placeholder
"

Excalibur G900

" araması için 624 sonuç listeleniyor

Excalibur G900

Excalibur G900 İncelemesine Göz Atarak Detaylar Hakkında Bilgi Alın

Yeni bir bilgisayar alınacağı zaman bilgisayarın taşıması gereken özelliklerin önceden belirlenmesi faydalı olur. Yapılacak işe göre performans değerlendirmesinin de yapılması risk almayı engeller. Bilgisayarın işlemcisi, donanımı ve diğer sahip olduğu özellikleri yapılması gereken iş ile örtüşmediği zaman sorunlar yaşanır. Bilgisayar kaynaklı yaşanan sorunlar genelde çok can sıkıcı olur. Bu yüzden bilgisayar alışverişi yaparken alınması düşünülen bilgisayar, iyi bir şekilde incelenmeli ve değerlendirmelidir. Ders çalışmak, kitap okumak ve video izlemek için kullanılan bilgisayarlar ile çizim yapılan ve profesyonel oyunlar oynanan bilgisayarlar aynı özelliklere sahip değildir. Farklı özelliklere sahip olan bu bilgisayarların fiyatları da farklılık gösterir. Yüksek performans gerektiren işlere uygun olacak şekilde tasarlanan Excalibur G900 incelemeye alındığı zaman; yüksek performansının 10. nesil işlemcisine ve işlemcisi ile uyumlu olan donamlılarına dayandığını görebilirsiniz. Excalibur G900 modelinde ekran kartı, RAM ya da depolama birimi özellikleri değiştirilerek fiyat/performans düşürülebilir veya artırılabilir. Teknik donanım ve performans sizin tercih edeceğiniz sisteme göre şekillenir. Excalibur G900 değiştirilmesi mümkün olmayan 10. nesil Intel i7-10750H işlemci ile piyasaya sunulur. Intel’in bu son nesil işlemcisi 12 iş parçacığa ve 6 çekirdeğe sahiptir. Excalibur G900’ün frekans hızı laptop düzeyindeki bilgisayarlar için devrim niteliğindedir. Cihazın içerisinde yer alan NVIDIA tabanlı RTX 2070 süper ekran kartının herhangi bir değişikliğe maruz bırakılmadan eklendiği görülür. Cihazın bellek ve depolama sistemi oldukça güçlüdür. İçerisinde 64GB RAM barındıran Excalibur G900, bellekleri 2933MHz hızında çift kanal olarak çalıştırır. Depolama alanı incelendiğinde, 4TB kapasiteli M.2 ve 4TB kapasiteli 2.5 inc SSD barındırdığı görülür. Ayrıca cihazda, sonradan eklenebilecek boş M.2 SSD yuvası da mevcuttur. Ekran paneli; LED aydınlatmalı Full HD özelliğe, 144Hz yenileme süresine ve tepkime noktasında 4ms gecikme değerine sahiptir. Anti Glare tasarımı yansımayı engellerken cihaza geniş izleme açısı ve artan görüntü verimi kazandırdığı için odak kaybı yaşanmaz. Bu eşsiz cihaza Trendyol ayrıcalığıyla sahip olabilirsiniz. 

Üstün İşlemcili Excalibur G900 ile Sınırsız Performans Deneyimleri

Üstün İşlemcili Excalibur G900 ile Sınırsız Performans Deneyimleri

Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte hayatın birçok alanında varlığı zorunlu hale gelen bilgisayarlar, iş ve iletişim dışında eğlence amaçlı da kullanılır. Kullanımı yaygınlaşan ve belirli alanlarda kullanımı zorunlu hale gelen bilgisayarlar, sahip oldukları çeşitli özelliklere göre sınıflandırılır. Genel olarak kişisel kullanım bilgisayarı ve oyun bilgisayarı olarak değerlendirilir. Bilgisayarların bu şekilde birbirinden ayrılmasının nedenleri ise donanım özellikleri ve sistem farklılıkları şeklinde ifade edilebilir. Yeni nesil eğlence anlayışı olan bilgisayar oyunlarını verimli bir şekilde oynayabilmek için yüksek performans gösteren bilgisayarlara ihtiyaç duyulur. Bir bilgisayarın en önemli donanım birimi işlemcidir. Bu yüzden bilgisayar satın alırken model, tasarım veya diğer özelliklerinden önce işlemcisine önem vermeniz gerekir. Çünkü işlemci, bilgisayardan iyi performans almanız bakımından önemlidir. Yüksek performans gösteren bilgisayarlarda kaliteli ve güvenilir işlemciler bulunur. Bilgisayarlarda işlemcilerin diğer donanım birimleri ile uyumlu olması gerekir. Aksi halde kullanım sırasında sorunlar yaşanması kaçınılmaz olur. Yüksek performanslı kaliteli işlemciler; i3, i5, i7 ve i9 model işlemcilerdir. Excalibur bilgisayarlarda giriş seviyesinde olan işlemcilerin tercih edilmediği görülebilir. Oyun bilgisayarlarının yüksek performans göstermesi gerektiği için giriş seviyesindeki işlemciler değil de yüksek performanslı işlemciler kullanılır. Excalibur G900 i7 işlemcisi, diğer donanım birimleri ile yüksek performans sunar. Son yıllarda popüler hale gelen e-spor etkinlikleri ve uygulamaları, oyun bilgisayarlarının geliştirilmesine katkı sağlar. Yüksek performanslı Excalibur G900 10. nesil Intel Core işlemcisiyle oyun oynamanın yanı sıra mimari ve mühendislik gerektiren alanlarda da kullanıma uygundur. Gelişmiş grafik ve hız performansı çizim programlarının verimli kullanılmasını sağlar. Taşıma ve kullanım rahatlığı ile birlikte birçok avantaj sağlayan Excalibur G900 sahibi olabilmek için Trendyol’da araştırma yapabilir, beğendiğiniz ürünü hemen satın alarak yeni deneyimlere yelken açabilirsiniz.  

Deneyenlerin Excalibur G900 Yorumlarını Referans Alın

Deneyenlerin Excalibur G900 Yorumlarını Referans Alın

Bilgisayarların nerede ve hangi amaçlar doğrultusunda kullanılacağı önemlidir. Çünkü her bilgisayarın farklı özellikleri vardır. Dizüstü bilgisayar modellerinin de ev ve ofis ortamında kullanılanları birbirinden farklılık gösterir. Bunun nedeni farklı ortam ve işler için farklı fonksiyonların kullanılmasıdır. Bilgisayar markalarının birçoğu bu farklılıkları dikkate alarak tasarımlarını gerçekleştirir. Her alandaki müşterisinin sadakatini kazanabilmek için kullanılan alana uygun olarak bilgisayarlar sık sık yeni modeller ile güncellenir. Gelişimini sürdüren teknolojiyi, bilgisayarlar aracılığı ile müşterilerine ulaştırma çabası gösterir. Excalibur G900 de müşteri memnuniyetini yükseltmek adına mükemmel donanımı ile müşterilere sunulmuş tasarımlardan yalnızca biridir. Teknik detayı ve tasarımı ile müşterilerinden tam not alan Excalibur G900 yorumlarına bakıldığında cihaz ile ilgili olumlu görüşlerin hakim olduğu görülür. Müşteri yorumları özellikle cihazın performansına ve kolay taşınabilirliğine vurgu yapar. Yüksek performans odaklı üretilen ürün, güncel bütün donanımlara sahiptir. Tasarım ve donanım harikası olarak üretilmiş olan cihaz, özellikle oyun oynamayı alışkanlık edinmiş kişilerin cazibe merkezi haline gelir. Oyun oynarken çok fazla ısınan cihazlar, oyuncunun performansını engeller. Bu durumu dikkate alan markanın bu modelinde fanların içerisine 71 adet kanat koyarak hava akışının kaliteli ve etkili olmasını sağladığını görebilirsiniz. Laptop kasasının altına, yanlarına ve arka kısmına yerleştirilen toplam 6 kanal ile soğutma işlemini sürekli olacak şekilde düzenleyen marka, soğutma gücü testlerinden geçer not alır. Excalibur G900 modelinde fanlar üç farklı modda çalışabilir ve devir hızı düşükten yükseğe doğru çalışır. Bilgisayar AAA kalitesindeki oyunları drop yaşamadan 120FPS üzerinde oynatır. RTX dahil edildiğinde bile cihaz, 60 FPS altına inmez. Müşterilerinden olumlu dönüşler alan Excalibur G900’ü Trendyol’dan satın alarak eşsiz deneyim yaşayabilirsiniz. 

Tasarım Harikası Excalibur G900 Fiyatları

Tasarım Harikası Excalibur G900 Fiyatları

Birçok üründe olduğu gibi bilgisayar fiyatları da modeller arasında farklılık gösterebilir. Bunun temel nedeni cihazın sahip olduğu donanımlardır. Bilgisayarlar arasında büyük fiyat farklarına sebep olan donanım birimlerinin ilki işlemcidir. Eski nesil işlemcilerin kullanıldığı cihazlar, yeni nesil işlemcilerin kullanıldığı bilgisayarlara göre ucuz olur. Ürünlerde fiyat farkına sebep olan ikinci etken ise işlemcinin mimarisidir. İşlemci mimarisi ile bilgisayarın kullanıldığı alan belirlenir. RAM, yani önbellek de bilgisayarın fiyatını belirleyen faktörler arasında yer alır. Önbellek de işlemci gibi güncel olması bakımından farklı modellere ayrılır. Güncelliğinin yanı sıra RAM’in boyutu da önemli bir fiyat belirleyicisidir. Örneğin; 64 GM RAM birçok işlem yapabilme potansiyeli sunarken 16 GB RAM kısa işlem yapabilme kapasitesi sunar. Ekran kartları da bilgisayar fiyatlarında etkilidir. Ekran kartlarının boyutuna ve hafızasının dahili veya harici olmasına bağlı olarak fiyatlarda bir miktar farklılık görülür. Bütün bu veriler ışığında Excalibur G900 fiyatının gayet normal seviyelerde olduğu söylenebilir. Fiyat belirleyici unsurlar tek tek incelendiğinde, diğer düşük fiyatlı cihazlardan farkı anlaşılabilir. Son teknoloji donanımlara sahip Excalibur G900, fiyat / performans olarak değerlendirildiği zaman müşterilerinin memnuniyetini kazanır. Özellikle cihazda kullanılacak donanım tercihini tamamen müşterisinin talebine bırakan marka, ihtiyaçlar doğrultusunda bir alışveriş yapılmasının önünü açar. Müşterisine bütçe / performans oranını ayarlama fırsatı sunan marka, müşterinin masaüstü cihaz toplamasına benzer olarak laptop toplaması olanağı sunar. Birçok değerlendirmede tasarım, performans ve editör ödülü alan Excalibur G900 Trendyol’da sizleri bekler. Tasarım harikası bu cihazın performansından sonra diğer cihazlar sizin için yeterli görünmeyebilir. Son teknoloji ürünleri kullanmayı ve incelemeyi seven kişilerin şimdiden Excalibur G900 i10 modeli ile sorgulama yapmaya başladığını görebilirsiniz. Son teknoloji donanımlarına sahip Excalibur G900’ü Trendyol’dan satın alarak bilgisayar dünyasında yepyeni bir deneyime sahip olabilirsiniz. 

Son Teknolojik Donanımlara Sahip Excalibur G900 Trendyol’da

Son Teknolojik Donanımlara Sahip Excalibur G900 Trendyol’da

Aradığınız her şeyi bulabileceğiniz Trendyol, harika ürünler ile sizleri buluşturmaya devam eder. Trendyol, online alışveriş ile aradığınız ürünlerin ayağınıza gelmesine olanak sağlar. Yüzlerce marka ve binlerce ürün seçeneği ile alışverişi keyifli hale getiren Trendyol’da efsane bilgisayar Excalibur G900 sizleri bekler. Alışverişinizin her aşamasını kolaylaştırmayı ve keyfe dönüştürmeyi başaran Trendyol’da, Excalibur G900 ile ilgili birçok bilgiye ulaşabilirsiniz. Cihazı Trendyol’dan satın alarak kullanmaya başlayan müşterilerin yorumlarına ulaşabilirsiniz. Aklınıza takılabilecek neredeyse her sorunun cevabına Trendyol üzerinden ulaşmanız mümkündür. Gerek detaylı bir şekilde hazırlanan ürün bilgileri gerekse ürünleri satın alarak deneyimleyen müşterilerin detaylı yorumları aydınlatıcı bilgiler içerir. Bu bilgilendirme hizmetinin yanı sıra satın almak istediğiniz ürünleri sık yapılan indirim kampanyaları ile uygun fiyata alabilme fırsatını yakalayabilirsiniz. Böylece satın aldığınız harika ürünlere düşük fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine önem veren Trendyol, her geçen gün daha kolay ve avantajlı alışverişler yapabilmenizin çalışmalarını titizlik ile sürdürür. Bu bilgiler ışığında siz de sahibi olmak istediğiniz Excalibur G900 modelini inceledikten sonra Trendyol’dan hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz. Bu son sistem cihazın yüksek performansını uygun fiyatlar ile deneyimleyebilirsiniz. Sizlere keyifli alışverişler sunan Trendyol, alışverişinizi güvenle tamamlayabilmeniz için geliştirilen güvenli ödeme yöntemini kullanır. Günlük hayatınızda stresten uzaklaşmak adına sık sık Trendyol’un eğlenceli ve renkli alışveriş dünyasını ziyaret edebilirsiniz. Hem keyifli zaman geçirmek hem de ihtiyacınız olan ürünleri kolay bir şekilde satın alabilmek için Trendyol doğru adrestir. Excalibur G900 bilgisayar ile sınırlarınızı zorlamanız mümkündür. Herkesin peşinden koştuğu, üstün performansa sahip bu ürüne Trendyol avantajları ile hemen sahip olabilirsiniz.