İlgili Kategoriler
Marka
Avantajlı Ürünler
Paket İçeriği
Cinsiyet
Renk
Materyal
Fiyat
Desen
Kumaş Tipi
Fiyat Geçmişi
Sürdürülebilirlik Detayı
Koleksiyon
Yaş
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Tutku Boxer

" araması için 3209 sonuç listeleniyor

En Rahat ve Kullanışlı Tutku Boxer Çeşitleri Trendyol'da!

Tutku boxer üretimleri, erkek yapısına uyumlu kumaş ve tasarım özellikleri ile imal edilir. Yüzlerce modeli ile kullanım amaçları doğrultusunda tercih edilebilecek ürün seçenekleri vardır. İç çamaşırı tercihini Tutku erkek boxer modelleri arasında çeşitli özelliklere sahip olan seçenekler vardır. Bunun yanı sıra spor kesim olarak da model tercihi rahatlıkla yapılabilir. Ara bir renk olan Tutku 8’li, 10’lu boxer gri ürün grupları, desenli, baskılı, slip, sade, zebra, çizgili çeşitler ile rahatlıkla belirlenebilir. Erkekler, ürün seçimlerini pratik ve ergonomik olanlardan yana belirlerler. Aynı zamanda kaşıntı yapmayan, alerjik reaksiyonlara neden olmayan ve içinde rahat hissedecek özelliklerde ürün grupları tercih edilir. Tutku boxer modelleri kaliteli pamuk malzemeler ile üretildiği için terletmeyen ve nefes alan özelliklere sahiptir. Tutku modal boxerların slip yapıda ve bol kesim olarak çeşitleri vardır. Bu modeller ise kullanım kolaylığına göre tercih edilir. Çamaşır üretimleri rahat ve yumuşak dokulu olarak tasarlanır. Yaz kış giyilebilen mevsimsel özelliğe sahip Tutku çocuk boxer penye modeller, her bedene uyumlu ve vücut yapısına göre şekil alan esnekliktedir. Bunun yanı sıra bel lastikleri sıkmayan ve iz bırakmayacak şekilde ayarlandığı için memnun kalınır. İç çamaşırında uzun modellerden hoşlanan erkekler için Tutku Arjantin boxer slip bir formdadır. Ürün boyutları, diz üstü ve düz üstüne yakın olarak ayarlanır. Beğeni ile kullanılan malzemelere Tutku boxer indirimli fiyatlarıyla Trendyol üzerinde erişim sağlayabilirsiniz.

Tutku Boxer Kaliteli Malzeme Yapısı

Tutku Boxer Kaliteli Malzeme Yapısı

Erkekler, iç giyim ürünlerini seçerken, cilt yapısına uyumlu, rahat kullanılan, vücudu saran, terletmeyen, alerji ve kaşıntı yapmayan yapıda olmasını isterler. Tutku boxer 6’lı, 12’li üretimlerini sağlık koşullarına uyumlu bir şekilde yerine getirir. Düz penye Tutku L beden boxer modelleri seçilen malzeme kalitesinin 1. sınıf olmasından dolayı, aşınma, yırtılma ya da bollaşma gibi durumları ortaya çıkarmaz. Penye iç giyimler, isteğe bağlı olarak Tutku penye, bambu, havlu boxer çeşitleri de vardır. Ön kısımda bulunan düğme detayı rahat açılır ve kapanabilir yapıya sahiptir. İç giyim üretimlerinde kullanılan Tutku 3XL boxer penye seçenekler, yaz kış kullanılabildiği için işlevsel ve çok yönlüdür. Marka düz ya da desenli dış tasarımları ile çeşitlilik gösterir. Bu iç giyim ürünleri, markanın özel koleksiyonları arasında bulunan tasarımlardır. İç çamaşırı seçiminde sağlık unsuru büyük bir önem taşır. Sağlıklı kumaşlar, materyal ve malzemeler ile üretilen Tutku paçalı boxerlar, herhangi bir cilt sorunu ya da farklı hastalıklara neden olmaz. Bu durumu göz önünde bulundurularak Tutku underwear boxer erkek modelleri olmak üzere birçok çamaşır modelini sağlığı tehdit etmeyen yapıda üretilir. Pamuklu formu nefes aldırdığı için kıyafetlerin içinden rahatsızlık vermez. Yüksek kalite kumaşlar ve kaliteli işçilik ile çamaşır üretimleri yapılır. Ayrıca mevsimsel iç giyimleri tercih eden erkekler için erkek Tutku uzun boxer desenli penye tercihi yapılabilir. Desen özellikleri farklı renkler ile karıştırılmıştır ve geometrik formlarda imal edilerek model çeşitliliği elde edilir. İç giyim alanında yaptığı üretimler ile yeni sezona damgasını vuran marka, farklı formlara ayrılır. Ürünler ter emen yapısı, kış aylarında sıcak tutucu özelliği ile muhteşem bir kullanıma sahiptir. Ayrıca bordo, füme, gri, lacivert, saks mavisi, siyah renk skalası ile farklı ton seçeneklerinden yararlanılabilir. Erkek iç giyim alanında yapılan özel koleksiyon ve model çeşitlerine, Tutku boxer online satış imkanları sunan Trendyol aracılığı ile sahip olabilirsiniz.

Avantajlı Özellikleri ile Tutku Boxer Modelleri

Avantajlı Özellikleri ile Tutku Boxer Modelleri

Tutku marka boxerlar her vücut tipine ve bedenine uyumlu olarak imal edilir. Erkek yapısı düşünülerek tasarlanan iç giyim ürünleri, toplayıcı bir özelliğe de sahiptir. Bu nedenle giyilen dış giyim ürünlerinin harika bir görünümde olacağı söylenebilir. Ayrıca Tutku elit modal boxer elit koleksiyonunda yer alan seçeneklerin farklı renklerde tasarımı vardır. Lastik bölümünde yazan yazı ürün gruplarına sıra dışı bir hava katar. Tutku elit boxer her erkeğin rahatlıkla tercih edebileceği iç giyim malzemesidir. Markanın ürettiği iç giyim ürünleri, çeşitli renk gruplarına ve desenlere ayrılır. Tutku desenli boxer marka imzası taşıyan dış tasarımları ile erkekler tarafından beğeni toplar. Desen özellikleri çamaşırların kumaş yapıları doğrultusunda değişkenlik gösterir. İç giyimlerin görünümleri, ürün gruplarının kumaş yapılarına uyumlu bir şekilde ayarlanır. Malzemeler, kaliteli dikim, sağlam işçilik, sağlık koşullarına uyumlu anti-bakteriyel yapı, nefes alan dokuları ile rahat bir kullanıma sahiptir. Erkek iç giyim modasında Tutku gri, beyaz, siyah boxer son zamanlarda çok sık tercih edilen renklerden bir tanesidir. Gri tonlar, yıkama talimatına uyulduğu zaman renk canlılığını uzun süre korur. Ayrıca ton farklılığına göre değişkenlik gösterse de canlı ve kaliteli dokusu ile uzun ömürlü dayanıklılık gösterir. Malzemelerdeki dokular, elastan, pamuk, penye, likra olarak ayrılır ve modellere uyumlu olarak tasarlanır. Aynı zamanda ürünler farklı kullanım alanlarını destekler niteliktedir. Bu nedenle Tutku boxer fiyat aralıkları ürün gruplarının yapısına göre değişir. Son zamanlarda vücut yapısını saran iç çamaşırları çok sık tercih edilir. Likralı seçenekler bu durumu destekleyen ürün yapısına sahiptir. Ayrıca Tutku likralı boxer fiyatları da kendi içinde değişkenlik gösteren bir durumdur. Sevilerek kullanılan seçeneklere Tutku boxer tavsiyelerinden de faydalanarak Trendyol sayesinde ulaşabilirsiniz. Böylece siz de Tutku boxer kullananlar arasına katılabilirsiniz.

Beğeni Kazanan Ürün Modelleri ve Özellikleri

Beğeni Kazanan Ürün Modelleri ve Özellikleri

Tutku slip boxer erkek iç giyim ürün grupları, kullanım yapılarındaki değişikliğin yanı sıra dış tasarımlarındaki marjinallikle dikkat çeker. Her kadının da vücut yapısı ile uyum sağlayacak Tutku kadın boxerlar tercihe göre iç giyim ürünleri olarak da tasarlanır. Erkek müşteri üretimleri arasında yer alan slip modellerinin ise bel detayında bulunan lastikler, amblemli, renkli, yazılı olarak şekillendirilir. Markanın ürettiği iç çamaşırları sağlıklı ve herhangi bir cilt tahrişine neden olmayan özelliklere sahiptir. İç giyimde farklı bir kullanımı olan Tutku düğmeli boxer, beyaz, gri ve siyah renk seçeneklerine sahiptir. Ayrıca ön kısmındaki düğme detayı rahatsızlık vermeyen, batmayan özel bir yapısal dokusu vardır. Bu nedenle modeller, işlevsel olduğu için gün boyu rahat hareket edebilme desteği sağlar. Düğme detaylı seçeneklerin yanı sıra diğer iç çamaşırı seçenekleri de farklı giyim gruplarının içine rahatlıkla giyilebilecek özelliktedir. Rahat bir kullanımı olan Tutku elastan boxer, vücudu sardığı için pantolonların içinden belli olmayan ve rahatsızlık vermeyen bir özelliğe sahiptir. Elastan modeller, çeşitli renk aralıkları ile imal edilir. Bunun yanı sıra kontrast dikiş vurguları ile modellerin özellikleri ön plana çıkarılır. Elastan materyallerin yanı sıra vücuda göre açılan ve Tutku boxer yorumlarına bakıldığında favori olarak görülen likralı seçenekler, esnek yapısı ile farklı beden tiplerine uyumlu şekilde açılır. Bu nedenle likralı modellerin kullanımı ergonomik ve rahattır. Bu nedenle, herhangi bir bollaşma, aşınma, yıpranma gibi durumları meydana getirmez. Tutku boxer kampanyalı fiyatları, farklı alım güçlerine uyumlu olarak ayarlanır. Tasarımlar, her beden aralığına uyumlu olarak tasarlanır. Küçük beden ve büyük beden özellikleri ile geniş bir ürün yelpazesi sunar. Trendyol üzerinden Tutku boxer satın almak için detaylı bir şekilde seçenekleri kontrol edebilirsiniz.