İlgili Kategoriler
Yıldızlı Ürünler
Cinsiyet
Fiyat
Kalıp
Materyal
Yaka Tipi
Kumaş Tipi
Satıcı Tipi
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Değerlendirmesi
"

Bordo Takım Elbise

" araması için 457 sonuç listeleniyor

Şık Tasarımları ile Bordo Takım Elbise Modelleri

Resmi iş ortamlarının ve davetlerin olmazsa olmaz kıyafetleri olan takım elbiseler, dikkat çekici tasarımlarıyla sizlere sunulmaktadır. Bu ürünler hem kadın hem de erkeklere özel pek çok çeşitliliğe sahiptir. Bordo takım elbise ürün grubu olarak bulabileceğiniz bu ürünler, son derece benzersiz yapılarıyla ilginizi kolaylıkla çekeceklerdir. Bu takım çeşitleri arasında ayrıca spesifik olarak üretilmiş damatlıkların da bulunduğunu belirtmek gerekir. Bordo takım elbise damatlık ürünlerinin yanı sıra balo ve benzeri davetlere katılım sağlarken kullanabileceğiniz son derece şık tasarımda ürün modelleri de bulunabilmektedir.

Bordo Takım Elbise Ürünleri

Bordo Takım Elbise Ürünleri

Bordo rengin farklı tonlarının hâkim olduğu bu takımlar; yelekli, yeleksiz, mono yaka, kırlangıç ya da sivri yaka gibi değişken özelliklere sahiptir. Ayrıca slim fit veya regular fit gibi daha pek çok farklı çeşitte modeller de mevcuttur. Bordo renkli takım elbise çeşitleri, sizlere alışılmadık bir tarz olarak gelebilir ancak şık ve dikkat çekici yapılarından dolayı büyük bir memnuniyet hissedeceğinizden emin olabilirsiniz. Kadınlar için bordo renkli takım elbise modelleri ise en az erkek ürünleri kadar geniş bir ürün yelpazesinde beğeninize sunulmaktadır. İş hayatınızda veya resmi giyinmenizi gerektirecek çeşitli davet ve etkinliklerde bu tasarımlar arasından bir tercihte bulunmanız sizleri çok mutlu edecektir. Estetik görünümlerinin yanı sıra konforu ve kalitesi ile de dikkat çeken bu bordo renk takım elbise ürünleri, gün boyu deneyimlemekten büyük keyif alacağınız bir rahatlığa sahiptir.

Bordo Erkek Takım Elbise Tasarımları

Bordo Erkek Takım Elbise Tasarımları

Erkek takım elbise ürünleri içerisinde öncelikle bordo yelekli takım elbise çeşitlerinden söz edilecek olursa, bu modellerin çift sıra düğmeli ve tek sıra düğmeli tasarımlarda yelekleri olduğunu belirtmek gerekir. Yelekler genel itibariyle ceket ve pantolonla aynı ton ve desene sahip bordo ürünler olmaktadır. Bu takımlarla beraber siyah ya da beyaz bir gömlek eşsiz bir kombin oluşturur. Ayrıca hem kırmızı kravat hem de siyah kravat ile oldukça hoş bir uyum sağlar. Ürün içeriği olarak bordo erkek takım elbise modellerinde viskon materyali önemli bir yer tutar. Takımdan takıma %65 viskon ile %35 polyamid malzeme içeren ürünler ve %30 viskon ile %70 yün malzeme içeren ürünler gibi değişken içeriklerde modeller bulunabilir. Dokuma kumaş tipine sahip olan bütün bu ürünler son derece kaliteli tasarımlardır. Bordo damatlık takım elbise ürün modelleri arasında ise çeşitli detaylar ile şık süslemeler yer alır. Öncelikle ceket yaka kısımları siyah olarak tasarlanmış olan ürünlerde bu detay çok şık bir ayırt edici özelliktir. Yeleklerde de siyah olan kısım veya parçalar yer alır. Bordo ile siyahın eşsiz uyumunu damat smokinlerinde de kolaylıkla fark edebilirsiniz. Bordo takım elbise erkek ürün kombinleriyle ilgili olarak nasıl bir gömlek ve nasıl bir ayakkabı seçimi yaptığınız da oldukça önemlidir. Genellikle ayakkabı olarak siyah tercih edilmesi, kombininizi riske atmamanız açısından tavsiye edilebilir. Gömlek seçimi için de siyah ve beyazdan dışarı çıkılmaması kullanıcı önerileri arasında yer alır. Bordo kravatlı takım elbise ürünleri içerisinden bir tercihte bulunacaksanız ekstra kravat kombini ile uğraşmanız da gerekmeyecektir.

Bordo Kadın Takım Elbise Ürün Modelleri

Bordo Kadın Takım Elbise Ürün Modelleri

Kadınlar için bulunan ürün grubu hem etekli olarak hem de pantolonlu tercihte bulunulabilecek opsiyona sahiptir. Pantolonlu takımlar dar paça, boru paça ya da İspanyol paça tarzı birçok model ile sizlere sunulmaktadır. Bordo takım elbise kombinleri kadınlarda da çok önem arz eden bir konudur. Tercih edeceğiniz bu paça tipine göre en uygun ayakkabıyı belirlemek gerekir. Aksi takdirde takımın şıklığının bozulması ve bütün alımlılığının kaybolması söz konusu olabilir. Öncelikle dar paçalar için parmak kısmı kapalı, yüksek topuklu ayakkabı tasarımlarının uygun olacağı söylenebilir. Boru paça modeli gibi takımlarda ise parmakların göründüğü, ayağın tamamıyla ortada olduğu topukluların tercihte bulunulması oldukça şık duracaktır. İspanyol paçalarda ise göze çarpan ayakkabı olmamaktadır. Ancak şık bir yüksek topuklu ayakkabının tercih edilmesi ile kombininizi en iyi şekilde tamamlamış olursunuz. Etekli bordo takım elbise kadın ürün modellerinde ise ucu sivri olmayan, kalın topuklu terlik modeli ayakkabı tasarımları son derece hoş bir görünüm sunabilir. Bordo kadın takım elbise ürünleri modelden modele farklı içeriğe sahip olabilmektedir. %50 pamuk, %15 elastan ve %35 polyester materyal bulunduran tasarımları sıkça görmek mümkündür. Ayrıca %3 elastan, %65 polyester ve %32 viskoz içeren ürünler de mevcuttur. Bu ürünler içerisinde bordo spor takım elbise olan ürün modelleri sizlere bambaşka bir hava katacak olup, çok rahat bir kullanım olanağı sunacaktır. Bordo kareli takım elbise ve daha pek çok farklı detaylara sahip kadın ve erkek ürünlerini Trendyol'da inceleyebilirsiniz.