İlgili Kategoriler
Yıldızlı Ürünler
Paket İçeriği
Cinsiyet
Renk
Materyal
Fiyat
Desen
Ürün Tipi
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
Koleksiyon
Ürün Değerlendirmesi
"

Tutku Boxer

" araması için 3006 sonuç listeleniyor

Tutku Boxer

Tutku Boxer ile Ergonomik Kullanımlar

Tutku boxer üretimleri, erkek yapısına uyumlu kumaş ve tasarım özellikleri ile imal edilmiştir. Yüzlerce modeli ile kullanım amaçları doğrultusunda tercih edilebilecek boxer seçenekleri vardır. İç çamaşırı tercihini Tutku boxer beyaz renklerden yana kullanan erkekler için; paçalı, ribana paça, modal kesim, elastane, likra özellikli seçenekler vardır. Bunun yanı sıra spor kesim olarak da boxer tercihi rahatlıkla yapılabilir. Ara bir renk olan Tutku boxer gri ürün grupları, desenli, baskılı, slip, sade, zebra, çizgili çeşitler ile rahatlıkla belirlenebilir. Erkekler, boxer seçimlerini pratik ve ergonomik olanlardan yana belirlerler. Aynı zamanda kaşıntı yapmayan, alerjik reaksiyonlara neden olmayan ve içinde rahat hissedecek özelliklerde ürün grupları tercih edilir. Tutku boxer modelleri kaliteli pamuk malzemeler ile üretildiği için terletmeyen ve nefes alan özelliklere sahiptir. Boxer’ların slip yapıda ve bol kesim olarak çeşitleri vardır. Bu modeller ise kullanım kolaylığına göre tercih edilir. Boxer üretimleri rahat ve yumuşak dokulu olarak tasarlanmıştır. Yaz kış giyilebilen mevsimsel özelliğe sahip Tutku boxer penye modeller, her bedene uyumlu ve vücut yapısına göre şekil alan esnekliktedir. Penye kalitesi yüksek ve nefes aldıran doku kalitesine sahiptir. Bunun yanı sıra bel lastikleri sıkmayan ve iz bırakmayacak şekilde ayarlandığı için memnun kalınmaktadır. İç çamaşırında uzun modellerden hoşlanan erkekler için Tutku Arjantin boxer slip bir formdadır. Ürün boyutları, diz üstü ve düz üstüne yakın olarak ayarlanmıştır. Tutku iç giyim erkek boxer ürün grupları, kullanım yapılarındaki değişkenliğin yanı sıra dış tasarımlarındaki marjinallikle dikkat çeker. Her erkeğin vücut yapısı ile uyum sağlayacak boxer’lar tercihe göre tutulan takıma göre iç giyim ürünleri olarak da tasarlanmıştır. Slip modellerin bel detayında bulunan lastikler, amblemli, renkli, yazılı olarak şekillendirilmiştir. Tutku’nun ürettiği iç çamaşırları sağlıklı ve herhangi bir cilt tahrişine neden olmayan özelliklere sahiptir. İç giyimde farklı bir kullanımı olan Tutku düğmeli boxer, beyaz, gri ve siyah renk seçeneklerine sahiptir. Ayrıca ön kısmındaki düğme detayı rahatsızlık vermeyen, batmayan özel bir yapısal dokusu vardır. Bu nedenle boxer modelleri, işlevsel olduğu için gün boyu rahat hareket edebilme desteği sağlar. Düğme detaylı boxer’ların yanı sıra diğer iç çamaşırı seçenekleri de farklı giyim gruplarının içine rahatlıkla giyilebilecek özelliktedir.

Tutku Boxer Kaliteli Malzeme Yapısı

Erkekler, iç giyim ürünlerini seçerken, cilt yapısına uyumlu, rahat kullanılan, vücudu saran, terletmeyen, alerji ve kaşıntı yapmayan yapıda olmasını isterler. Tutku tüm üretimlerini sağlık koşullarına uyumlu bir şekilde yerine getirir. Tutku düz penye boxer modelleri seçilen malzeme kalitesinin 1. Sınıf olmasından dolayı, aşınma, yırtılma ya da bollaşma gibi durumları ortaya çıkarmaz. Penye iç giyimler, isteğe bağlı olarak Tutku penye düğmeli erkek boxer çeşitleri de vardır. Ön kısımda bulunan düğme detayı rahat açılır ve kapanabilir yapıya sahiptir. İç giyim üretimlerinde kullanılan penyeler, yaz kış kullanılabildiği için işlevsel ve çok yönlüdür. Tutku erkek penye düz boxer ya da desenli dış tasarımları ile çeşitlilik gösterir. Bu iç giyim ürünleri, markanın özel koleksiyonları arasında bulunan tasarımlardır. İç çamaşırı seçiminde sağlık unsuru büyük bir önem taşır. Sağlıklı kumaşlar, materyal ve malzemeler ile üretilen boxer’lar, herhangi bir cilt sorunu ya da farklı hastalıklara neden olmaz. Bu durumu göz önünde bulundurularak, Tutku 100 pamuk düğmeli erkek boxer olmak üzere birçok boxer modelini sağlığı tehdit etmeyen yapıda üretilir. Pamuklu formu nefes aldırdığı için kıyafetlerin içinden rahatsızlık vermez. Yüksek kalite kumaşlar ve kaliteli işçilik ile boxer üretimleri yapılmaktadır. Ayrıca mevsimsel iç giyimleri tercih eden erkekler için Tutku erkek boxer desenli penye tercihi yapılabilir. Desen özellikleri farklı renkler ile karıştırılmıştır ve geometrik formlarda imal edilerek model çeşitliliği elde edilir. İç giyim alanında yaptığı üretimler ile yeni sezona damgasını vuran erkek boxer çeşitleri, farklı formlara ayrılır. Tutku havlu boxer ter emen yapısı, kış aylarında sıcak tutucu özelliği ile muhteşem bir kullanıma sahiptir. Ayrıca bordo, füme, gri, lacivert, saks mavisi, siyah renk skalası ile farklı ton seçeneklerinden yararlanılabilir. Erkek iç giyim alanında yapılan özel koleksiyon ve model çeşitleri, dikkat çekicidir. Rahat bir kullanımı olan Tutku elastan boxer, vücudu sardığı için pantolonların içinden belli olmayan ve rahatsızlık vermeyen bir özelliğe sahiptir. Elastan modeller, çeşitli renk aralıkları ile imal edilmiştir. Bunun yanı sıra kontrast dikiş vurguları ile modellerin özellikleri ön plana çıkarılır. Elastan materyallerin yanı sıra vücuda göre açılan Tutku likralı boxer esnek yapısı ile farklı beden tiplerine uyumlu şekilde açılır. Bu nedenle likralı modellerin kullanımı ergonomik ve rahattır.

Tutku Boxer Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

İç giyim markası Tutku’nun ürettiği boxer’lar her vücut tipine ve bedenine uyumlu olarak imal edilir. Erkek yapısı düşünülerek tasarlanan iç giyim ürünleri, toplayıcı bir özelliğe de sahiptir. Bu nedenle giyilen dış giyim ürünlerinin harika bir görünümde olacağı söylenebilir. Ayrıca Tutku elit modal boxer elit koleksiyonunda yer alan ve bel lastiğinin boxer ile farklı renklerde tasarımı vardır. Lastik bölümünde yazan Tutku elit yazısı ürün gruplarına sıra dışı bir hava katar. Tutku elit boxer her erkeğin rahatlıkla tercih edebileceği iç giyimlerdir. Markanın ürettiği iç giyim ürünleri, çeşitli renk gruplarına ve desenlere ayrılır. Tutku desenli boxer marka imzası taşıyan dış tasarımları ile erkekler tarafından beğeni toplar. Desen özellikleri boxerların kumaş yapıları doğrultusunda değişkenlik gösterir. İç giyimlerin görünümleri, ürün gruplarının kumaş yapılarına uyumlu bir şekilde ayarlanmıştır. Tutku erkek boxer, kaliteli dikim, sağlam işçilik, sağlık koşullarına uyumlu anti-bakteriyel yapı, nefes alan dokuları ile rahat bir kullanıma sahiptir. Erkek iç giyim modasında Tutku gri boxer son zamanlarda çok sık tercih edilen renklerden bir tanesidir. Gri tonlar, yıkama talimatına uyulduğu zaman renk canlılığını uzun süre korur. Ayrıca Tutku kırmızı boxer çeşitleri de aynı şekilde ton farklılığına göre değişkenlik gösterse de canlı ve kaliteli dokusu ile uzun ömürlü dayanıklılık gösterir. Boxer’lardaki dokular, elastan, pamuk, penye, likra olarak ayrılır ve modellere uyumlu olarak tasarlanır. Aynı zamanda boxer’lar farklı kullanım alanlarını destekler niteliktedir. Bu nedenle Tutku boxer fiyat aralıkları ürün gruplarının yapısına göre değişir. Son zamanlarda vücut yapısını saran iç çamaşırları çok sık tercih edilir. Likralı boxer’lar bu durumu destekleyen ürün yapısına sahiptir. Ayrıca Tutku likralı boxer fiyatları da kendi içinde değişkenlik gösteren bir durumdur. Likra kalitesi 1. Sınıf malzemelerden seçilerek imal edilmiştir. Bu nedenle, herhangi bir bollaşma, aşınma, yıpranma gibi durumları meydana getirmeyecektir. Tutku boxer fiyatı farklı alım güçlerine uyumlu olarak ayarlanmış değer yapıları vardır. Boxer tasarımları, her beden aralığına uyumlu olarak tasarlanmıştır. Küçük beden ve büyük beden özellikleri ile geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Erkek iç giyimlerinde kullanılan materyal, malzeme ve artı aksesuarlar kalite düzeyi yüksek bir şekilde belirlenmiştir. Trendyol üzerinden erkek boxer modellerini Tutku boxer al kısmından detaylı bir şekilde kontrol edebilirsiniz.