Marka
Fiyat
Tip
Garanti Süresi
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Bocchi

" araması için 1864 sonuç listeleniyor

Şık Tasarımlı Bocchi Ürünleri Trendyol’da

Lavabo, banyolardaki en önemli ürünlerden birisidir ve birçok farklı tasarıma sahiptir. Renk, malzeme, tasarım gibi pek çok yönden farklılık gösteren lavabolar şıklık, estetik veya kullanım amacına göre tasarlanır. Banyoların hijyenik ve düzenli olmasını sağlayan lavabolar alanın geniş ve ferah durmasında yardımcı olur. Çanak lavabolar, tezgah altı veya tezgah üstü lavabolar, köşe lavabolar, etajerli lavabolar gibi birçok lavabo çeşidi vardır. Bu modellerin hepsine sahip olan Bocchi lavabo markası, her eve uygun tasarımlarıyla ön plana çıkar. Bocchi ferah, rahat, geniş, farklı renk ve tasarımlara sahip lavaboları ile ortamda farklı bir hava yansıtır. Birçok boy ve ebat çeşidine sahip olan bu lavabolar her banyo ile uyum sağlar. Banyo dizaynı yapılırken ve lavabo seçimi yapılırken dikkat edilmesi gereken bazı konular vardır. Doğru lavabo seçimi bu konuların başında gelir. Bu seçimler lavabonun kullanılma amacı, derinliği, malzemesi ve genişliklerine göre farklılıklar gösterir. Banyolarda kullanılan lavabolar dışında mutfaklarda kullanılan, hem lavabosu hem de damlalık bölmesi olan evyeler kullanımı açısından kolaylık sağlar. Mermer modellere de sahip olan evyeler genellikle paslanmaz çelikten yapılır. Bunun dışında tezgah üstü evye, tezgah altı evye, tezgaha sıfır evye ve çift gözlü evye gibi birçok model vardır. Sıra dışı renkleriyle favori olan Bocchi evye modellerini Trendyol üzerinden inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Her Banyoya Uygun Klozet Modelleri

Her Banyoya Uygun Klozet Modelleri

Banyo dekorasyonu yapılırken önemli noktalardan biri olan klozet veya alafranga tuvalet, banyonuza şıklık kazandırabilir. Klozet, banyonun boyutlarına göre ve banyo için ideal tasarıma sahip olana göre seçilir. Asma klozetler ve ayaklı klozetler olarak ikiye ayrılan klozetler, yuvarlak veya dikdörtgen modellere sahiptir. Şık ve kaliteli tasarıma sahip olan Bocchi klozet modelleri her zevke ve beğeniye göre çeşit sağlar. Seramikten yapılan bu klozetler, kolay temizlenmesi ve dayanıklılığı ile ön plana çıkar. Hijyenin üst seviyede olması gereken bir alan olan klozetler dış kaplamalarında yer alan materyaller sayesinde kendini sterilize eder. Yaygın olarak kullanılan ayaklı klozetlerin rezervuar sistemleri harici ünite içindedir. Bu klozetler asma klozetlere göre daha fazla yer kaplar. Bocchi gömme rezervuar modelleri ile banyoda az yer kaplamaya olanak sağlar. Ayrıca asma klozetler yere değmediği için hijyen açısından ayaklı klozetlere göre bir adım öndedir. Bu modellerin rezervuarları duvar içine gömme sistemle yerleştirilir. Klozet kadar önemli olan bir diğer konu ise klozet kapaklarıdır. Sifon her çekildiğinde etrafa uçuşan milyonlarca bakteriyi ve taşıdıkları hastalıkları önlemek için düğmeye basmadan önce klozet kapağı kapatılır. Bu sayede bakteriler, virüsler banyonuzda dolaşamaz ve üreyemezler. Oldukça dayanıklı malzemelerden yapılan klozet kapaklarının uzun süreli kullanım sertifikaları vardır. Klozet kapağı seçilirken dikkat edilmesi gereken konular vardır. Bu konular seçilen kapağın banyo ile uyumu, yavaş veya hızlı kapanan modelleri ve yapıldığı malzeme şeklinde sıralanabilir. Farklı ölçülerde bulunan Bocchi klozet kapağı çeşitleri her zevk ve modele uygundur. Sadece tasarımı ile değil teknolojisi ile de ön plana çıkan klozet kapağı çeşitleri vardır. Genellikle otel ve ofislerde kullanılan akıllı klozet kapağı olarak adlandırılan ısıtmalı klozet kapağı buna bir örnektir. Klozete oturulduğu zaman soğuğun hissedilmemesini sağlayan ve alttan ısıtma özelliği olan bu klozet kapakları şıklığı ve sağlamlığının yanında konfor da sunar. Başka bir klozet kapağı çeşidi olan yavaş kapanan klozet kapakları ise oldukça sağlam ve hijyenik üretilen kapaklar arasındadır. Birçok farklı modele ve teknolojiye sahip olan klozetleri ya da klozet kapaklarını Trendyol üzerinden inceleyerek satın alabilirsiniz.

Banyonuz İçin Uyumlu Duş Setleri

Banyonuz İçin Uyumlu Duş Setleri

Banyoların özel olmasını sağlayan duş setleri büyük bir özenle seçilir. Duş hortumu, duş başlığı, duş askısı ve duş direğini barındıran duş setleri akış hızı ve akma şekline göre de farklılık gösterir. Ankastre duş setleri, sürgülü duş setleri ve maşrapalı duş setleri olarak üçe ayrılan duş setleri banyonun dizaynına göre şekillenir. Ankastre duş setlerinin başlığı, duvara veya tavana monte edilmesi ile kullanılabilir. Sürgülü duş setlerinde duş başlığı istenilen düzeyde ayarlanır ve çocuklu aileler için çok elverişlidir. Maşrapalı duş setleri ise duş başlığını duvara asmak için bir hortum ve hortumu tutan bir aparattan oluşur. Duş seti alırken dikkat edilmesi gereken ilk konu dayanıklılığıdır. Paslanmaz çelik, krom, pirinç gibi maddelerden yapılmış olan duş setleri oldukça kullanışlıdır. Bocchi duş seti modelleri arasında bulunan bu setler sağlamlığı ile uzun yıllar boyunca kirece, kırılmaya, paslanmaya, çizilmeye karşı dirençlidir. Banyoları şık ve estetik gösteren bir başka unsur ise musluklardır. Musluklar şekil, boyut ve malzemelerine göre birbirinden ayrılır. Suyun sıcaklığının veya soğukluğunun ayarlanmasını sağlayan musluklar lavabolarda, tuvaletlerde veya banyolarda yer alır. Banyoların içindeki duvar üzerine monte edilen ve kumandası ile birlikte olan banyo bataryaları, suyun sıcaklık ayarının kolay şekilde yapılmasını sağlar. Lavabolarda ise suyun sıcaklık ayarı ile beraber akış hızı ve akış yönünü belirleyen armatür veya diğer adıyla musluk bataryaları kullanılır. Hijyenik su tasarrufuna önem veren bu modeller uzun ömürlü materyallerden üretilir. Bocchi batarya modelleri gerek şıklığı ile gerekse uzun yıllar boyunca kullanılması ile mutfak ve banyolarda tercih edilir. Sadece tasarımı ile değil tasarrufu ile de ön plana çıkan birçok batarya modelini Trendyol üzerinden inceleyebilir ya da satın alabilirsiniz.

Ergonomik Bocchi Ürünlerinin Fiyatları

Ergonomik Bocchi Ürünlerinin Fiyatları

Banyoda da diğer yerlerde olduğu gibi belirli tarzlar vardır. Bu tarzlara uygun olan ürünlere karar vermek, aksesuarların materyallerini seçmekle başlar. Seramik, porselen, cam, mermer gibi birçok materyal ortamın ambiyansını belirler. Seramik, porselen gibi materyaller hijyeniktir ve daha kolay temizlenir. Metal ürünler tercih edildiğinde ise dikkat edilmesi gereken konu paslanmaz çelik yapılı olmasıdır. Kırılgan olmaması bir avantaj olsa da metal ürünlerin paslanmaz çelikten yapılmamış olması ürünlerin kullanım sürelerini azaltır. Ahşap modeller estetik açıdan ön plana çıksa da su ile fazla temas ettiğinde rahatsız edici kokular meydana gelir. Ürünlerin şıklığı, estetiği ve kullanışlılığı kadar önemli olan bir diğer konu ürünün fiyatıdır. Plastik ürünler fiyat olarak diğer materyallere göre daha avantajlı olsa da uzun süreli kullanımı insan sağlığı ve çevre açısından zararlıdır. Bocchi online tabanlı alışveriş fırsatı, herkese bu ürünleri ve fiyatları yorulmadan görme fırsatı tanır. Lavabo, klozet, pisuvar, banyo mobilyaları, banyo aksesuarları, evyeler, evye bataryaları ve daha birçok ürüne ev sahipliği yapan marka, her zevke ve her ortama uygun modelleri ile ön plana çıkar. Özel tasarımlara sahip olan marka, küvet, akrilik küvet, duş kabini, gömme rezervuar sistemleri, armatür kategorilerinde üretim ve satış faaliyetleri yapıp, dünyanın pek çok ülkesinde yer alır. Ürünlerin fiyatlarının yer aldığı Bocchi fiyat listesi karşılaştırma yapılmasına olanak tanır. Böylece bütçeye uygun ürünler satın alınır. Birbirinden şık tasarıma ve çeşitliliğe sahip ürünleri Trendyol üzerinden inceleyebilir, bütçeye uygun şekilde seçebilir, birbiri ile karşılaştırabilir ya da satın alabilirsiniz.