"

Cam Silecek

" araması için 3273 sonuç listeleniyor

Elektrik Tesisat Kabloları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Yağışlı günler, pencerelerin ardından görüş alanının oldukça daralmasına yol açabilir. Özellikle keyifli ve güvenli yolculuklar için yağışlı günlerde araç sileceklerinin büyük önemi bulunur. Ev veya çalışma alanlarında temiz ve ferah bir görünüm için de sayısız teknolojik çözüm üretilir. Yüksek katlı binaların cam temizliğini güvenli bir şekilde gerçekleştirmeye yardımcı olan çift taraflı cam sileceği seçenekleri bunlardan sadece biridir. Camın iç ve dış tarafından birbirine sıkıca tutunan silecekler, tüm yüzey temizliğini minimum toleransla gerçekleştirebilir. Mıknatıslı cam sileceği çeşitleri, güçlü manyetiği ve mikrofiber bezleri ile cam temizliğini oldukça keyifli hâle getirebilir. Markalar, hemen hemen her alanda oldukça ilgi gören mıknatıslı sileceklerin yanında akıllı ve şarjlı modeller de üretir.

Cam Sileceği

Cam Sileceği

Cam sileceği, günümüzde evlerde, ofislerde, araçlarda ve özellikle yüksek katlardaki camların silme işlemlerinde kullanılır. Çoğu kişinin temizlik işlemleri içerisinde zorlandığı bir konu da, camların temiz ve daha parlak olmasıdır. Özellikle üst katlarda bulunan evlerin camları temizlenirken uygun bir ev cam sileceği kullanılmadığında iş oldukça zahmetli bir hale gelebilir. Bu durumun ortadan kalkması için camlarınızın daha hızlı bir şekilde temizlenmesi adına silecekler kullanılır. Bu iş için özel olarak üretilen silecekler özellikle kötü hava şartlarında sürekli kirlenen pencereleriniz için büyük bir çözüm olanağı sağlar.

Pencere silerken tutunacak yer olmadığından dolayı güvenli bulunmayabilir. Özellikle temizlik konusunda ileri derecede hassas olan kullanıcılar ve cama çıkmayı güvenli bulamayan kullanıcılar mıknatıslı çift cam sileceği gibi aparatlardan yardım alabilirler. Bu sayede iki taraflı olarak kolay bir şekilde temizlik işinizi yapabilirsiniz. Bu işlem sizin güvenliğinizi sağlar ve aynı zamanda harcayacağınız zamanı da yarıya düşürür. Aynı zamanda cam balkon sileceği gibi aparatlar temizlik işinizi daha keyifli hale getirir.Kullanıcılar hem maliyeti düşük hem de güvenli bir silme işlemini ancak cam silecek aparatı sayesinde gerçekleştirebilir. Bu silecekleri bütün camlara karşı etkisinin aynı olması sayesinde aldığınız bir kaliteli cam sileceği aparatını hem ofiste hem de evde kullanabilirsiniz. Bu sayede kollarınızın yorulmasının ve deterjandan ellerinizin tahriş olmasının da önüne geçebilirsiniz.

Sprey hazneli cam sileceği, istenilen her alanda tek elle yüzey temizliği yapmaya yardımcı olur. Fazlasıyla fiziki güç harcamak yerine akıllıca bir hamleyle temiz bir ortama kavuşabilirsiniz. Aynı zamanda evinizde, ofisinizde bulundurduğunuz akvaryum camlarınızın daha kolay bir şekilde temizlemek için akvaryum cam sileceği tercih edebilirsiniz. Çünkü akvaryumun içerisindeki balıkların sürekli hareket halinde olması akvaryum camlarınızın günlük kirlenmesi anlamına gelir. Bunun için çift taraflı cam silici tercih edebilirsiniz. Bu sayede günlük olarak akvaryum camlarınızı rahatlıkla silebilir ve balıkların sudaki görüntülerini daha çok netleştirebilirsiniz. Çift taraflı mıknatıslı cam sileceği, akvaryumu tamamen boşaltmaya gerek kalmadan hijyene kavuşturabilmenizi sağlar. Bu şekilde hem balıklarınız için hijyenik bir ortam hazırlarsınız hem de görsel olarak mekanın kalitesini yükseltirsiniz.

Yine bu aparatlar sayesinde ofisinizdeki bütün büyük boyuttaki camlarınızın temizlik işlemi de oldukça kolay bir hale gelir. Temizlik işlemlerinin şeffaf görüntüsünü yansıtan unsur camlardır. Bir cam ne kadar temiz ve doğru aparatlarla temizleniyorsa estetik görüntüsü de bir o kadar güzel olur. Ayrıca ömrünü de uzatmış olursunuz. Çünkü özellikle yanlış kullanılan deterjan ve temizlik bezleri camların çizilmesine ve buğulanmasına neden olabilir. Mikrofiber cam sileceği bezleri, tüm yüzeylerdeki kir ve parçacıkları toplayabilir. Mikrofiber bez, temizlik bezlerinde sıkça yaşanan iplik ve toz kalıntılarının önüne geçer. Camlardan mobilyalara kadar çalışma alanındaki tüm yüzeyleri temizlemek için şarjlı cam sileceği çeşitlerini de kullanabilirsiniz. Şarjlı veya pilli cam sileceği seçenekleri, uzun çalışma süresiyle temizliği son derece keyifli hâle getirebilir. Akıllı cam sileceği ise siz başka işlerle ilgilenirken tek başına yüzey temizliğinin üstesinden gelebilir.

Cam Sileceği ile Temizlik Artık Daha Kolay

Cam Sileceği ile Temizlik Artık Daha Kolay

Bu silecekler herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilir özelliktedir. Cam silme işlemi sırasında bazı noktalara ulaşmak zor olabilir. Bu sorun, cam için özel üretilen silecekler sayesinde ortadan tamamen kalkar. Çünkü ürünün mıknatıslı bir yapıya sahip olması, çift yönlü cam sileceği özelliğinin bulunması sayesinde camlar tamamen temizlenir. Bu sayede daha kısa sürede ve iyi bir sonuç elde edilerek temizlik yapılmış olunur. Silme işleminin kolaylaşması ve bu esnada yaşanabilen sorunları ortadan kaldıracak bir aparat herkesin ihtiyacıdır. O yüzden ihtiyaç duyduğunuz alanlarda bulundurmanız gerekir. Ayrıca silecekler farklı model, tarz ve farklı alanlar için çeşitli olacak şekilde üretilen bir yapıdadır. İhtiyacınıza cevap verecek olan ürünün seçilmesi de bu konuda önemlidir. Çünkü bu sayede camlarınıza zarar vermez ve daha kolay bir temizleme işlemi yapabilirsiniz.

Ayrıca cam sileceği sizin güvenliğinizi de sağlar. Bu ürün sayesinde özellikle yüksek katlardaki cam silme işlemlerini pencereye çıkmadan yapabilirsiniz. Bunun önüne uygun modeldeki cam sileceğini kullanmanız, başınıza gelebilecek olası kazaları da önler. Yine çocuklarınızın temizliği sırasında camlardan uzak kalmasını da daha güvenli bir şekilde sağlamış olursunuz. Özellikle cam sileceği mekanizması ile camınızda diğer tarafı silmenize gerek kalmaz. Aparatı güvenli bir şekilde camı diğer yüzüne yerleştirdiğinizde pencereyi tamamen kapatıp silme işlemi gerçekleştirilebilir. Bu sayede olası bir dalgınlık durumu ve çocuk kazalarının da önüne geçilmiş olunur.

Cam silme işlemi bu aparatlar sayesinde normal şartlarda cam silme işlemlerinden daha az zamanda ve daha ekonomik bir şekilde yapılabilir. Bu işlemin vermiş olduğu zevk sayesinde de, normalde sıkıcı bir işlem olan cam silme işlemi daha eğlenceli bir hale gelir. Aynı zaman da bu işi mesleği haline getirmiş olan kullanıcılar da cam sileceği sayesinde günlük temizlik işlemlerini daha hızlı ve daha kaliteli bitirebilme imkanı da bulurlar. Fırçalı cam sileceği, temizlik sektöründe çalışanlar tarafından ofis ve dükkan camları için sıkça tercih edilir. Fırçalı ve fısfıslı cam sileceği, temizlik işini; pratik, güvenli ve keyifli hâle getirebilir. Buharlı cam sileceği ise yüzeylerdeki kir ve parçacıkların yanında gözle görülmeyen canlıları da ortadan kaldırabilir.

Hemen hemen herkesin duymuş olduğu cam sileceği modellerinden bir tanesi mıknatıslı versiyondur. Ancak bunun haricinde yine bu işlemlerinizi kolaylaştıracak olan birçok pratik cam sileceği modeli mevcuttur. Bu ürünler gelişen teknolojinin takip edilmesi ile ve cam silme işlemlerindeki şikayetlerin birebir incelenmesi ile ortaya koyulmuş ürünlerdir. Bu sayede kullanıcıların günlük ya da belirli dönemlerde gerçekleştirdiği temizlik işlemleri daha kolay yapılabilir bir hale getirilir. Bu ürün sayesinde camın iki tarafının silinmesi işlemi aynı anda gerçekleştirilebilir. Bu da kaybedilecek zamanı yarıya indirirken, işlemin de tekrar tekrar gerçekleştirilmesini ise tamamen ortadan kaldırır. Ofis gibi alanların temizlenmesi sırasında yapılması gerekenlerden biri de cam silme işlemidir. Bu modeller sayesinde herkes cam silme işlemini daha kolay yapar. Yine bu ürünün özelliklerinden biri ise her mevsim ve her zaman için rahatlıkla kullanılabiliyor olmasıdır.

Özellikle yaz aylarında balkonların daha çok kullanıldığı alan olması cam balkon sileceği modelini ön plana çıkarır. Bu sayede temiz balkon camlarınız sizin daha zevkli bir manzara keyfi çıkarmanızı da destekler. Yine ilkbahar ve sonbahar gibi mevsimlerde camların sürekli kirleniyor olması ve temizliğinin zorlaşması oldukça can sıkıcıdır. Ancak bu modeller sayesinde bu sorun ortadan kalkar ve günlük silme işlemi bile yapılabilir. Bunun size sağladığı kazanç, camlarınızın daha temiz kalması sayesinde gün içerisinde bu durumdan hoşnut kalmanızdır. Bu durum bu ürünün bütün kullanıcıları için aynı avantajı oluşturur. Evinizde ya da işyerlerinizde bulunan akvaryumların içerisindeki su, akvaryum camlarının kirlenmesine, yosunlaşmasına ve bir cam görünümünden uzak kalmasına neden olur. Bu kirlenmenin önüne geçmek için cam silme modellerinden faydalanarak balıkların hareketlerini daha net bir şekilde izleyebilirsiniz.

Camlar, Cam Silecekleri ile Daha Şeffaf Bir Görünüm Kazanır

Camlar, Cam Silecekleri ile Daha Şeffaf Bir Görünüm Kazanır

Ev, işyeri ve araç gibi yerlerde bulunan camların hem hijyenik olması hem de daha kullanışlı olması amacıyla temizlenmesi gerekir. Özellikle bir işyerindeki kirli ve buğulu camların görüntüsü, işyerinde bulunan kullanıcıların ve ziyaretçilerin gözüne hoş bir görüntü sağlamaz. Yine özellikle küçük çocukların bulunduğu evlere misafir ziyaretleri sırasında ya da toplantılarda kirli camların bulunması rahatsızlık verir. Otomobil gibi araçlarda bulunan camlar, özellikle çocukların dokunma ve çizme gibi kaçınılmaz hareketlerinin bulunduğu yerlerdir. Bu durumda camlar parmak izleri, çikolata gibi çıkarılması zor lekelere maruz kalır.

Yine bu durumun üzerine doğa olaylarının çamur ya da toz gibi lekeleri camın üzerine yapışır. Bu durumların mutlaka ortadan kaldırılması şarttır. Çünkü özellikle araç camlarının kirli olması kullanıcının görüş açısını oldukça zayıflatır. İşte inatçı, rahatsız edici bu cam kirlilikleri, silecek ürünleri ile ortadan kaldırılır. Bu işlem sayesinde camları çizen ve daha kısa ömürlü olan diğer temizlik malzemelerinin yerine cam sileceği kullanımı daha mantıklıdır. Aynı durum kask cam sileceği işlemlerinde de geçerlidir. Cam sileceklerinin diğer bir özelliği ise farklı alanlarda farklı modellerinin bulunuyor olmasıdır. Özellikle yeni yapılmış binaların camlarına sıçrayan kireçlerin ve boyaların çıkarılması neredeyse çok zordur.

Bu problemin sağlıklı şekilde ve camlara hiçbir zarar vermeyerek ortadan kaldırılması işlemi camın iki tarafı için de yapışkanlı cam sileceği ile gerçekleşir. Özellikle yine özel olarak tasarlanmış müze, sergi salonları ya da mağazaların büyük vitrinleri sunulan alanın daha şık ve net bir şekilde görünümünü ipli cam sileceği gibi ürünler ile sağlanabilir. Cam sileceğinin içerisinde bulunan en önemli özelliklerinden bir tanesi de, belirli uzunluklarda ayarlanabiliyor olmasıdır. Bu sayede camlarda temizlenmedik hiçbir nokta kalmaz.

Teleskopik Cam Sileceği ile Daha Kolay Temizlik

Teleskopik Cam Sileceği ile Daha Kolay Temizlik

Genel bir temizlik işleminde, temizlemenin zor olduğu ve ilk akla gelen yerlerden biri de camlardır. Özellikle camların üzerinde bulunan lekelerin çıkarılması emek ister. Bu gibi problemlerin ortadan kaldırılması için uygun sileceğin kullanılması yeterli olur. Bu alanlarda kullanılması kolay ve zorlu lekelerin çıkarılmasını sağlayan teleskopik cam sileceği kullanımı uygundur. Bu silecek inatçı lekelerin çıkarılması konusunda kaliteli ve oldukça dayanıklı olmasıyla ön plana çıkar. Çünkü cam silme işlemleri özellikle çift taraflı yapılıyorsa, bu durum da söz konusu işlemin daha hızlı yapılmasını sağlar. Yine bu ürün sayesinde temizlik yaparken ürünü uzatıp kısaltabilme imkanınız da vardır. Metal cam sileceği, ayarlanabilir sap tasarımı ile büyük camların her köşesine kolayca ulaşabilmenizi sağlar.

Ayrıca kurumuş lekelerin üzerinde ürünü sabitleyerek o lekelerin çıkması sağlanmış olunur. Ürünün sap uzunluğu bir camın en dip noktasına ve hatta çift camlı durumlarda üstteki camın en uzak noktasına kadar ulaşabilir. Ev, işyeri ve daha birçok alanlarda bulunan camların temizlik işlemlerinde rahatlıkla kullanılabilir. Bu uzun saplı cam sileceği sayesinde daha az emek ile daha verimli ve temiz camlar elde edilir. Ayrıca farklı alanlarda kullanılabiliyor olması da diğer bir avantajıdır. Bu sayede ihtiyaç duyduğunuz alandaki camların temizlenmesinde jiletli cam sileceği ve teleskopik özellikteki cam sileceklerini yanınızda taşıyabilirsiniz. Bu taşıma işleminin kolay olması için uygun uzunlukta ve özellikte olacak şekilde tasarlanır.

Ayrıca kullanıcılar bu cam sileceklerini tercih ettikleri takdirde iç, dış cam temizleme işlemini, ulaşılması zor cam temizliğini iyi şekilde gerçekleştirir. Bu işlemler yapılırken camın silineceği yüzeye göre ve cam kalınlığına göre silecekler ayarlanabilir. Bu sayede en iyi kuvvet uygulanarak cam temizliği gerçekleşir. Ürünler pratik yapıları sayesinde cam üzerinde kolaylıkla hareket edebilir ve camların çizilmesi, kırılması gibi problemlerin ortadan kalkmasını sağlar.

Cam Sileceğinin Uygun Şekilde Kullanımı

Cam Sileceğinin Uygun Şekilde Kullanımı

Bütçenize uygun olan ve ihtiyaçlarınıza en iyi cevabı verecek olan sileceği aldıktan sonra kullanımı da önemli bir husustur. Özellikle kullanımına dikkat etmediğinizde restoran, işyeri, ofis, ev ve araç gibi alanlarda bulunan camların çizilmesine ve kalıcı olarak lekelenmesine sebep olabilirsiniz. O yüzden her ne kadar kullanımı kolay ve oldukça basit olmasına rağmen, yine de dikkat edilmesi gerekir. Bu modellerin içerisinde bulunan vakumlu cam sileceği gibi modelleri oldukça fazla tercih edilir. Bunların tercih ediliyor olmasının büyük sebebi, kullanımının kolay olmasıdır. Silikonlu cam sileceği ve diğer cam silecekleri görünüş ya da özellik itibarıyla benzer olsalar da kullanım yönünden farklılıklar oluşturur. O yüzden kullanımı doğru bir şekilde sağlanmalıdır.

Kullanıcılar sileceklere uygun güç oluşturabilecekleri açıları vererek cam üzerinde silme işlemine geçebilirler. Cam silme işlemi gerçekleştirilmeden önce uzun cam sileceği kullanılarak camın üzerindeki genel görüntünün ön temizliği yapılmalıdır. Daha sonra mıknatıslı cam sileceği kullanılacaksa camın iki tarafına yerleştirilerek üst kısımlardan itibaren silinebilir. Bu işlemler sırasında başta gelen yardımcı aparat ise cam silecek hortumu olur. Silecek ürünlerinin iki kısmının da, iki cam arasına sabitlenmesiyle doğru kullanım gerçekleştirilir. Bu durum mıknatıslı olanlarla birlikte, hazneli cam sileceği gibi diğer cam silecekleri içinde geçerlidir. Amaç silme işlemi yapılırken daha güvenli ve daha iyi sonuç elde edilmesidir.

Yine araçlarınızda kullanacağınız sileceklerde bulunan cam silecek lastiği sayesinde camın üzerinde hiçbir buğulanma oluşmaz. Bu yollar izlenerek cam sileceği nasıl kullanılır sorusuna da cevap alınmış olunur. Cam silecekleri oldukça basit bir kullanıma sahiptir. Kullanıcılar ürünü kullanırken herhangi bir yorulma ya da kötü sonuç elde etmezler. Balkon camı gibi temizlenmesi zor camların bile, bu ürün modelleri sayesinde iyi bir şekilde ve güvenli bir şekilde temizlenmesi sağlanır. Ürün özelliklerine göre değişen cam silecek fiyatları da kolay temizliğin yanında bütçeyi koruma imkânı verir.

Trendyol’da Cam Sileceği Fiyatları

Trendyol’da Cam Sileceği Fiyatları

Türkiye’nin çokça tercih edilen online alışveriş platformu Trendyol, günümüzdeki cam temizliği malzemelerini de geniş kapsamlı ve uygun fiyatlarla sunar. Trendyol özellikle kaliteli ve uzun ömürlü olan cam sileceklerinin incelenmesi ve geniş fiyat araştırılmasına olanak veren bir online alışveriş platformudur. Çeşitli silecekler uygun fiyatlarla ve farklı modellerle yine sizleri burada karşılar. Trendyol’da ortaya koyulan ürünler, kullanıcıların talepleri doğrultusunda filtrelenebilir ve ihtiyaçlara göre araştırılabilir. Nasıl bir şey istediğinize karar vererek filtreleme seçeneklerinde çeşit araması yapabilirsiniz.

Ürünlerin genel özellikleri ayrıntılı bir şekilde yer alır. Trendyol’da kullanıcılar geniş ürün yelpazesi arasından kendi bütçelerine uygun ürünü rahatlıkla bulabilir. Bu sayede istediğiniz kategorideki ürünü seçerek ürün hakkında fiyat, boyut ve renk gibi bilgileri edinebilmeniz mümkün kılınır. Özellikle uygulama üzerinde seçmiş olduğunuz süngerli cam sileceği gibi ürünlerin siparişleri sırasında herhangi bir donma ve aksama ile karşılaşılmaz. Yine saplı cam sileceği gibi ürünlerin çok sayıda bulunması sayesinde herhangi bir stok problemi de oluşturmaz. Kullanıcılar cam sileceği motoru hakkında aradığı tüm bilgileri kolayca bulabilir.

Aynı zamanda Trendyol yerli, yabancı ve ihtiyaçlara göre bütün ürünleri bünyesinde farklı renk seçenekleri ile barındırır. Trendyol’un çağ açmış silecekleri sayesinde, bugün silinmesi zor camların temizliği daha kolay olur. Kullanıcılar güvenceli bir sistem üzerinden alışveriş yapmayı tercih ediyorlar ise, bu konuda Trendyol ön plana çıkar. Paranızı iyi bir şekilde ve ihtiyacınıza uygun silecek için harcamanızı sağlar. Trendyol’da bulunan cam silecekler, bugün modern teknolojinin son ürünü olarak karşınıza çıkar. Özellikle bu ürünlerden elektrikli cam sileceği bu konuda iyi bir örnek olur. Tüm cam sileceği fiyatları ise Trendyol’da uygun fiyatlar ile karşınıza çıkar. Geniş fiyat aralıkları sayesinde ihtiyacınıza uygun ürünlere kolayca sahip olabilirsiniz.

Cam Neyle Silinir?

Camı şampuanla silmek en çok kullanılan yöntemlerden biridir. Önce kovaya koyduğunuz kremsi olmayan şampuan suyuyla camları silebilirsiniz. Ardından kuruduktan sonra tekrar kese kağıdı ile silebilirsiniz. Sirke temizlik için en sık kullanılan sıvılardan biridir. Etkili temizlik sağlayan sirke hemen hemen her evde bulunur. Bir sprey şişesine 3 bardak su, 2 bardak beyaz sirke ve bulaşık deterjanı koyarak sildiğiniz camlarda eşsiz bir parlaklık elde edebilirsiniz. "Buğulanan camlar nasıl temizlenir?" sorunun cevabı da oldukça basittir. Yıkama sıvısına yumuşatıcı ekleyerek tozun ve camların buğulanmasını önleyebilirsiniz. Bazıları ulaşamadıkları pencereleri temizleyerek hayatlarını riske atmaktadır. Pencere pervazına tırmanıyor ve aşağı sarkacak şekilde yapılan temizlik detayları güvenlik anlamında tehlike açığa çıkarmaktadır. Büyük pencereler için, kumaşı sarmak adına uzun bir sap veya çubuk alarak pencereleriniz iz bırakmadan temizleyebilirsiniz. Mükemmel cam temizliği elde etmeye çalışırken cesaretiniz kırılmasın. Pencerelerinizi pırıl pırıl tutmak için cam sulari kullanabilirsiniz.

Cam Silme Aparatı Nasıl Kullanılır?

Cam silme ürünü, herkes için rahat bir kullanım sunmaktadır. Bu nedenle cam temizleyicilerin kullanımı temizlik rutinlerin olmazsa olmazları arasında yer alır. Cam silme aparatını kullanmak için kutusu içinden çıkan kullanma talimatını okuyabilirsiniz. Kullanımları oldukça kolaydır. Temizlik gibi sık işlem ve temizlik gerektiren faaliyetleri kolaylaştırarak oldukça uygun bir kullanıcı deneyimi sunar. Saplı sileceğin saklanması kolaydır, çünkü boyutu küçüktür ve kolayca ayrılabilen ve birleştirilebilen parçalardan oluşur. Günlük hayatınızda sürekli vakit geçirdiğiniz ev, ofis gibi mekanların hijyenik olması herkes için önemlidir. Hijyenik kullanım ve estetik görünüm için bu alanlarda kullanılan eşyaların temizliğinin sağlanması gerekmektedir. Bunun için deterjanlar ve çeşitli cihazlar kullanılır. Günlük hayatı kolaylaştıran cam silme aparatı de bunlardan biridir. Hem bu faaliyetleri meslek olarak sürekli yapanlar için hem de bulunduğu yerin temizliğine önem verenler için önemli bir yer tutan bu aletlerin kullanımı hijyen koşullarının sağlanması bakımından önem arz etmektedir.

Mıknatıslı Cam Silme Aparatı Nasıl Kullanılır?

Bu ürün genellikle çift camlar için kullanılır. Manyetik cam temizleyici ile camdan düşme riski olmadan temizliğin keyfini çıkarabilirsiniz. Üzerindeki keçeler sayesinde deterjanla temizlenebilir ve sıyırıcının atıkları camın dibine çekmesini sağlar. Manyetik çift taraflı silecek sayesinde camları silme ve kurutma zahmetine girmeden temizleyebilirsiniz. İki parçalı pratik cam temizleyiciyi bir parça camın içine, diğerini camın dışına yapıştırarak kolaylıkla kullanabilirsiniz. Ürünün camın dışına takılan kısmı ile ürünün içine takılan kısmı birbirine bağlayan kordon sayesinde ürün camdan çıkarıldığında dahi düşme gibi durumlar gerçekleşmemektedir. Ürün kulpunun uzunluğu çift cam kasada camın en alt noktasına hatta üst camın en uzak noktasına kadar gelebilmektedir. Evlerde, iş yerlerinde ve daha birçok yerde cam temizliğinde rahatlıkla kullanılabilir. Bu uzun kulp sayesinde daha az eforla daha verimli ve temiz pencereler elde edebilirsiniz. İşinizi kolaylaştıracak cam silme ürünleri Trendyol’da!