İlgili Kategoriler
Renk
Kalıcılık
Fiyat
Cinsiyet
Form
Özellik
İçerik
Ek Özellik
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

MAXX DELUXE Saç Boyası

" araması için 1289 sonuç listeleniyor

İhtiyaçlarınıza Uygun Maxx Deluxe Saç Boyası Trendyol’da!

Bakımlı olmanın püf noktaları arasında yer alan Maxx Deluxe saç boyası farklı renk tonları ile satışa sunulur. Görüntü olarak değişiklik yapmak isteyenlerin tercih ettiği çeşitler arasında yer alan modeller, kişilerin zevkine uygun olarak üretilir. Saç telleri üzerinde meydana gelen beyazlıkları ortadan kaldırmak için tercih edilen ürünler, her renge uygun olarak üretilir. Renkli kapatıcılar arasında yer alan bu alternatifler, canlı ya da mat tonlara sahiptir. Maxx Deluxe saç boyası 7.1 küllü kumral gibi çeşitli tonlar barındırır. Saç tellerinin güçlü gözükmesine yardımcı olan ürün, parlaklık kazandırır. Yıpranmış buklelere onarım yapan alternatifler, mükemmel beyaz kapatma özelliğine sahiptir. Dış görünüşünü değiştirmek isteyenler bu ürünü güvenli bir şekilde tercih edebilir. Kişisel ihtiyaçlar arasında yer alan ürünler, cilt tonuna uyum sağlayan tonlarda tercih edilebilir. Kalıcılık, uygulama şekli, canlılık yönünden üstün performans sergileyen alternatifler, kişisel zevk ve ihtiyaçlara göre değerlendirilir. Krem, sıvı peroksit, boyadan oluşan kutu içerikleri farklı tonlar barındırır. Dikkat çekici bir görüntü elde etmek için sunulan bakım malzemesi genç görünmenize yardımcı olabilir. Ten renklerine göre tasarlanan çeşitler, mat ve parlak bitişli seçenekler barındırır. Sıcak tonlar, yüz ifadesini yumuşatma özelliğine sahip olduğundan yeni imaj yaratabilirsiniz. Kızıl ve bakır tonlarıyla ifadenizi büyük oranda değiştirebilirsiniz. Zengin renk pigmentlerine sahip alternatifler, saç telleri üzerindeki mat görüntünün ortadan kalkmasına yardımcı olur. Bakım rutini ihtiyaçlarınızı Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

Kaliteli Maxx Deluxe Saç Boyası Fiyatı ve Renkleri

Kaliteli Maxx Deluxe Saç Boyası Fiyatı ve Renkleri

İnce telli ve kırılgan bukleleri istenilen renk tonuna getirmek için Maxx Deluxe tercih edebilirsiniz. Göz alıcı renk tonlarına sahip olmak için tercih edilen çeşitler ile istediğiniz rengi elde edebilirsiniz. Kapatıcı ve açıcı özelliklere sahip olan ürünler, sprey olarak da üretilir. Kendini yenileyen özelliklere sahip olan ürünler arasından istediğiniz rengi satın alabilirsiniz. Maxx Deluxe saç boyası fiyatı tüm avantajlı özellikleri ile birlikte bütçe dostu fiyatlarla sunulur. Ayrıca ürünleri dönemsel kampanyalardan yararlanarak satın alabilirsiniz. Model kullanılan içeriğe göre değişiklik gösterir. Maxx Deluxe yarı kalıcı saç boyası amonyak içermeyen özelliklere sahiptir. Bu nedenle kapatıcılar saç tellerinde daha az süre kalır. Görüntü olarak kısa süreli değişim yapmak isteyenlerin tercih ettiği kapatıcılar arasında yer alan çeşitler, farklı renklerde üretilir. Ürün 4-6 hafta içerisinde akmaya başlar. Maxx Deluxe saç boyası renkleri çilek kırmızısı, nar kızılı, bal köpüğü, açık kumral, buzul sarısı, bakır, lal kızılı, küllü kumral, çikolata kahve, platin sarısı ve elma sarısı olarak üretilir. Maxx Deluxe saç boyası 5.65 nar kızılı zeytinyağı, argan yağı ve onarıcı yağlar içerir. Besleyici kapatıcılar saç tellerinizi nemlendirmeye yardımcı olur. Köklerin onarılmasına yardımcı olan ürün, içeriğinde keratin içerir. Isıya karşı koruma özelliği gösteren çeşit, set halinde satışa sunulur. Maxx Deluxe amonyaksız saç boyası beyazların saklanması için kullanılır. Doğal kapatıcılar olarak bilinen kapatıcılar, kalıcı olarak da kullanılabilir. Farklı renk seçenekleri bulunan ürünler, bitkisel kapatıcı üretiminde de kullanılır. Kalıcı ve geçici kapatıcılara karşın kadınlar bu çeşitleri de tercih eder. Saç tellerinde doğal bir görünüm elde etmek için tercih edilen ürünler, doğal içeriği sayesinde satın alınır. Maxx Deluxe gri saç boyası farklı imaj değişikliği yaşamak isteyenler tarafından sık sık kullanılır. Beyaz saç telleri üzerine uygulanan modeller, dış görünüşün hoş gözükmesine yardımcı olur. Koyu renkli kıyafetlerde göz alıcı görüntüye sahip olmak için bu ürünü tercih edebilirsiniz. Kullanışlı ürünler arasında yer alan modelleri Trendyol’dan kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Beğeni Toplayan Maxx Deluxe Saç Boyası Kullananlar

Beğeni Toplayan Maxx Deluxe Saç Boyası Kullananlar

Kapatıcılar son zamanlarda sık tercih edilen ürünler arasında yer alır. Saçlarda kalıcılığı ve uyumu yakalamak için satın alınan ürünler farklı renklerde üretilir. Cilt tonlarına uygun olarak üretilen ürünler, uygulanan alanlarda farklı tarzlar yakalanmasına yardımcı olur. Maxx Deluxe saç boyası mavi, kızıl, mor, siyah, pembe marjinal görüntüye sahip olmak isteyenler tarafından tercih edilir. Son sezonun en çok aranan renk kapatıcıları arasında yer alan modeller, belirli bir süre şık gözükmenize yardımcı olur. Farklı markalara göre değişiklik gösteren ürünler, cesur görünüme sahip olmanıza yardımcı olur. Maxx Deluxe saç boyası kullananlar yorumlarında ürünlerle ilgili detaylı bilgileri paylaşır. Modellerin sağladığı faydaları yorumlara göz atarak öğrenebilirsiniz. Maxx Deluxe saç boyası 7.0 kumral yüksek pigmentli formül içerir. Uzun süreli kalıcı etkiye sahip olan çeşitlerin renk yoğunluğu zengindir. Mikro yağlar içeren ürünler, kıl kökünün bakımlı olmasına yardımcı olur. Uzun süre kalıcı etkiye sahip olan çeşit, saç tellerinin ve köklerin göz alıcı parlaklık kazanmasına yardımcı olur. Beyazları kapatma özelliğine sahip olan çeşit, zengin renk seçenekleri arasında yer alır. Parlak ve ışıltılı görüntüye sahip olmak için bu ürünü tercih edebilirsiniz. Modern görünüme sahip olmanıza yardımcı olan kapatıcılar, farklı renklerde satışa sunulur. Özel günlerde kullanım kolaylığı sağlayan model, sprey şeklinde üretilir. Zengin renk yoğunluğu sağlayan modeller, saç köklerine derinlemesine bakım yapar. 6 haftaya kadar göz alıcı parlaklık sağlayan modeller, yeni formülü sayesinde uzun süreli kalıcılık sağlar. Maxx Deluxe saç boyası 100 ml kalıcı kapatıcılar arasında yer alır. Kremsi yapısıyla kullanım kolaylığı sağlayan modeller, %100 beyaz kapama özelliğine sahiptir. Parlaklık ve canlılık kazandıran kapatıcılar, içeriğinde besleyici yağları barındırır. Bu ürünü pratik bir şekilde Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

En Güzel Maxx Deluxe saç boyası Yorumları

En Güzel Maxx Deluxe saç boyası Yorumları

Herkese hitap eden seçenekler barındıran marka, farklı renk skalasıyla memnun eder. Çeşitli ten renklerine uygun olarak üretilen tonlar, beyazları kapatmada etkili olan bakım malzemeleri arasında yer alır. Havalı, şık ve bakımlı gözükmeye yardımcı olan ürünler, buklelerin dolgun görünümünü de destekleyebilir. Deluxe Maxx saç boyası mavi siyah yeni tarz denemek isteyenlerin tercih ettiği ürünler arasında yer alır. Etkileyici renk tonlarına sahip modeller, sık kullanılan ürünler arasında yer alır. Yüksek kapatıcı özelliğe sahip olan alternatifler, genellikle koyu tonlardır. Beyazların ortadan kalkmasına yardımcı olan bu seçenekler, erkeklerin ve kadınların kullanımına uygundur. Beyaz saç tellerinin üzerini kapatmak için evde uygulama yapmayı kolaylaştıran bakım ürünleri, genç ve etkileyici görünmek için değerlendirilir. Maxx Deluxe saç boyası 8.0 açık kumral modeli, sarı renge yakındır. Işıltılı renk tonlarına sahip olan seçenekler, yaygın olarak tercih edilen imaj yenileyici malzemelerdir. Maxx Deluxe saç boyası 0.1 platin sarısı açıcı olarak da kullanılır. Renk açıcı olarak tercih edilen ürünler, soğuk ve parlak renkler arasında yer alır. Kahverengi tonlarında alternatifler, saç tellerinin sağlıklı görünmesini destekler. Etkisi 6 haftaya kadar süren yoğun renklere sahip olan modeller, içeriğinde besleyici yağlar barındırır. Maxx Deluxe saç boyası 8.1 açık küllü kumral tonlar arasında yer alır. Maxx Deluxe saç boyası yorumları sayesinde ürünler hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Tecrübe sahibi müşterilerin yorumları doğru ürüne ulaşma konusunda size yardımcı olur. Ayrıca markanın indirimlerini takip ederek uygun fiyata satın alabilirsiniz. Farklı dönemlerde uygulanan indirimleri takip ederek bütçe tasarrufu sağlamak mümkündür. Pek çok farklı seçeneği içerisinde barındıran ürün grubuna Trendyol aracılığıyla sahip olabilirsiniz.