İlgili Kategoriler
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Boya Açıcı - Oksidan

" araması için 1811 sonuç listeleniyor

Boya Açıcı - Oksidan Hakkında Sık Sorulan Sorular

Saç Açıcı Boya Nasıl Kullanılır?

Saç açıcı boya kullanımı, açılmak istenen saç bölgesine boyanın uygulanması ile yapılır. Saç diplerine gelmeyecek şekilde açıcı boya dip kısımlarından uçlara kadar sürülerek uygulama yapılmalıdır. Saç rengine göre açıcı bekletme süresine dikkat edilmelidir. 40 dakika kadar bekleme süresi genelde idealdir. Saç açıcının eşit şekilde dağıldığı kontrol edilmelidir. Ardından açıcı uygulanan alan kapatılmalıdır. Bu şekilde beklenip süre bitimi sonrası saçlar bol su ile yıkanır. Yapılan işlem sonrasında istenen renge sahip olunması sağlanır. Uygulaması kolay ve pratik bir üründür. Yeterli saç açıcı boya kullanılması ve uygun bekletme süresi ile etkili sonuç alınması mümkün olur.

Oksidan Ne İşe Yarar?

Oksidan, krem forma sahip yapısı ile boyanın aktifleştirilmesinde kullanılan bir üründür. Boyanın saça etki etmesini ve saçın renk değiştirmesini sağlamaya yardımcı olur. Boya ile karıştırılarak kullanılır. Genellikle boya kutuları içinde uygun miktarda oksidan krem bulunur. Yoğun ve istenen renge sahip olmak için saç boyasına bir miktar oksidan eklenmesi gerekir. Saça verilmek istenen rengin daha canlı ve etkili olması için oksidan kullanımı son derece önemlidir. Miktarın yeterli olması ile boya saça eşit şekilde geçer. Böylelikle istenen saç rengine sahip olunması sağlanır. Boya ile kullanımı yapılmalıdır. Rengin tam şekilde oturması ve saça geçmesi için oksidan kullanımı şarttır. Boya ile etkileşimi sağlanarak istenen renge sahip olunur.

Oksidan Nerede Satılır?

Trendyol, oksidan çeşitleri için oldukça fazla seçenek sunar. Bu sayede ihtiyaç duyulan miktarın alınması kolaylıkla sağlanmış olur. Boya için gerekli oksidan bulmak için farklı markalara yer verilir. Bu ürünlerin saç ve kaş boyamak için kullanımı uygun çeşitleri bulunur. Pek çok firmanın ürettiği oksidan seçenekleri mevcuttur. İstenen yapıda ve boyutta alım yapılması için uygun çeşitlilik söz konusudur. Kullanım için seçilen boya ile birlikte oksidan ihtiyacı vardır. Kolaylıkla bu ihtiyaca erişim sağlanması mümkündür. Etkili saç boya uygulamasında gerekli olan oksidan miktarı bulunabilir. Trendyol üzerinden seçenekleri inceleyip dilediğinizi tercih edebilirsiniz.