İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Renk
Fiyat
Materyal
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Kadın Kostüm

" araması için 875 sonuç listeleniyor

İlgi Çeken Kadın Kostümleri

Cadılar Bayramı dünya genelinde kutlanan kostümlü partiler arasında yer alır. Kostüm partilerinin kıyafet seçme adımı pek çok müşteri için ayrı bir önem taşır. Siz de katılmayı planladığınız bir parti için farklı kostüm çeşitlerine göz atabilirsiniz. Kadın kostümü satın alırken nasıl bir görünüm sergilemek istediğinize karar vermeniz önemlidir. Örneğin, daha şirin bir görünüm sergilemek istiyorsanız hayvan kostümlerini ya da hayali karakterlerin olduğu kostümleri tercih edebilirsiniz. Çekici bir görünüm sergilemek için kadın fantazi kostümlerini deneyebilirsiniz. Kadın kostümlerini online olarak inceleyebilir, beğendiğiniz kostüm ve aksesuar çeşitlerinden bir koleksiyon oluşturabilirsiniz. Daha sonra kadın kostümü indirimlerini takip ederek alışverişinizi yapabilirsiniz. Kadın kostüm tavsiyelerini inceleyerek fikir alabilir, beğendiğiniz modelleri kolayca sipariş verebilirsiniz.

Havalı Kadın Kostüm Modelleri

Kullanışlı Kadın Kostüm Modelleri

Kadın kostüm modelleri arasında hem modern hem etnik pek çok farklı seçenek bulunur. Kıyafetlerin tasarımları tercih ettiğiniz markaya göre değişiklik gösterebilir. Etnik bir görünüm yakalamak isteyen müşteriler zeybek kadın kostümünü tercih edebilir. Kadın kovboy kostümü gibi seçenekler sayesinde farklı kültürlere ait etnik unsurları da canlandırabilirsiniz. Meslek gruplarına ait kıyafetler özel günler ve etkinlikler için kullanılabilir. Örneğin, kadın polis kostümü giyerek saçlarınızı sıkı bir topuz yapabilirsiniz. Kombininize ekleyeceğiniz polis gözlüğüyle gerçekçi bir görünüm yakalayabilir, partide tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Ayrıca, günlük hayatta sıkça karşılaşılan mesleklerin dışına çıkmak istiyorsanız kadın denizci kostümü giyebilirsiniz. Partide sevimli bir kıyafete sahip olmak isteyen müşteriler kadın tavşan kostümü seçeneklerinden faydalanabilir. Elinize alacağınız birkaç havuçla bu renkli kostümü daha sevimli hâle getirebilirsiniz. Hem sevimli hem dikkat çekici olmak için kedi kadın kostümlerini tercih edebilirsiniz. Yüzünüze yapacağınız kedi makyajıyla daha da havalı bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Farklı İhtiyaçlara Cevap Veren Kadın Kostümleri

Farklı İhtiyaçlara Cevap Veren Kadın Kostümleri

Kadın kostümleri günlük hayatın pek çok noktasında kullanılabilir. Parti, etkinlik ve eğlencelerde ilgi çekici kombinler yapmak için bu kostümlerden yardım alabilirsiniz. Örneğin, Halloween kadın kostüm seçenekleri arasından seçim yaparak cadılar bayramı partisinde giyeceğiniz kostümü seçebilirsiniz. Cadılar bayramı için kadın vampir kostümü de giyebilirsiniz. Saçlarınızı krepe tarağı ile kabartarak ve makyajınızda kana benzeyen sıvılardan kullanarak gerçekçi bir vampir görünümü yakalayabilirsiniz. Bir çocuğun doğum günü partisine davetliyseniz hayali karakterlere benzemeye çalışabilirsiniz. Örneğin, kadın Elsa kostümü giyebilir, kafanıza sarı bir peruk takabilirsiniz. Bu sayede tüm parti boyunca çocukların ilgi odağı hâline gelebilirsiniz. Yılbaşında gerçekleşecek olan bir partiye davetliyseniz kadın noel kostümleri arasından seçim yapabilirsiniz. Noel anne kıyafet setlerinden satın alabilir, çekici bir görünüm oluşturabilirsiniz. Kadın kostüm kullananların partilere hangi kıyafetlerle katıldığını inceleyebilir, beğendiğiniz fikirler olursa benzer görünümler oluşturmaya çalışabilirsiniz. Ayrıca, kadın kostüm yorumları aracılığıyla müşterilerin konfor düzeyini inceleyebilir, saatlerce sürecek olan partiler için taşıması zor olan ürünlerden uzak durabilirsiniz.

Bütçe Dostu Kadın Kostüm Fiyatları

Bütçe Dostu Kadın Kostüm Fiyatları

Kadın kostüm fiyatları belirlenirken set içeriğinde yer alan ürünler dikkate alınır. İçerisinde etek, bluz, yelek ve bandana gibi pek çok ürünün yer aldığı kadın korsan kostümü seti az içerikli setlere göre yüksek fiyatlı olabilir. Kadın kostümlerinde kullanılan kumaş kalitesi de fiyatı etkileyebilir. Canlı renklere sahip olan likralı bir kumaştan üretilen kostümlerle esneme payı düşük olan ürünler arasında fiyat farkı olabilir. Kıyafetlerin daha gerçekçi görünmesine yardımcı olan aksesuarların kalitesi de kadın kostüm modellerinin fiyatını etkileyebilir. Örneğin, daha gerçekçi bir maskenin yer aldığı örümcek kadın kostümü yüksek fiyat etiketine sahip olabilir. Ekonomik bir şekilde kostüm alışverişinizi tamamlamak istiyorsanız tekli ürünlere yönelebilirsiniz. Kadın kostümü online alışverişinizi indirimli ürünler arasından yapabilir, sadece birkaç saat giyeceğiniz bir kostüme yüksek meblağlar ödemekten kurtulabilirsiniz. Her zevke hitap eden kadın kostümlerin tüm çeşitlerini Trendyol'da bulabilirsiniz.