placeholder
"

Continental Lastik

" araması için 3593 sonuç listeleniyor

Continental Lastik

Continental Lastik ile Güvenli Sürüş Keyfi

Continental Lastik ile Güvenli Sürüş Keyfi

Continental şirketi 1871 yılında kurulmuştur. Almanya’nın Hannover kentinde kurulan şirket lastik üretiminde dünya liderleri arasındadır. Continental lastik güvenli duruşu ve yere sağlam basması ile birlikte güvenli sürüş imkânı sunar. Her mevsime özel olarak üretilen lastikleri mevsim şartlarına uyumludur. Continental kışlık lastik karlı ve buzlu yollarda güvenli sürüş imkânı sunuyor. Karlı ve buzlu yollarda kısaltılmış bir şekilde fren mesafesini ayarlar. Dengeli bir sürüş keyfi sağlar. Kış aylarında bile hız yapmaya müsaittir. Lastiğin zeminle güvenli tutuşunu sağlar. Karda ve suda maksimum çekiş gücüne sahiptir. Bundan dolayı azalan dönme etkisi ile çok daha ekonomiktir. Continental yazlık lastik hız yapmaya en uygun lastik olması için tasarlanmıştır. Bunun için sahip olduğu desenleri oldukça özeldir ve eşsizdir. Virajı güvenle alabilmeniz için özel olarak üretilmiştir. Virajdaki hız dengesini ve direksiyon ile hassas bir uyumu vardır. Hız yapmak için oldukça uygun yapısı vardır. Yol ile oldukça uyumlu ve dengeli bir yapısı vardır. Bu dengeli yapı yolu iyice kavramasına ve güvenle sürüş keyfi yaşatmasına olanak sağlar. Continental 4 mevsim lastik her mevsim kullanıma uygun özelliklere sahiptir. Kış aylarında kullanabileceğiniz lastiğin fazlaca suyu çekiş gücü mevcuttur. Bu çekiş gücü ile birlikte kış aylarında kaymadan herhangi bir kazaya yol açmadan güvenle hız yapmanızı ve virajları dönmenize yardımcı olur. Dengeli ve sportif bir duruşu ile yaz aylarında yolu iyice kavrayıp dengeli bir şekilde sürüş keyfi yaşamanıza yardımcı olur. Şirket sadece arabalar için değil aynı zamanda birçok tekerlekli araç için de lastik üretir. Bunlardan ilki continental bisiklet lastik seçeneğidir. Bisikletler için özel olarak üretilmiş olan bu tekerlekler yol ile uyumlu sizin sürüşünüze hassas bir bağ ile bağlanmış bir bisiklet lastiğidir. Özellikle dağ bisikletleri için özel olarak üretilmiş lastikler herhangi darbede patlamaz ve hasar görmez. Bundan dolayı da dağ sürüşleri için oldukça uygundur. Yer ile olan dengeli uyumu ve yere sıkıca bağlı olması neticesinde kaymaları önler. Kaygan yüzeylerde veya dik yüzeylerde sıkıntı çekmeden tutunur. Tutunması ile birlikte sizin sürüş hızınıza uygun olarak yolu tutma kapasitesi de geliştirilmiştir.

Araçlarınızı Yaz Kış Güvende Tutan Continental Lastik

Araçlarınızı Yaz Kış Güvende Tutan Continental Lastik

Continental lastik şirketi yüz yılı aşkın bir süredir lastik sektöründe inanılmaz bir hızla büyümüş ve sektörün dev ismi haline gelmiştir. Her duruma uygun lastik çeşitliliği bulunan firmanın bu çeşitlilik adına yürüttüğü çalışmalar sürmektedir. Continental motosiklet lastik kategorisinde motosikletlerin güvenle hız yapabilmesine uygun şekilde üretilmiştir. Motosiklet lastiğinin yer ile olan dengeli teması ve güvenli duruşu sayesinde oldukça güvenle hız yapabilmeye olanak sağlar. Continental oto lastik en sık kullanılan lastiklerdir. Her mevsime özel üretilen bu lastikler yollarda güvenle ilerlemenize yardımcı olur. Her mevsim şartlarına uygun üretilen lastikler sizlerin dengeli ve güvenli bir sürüş keyfi yaşayabilmesi için tasarlanmıştır. Güvenli fren mesafesini ayarlayan ve direksiyon ile hassas bir bağı bulunan lastikler kısa mesafede fren yapmaya olanak sağlıyor. Kendi kendisini tamir edebilen lastikler olarak bilinen Continental jelli lastik ürünleri mevcuttur. Bu lastikler özellikle uzun yolculuklarda veya bir aceleniz varsa çok işinize yarar. Küçük bir tahribatta yüksek hız dengesi ile en ileri teknoloji kullanılarak tasarlanmış lastik kendi kendisini tamir eder. İçerisindeki madde hemen tahrip olmuş bölgeyi kapatarak orayı hava almayacak veya içindeki havayı boşaltamayacak hale getirir. Bu tip ufak tefek yırtıkların yolculuğunuzu bölmesini istemiyorsanız bu lastiklerden mutlaka bir tane edinmelisiniz. İç lastik konusunda bir numara olan Continental Continental iç lastik kullanılarak havayı lastik içine yerleştirilebilen özel bir kauçuk madde içine yerleştirerek muhafaza edebilirsiniz. Bu tip lastiklerin üretiminde bir numara olan şirket bunun gibi daha birçok konuda da lider bir role sahiptir. Kaliteli ve üst düzey malzemeler kullanılarak üretilen lastikler kolay kolay hasar almaz. Darbelere karşı oldukça sağlam bir yapı sergileyen lastikler oldukça ekonomiktir. Continental patlamayan lastik kategorisinde en ileri teknoloji kullanılarak tasarlanmış lastikler bulunur çünkü bu lastikler patlamaya karşı oldukça dayanıklıdır. Patlamayan türde olup gelişen bu lastikler özellikle şehrin dışında ve bozuk yollarda yapacağınız yolculuklarda işinize çok yarayacaktır. Sizlerin güvenle sürüş keyfi yaşayabilmeniz için yüz yıldır çalışan şirket sivri cisimlerin bulunduğu yollarda bile sürüş keyfinizi bozmadan güvenle yol almanızı sağlıyor. Dağ, taş, toprak ve çamurlu yol demeden sizleri yarı yolda bırakmamak için en yetkili elemanları ile birlikte konuya yüksek bir hassasiyet derecesinde yaklaşılıyor. Kullanıcıların yorumları da gösteriyor ki bu çabaların sonuçlarına sizler de güvenebilirsiniz.

Özellikleri ile Ön Planda Olan Continental Lastik

Özellikleri ile Ön Planda Olan Continental Lastik

Continental en çok tercih edilen lastik firmasıdır. Bunun nedeni her duruma uygun ve çeşitte birçok lastik bulundurmasıdır. Gelişen teknoloji ile birlikte lastik üretiminde de birçok yenilik yapılmıştır. Özellikle zor şartlar altında yapılacak olan yolculukların güvenle gerçekleşebilmesi için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Continental dış lastik bisikletlerin bir yolu güvenle yol alabilmesine yardımcı olan yapılardır. Bu dış lastikler bisikletlerin, özellikle sivri ve birçok delici kesici cismin bulunduğu alanda ilerleyen bisikletlerin, herhangi bir hasar görmeden güvenle yol alabilmesine yardımcı olmaktadır. Continental 27.5 dış lastik bisikletlerin dış lastiklerine takılan bir lastiktir. Katlanabilir özelliği ile taşıma kolaylığı sağlayan dış lastiği her yerde kullanabilirsiniz. Pürüzlü yapısı ile birlikte yola tutunma kapasitesini arttırır. Kaygan zeminlerde bisikletin güvenle fren almasına yardımcı olur. Continental contact plus lastik bisiklet lastiğine takılan bir dış lastik çeşididir. Bu dış lastik geri kalan bütün dış lastiklere oranla daha gelişmiştir. Yüzeye tutunma özelliği maksimumdur. Continental run flat lastik lastiğin patlaması anında lastiğin jant ile yol arasında sıkışıp kalmasına engel olur. Bu durum yedek lastik taşıma zorunluluğunu ortadan kaldırmakla birlikte daha birçok pozitif sonucu da beraberinde getirir. Örneğin yedek lastik taşımak zorunda olmamak ağırlığı azaltır. Ağırlığın azalması yakıt verimliliğini arttırır. Ayrıca bununla da kalmaz depoda yakıt için boş alan da yaratır. Bu gibi birçok yarardan faydalanmak istiyorsanız sizler de aracınızın dört tekerine run flat teknolojisini takabilirsiniz. Şehir içinde kullanmadığınız araçlarınıza uygun olarak ortam koşullarına uygun olarak üretilmiş bir lastik çeşidi olan Continental suv lastik kullanabilirsiniz. Aracınızın arazide herhangi bir sıkıntı yaşamadan ilerlemesini istiyorsanız bu lastikler sizlere birçok fayda sağlayabilir. Arazide sıkıntı yaşamadan ilerlemek, tekerlerin arazi ile uyumlu olması çok önemlidir. Bisiklet tekerlerinde kullanılan dış lastiklerden olan Continental 29 jant dış lastik bisiklete takılan dış lastik çeşitlerindendir. Birçok farklı çeşitte ve ihtiyaçtan kaynaklanan lastik çeşitleri üreten firma işini en yüksek performansta yapmaya çalışıyor. Sizlerin daha güvenle sürüş yapabilmesi için durmadan çalışan ve en iyi mühendisleri ve çalışanları bünyesinde bulunduran firma başarısını bunlara borçludur. Yaptığı lastikler ile kaza oranını azaltan ve arabaların trafikte güvenle akmasını sağlayan firma lastiklerin yapımında en kaliteli malzemeler kullanır.

Continental Lastik Kullanıcı Yorumları

Continental Lastik Kullanıcı Yorumları

Continental Almanya’da kurulmuş olan bir lastik şirketidir. Bu şirket her türlü koşulda araçların güvenle yola devam edebilmesini sağlar. Karlı, soğuk, buzlu, ıslak, kuru, sıcak ve buna benzer koşullarda hem trafiğin rahat akması için hem de daha ekonomik seçenekler sunmak için çalışıyor. Bir ürünün uzun ömürlü olması için o ürünün en yüksek kalitede üretiliyor olması gerekir. Bunu yapan şirket en iyi elemanlarını kullanarak gece gündüz demeden sizler için en kaliteli lastikleri üretmeye devam ediyor. Continental 4 mevsim lastik yorum ve puanlarına bakacak olursak müşteri memnuniyetinin en fazla sağlandığı ürünlerden biridir. Ekonomik bir kazanç sağlayan ürünlerden olması ve her mevsim koşullarında yola uyumlu olması sebebi ile oldukça fazla tercih edilen ürünlerden biridir. Continental lastik ömrü çoğu zaman yıllarca aynı kalitede kullanılmaya devam edilmesi de gösteriyor ki uzundur. Uzun ömürlü lastikler hem bütçenize hem de aracınıza kazanç sağlar. En yüksek kalitedeki malzemelerden üretilmiş olan lastikler her mevsime ve koşula özel olarak üretilmiştir. Continental barum lastik iki şirketin ortak olarak oluşturduğu bir lastik üretim grubudur. Bu iki şirketin imzasını taşıyan lastikler güvenle kullanıma uygundur. Alman lastik firmalarından olan iki şirket ortak ürettiği lastikler gönül rahatlığı ile kullanıma uygundur. Continental lastik kullanıcı yorumları da gösteriyor ki uzun ömürlü ve dengeli duruşu ile kullanıcılarına eşi benzeri bulunmayan bir sürüş keyfi yaşatıyor. Kullanıcı yorumlarının ışığında hangi lastiği alacağınıza karar verip bu lastik hakkında detaylı birçok bilgiye ulaşabilirsiniz. Kullanıcı yorumları kalite kontrolü konusunda sizlere bir referans sağlayabilir. Bu durumda pozitif geri bildirimlerin fazla oluşu ürünün güvenle kullanıldığını gösterir. Bu durumda kullanıcıların çoğunun memnun kalmış olması ve uzun ömürlü olması lastiğin kalitesini gösterir. Continental lastik ebatları aracınıza göre çok fazla çeşitlilik gösterir. Bu çeşitlilik neticesinde her araca uygun bir formada lastik çeşidi bulmak kolaydır. Her türlü ebatta ve özellikte ürünlerin var oluşu ile birlikte istediğiniz çeşitte ve ebatta ürüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ürünlerin ebatları çeşitlilik göstermesi ile beraber kalite noktasında bir noktada toplanmışlardır. Kaliteli ürün kullanmak her zaman güveni ve ekonomik kazancı artırır.

Continental Lastik Kampanya Günlerinde Avantaj Elde Etme Fırsatı

Continental Lastik Kampanya Günlerinde Avantaj Elde Etme Fırsatı

Continental lastik ürün satışı kapsamında oldukça ekonomiktir. Uzun ömürlü ve patlamayan yapısı ile kolay kolay hasar almayan bir yapıda olan lastikler bu noktada ekonomik katkı da sağlamış oluyor sizlere. Birçok farklı çeşitte ve ebatta var olan lastikler her türlü aracın tekerlerine uygun olarak üretilmiştir. Continental country plus reflektörlü lastik bisikletlerin tekerlerine takılabilecek, lastiklerini korumak için özel olarak üretilmiş dış lastiklerdendir. Özellikle dağda bisiklet süren insanların güvenliğini sağlamak için maksimum düzeyde önlem alarak üretilmiş olan bisiklet lastikleri kullanıcıların kaygan veya sivri yüzeylerden geçerken zarar görmelerini önler. Hem bisikletlerin zarar görmesini hem de kullanıcıların zarar görmesini engellerler. Bu durumda zarar görmek istemeyen bisiklet kullanıcıları bu dış lastikleri güvenle kullanabilirler. Continental lastik özellikleri kısaca özetlemek gerekirse kış aylarında buzlu havalarda özellikle zemine maksimum tutunma sağlar. Kaygan zeminlerde fren almayı kolaylaştırmak için fren mesafesini kısaltmış olan ve fren almayı kolaylaştıran özellikler ile donatılmıştır. Yaz aylarında hız yapmaya uygun yapılarla oluşturulan lastikler sizin güvenliğiniz için çalışır. Bu durumda güvenli bir sürüş keyfi sizleri beklemektedir. Güvenli bir sürüş trafikte herkesin istediği ve herkesin yararına olan durumlardır. İç lastik ve dış lastik seçenekleri ile birlikte sizlerin yararına olan ve herkesin ihtiyaç duyduğu özellikleri de vardır. İç lastik lastiğin iç tarafına takılan bir parçadır ve bu durumda lastiğin iç havasında herhangi bir eksilme olamaması için çalışılır. Jelli lastikler kendi kendilerini tamir edebilen lastikler olarak bilinirler. Herhangi bir ufak zedelenme ve parçalanma durumunda içinde yer alan jelimsi madde hasar almış bölgeyi kapatarak oradan dışarı hava sızmasını önler. Bu durumda dışarı çıkamayan hava sayesinde lastik herhangi bir zarara uğramadan yoluna devam eder. Dış lastik bisikletlerin lastiği üzerine takılan bir koruyucu lastiktir. Bunlar katlanabilen özellikleri sayesinde taşıma kolaylığı da sağlayabilir. Run flat lastikler sayesinde herhangi bir parçalanma durumunda lastiğin zemin ile jant arasına sıkışması önlenir. Bu durumda yedek lastik taşıma zorunluluğu ortadan kalkar. Continental sessiz lastik son yıllarda en fazla alınan ürünlerden biridir. Özellikle trafikteki gürültü kirliliğinin önüne geçen bu lastikler ile birlikte trafikteki gürültü kirliliği azalır. Sessiz lastikler doğadaki uzun seyahatlerinizde hayvanları ürkütmeden onları rahatsız etmeden yolunuza devam etmenizi de sağlar. Sessiz lastiklerin sizlere bir başka faydası da zemine olan dengeli duruşuyla sürüş keyfinizi arttırmasıdır.

Continental Lastik Modellerinin Özellikleri ve Fiyatları

Continental Lastik Modellerinin Özellikleri ve Fiyatları

Continental lastik firması 1871 yılında Almanya’da kurulmuştur. O zamandan beri sizler için en kaliteli lastikleri yapmaya çalışan firma birçok çeşidi ile lastikleri hizmetinize sunmuştur. En gelişmiş teknolojilerin kullanılarak yapıldığı lastikler ile güvenli bir sürüş ve dengeli bir sürüş keyfine varmanızı sağlar. Bu durumda herhangi bir araç için kullanılabilecek olan birçok ebatta lastik mevcuttur. Herhangi bir araç için uygun olan istediğiniz doğrultudaki ürünleri bulabilirsiniz. Bulabileceğiniz bu ürünleri en yetkili elemanlar yardımı ile takabilirsiniz. Üretilen bu ürünler ile birlikte daha güvenli ve daha keyifli uzun yolculuklar artık sizleri bekliyor. Her mevsim aracınızla güvende gidebileceğiniz yollar artık sizleri bekliyor. Sizler de continental lastiklerini alın ve aracınıza ve kendinize bir iyilik yapın. Continental lastik indirim ve kampanyaları ile birlikte sizleri bekliyor. Continental lastiklerinin kışlık lastikleri özellikle güvenli viraj dönebilmenize olanak sağlar. Güvenle araç sürebilmeniz için geliştirilen bu ürünler ile birlikte sizler de uzun yolculuklara her mevsim güvenle çıkabilirsiniz. Yazlık lastiklerde var olan dengeli ve sportif bir duruşla yola tam hâkimiyet kuran lastikler ile birlikte yaz aylarında da güvenle hız yapabilirsiniz. Güvenli bir şekilde virajı dönebilmenizi sağlayan lastiklerin aynı zamanda hasara uğradıkları zaman kendilerini onarabilen özellikleri de mevcuttur. Bu durumda yolda durup lastik değiştirmekle uğraşıp vakit kaybetmenize gerek kalmaz. Uzun yolculukların tadına bu şekilde daha çok varabilirsiniz. Run flat lastik özelliğine sahip lastiklerde lastiklerin hasara uğramaları sırasında lastiğin jant ile zemin arasında kalması önlenir. Bu durumda lastik zarar görmemiş olur. Zarar görmeyen lastik sayesinde yedek lastik kullanımına gerek kalmaz. Yedek lastik taşımamak aracın yükünü hafifletir. Bu da yakıt verimliliği olarak yansır. Yakıt verimi olan araç oldukça ekonomik koşullar altında çalışır. Bir başka açıdan bakılacak olursa oldukça estetik olan yapısı ile aracınıza oldukça güzel uyum sağlayacak olan lastikler ile sizler de aracınıza yeni bir hava katabilirsiniz. Her türlü araca ve tekerleğe uygun olan türleri bulunan lastikler kendi kendilerini tamir etme konusunda gelişmiş yüksek teknolojilere de sahiptirler. Birçok farklı çeşidi ve isteğiniz üzerine ihtiyaçlarınız doğrultusunda seçebileceğiniz türleri ile birlikte sitede sizleri bekliyor. Patlamayan lastik gibi yüksek teknolojik imkânlar kullanılarak yapılmış olan lastikler kullanıcı memnuniyetini ön planda tutarak geliştirilmiştir. Konu ile alakalı detayları ve fiyat bilgisini Trendyol sayfalarında bulabilirsiniz.