İlgili Kategoriler
Jant Çapı
Taban Genişliği
Kesit Oranı
Mevsim
Yıl
Araç Tipi
Yük Endeksi
Hız Endeksi
Yakıt Verimliliği
Islak Zeminde Frenleme
Fiyat Geçmişi
Fiyat
Garanti Süresi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Bridgestone Lastik

" araması için 2776 sonuç listeleniyor

Üstün Tutuş Performansı Sunan Bridgestone Lastik Modelleri Trendyol'da!

Sürüş güvenliğini ve keyfini arttırmanın yolu doğru lastiği seçmekten geçer. Patlamayan lastik Bridgestone, dayanıklı yapısıyla uzun süreli bir kullanım vadeder. Bu marka tarafından üretilen modeller yüksek yol hâkimiyeti sağladığı için tercih edilir. Bridgestone, birçok farklı aracın ihtiyaçlarına hitap eden lastikler üretir. Bu ürünleri seçerek etkin bir sürüş deneyimi sağlamak mümkündür.

Bu kategoride aracınız için ihtiyaç duyduğunuz lastik modellerini kolaylıkla bulabilirsiniz. Bridgestone lastik çeşitleri arasında farklı markalar tarafından üretilen taşıtlara hitap eden modeller mevcuttur. Bridgestone lastik fiyatlarını karşılaştırarak ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun bir model bulabilirsiniz. Söz konusu ürünler arasında aracınızın performansını iyileştirecek güvenli ve sağlam lastik çeşitleri mevcuttur.

Bridgestone Lastik ile Konforlu Sürüş Keyfi

Bridgestone Lastik ile Konforlu Sürüş Keyfi

Bridgestone lastik, özellikle emniyet ve güvenli sürüş konusunda kendisini ispatlamıştır. Önceliği olarak emniyet konusunu oldukça büyük bir ciddiyetle ele almaktadır ve lastiklerinin de test süreçlerini oldukça titizlikle gerçekleştirmektedir. Çok sayıda alternatif lastik çeşidini kullanıcılarına sunan Bridgestone lastikleri kullanıcıları tarafından oldukça olumlu yorumlar almaktadır. Marka tarafından üretilen modeller arasında belli dönemlerde kullanılabilen ürünler mevcuttur. Soğuk hava koşullarında yüksek performans sağlayan Bridgestone kış lastiği buna örnek gösterilebilir.

Bridgestone motosiklet lastiği, yine özenli çalışma ve testler sonucunda üretilmektedir. Ayrıca kullanıcılarına motosiklet lastik aldıkları takdirde yol yardım hizmeti de vererek çok sayıda kişinin zor anlarında da yanında olmaktadır. Düşük ısı ya da ıslak zeminde de sağlam bir yol tutuş ve daha güvenli bir sürüş deneyimi yaşamanızı sağlayacak performansta olacak şekilde üretilen lastikler her araçta kullanılan lastiklerde oldukça beğenilmektedir.

Araç modeli ya da ihtiyaç duyduğunuz lastik boyutlarına özel geliştirilmiş olan özel teknolojiler kullanılarak üretilen lastikler oldukça güvenli sürüş deneyimleri sunmaktadır. Geliştirdiği teknolojiler ile üstün performanslı olan Bridgestone blizzak lastik modeli özellikle kışın zorlu hava koşullarına göre üretilmiştir. Karlı ve ıslak zeminde göstermiş olduğu güvenli performans nedeni ile çok sayıda kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. En zor hava koşullarına uygun olacak şekilde üretilmiş olan blizzak lastikler oldukça emniyetlidir. Bu kategoride sıcak hava koşulları için üretilen Bridgestone yaz lastiği modelleri de mevcuttur.

Bridgestone havasız lastik, özel ‘Air Free Concept’ adını vermiş olduğu teknoloji ile üretmiş olduğu özel seridir. Bu teknoloji, lastiklerin iç kenarlarındaki uzanan jantların tellerinden yararlanan lastiklerin desteklenmesi sayesinde hava ile şişirilmesine gerek kalmamaktadır. Geliştirilen bu özel teknoloji ile lastikler elastik bir formda daha uzun ömürlü kullanılabilmektedir. Ayrıca bu özel teknolojiyi bisiklet lastiklerine de adapte etmektedirler. Ekolojik açıdan da daha faydalı bir üründür.

Her türlü ebatta farklı özelliklerde üretilen lastiklerden en çok tercih edilen bir diğer çeşit ise, Bridgestone SUV lastik modelleridir. Binek araçlardan daha farklı boyutlara sahip olan bu lastikler yaz ve kış lastikleri olarak tercih edilebilecek lastik türleri ile de uyumludur. Kış lastikleri zorlu hava şartlarına ve düşen ısıya göre farklı özellikler ile üretilmektedir. Üstelik kış aylarında kaygan zemin gibi riskler daha sık yaşandığı için lastikler üzerindeki teknolojiler en güvenli yol tutuş ve sürüşü sağlayabilmek üzerine geliştirilmiştir. Yaz lastiklerinde ise artan hava ısısı göz önünde bulundurularak özel ve farklı bir lastik tipi ile kullanıcılarının lastiklerinden her mevsim tam performans alabilmelerine olanak sağlamaktadır. Her mevsime uygun ve her araç tipine uyumlu olabilecek oldukça çok sayıda alternatifi Bridgestone yetkili satıcıları tüketicilere sunmaktadır.

Farklı Özelliklerde Bridgestone Lastik

Farklı Özelliklerde Bridgestone Lastik

Bridgestone lastik çeşitleri, mevsim şartlarına göre farklılıklar içeren ve oldukça çeşitli sayıda özelliklere sahip olan lastiklerdir. Bridgestone kışlık lastik, ıslak zeminde frenleme ve yol tutuş güvenliği açısından üstün performans sunmaktadır. Özel olarak geliştirilen Bridgestone kar lastik modelleri soğuk ve buzlu zeminlerde de üstün performansı ile oldukça güvenilirdir. Ayrıca lastiklerde geliştirilen özel teknoloji sayesinde kışın zorlu koşullarında direksiyon hâkimiyeti açısından da özel geliştirilmiş lastik performansları ile emniyette bir sürüş deneyimi sunar.

Lastiklerin farklı hava koşullarında her türlü zemine uyum sağlaması lastiklerin üzerinde bulunan ve derinlikleri değişkenlik gösteren girintiler ile sağlanmaktadır. Ayrıca lastiklerin kalitesi ve malzemesi açısından da doğru tercihlerin yapılması performansın en etkili nedenlerinden biridir.

Bridgestone 4 mevsim lastik modelleri de bu teknolojiler ve yılların deneyimlerinin birleşimi neticesinde her zemin ve mevsim şartlarına uyum sağlamak için geliştirilmiştir. Bir yandan sıcak hava koşullarına uyum sağlayabilecekken diğer yandan ıslak ve kuru zeminde dengeli bir performans sunmaktadır. Orta derecede diş derinliğine sahip olması kış şartlarında da güçlü bir performans sergilemesinde etkilidir. Ayrıca orta derinlikteki dişler, derinlik boyutu açısından daha geç yıpranır ve bu sebeple de daha uzun ömürlüdür. Bridgestone yazlık lastik ise, daha az derinlik ve daha seyrek aralıklı dişlere sahiptir. Bu sayede kuru ve sıcak havalarda daha az yıpranırken bir yandan da yol tutuşu ve dayanıklılığı ile güvenli bir kullanım sunmaktadır. Hava koşullarına özel modellerin yanı sıra bu kategoride farklı araçlar için üretilen çeşitler de bulunur. Tır ve kamyon gibi ağır araçlara uygun olan Bridgestone pilot lastik modelleri buna örnek gösterilebilir.

Her farklı hava koşuluna uyumlu Bridgestone mevsimlik lastik çeşitleri içerisinden ihtiyacınıza en uygun olan ürünü seçmeniz mümkün. Her boyut ve mevsim koşullarına uygun olabilecek lastik çeşidini kendi sınıfı içerisinde alternatif modellerinden birini seçerek tercihinizi yapabilirsiniz. Her kullanıcı çeşitli farklılıklardaki özellikleri bir arada istemektedir. Kullanıcı taleplerinden yola çıkarak her isteğe uygun olan çeşitleri ve modelleri en güvenli biçimde kullanıcılarına sunana Bridgestone lastikleri oldukça beğenilmektedir. Özellikle kışın zorlu hava koşullarında sunmuş olduğu üstün lastik performansı ve direksiyon hâkimiyeti ile güvenli ve emniyette yolculuk etmenize olanak sağlar.

Kış lastiklerinde özel olarak tasarlanmış olan çivili lastik modelleri de en zor kış koşullarına uygundur. Üzerinde özel çivilerinin yerleştirilmesi için yuvalar bulunan lastikler karlı ve buzlu zeminlerde tam performans almak için ideal modellerdir. Bridgestone her zemin ve hava koşullarını hesaplayarak özel alternatifler üretmiştir. Farklı hız ve mesafeler için üretilen modeller de bu kategoride dikkat çeker. Düşük hız ve kısa mesafe için özel tasarlanan Bridgestone RFT lastik modelleri bunlara örnektir.

Bridgestone Lastik Ölçüleri ve Çeşitleri Nelerdir?

Bridgestone Lastik Ölçüleri ve Çeşitleri Nelerdir?

Bridgestone lastik ebatları, aracınızın modeline göre ya da jant çapınıza göre alternatif seçenekler arasından seçebileceğiniz alternatifler ile sunulmaktadır. Binek araçlarda sık kullanılan Bridgestone lastik 14 jant ebadındaki lastiklerdir. Ayrıca en sık kullanılan bir diğer ebat ise, Bridgestone kış lastiği 13 jant modelleridir. Jant çapına göre değişen ebatlardaki lastiklerde dilediğiniz mevsime uygun ve farklı diş derinliklerine sahip olan çok sayıda model içerisinden sizin için en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Jant ölçünüze ve kullanım alanlarınıza göre oldukça çeşitli alternatifler bulabileceğiniz Bridgestone 4×4 lastikleri oldukça geniş bir seçenek listesine sahiptir. Araç modelinize göre tercih edebileceğiniz lastiklerde çok çeşitli özelliklerin sunulduğu alternatifler de sunulmaktadır.

Lastiklerin üzerindeki dişlerin derinliğinin ölçüsünden lastik en genişliğine kadar her konuda farklı örnekler sunana Bridgestone lastiklerinden size en uygun modeli bulmanız mümkündür. Bridgestone çivili lastik modelleri de SUV ya da 4x4 model araçlar için zorlu kış şartlarında en doğru alternatiflerden biridir. Aracın çekiş gücünü arttırarak ve direksiyon hâkimiyeti güvenliği sağlayarak karlı ve buzlu zeminlerde oldukça başarılı bir performans sergilemektedir. Uzun yollarda da güvenli sürüş performansı konusunda oldukça güçlü olan Bridgestone lastikleri ile her mevsim ve her zemin güvenli olmaktadır. Kategoride yer alan modeller fonksiyonlarına göre de farklı özelliklere ayrılır. Islak ve engebeli zeminde güvenlik sağlayan Bridgestone emniyet lastiği modelleri de bunlar arasında dikkat çeker.

Araç tipinize göre seçeceğiniz lastiklerinizde kullanım koşullarınızı da göz önünde bulundurmanızda fayda vardır. En doğru seçim ve tercihler sonucunda üstün performans ve güvenli sürüş deneyimlerini yaşamanız kaçınılmaz olacaktır. Seçeceğiniz lastikler mevsime uygunluk dışında sık sık uzun yol seyahatleri yapan biri için kontrollü viraj dönüşleri, ıslak ve kuru zemine uygunluk, direksiyon hakimiyeti gibi çeşitli alternatifleri barındıran bir lastik seçmelidir. Şehir içinde de kullanırken hem mevsime uygun hem de kullanım sıklığı durumunuza en uygun alternatifi tercih etmeniz özellikle yakıt performansı açısından lastiklerin doğru seçimi ile daha uzun süreli kullanım sağlamaktadır. Modele uygun bir seçim yapmak da güvenli bir sürüş deneyimi için önemlidir. Bu bakımdan Bridgestone motor lastiği gibi spesifik olarak üretilmiş çeşitleri tercih edebilirsiniz.

Lastik çapı ve araç tipi uyumlu olmadığında yakıt açısından zarar etmeniz kaçınılmazdır. Binek araç, hafif ticari araç, ağır vasıta araç çeşidinize göre tercih edebileceğiniz ebatlardaki lastiklerde en genişliği de oldukça önemlidir. Araç tipinize uygun olan lastiği seçmeniz yakıttan da tasarruf edebilmenize olanak sağlayacaktır. Ayrıca yeni teknolojiler ile lastik kaplamalarında yıpranmaya karşı geliştirmiş olduğu teknolojiler sayesinde lastik dişleri daha geç yıpranmakta ve daha uzun ömürlü bir kullanım sağlamaktadır.

Bridgestone Lastik Ömrü ve Kullanım Kolaylıkları Nasıldır?

Bridgestone Lastik Ömrü ve Kullanım Kolaylıkları Nasıldır?

Bridgestone lastik ömrü, kullanım koşullarına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Ortalama 50.000 km üzerinde olan kullanımlardan sonra lastikler değiştirilmelidir. Fakat bu durum kullanım koşulları ve sıklığına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bridgestone patlamayan lastik, çok yönden avantajlı olan bir üründür. Patlamayan lastik teknolojisi, lastiğiniz patlasa bile belli bir hız limitine uyarak belli bir süre daha yol almanıza olanak sağlamaktadır. Bu sayede lastik değiştirmek yerine lastik değişimi içi profesyonel bir destek alabileceğiniz yere ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca lastik değişimi yapmayacağınız için stepne taşımanıza da gerek kalmaz ve daha fazla alana sahip olmuş olursunuz. Etkin ve pratik bir kullanım için Bridgestone performans lastiklerini tercih edebilirsiniz.

Kullanım şartlarınız ile lastiklerinizi daha uzun ömürlü hale getirebilmeniz mümkündür. Satın alacağınız lastiklerin üretim yıllarını okumanızda fayda vardır. Lastikler için belli bir garanti süresi belirlenir. Bu nedenle üretilmiş ama henüz kullanılmamış olan lastiklerin gerekli şartlar içerisinde korunmuş olmasına dikkat etmekte fayda vardır. Binek araçlarda oldukça sık kullanılan Bridgestone lastik 16 jant modeller daha seri üretilmektedir. Mevsimlere göre de değiştirilen lastiklerde saklama koşullarına özen gösterilmelidir. Satın alacak kişilerin de gerekli koşulların sağlanmış olmasından emin olmasında fayda vardır. Bridgestone lastik 175/70 R14 modeli yol tutuş performansı ile dikkat çekmektedir. Özellikle yaz aylarında kullanıma uygun olan lastik dış kaplamasında diş aralıkları ortalama derinliktedir ve uzun ömürlü kullanım sağlamaktadır.

Doğru kullanım ile lastik kullanım ömürleri daha uzun süre üstün performans alabilmek konusunda oldukça önemlidir. Daha zorlu kış şartları için ise en ideal olan modellerden biri de Bridgestone lastik 215/60 R17 olmaktadır. Kış şartlarında düşen hava ısısı, ıslak ve kaygan zemine uygun lastik performansı açısından oldukça doğru bir tercih olacaktır. Lastik kaplamasındaki diş sıklığı ve derinliği sayesinde karlı ve buzlu zeminlerde en güvenli sürüş deneyimini sunmaktadır. Kış ve yaz lastiklerinde doğru tercihleri yapmak ve mevsime uygun olan lastikler ile diğerlerini değiştirdiğimizde yedek olarak bekleyecek lastiklerinizin de güvenli şekilde muhafaza edildiğinden emin olmalısınız.

Mevsim değişikliklerinde düzenli lastik değişimi lastiklerinizin uzun ömürlü olmasına olanak sağlar. Mevsime uygun olarak kullanılmadığında lastiklerin kaplamasındaki dişlerde aşınma ve yıpranmalar yaşanır ve daha kısa sürede lastik yenileme ihtiyacı doğurur. Bu nedenle de mevsimine uygun lastik çeşidini seçmek çok sayıda açıdan avantaj sağlamaktadır. Jant çapınıza göre ve araç tipinize göre yapacağınız doğru lastik seçimi ile güvenli ve uzun süreli sürüş keyfinin tadını çıkarabilirsiniz. Her koşul ve şarta uyumlu olan mevsimlik lastikler de oldukça başarılı sonuçlar vermektedir. Lastik kaplaması üzerinde bir katman da koruyucu kat kullanılması lastik aşınmalarını geciktirmekte ve lastik ömrünü uzatmaktadır.

Bridgestone Lastik Kullanıcı Yorumları Nasıldır?

Bridgestone Lastik Kullanıcı Yorumları Nasıldır?

Bridgestone lastik modelleri, araç tipi, kullanım koşulları, jant çapı gibi çok sayıda özelliğe göre çeşitli modeller sunmaktadır. Bridgestone lastik seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Bazı önemli konularda dikkatli olunması hem kullanım rahatlığı sunar hem de lastik ömrünüzü daha uzun süreli kullanım avantajı sağlar. Lastiklerin dışındaki çeşitli özelliklerde ve boyutlardaki kaplamalar ile kullanım amacınıza en uygun olanı seçmeniz mümkündür. Lastik seçiminde aracınızın jant çapı öncelikli belirleyiciniz olmalıdır. Ayrıca hangi mevsim koşullarında kullanacaksanız lastiği ona göre yaz ya da kış lastikleri içerisinden seçmelisiniz. Bridgestone 14 ve 15 jant lastik fiyatları arasında bu bakımdan farklılık olması normaldir. Bütçe araştırması yapmadan önce ihtiyaçlarınızı belirlemeniz faydalı olur.

Bridgestone lastik özellikleri kullanım amaçlarına göre farklılıklar göstermektedir. Lastiklerin en ölçüleri de kullanım koşulları üzerinde oldukça etkilidir. Yaz ve kış hava koşullarına uyumlu olabilecek oldukça çeşitli alternatiflerin kullanım sıklığınızın da göz önünde bulundurularak seçebileceğiniz çeşitleri de mevcuttur. Lastik kaplamaları üzerindeki dişler arasındaki mesafe ve derinlik alternatifleri oldukça çoktur. Zorlu kış şartlarında kışlık botların tabanları gibi derin ve yeri sağlam tutabilecek lastikler ile daha güvenli sürüşün keyfini çıkarabilirsiniz. Lastik basınçlarının da mevsime uygun seviyede tutulması lastik kullanım ömründe oldukça etkili olabilmektedir. Doğru basınç oranı ile lastiklerin farklı hava koşullarına uyumu sağlanır. Lastikler üzerindeki dişlilerin derinliği ve dizilim biçimleri ıslak zeminlerde su ile temas anında lastiklerin manevra gücünde bir kayba sebebiyet vermez ve direksiyon hâkimiyetinde de herhangi bir sıkıntı yaşanmasına engel olmaktadır. Bridgestone lastik kullanıcı yorumları her mevsim ve koşulda üstün performansından oldukça memnun oldukları yönündedir. Doğru araç tipi ve jant çapına uygun şekilde seçilecek olan Bridgestone lastik modelleri ile güvenli ve kaliteli sürüş deneyimini yaşayabilirsiniz. Geliştirilen üstün teknolojiler ile test edilen ve en ince hesaplamaların bile yapıldığı lastik çeşitleri ile her mevsim güvenli ve kaliteli yolculuklar yaşayabilirsiniz. İhtiyacınıza yönelik olan ürünü her detayı ile doğru biçimde tercih etmeniz yüksek kalite ve üstün performans ile sürüş deneyimlerinizi daha da keyifli bir hale getirir. Ayrıca güvenebileceğiniz lastikleri seçmek hem sizin hem de ailenizin araç içerisindeki güvenlikleri açısından da oldukça önemli bir husustur. Emniyetli sürüş ilkesini öncelikli olarak benimsemiş olan lastikler ile oldukça güvenli yolculuklar yapabilirsiniz.

Bridgestone Lastik Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları Nedir?

Bridgestone Lastik Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları Nedir?

Bridgestone 13 jant lastik fiyatları, performansı ile kıyaslandığında gayet makuldür. Farklı jant ve mevsim kullanımına göre değişkenlik gösteren fiyatlar mevcuttur. 13 jant lastik fiyatları lastiğin performansına göre gayet iyidir. Bridgestone 4 mevsim lastik fiyatları ise, ortalama 6 ayda bir değiştirilmesi göz önünde bulundurulduğunda fiyatına göre daha uzun süreli performans alabilmeyi mümkün kılmaktadır.

Özellikle mevsime uygun lastikleri kullanmak için doğru zamanlarda değişim yapılması lastiklerin yıpranmasını geciktirir ve daha uzun süre kaliteli performans sonuçları almanıza olanak sağlar. Bridgestone lastik 195/65 R15 kış lastikleri içerisinde performansı ile kıyaslandığında gayet uygun fiyatlara temin edilebilmektedir. Mevsim değişiminde lastikler de çıkarıldığında doğru şekilde muhafaza edilmesi daha uzun ömürlü olacağından ödemiş olduğunuz fiyatın karşılığını fazlasıyla vermiş olacaktır. Kullanıcılar tarafından en sık tercih edilenler arasındadır ve oldukça olumlu yorumlar almaktadır. Soğuk havalarda etkin bir sürüş deneyimi için Bridgestone 16 jant kış lastik fiyatları ve diğer modellerin bütçeleri arasında bir karşılaştırma yaparak karar verebilirsiniz.

Bilgisayar teknolojisi ile geliştirilen lastik üzeri kaplaması desenleri sayesinde zorlu kış şartlarında en ideal sonuçları almanıza olanak sağlamaktadır. Dişler arasındaki ideal mesafe ve ideal diş derinliği sayesinde ıslak ya da karlı zeminde güvenli ve sağlam yol tutuşu sayesinde en güvenilir sürüş deneyimlerinizi yaşayabilirsiniz. Sağlam yol tutuşu sayesinde viraj gibi zorlu yollar da oldukça güvenli bir kullanım sunmaktadır. Bridgestone lastik kampanyası dönemlerinde hem yaz hem de kış lastiklerinizi temin edebilme avantajları sağlamanız mümkün. Farklı dönemlerde yapılan kampanyalarda kışlık lastik alana yazlık ya da yaz lastiği alana kış lastiği kampanyası gibi çeşitli alternatifler sunulmaktadır. Güvenliğiniz için her mevsime uygun olan 4 mevsim lastikleri de kampanya dönemlerinde daha da avantajlı fiyatlar ile temin edebilmeniz mümkündür.

Her zemin ve hava koşuluna uyumlu olabilecek olan, kullanım koşullarınız ile doğru orantılı bir model seçimi ile hem güvenli sürüş hem de en üstün performans deneyimini yaşamanız mümkündür. Ani frenlerde de yol tutuşu sağlam olan lastikleri tercih etmek emniyetli sürüş için önemli bir detaydır. Her koşula uyumlu olabilecek ve bütçenize uygun bir model Bridgestone lastik çeşitleri içerisinde mevcuttur. Aracınıza uygun seçimi yapmak için Bridgestone 17 ve 18 inç lastik fiyatlarıyla diğer modeller arasında bir karşılaştırma yapabilirsiniz.