İlgili Kategoriler
Marka
Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Paket İçeriği
Renk
Materyal
Desen
Fiyat
Ek Özellik
Kumaş Tipi
Bel
Ortam
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Fiyat Geçmişi
Ürün Tipi
Koleksiyon
Ürün Puanı
"

Boxer

" araması için 63862 sonuç listeleniyor

Boxer Modelleriyle İçinizden Gelen Konforu Yansıtın

İç giyim ürünleri kadınlar için olduğu kadar erkekler için de özen gerektiren bir alan. İç giyim ürünlerinden boxer, rahatlığından ödün vermek istemeyen erkeklerin favorisi konumunda. Erkeklerin zevklerini yansıtacak, çizgili, kareli, desenli ve pamuklu erkek boxer, penye kumaştan ya da dantel şıklığında kadın boxer ve minikler için çizgi film, animasyon karakterli çocuk boxer modelleri göz dolduruyor. Rahat ya da şık olmak dış görünüşte daha kolayken, iç giyimde konfor biraz daha ön plana çıkıyor. Pantolon veya şort giyince rahatsız eden ya da kıyafette iç çamaşır izi belli eden bir ürün, aynı zamanda görüntü kirliliğine de yol açabiliyor. Erkeklerin bir numaralı tercihi boxer, renkleriyle canlı, kumaşıyla da konforlu. Jean pantolonlarda olduğu kadar iç giyimde de başarılı Mavi, Collezione, Levi’s gibi markaların erkek boxer modelleri rahat bir kullanım sağlıyor. Tabii sadece erkekler değil, son zamanlarda kadınların da ilgi gösterdiği bu ürünlerde zarif, kışkırtıcı bir dunuş olmazsa olmaz. Dantel detayları, renklerdeki iddiayla onlarca kadın boxer seksi görünmenin yanında rahat olmak isteyenlere de hitap ediyor. Diğer yandan süper kahramanlı Morhercare çocuk boxer takımları, esprili figürleriyle oldukça eğlenceli. Boxer’ın yanında atlet, body, içlik, sütyen, külot ve daha sayamayacağımız birç ürünü, indirimli fiyatlarla almanın yolu ise Trendyol’un sunduğu fırsatlardan geçiyor. Bu avantajlardan faydalanmak için takipte kalın!