placeholder
"

Tutku Erkek Boxer

" araması için 2322 sonuç listeleniyor

Kaliteli Tutku Erkek Boxer Modelleri Trendyol’da!

Erkek giyiminde önemli olan iç çamaşırları farklı model ve kumaş da alternatif seçenekler sunar. Tutku erkek boxer yumuşak dokusuyla terletmeyen ve sıkmayan yapısıyla her mevsim rahatlıkla kullanabilirsiniz. Müşterilerin tercihe göre farklı bedende ürünler vardır. Erkek boxer Tutku markasının ürettiği ürün çeşitlerinden bir tanesidir ve birçok müşteri tarafından tercih edilen modellere sahiptir. Hijyen koşulları göz önünde bulundurularak hazırlanan Tutku iç giyim erkek boxerları farklı tasarımlarda kullanım seçeneğine sahiptir. Boyutları ve kalıp seçenekleri çeşitli olmasından dolayı istediğinize uygun ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. Tutku erkek boxer XXL gibi ürünler, her müşterinin vücut ölçüleri göz önünde bulundurularak dar ve geniş olacak şekilde yapılır. Dar veya geniş olmasını istiyorsanız beden seçeneklerini kullanarak kendi ölçünüzdeki ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz.

Konforlu Tutku Erkek Boxer Çeşitleri

Konforlu Tutku Erkek Boxer Çeşitleri

Tutku Elit erkek boxer rahat ve hafif uzun süreli kullanım imkanı verir. Çamaşır makinesinde yıkanabilen ürünü, rengi solmadan uzun zaman kullanabilirsiniz. Desenli veya desensiz olanları tercih edebileceğiniz ürün skalası vardır. Tutku erkek boxer 10’lu paketleri kumaşına ve rengine göre seçebilirsiniz. Uzun yolculuklarda ihtiyacınız olabilecek sayı adedine sahiptir. Tutku penye düğmeli erkek boxer da bu paketler içinde yer alır. Her kumaş ve modelde ürünü toplu alımlar için uygun hale getirilir. Tutku erkek boxer 6’lı, 12’li paket seçeneklerinde de dilerseniz farklı renkte ürünleri tercih edebilirsiniz. İstenilen renk seçenekleri müşteriler için bir pakette hazır hale getirilir. Tutku erkek boxer beyaz, siyah, gri renklerle bedeninize uygun spor yaparken de kullanabileceğiniz rahatlıkta ürünlerdir. Tutku erkek boxer beden ölçüleri müşterilerin kilosuna uygun farklı boyutlarda üretilir. Küçük ve büyük bedenler mevcuttur. Büyük beden alıp geniş ve sıkmayan bir kullanım tercih edebilirsiniz. Küçük bedenlerde ürünün vücuda oturması için bir alternatif oluşturabilirsiniz. Trendyol sayesinde ihtiyacınıza uygun olan tasarımları kolayca bulabilirsiniz.

Kullanışlı Tutku Erkek Boxer

Kullanışlı Tutku Erkek Boxer

Tutku erkek elastan boxer giyimize uygun şekilde üretilen ve cilt sağlığına zarar vermeyen dokusu sayesinde rahat kullanım imkanı sunar. Spor yaparken de kullanabileceğiniz ürün, ince dokusu sayesinde terletmeden sporunuzu daha keyifli hale getirir. Tutku likralı erkek boxer modelleri ise kullanışlı ve rahat yapıya sahiptir. Tek tek alabileceğiniz gibi farklı renk seçenekleriyle oluşturulmuş, çoklu paketlerde satışına sunulan ürünleri de tercih edebilirsiniz. Rahatsız etmeyen lastikli modeller de mevcuttur. Böylelikle beden ölçünüzden büyük olan ürünleri de alarak lastikleri sayesinde vücudunuza oturmasını sağlayabilirsiniz. Tutku erkek havlu boxer esnek yapıya sahip olmasına rağmen yıkama sonrasında üründe herhangi bir çekme olmadan uzun süre kullanabileceğiniz malzemelerden üretilir. Tutku penye erkek boxer tamamı pamuktan üretilen modellerdir. Bunun yanında yarı polyester yarı pamuklu olan ürün seçeneklerini de bulabilirsiniz.

Kaliteli Tutku Erkek Boxer Modelleri Trendyol’da!

Kaliteli Tutku Erkek Boxer Modelleri Trendyol’da!

Tutku erkek boxer fiyatları kumaşına ve ürün sayısına göre belirlenir. Ürünün kumaşına ve rengine göre ürünleri uygun fiyata bulabilirsiniz. Tutku erkek boxer pamuklu modeller de onlardan biridir. Sadece günlük hayatınızda değil tatillerde de kullanabileceğiniz kaliteye ve rahatlığa sahiptir. Vücudunuzda terleme yapmadan gün boyu rahat olmanızı sağlar.Yıkama ayarına dikkat ederek küçülme ve renk verme durumunu da engelleyebilirsiniz. Kimyasal madde kullanılmadan üretilen Tutku boxer erkek ürünlerini denizde de kullanabilirsiniz. Kumaş çeşitliliği fazla olan ürünler, herkesin alabileceği fiyat alternatiflerine sahiptir. Elde yıkamanız durumunda oluşabilecek kırışıklığı ütü yardımıyla giderebilirsiniz. Siz de kaliteden ödün vermeyen sağlıklı ve hijyenik ürünlere, Trendyol sayesinde kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sizden önce satın alan müşterilerin yazdığı yorumlar ışığında modeller arasında tercih yapabilir, bütçenize uygun tasarımları satın alabilirsiniz.