Yıldızlı Ürünler
Cinsiyet
Uzunluk
Fiyat
Oyun Türü
Model
Fiyatı Düşenler
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Blizzard

" araması için 23 sonuç listeleniyor
Blizzard Diablo 3 Xbox One Oyun
Kargo Bedava
BlizzardDiablo 3 Xbox One Oyun
389 TL
Sepete Git
Blizzard Diablo 3 Ps3
Kargo Bedava
BlizzardDiablo 3 Ps3
(6)
150 TL
Sepete Git
Blizzard Dıablo 3 PS3 Oyun
Kargo Bedava
BlizzardDıablo 3 PS3 Oyun
(3)
119 TL
Sepete Git
Blizzard Ps3 Diablo 3
BlizzardPs3 Diablo 3
94 TL
Sepete Git

Blizzard Oyunlar ile Maceranın Tadını Çıkarın

Hayatın günlük temposu sizin için çok yorucudur. Bütün bu yoğunluktan ötürü eğlenceye ve sosyal aktivitelere vakit ayıramazsınız. Blizzard sayesinde eğlenceye ayıramadığınız vakti değerlendirebilirsiniz. Blizzard, 1991 yılından beri faaliyet gösteren bir oyun markasıdır. 1994 yılında Warcraft’ı çıkardığından beri dünyaca bilinir. Senaryosuna hayran kalacağınız içerikleriyle öne çıkar. Sahip olduğu kendine özgü oyunlar birbirinden güzeldir. Blizzard oyunları çoğu kişinin unutamadığı bir özelliğe sahiptir. Oyunlar, insanların zamanını bu dijital içeriklere ayırarak mutlu olacağı şekilde hazırlanır. Ayrıca her yaştan insan için markanın bir ürünü vardır. 12+, 16+ ve 17+ yaş seçenekleri mevcuttur. Bunlar sayesinde hayal gücünüzü geliştirebilirsiniz. İçeriklerin sahip olduğu fantastik dünyalarda dolaşırken hayran kalacağınız manzaralar görebilirsiniz. Özenle dizayn edilen çevre detayları ve oynama şekli büyüleyicidir. Marka, sunduğu ürünlerde müşteri memnuniyetine önem verir. Müşterilere sunulanların çoğu, onların geri dönüşleri önemsenerek yapılır. Blizzard çatısı altında bulunan bütün ürünler, üzerinde uzun zaman uğraşılan eserlerdir. Bunların özgün olması ve müşterilere ayrı bir deneyim yaşatması ise eşine zor rastlanan bir durumdur. Blizzard, Türkiye’de ve dünyada büyük bir topluluğa sahiptir. Güvenilir ve ünlü bir markadır. Çıkardığı ürünler ise bunları kanıtlar niteliktedir. Aldığı yorumlar genel olarak olumludur. Genel bir topluluğa hitap ettiğinden çoğu kişi bu ürünleri sever. Aynı zamanda markanın çoğu ürünü mükemmel bir hikayeye sahiptir. İçeriklerin müşterilerin ilgisini çeken bir senaryosu vardır. Bu içerikler strateji, aksiyon, birinci şahıs kamerası gibi birçok seçeneği içinde barındırır. İstediğiniz türe göre oyun bulabilirsiniz. Bunların çoğunda Türkçe dil desteği de bulunur. Eğer iyi bir İngilizceye sahip değilseniz Türkçe dil desteğini kullanabilirsiniz. Bunun sayesinde Blizzard içeriklerinin fantastik hikayelerini iyi bir şekilde anlayabilirsiniz. Eğer klavye ve mouse kullanarak oynamayı seviyorsanız markanın Diablo gibi seçenekleri tercih edebilirsiniz. Klavye ve mouse dışında konsolda vakit geçiriyor da olabilirsiniz. Diablo serisi, konsolda da oynanabilir. Blizzard, müşterisi için iyi bir deneyimi amaçlar. Blizzard ürünlerini Trendyol üzerinden uygun fiyat avantajıyla temin edebilirsiniz.

Eğlenceli Blizzard Oyunları

Eğlenceli Blizzard Oyunları

Marka, müşterilere eğlenceli oyunlar sunar. Diablo bunlardan biridir. Diablo’da mouse kullanarak karakterinizi hareket ettirebilirsiniz. Blizzard Diablo bir seridir. Bu seri içinde dört farklı oyun mevcuttur. İçinde barındırdığı muhteşem senaryo ve özgün mekanikleri bu ürünleri tercih etmeniz için bir nedendir. İçerikler ve hikaye büyük bir kesim tarafından sevilir. Diablo’nun çok sevilmesinin arkasında yatan asıl sebep ilk defa çok oyunculu oynanabilme özelliğiyle çıkmasıdır. Bu özellik, 1996 yılında bir devrim niteliğindedir. Arkadaşlarınızla bir araya gelip oyun sonu canavarlarını avlayabilirsiniz. Diablo, bu denli sevilmesi sayesinde seri halinde müşterilere sunulur. Özelliklerinden biri ise istenilen zorluğa göre ayarlanmasıdır. Bu zorluk çok çeşitli olmasıyla arkadaşlarınızla harika vakit geçirmenizi sağlar. Diablo’nun hikayesi cennet ve cehennem arasında geçen savaş üzerine kurulur. Diablo’nun geçtiği evren ise Sanctuary adlı bir dünyadır. Bu dünya, Orta Çağ döneminde bulunur. Hikayede büyü gibi etmenlere büyük ölçüde yer verilir. Bu sayede müşteriler bambaşka bir atmosfere girmiş olur. İçeriklerin sahip olduğu çevre detayları sizi büyüleyemeye yeter niteliktedir. Diablo’nun hikayesi amcanızın olağanüstü olaylar üzerinde araştırma yapmasıyla başlar. Karakterinizin amcasının adı Deckard’dır. Deckard, Diablo evreninde Tristram bölgesinde yaşar. Horadrim isimli bir grubun son üyelerinden biridir. Diablo isimli yaratığın canlandığını ve yeryüzüne indiğini anlar. Onun yanına hazine bulma düşüncesiyle gider ama dönemez. Siz de karakterinizle onu aramaya koyulursunuz. Diablo’nun devamı ise yine müşterilerin çok sevdiği bir üründür. Sinematikleriyle müşterileri etkilemeyi başaran bir yapımdır. Hikayesi ise Tristram’ın bir saldırıya uğramasıyla başlar. Bunun sonucunda sadece siz hayatta kalırsınız. Diablo isimli yaratık, kendini amcanızın içine hapseder. Sizin göreviniz ise amcanız Diablo’ya dönüşünce onu öldürmektir. Blizzard Diablo 3 ise 2012 yılında çıkan bir devam ürünüdür. Çoğu müşteri tarafından olumlu yorum alır. PS3, Xbox 360, PC gibi çoğu platformda yayınlanır. Güzel grafiklere ve detaylara sahip bir oyundur. Hikayesi ise önceki maceranın ardından 20 yıl geçmesiyle başlar. İnsanlar bu süre içinde yaratıklardan kurtulur. 20 yıl önce yaşanan olaylar çocuklara anlatılan korku hikayelerine dönüşür. Siz de huzura kavuştuğunuzu düşünürken olaylar bir anda tersine döner. Yan kasabanızda felaketler baş gösterir. Bu nedenle siz de yaratıkların tekrar geldiğini anlarsınız. Bu yaratıkları yok etmek için çıktığınız yolda çeşitli maceralar yaşarsınız. Diablo 4 Blizzard ise serinin sonudur.

Rol yapma deneyimini oyunun sahip olduğu aksiyonla yaşarsınız. Serinin bu son oyunu 2019’da duyurulur. PC, PlayStation 4 ve Xbox One gibi platformlara çıkar. Müşterilerden alınan geri dönüşler dikkate alınarak içerikler hazırlanır. Diablo 4 ile ilgili görseller ve hikayeler beğenilir. Bu, hayranlarının beklemeyi göze aldığı bir yapımdır. İçeriklerin gizemini korumayı başaran senaryosu ise herkes tarafından merak edilir. Diablo oyunları 16+ yaş kategorisinde sunulur. İstenilen platformda oynanılabilmesiyle çok yönlüdür. Her Diablo ürünü Trendyol’da bulunur. Trendyol üzerinden istediğiniz Diablo’yu satın alabilirsiniz.Marka, Diablo dışında birçok farklı ve sevilen oyun sunar. Blizzard Call of Duty, müşterilerin oynadıktan sonra unutamayacağı türdendir. İçinde barındırdığı senaryo ve oynanış mekanikleriyle oyunseverleri memnun eder. Karakterinizle bağ kurmanızı sağlayan bir hikaye sunumu mevcuttur. FPS olarak da bilinen birinci şahıs kamerasından bu hikayeyi deneyimleyebilirsiniz. Karakterinizin seslendirmesi size 2. Dünya Savaşı’nın atmosferini hatırlatır. Blizzard Call of Duty Modern Warfare bunlardan biridir. Çıktığı günden itibaren sevilir. Karakteriniz, kötü adamlara karşı halkını savunmaya çalışan bir askerdir. Call of Duty Modern Warfare, askeri simülasyonu ve etkileyici sinematikleriyle dikkat çeker. Sizin yanınızda bulunan ve NPC olarak da bilinen diğer tüm yapay karakterler bulunduğunuz bölgenin muhteşem görünmesini sağlar. Her yerinizde susmayan mermi sesleriyle beraber siz de bir asker olarak bu devasa çatışmanın ortasında hayatta kalmaya çalışırsınız. Tüm bunları deneyimlerken size sunulan hikaye Call of Duty’nin etkileyici yanlarından biridir. Bu içerikler harika atmosferiyle aklınızdan çıkmayan bir deneyim sunar. Yakın dövüş ve silah animasyonları ise savaşın ortasındaki askeri havayı yansıtır. Bu hikayede drama ve kahramanlık konuları ağır basar. Karakterinizin yaşadığı zorluk ve bunların üstesinden gelme çabası güzel bir şekilde harmanlanarak sunulur. Call of Duty’nin Modern Warfare dışında birçok serisi vardır. Blizzard Call of Duty Warzone bunlardan biridir. Bu ise çok oyunculu bir oyundur. Devasa bir haritada düşmanlarınızla savaşabilirsiniz. Oyundaki silah çeşitliliği fazladır. Pompalı, taramalı, nişancı gibi pek çok silah çeşidi bulunur. 150 kişilik bir haritada istediğiniz yere inebilirsiniz. Bu ürünün sahip olduğu grafikler ise atmosferini muhteşem yapar. Vuruş hissi ve düşmanla girdiğiniz bir savaşın size verdiği heyecan harika ve gerçekçidir. Arkadaşlarınızla girip oynayabilirsiniz. İnternet üzerinden online olarak istediğiniz saatte ve yerde bu içeriğe ulaşabilirsiniz. Tek başınıza ya da 2 veya 4 kişilik ekiplerle oynayabilirsiniz. Call of Duty oyunları Trendyol’da satışa sunulur. Siz de istediğiniz tarza göre oyun beğenip Trendyol üzerinden bunları satın alabilirsiniz.

Blizzard Online Oyunları

Blizzard Online Oyunları

İnsanlar arkadaşlarıyla vakit geçirmekten hoşlanır. Arkadaşlarınızla yapabileceğiniz güzel aktivitelerden biri, oyun oynamaktır. Bir araya gelemediğiniz arkadaşlarınızla ise online olarak oynayabilirsiniz. Bu sayede uzaktaki arkadaşlarınızla iyi vakit geçirmiş olursunuz. Blizzard games çatısı altındaki bütün oyunlar çok çeşitli imkanlarla sunulur. Bunlar tek ya da çok oyunculu olabilir. Marka, online sevenleri de düşünür. Bu nedenle Blizzard Overwatch serisini sunar. Çevrimiçi oynayabileceğiniz bu ürünler, net grafikleriyle zevkinizi artırır. Overwatch 2 de bunlardan biridir. Bunlar sürekli güncelleme alarak müşterilerin memnun kalmasını sağlar. Yeni haritalar, silahlar ve mekanikler eklenerek zevkiniz artırılır. Bunlar, her zaman güncel tutulmasıyla eskimez. Bu sayede her güncellemeden sonra yeni bir dijital içerik oynuyor hissine kapılırsınız. Call of Duty Warzone da bu online ürünlerden biridir. Sahip olduğu mükemmel grafikler ve oynanış onu eğlenceli yapar. 150 kişilik bir haritada istediğiniz yere gidebilme özgürlüğü sunar. Çatışma hissini kullandığı ses ve efektlerle yansıtır. Yorucu yaşantınıza kaliteli bir ara vermek isterseniz Call of Duty’yi tercih edebilirsiniz. Markanın sunduğu online ürünlerin başka bir avantajı ise karakterinizi geliştirebilmenizdir. İstediğiniz milletten karakter seçebilirsiniz. Karakterinizin görünümü gibi detayları değiştirebilirsiniz. Bu sayede karakteriniz size özel olur. Bu online kategori içerikleri, e-sports dalında da mevcuttur. Overwatch, her karakterin kendine ait özelliği olan bir oyundur. Bu sayede karakterinizin özelliğini seçerek yeteneğinize göre oynayabilirsiniz. Overwatch 2’de de aynı durum geçerlidir. Overwatch 2 oynayanlar, fazla karakter seçme ve haritayı bunlarla deneyimleme şansı yakalar. Eğer Overwatch 1’e sahipseniz, diğer oyundaki kişilerle de oynayabilirsiniz. Bunlar, oynarken sohbet edebileceğiniz tarzda tasarlanır.

Bu sayede arkadaşlarınızla iyi vakit geçirebilirsiniz. Bu online içerikleri Trendyol üzerinden satın alabilirsiniz.Her müşteri aynı oynama şeklini sevmeyebilir. Klavye ve mouse veya joystick ile oynamayı seviyor olabilir. Eğer joystickle oyun oynamayı seviyorsanız Blizzard ürünlerinden yararlanabilirsiniz. Blizzard, her platforma içerik çıkarmasıyla çok yönlü bir markadır. Marka PC, Xbox, PS gibi çoğu platformda ürünlerini sergiler. Müşteriler bu özellikten memnun kalır. Markanın farklı cihazlarda oynanabilen ürünler sunması müşteriler için önemlidir. Blizzard konsol oyunları ise PlayStation ve Xbox için çıkan ürünlerdir. Arkanıza yaslanıp rahat bir şekilde bunları oynamak isteyebilirsiniz. Bu yönüyle markanın konsol ürünleri size göredir. Blizzard PS4 oyunları gibi bütün PlayStation konsollarına dijital içerik çıkarır. Bunlar Diablo, Call of Duty gibi milyonlarca kopya satan cinstendir. Aynı zamanda PS dışında Xbox için de oyun üretir. Blizzard konsol ürünlerini tek başınıza ya da arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Tek ve çok oyunculu seçenekleri mevcuttur. Eğer harika atmosferiyle bir hikayeye dalmak istiyorsanız markayı tercih edebilirsiniz. Bunun dışında arkadaşlarınızla rekabet edebileceğiniz online tabanlı bir deneyim de isteyebilirsiniz. Dev haritalarda büyük bir aksiyon yaşayabilirsiniz. Bu iki isteğiniz için de ürünler mevcuttur. Bütün bunlar için Blizzard indirim sağlar. Markanın konsol ürünleri Trendyol üzerinden uygun fiyatlarla sunulur. Sahip olduğunuz konsol eski olabilir. Bu nedenle Blizzard PS3, PS4, Xbox 360 gibi konsollara da ürün oluşturur. Ayrıca PS5 gibi yeni nesil konsollar için de içerikleri mevcuttur. Call of Duty Black Ops Cold War sayesinde yeni nesil konsol deneyimini yaşayabilirsiniz. Bu, tek ve çok oyunculu modlarının bulunmasıyla her müşteri için uygundur. PS5 Controller ile olan senkronizasyonu size savaşın içindeymiş hissi verir. Sahip olduğu harita detayları ve silah çeşitliliği oldukça fazladır. Bu dijital içeriğin bir kısmı Trabzon Havaalanı’nda geçer. Böylece mükemmel olan bu senaryonun içinde ülkenizden bir kısım görebilirsiniz. Blizzard konsol oyunları sizin için Trendyol’da satışa sunulur. Siz de Trendyol üzerinden bunları satın alabilirsiniz.

Blizzard Bilgisayar Oyunları

Blizzard Bilgisayar Oyunları

Sıklıkla klavye ve mouse kullanan biriyseniz, markayı tercih edebilirsiniz. Blizzard’ın kişisel bilgisayarlar için uygun olan birden fazla içeriği mevcuttur. Bu nedenle bilgisayar içerikleri konusunda oldukça deneyimli bir markadır. Müşterilerin isteyebileceği her detayı sunar. Online tabanlı aksiyon türü bunlardan biridir. Eğer e-sportsla ilgileniyorsanız markanın çevrim içi içeriklerini tercih edebilirsiniz. Takımlar oluşturup arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. İsteğiniz güzel bir hikayeyle aklınızdan çıkmayan bir deneyim de olabilir. Blizzard, Call of Duty ve Diablo serilerinde bunu sağlar. Bunları konsolların yanı sıra bilgisayar üzerinden de rahatça oynayabilirsiniz. Bunlar kendinizi farklı bir yerde hissetmenizi sağlayan bir dünya sunar. Bu sayede yaşadığınız aksiyon katlanır. Çevrim içi içerik sunan Blizzard’ın sahip olduğu kitle büyüktür. Eğer çevrim içi olarak oynamak isterseniz bunun için hiç zorlanmazsınız. Markanın sahip olduğu büyük kitle sayesinde anında rekabet alanınıza girebilirsiniz. Eğer FPS türüne bir ilginiz varsa Blizzard Modern Warfare gibi serileri de oynayabilirsiniz. Blizzard Türkiye sağladığı çoğu içeriğe Türkçe dil desteği getirir. Bu sayede bilgisayar üzerinden oynadığınız hikayeyi net bir şekilde anlayabilirsiniz. Bilgisayar içeriklerinin size verdiği heyecan muhteşemdir. İçeriklerin ses kalitesinin iyi olması ve çatışma hissini yansıtması bunları gerçekçi kılar. Bu sayede zor geçen günlerinize bir ara verebilirsiniz. Blizzard bilgisayar ürünleri zamanınızı harika geçirmenize yardımcı olur. Markanın ürünleri fiziksel olarak satılır. Bu nedenle sahip olduğunuz bir koleksiyon varsa rahatlıkla Blizzard’ı ekleyebilirsiniz. Aynı zamanda bu ürünleri oynadıktan sonra arkadaşlarınızla paylaşmanız da mümkündür.

Yanınıza alıp uygun cihaz bulduğunuz her yerde bunları oynayabilirsiniz. Klavye ve mouse hakimiyetinizi geliştirmek istiyorsanız markayı tercih edebilirsiniz. Blizzard sayesinde hikayenin geçtiği dünyanın içine girersiniz. Oynayarak deneyim kazanırsınız. Bu sayede klavye ve mouse hakimiyetiniz artar. Bilgisayara karşı savaşmak ya da arkadaşlarınızla oynamak isteyebilirsiniz. Markanın bilgisayar ürünleri bu iki isteğinizi de karşılar. Blizzard ürünleri Trendyol’da bulunur. Kendinize uygun gördüğünüz oyunu Trendyol üzerinden edinebilirsiniz.Kitap, film ve dizi gibi içerikler sizi etkileyebilir. Senaryoları güzel olduğunda sizin için unutulmaz olur. Bunların yanı sıra oyunlar da aynı etkiyi yaratır. Tek farkı sizin senaryoda etkin olmanızdır. Bu sayede bunların unutulmazlığı artar. Bu içerikler sayesinde iyi bir hayal gücüne sahip olursunuz. Hikayenin üzerinizde bıraktığı etki her an onu hatırlamanızı sağlar. Arkadaşlarınızla bu içeriklerin senaryosu hakkında tartışabilirsiniz. Eğer onlarla ortak bir yan arıyorsanız oynadığınız oyunları tartışmanız bunu sağlar. Blizzard Entertainment size bu imkanı verir. Ürünlerin hikayesi özgündür. Bunların sizin üzerinizdeki etkisi büyük olabilir. Askeri savaş veya fantastik bir macera arayışında olabilirsiniz. Diablo ve Call of Duty serileri bunun için vardır. Hikayelerdeki askeri kahramanlık hissi ağır basar. Karakteriniz, kahramanlık için bazı değerlerden ödün verir. Böylece gerçekten savaşır gibi hissedersiniz. Ayrıca bu içerikler size uygun fiyat avantajıyla sunulur. Bu sayede Trendyol üzerinden uygun fiyatlarla bu ürünleri alabilirsiniz. Bunlar seslendirmeleri, çevre detayları, grafikleri ve mekanikleri harika ürünlerdir. Oyunları kutulu bir şekilde alıp saklayabilirsiniz. Ayrıca oynadıktan sonra arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz. Blizzard 30 Day Game Card sayesinde World of Warcraft gibi oyunları bir ay boyunca oynayabilirsiniz. Bu ürünler size devasa bir haritada online olarak rol yapma imkanı sunar. Sahip olduğunuz karakter iki farklı medeniyetten olabilir. Bu yüzden medeniyet çatışmaları oluşur. Böylece eşsiz bir aksiyon deneyimi yaşarsınız. Blizzard ürünleri tüm bu opsiyonlarıyla Trendyol’da satıştadır. Size tek ve çok oyunculu oynama imkanı sunan Blizzard’a bir şans vermek isteyebilirsiniz. Marka, her türlü oyun zevkine uygun ürün bulundurur. Siz de Trendyol’dan kendinize göre bir Blizzard ürünü satın alabilirsiniz.