebum miktarı ve kalitesi düzenlemeye yardımcı olur. Ürünü uygulayarak ciltteki pürüzlerin azalmasına yardımcı olabilirsiniz. Bioderma Photoderm Very Light hafif, su bazlı ve renkli dokusu yağlı bir tabaka oluşturmaz. Parlamayı engelleyerek, cildinizi güneşten korunabilirsiniz. Karma ve yağlı yapıdaki ciltler için Bioderma Photoderm sprey ile yüksek koruma sağlayabilirsiniz. Ürünle sekiz saat cildin yağ dengesini sağlamaya yardımcı olabilirsiniz. Kullanım sonrasında renk tonu eşitlemesi sağlayabilir ve pürüzsüzlük elde edebilirsiniz. UV ışınları ve mavi ışığa karşı da koruma sağlayan Bioderma Photoderm 200 ml ürünlerinden uygun olanı seçebilirsiniz.

Bioderma Photoderm Kullanım Önerileri

Bioderma Photoderm Kullanım Önerileri

Bioderma Photoderm krem ürünleri, cildin doğal yapısını bozmadan, cilt sağlığını uzun zaman korumayı hedefler. Bu hedef doğrultusunda NAOS yaklaşımını benimser. Ürünlerini ekobiyoloji prensiplerine uygun üretir. Böylece sahip olunan doğal yapı korunurken uğradığı hasar giderilmiş olur. Patentli formülü sayesinde zararlı UV ışınlarına karşı hücreleri korurken, erken yaşlanmayı da engellemeye yardımcı olur. Bioderma Photoderm Touch içerdiği formülü sayesinde cilde kolayca uygulayabilirsiniz. Yağlı veya yapışkan his bırakmaz. Uygulandıktan sonra sıvı kısım buhar olur. Böylece ciltte doğal görünümlü bir tabaka kalır. Bioderma Photoderm Max patentli içeriğiyle biyolojik koruma sağlar. Bu sayede güneş etkisiyle oluşan yaşlanma görünümünün azalmasını sağlayabilirsiniz. Hafif dokusuyla cildinizde yumuşak bir his elde edebilirsiniz. Sprey formuyla rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kullanımıyla cilt ve göz çevresi renk eşitlemesi sağlayabilirsiniz. Tüm cilt tiplerinde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Bioderma Photoderm bronz bir cilde sahip olmanızı sağlarken, etkin formülü ile zararlı UV ışınlarına karşı cildin korunmasına yardımcı olabilirsiniz. Erken yaşlanma karşıtı içeriği ve DNA koruması sağlayabilirsiniz. E vitaminli içeriği ile antioksidan koruma yapabilirsiniz. Bronzlaştırıcı Bioderma Photoderm satın alarak doğal bronzlaşmayı hızlandırabilirsiniz. Ürünün şeffaf ve kuru yağ yapısıyla cildi kurutmadan kullanabilirsiniz. Formülü yağlı ve yapışkan his bırakmayı önler. Suya ve tere dayanıklı olduğu için havuz ve denizde de rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Bronzlaştırıcı ürünleri güneşe ilk çıktığınız günlerde kullanılması önerilmez. Bioderma Photoderm Dry Touch gibi çeşitli fonksiyonel seçenekleri, kendinize uygun olarak seçebilirsiniz. Kullanma talimatını okumayı ihmal etmeyin. Ürünü güneşe çıkmadan önce uygulayabilirsiniz. Kullanmadan önce kutuyu iyice çalkalayarak kullanabilirsiniz. Ürünün çeşidine göre az veya bolca uygulayabilirsiniz. Ortalama 2 veya 4 saatte bir ürün tekrar uygulanır. Gözlerden direk temas edilmesinden kaçınınız. Bioderma Photoderm online şekilde satın alabileceğiniz seçenekleriyle; terleme, yüzme, duş alma gibi durumlarda güneşe çıkmadan tekrar kullanılabilir.

Avantajlı Bioderma Photoderm Fiyat Seçenekleri

Avantajlı Bioderma Photoderm Fiyat Seçenekleri

Güneşin oluşturduğu hasarı önlemek için tasarlanan ürünü yıl boyunca da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Formülünün içerdiği maddelerle leke oluşumunu engelleyebilirsiniz. Güneş derinin yaşlanmasını da hızlandırma etkisine sahiptir. Ürünler yaşlanmayı olabildiğince engeller. Çocuk ve bebeklere özel ürünlerde üretilmektedir. İhtiyacınız olan ürünü kendiniz ve sevdikleriniz için seçebilirsiniz. Ürün güneşe çıkmadan önce kullanılabilir. Bioderma Photoderm kullananlar iki saatte bir tekrar uygulama yapabilir. Mavi ve ultraviyole ışınlara karşı koruma sağlayan ürün, akışkan bir yapıya sahiptir. Bu da kullanım kolaylığı sağlar. Markanın yaz aylarında sıklıkla tercih edilen bronzlaştırıcı ürünleri bulunur. Bioderma Photoderm Lait Ultra gibi markanın keyifli seçeneklerini sadece güneşe çıkmadan değil spordan sonra da kullanabilirsiniz. Tatil dışında da güneşe maruz kaldığınızda ürünü kullanabilirsiniz. Genç ve yetişkinlerin yanı sıra çocuk, bebek ve her yaş grubu için olan ürünler de bulunur. Sevdiklerinizde güvenle kullanabileceğiniz ürünlerden birini tercih edebilirsiniz. Sağlıklı, genç ve doğal bir görünüm kazanmak için kullanabilirsiniz. Bioderma Photoderm Aquafluide Tinted, ultra, sprey seçenekleri alkol ve paraben içermeyen formülüyle cildi korur ve kurumasını önler. Bioderma Photoderm tavsiye ve yorumları, ihtiyacınıza en uygun ürünü seçmenizde size yardımcı olur. Yorumları okuyarak hem gerçek müşterilerin ürün ile ilgili deneyimlerini öğrenilebilir hem de değerlendirmelerini inceleyebilirsiniz. Bioderma Photoderm fiyat aralığı, her bütçeye uygun şekilde çeşitlendirilir. Marka, bütçenize uygun fiyatlandırma yapar. Tüp veya sprey olarak üretilen ürünlerden seçebilirsiniz. UV ışınlarına karşı koruması yüksek olan ürünlerle lekelere karşı koruma sağlar. Yaşlanmayı da önleyen ürünler, her yaşa ve müşteriye hitap eden seçenekler sunar. Renksiz ve güzel kokulu ürünleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun olan ürünlere Trendyol’dan ulaşabilirsiniz. Bioderma Photoderm kampanya fırsatları, uygun seçenekleri önünüze getirir.

Bioderma Photoderm Ne İşe Yarar?

Photoderm, Bioderma'nın güneşten koruma ürünleri serisidir. Güneş kremi ne işe yarar sorusunun yanıtı bu ürünlerin formülünde saklıdır. Bioderma Photoderm ürünleri, geniş spektrumlu UVA ve UVB ışınlarına karşı yüksek derece koruma sağlar. Bu ışınlar; ciltte yanmaya, erken yaşlanmaya ve bazı diğer rahatsızlıklara sebep olabilir. Photoderm serisi, farklı cilt tipleri ve ihtiyaçları için çeşitli ürünler sunar. Güneşe karşı hassas ciltler için özel olarak formüle edilmiş ürünler, cildin tahriş olmasını önleyerek cilt bariyerini güçlendirir. Suya dayanıklı ve hafif dokulu ürünler de mevcuttur. Bioderma Photoderm ürünleri, günlük güneş koruması sağlamak ve cildi güneşin zararlı etkilerine karşı korumak için ideal bir seçenekler arasında yer alır. Tüm cilt tiplerine uygun bir seri mevcuttur ve günlük kullanım için uygundur. Ürünleri kullanmadan önce talimatları okumak ve bir dermatoloğa danışmak önemlidir.

Bioderma Güneş Kremi Günde Kaç Kez Kullanılır?

Bioderma güneş kremi kullanım sıklığı, ürünün formülasyonu ve SPF derecesine bağlı olarak değişebilir. Genel olarak her 2 saatte bir veya suyla temas ettiğiniz zaman, terlediğinizde ya da havluyla kurulandığınızda tekrar uygulanması gerekir. Bazı Bioderma güneş kremleri, uzun süreli koruma sağlamak için daha az sıklıkta tekrar uygulama gerektirebilir. Yüksek SPF derecesine sahip ürünler, daha uzun süre koruma sağlayabilir. Ancak yine de tercihen her 2 saatte bir yeniden uygulanması önerilir. Özellikle gün ortası saatlerde sıklıkla kremi yenilemek gerekebilir. Cildinize özel kullanım talimatlar için ürün ambalajını ve etiketini kontrol etmek, doğru bilgiyi sağlar. Bir dermatoloğa danışarak cildiniz için uygun olan kullanım sıklığını belirlemeniz önemlidir.

Bioderma Güneş Kremi Ne Zaman Kullanılır?

Bioderma kremin güneşe maruz kalınan her durumda kullanılması önerilir. Özellikle zararlı ışınların en yoğun olduğu saatlerde, 10:00 ila 16:00 arasında dışarıda olduğunuzda kullanabilirsiniz. Güneş kreminin; plajda, havuzda veya denizde vakit geçirirken, spor yaparken, açık hava etkinliklerine katılırken ve günlük olarak dışarı çıktığınızda kullanılması mümkündür. Yüzme, terleme veya havluyla kurulanma gibi durumlar sonrasında kullanılan ürün yeniden uygulanır. Bioderma güneş kremi, zararlı UV ışınlarına karşı cildi korurken nem dengesini korumaya yardımcı olur. Güneş koruması, her mevsim önemlidir. Bu yüzden Bioderma güneş kremi düzenli olarak kullanılması gereken bir üründür ve güneşe çıkmadan önce yeterli miktarda uygulanır.