placeholder
"

Çelik Bileklik

" araması için 45857 sonuç listeleniyor

Çelik Bileklik

Şıklığınızın Tamamlayıcısı Çelik Bileklik Tasarımları

Çelik bileklik modelleri uzun yıllar kullanabileceğiniz aksesuar ürünleri arasında bulunmaktadır. Bileklikler ince ve zarif bileklerde sergilenen, kıyafetlerimizin tamamlayıcısı olan ürünlerdir. Ancak bileklik seçimlerinde modelden sıkılmamak ve uzun yıllar kullanabilmek adına dikkat edilmesi gereken birkaç önemli nokta bulunmaktadır. Bileklik seçimlerinizde kesinlik güncel ve modası geçme olasılığı düşük olan modellere yönelmeniz gerekecektir. Modası çabuk geçen modellere ağırlık verirseniz zaman içerisinde kullanmaktan sıkılarak bir köşeye atabilirsiniz. İkinci bir nokta ise çelik bilekliğin kararma yapmaması olacaktır. Su, parfüm ya da benzeri şeylerle ıslanan bileklikler kaliteli malzeme içeriğine sahip olmadığı takdirde kararak kullanılamaz bir hale gelebilmektedir. Bu durum nedeniyle zaman içerisinde kullandığınız ürün çöpe atılmak zorunda kalacağı gibi paranızın da boşa gitmesine neden olabilmektedir. Sade tasarımlarla kıyafetlerinizi kombinlemek isterseniz daha zincirli bilekliklere, gösterişli tasarımlarla kombinler oluşturmak isterseniz de daha süslü modellere yönelebilirsiniz. Çelik bilekliklerde renk tasarımı da oldukça önemlidir. Rose gold, gold ve silver renkleri modası hiç geçmeyecek her şeyle kombin yapılabilecek renkler arasında yer almaktadır. Bu renkleri tercih etmeniz modadan geri kalmanızı engelleyebilecektir. Sarı, rose ya da silver renklerinde olabilen bu bileklikler ince olarak tasarlanması sebebiyle oldukça zariftir. Bunun yanı sıra standart ölçüye sahip olup rahatlıkla birçok kişi tarafından tercih edilebilecektir. Kaliteli çelik malzeme içeriğine sahip olması sebebiyle su ile temas ettiğinde oksitlenme olasılığı bulunmamaktadır. Paslanmayan, ezilmeyen ve bükülmeyen bu bileklikler uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilecektir. Özellikle zarif ve sade ürünlerle kombinlendiğinde kusursuz bir görünüme ulaşabilmenizi sağlayacaktır. Paslanmaz çelik bileklik arasında bulunan dorika taşlı model oldukça gösterişli bir görünüme sahiptir. Gösterişli olması nedeniyle özel bir gecede ya da sizin için özel bir günde rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Ürün pirinç malzemesinden yapılmış olması nedeniyle son kalitede olduğunu söyleyebilmek mümkündür. Su ile oksitlenme yapma olasılığı bulunmayan ürünlerde ancak yoğun kimyasal ürün kullanımında renk atma ihtimali bulunmaktadır.

Paslanmaz Çelik Bileklik Modelleri ile Ortaya Çıkan Farklı Tarzlar!

Paslanma olasılığı bulunmayan bileklik modelleri arasında İtalyan zinciri modelleri bulunmaktadır. İtalyan zinciri oldukça sade ve şık bir bileklik modelidir. Yılan derisini anımsatan bu model günlük ya da özel oluşturduğunuz kombinlerin tamamına uyum gösterebilecek nadir ürünler arasındadır. Anti alerjik olan bu ürünün hiçbir cilde zarar verme olasılığı bulunmamaktadır. Medikal çelik malzemesinin en üst seviyesi olması nedeniyle oksitlenme ya da renk değiştirme gibi sorunlar oluşturmayacaktır. İtalyan zincirinde gümüş, rose ve gold renk seçenekleri bulunmaktadır. Bilek kısmının ayarlanabilmesi herkes tarafından kullanılabilmesini sağlamaktadır. Çelik bileklik modelleri arasında yer alan Chain serisi papatyalı zarif kollarınızla buluşturabilecek bir modeldir. Bu model ayarlanabilir top zincir görünümünde olması nedeniyle oldukça zariftir. Minik papatyalardan tasarlanmış bu model zarafeti sayesinde hemen hemen her kıyafetle kombin yapılabilecektir. Gold detaylara sahip bu bileklikte beyaz zirkonyum taşlar kullanılmıştır. Alternatif renk seçeneklerini bulabilmenizde mümkün olacaktır. Çelik bileklik yorum yapan kullanıcılar incelendiğinde en çok beğenilen modellerden birinin su yolu olduğu kanısına varılabilmektedir. Rengarenk baget görünümlü su yolu modelinde kullanılan renkler bilekliğin göz alıcı görünüme ulaşabilmesini sağlamıştır. Özel ayarlı yapısı sayesinde tüm bileklere uyum sağlayabilecektir. Kaliteli baget taşına sahip olan bu bilekliklerde sararma, bükülme, oksitlenme, taşın düşmesi gibi sorunların oluşması imkansız olacaktır. 7 gram ağırlığında gold plating kaplaması kullanılmıştır. Anti alerjik özelliği sayesinde cildinde alerji gelişebilecek kişiler tarafından da bu bilekliğin kullanımı mümkün olabilecektir. Özel tasarım kutusunda gönderilen bu ürün rengarenk yapısı nedeniyle hemen hemen her renk ile rahatlıkla kombin yapılabilecektir. Çelik bileklik özellikleri ile öne çıkan fil bileklik şans getirdiğine inanılan bir modeldir. Geçmişten günümüze fil figürün insanlığa şans ve bereket getirdiğine inanılmaktadır. Bu inanış yüzünden günümüzde halen birçok figüre önem verildiğini söyleyebilmek mümkün olacaktır. Fil figürleri ile tasarlanmış olan bu bileklik çelik yapıda olması nedeniyle oksitlenme adı verilen kararma yapmadan uzun yıllar kullanılabilmektedir. Fil ve nazarlık figürlerinin bulunduğu bu bileklik sap kısmında bulunan halkalar sayesinde tüm bileklere uyum sağlayabilmektedir. Ürün tamamen pirinç malzemesinden yapılmıştır. Pirinç içeriği sayesinde oldukça kaliteli olan bu bileklikler ancak yoğun kimyasal ürünlerle temas halinde olursa renk değiştirebilecektir. Gold içeriğe sahip olan bu üründe rose gold ya da silver renk alternatifleri bulunmaktadır. Spor bir görünümü bulunan bu bileklik özellikle spor kombinlerin vazgeçilmez aksesuarı olacaktır. Herhangi bir zarar görmeyeceği için kullanıcıların bileğinden çıkarmasına gerek kalmayacaktır.

Çelik Bileklik Tasarımları ile Işıldayan Tarzlar!

Baskılı çelik bileklik modelleri özellikle son yılların en gözde modelleri arasında yer almaktadır. Üzerinde zarif baskılar bulunan bu ürün ince bilezik formunda tasarlanmıştır. Gold renginde olması nedeniyle tamamen altın görünümü sunacaktır. Kararma ya da oksitlenme olasılığı bulunmayan bu bileziklerde ezilme, bükülme ya da paslanma olasılığı da bulunmamaktadır. 6 cm çapında olan ürün, şık ve gösterişli görünümü ile özellikle özel gün kombinleri için oldukça uygundur. Modasının geçme ihtimali olmadığı için yıllarca en çok sevilen takılar içerisinde yer alacaktır. Çelik su yolu bileklik modellerinden birisi olan glitter girl serisi minik taşların su yolu olarak tasarlanması ile oluşturulmuştur. Renk içeriği olarak silver kullanılması modelin daha naif görünmesini sağlamıştır. Arka taraftan ayarlanabilme özelliği bulunan bu model tüm bileklere uyum sağlayabilmektedir. Kararma ya da paslanma yapmayan bu bileklik modelini rahatlıkla her şeyle kombin yapabilirsiniz. Modeliyle benzersiz bir görünüm sunan bu ürünü özellikle sade ve şık ürünlerle kullanmanız olağanüstü bir şıklık sergileyebilmenize neden olacaktır. Çelik sevgili bileklik modelleri sevgililerin birbirlerine olan aşkını sergileyebilmelerini ve ölümsüzleştirebilmelerini sağlayan modellerden biridir. Sevgili bilekliği olarak tasarlanan bu ürünlerde tamamen pirinç malzemesi kullanılmıştır. Üst düzey kaliteli bilekliklerde kararma ya da oksitlenme olasılığı bulunmamaktadır. Sonsuz olarak tasarlanan bu bilekliğin bir köşesinde taşlar tamamen su yolu modeli ile yerleştirilmiştir. Diğer köşesinde bulunan roma rakamları sevgililerin özel günlerini bileklerinde saklayabilmelerine olanak sağlamıştır. Kararma ya da oksitlenme yapma ihtimali bulunmayan bu ürünlerde, farklı renk seçenekleri bulunmaktadır. Bunun yanı sıra sevgililerin kendilerine özel olan tarihi bu bilekliğe işleyebilmesi de mümkün olacaktır. Çelik hasır bileklik modelleri şık ve zarif bir tarza ulaşmak isteyen kişilerin tercihleri arasında yer almaktadır. Hasır görünümüne sahip bu bileklik diğer bileklik çeşitlerine oranla daha kalındır. Bu nedenle kaba bir görünüm elde etmemek için yalnız kullanımı daha uygundur. Sade bir tasarıma sahip olması gösterişli kıyafetlerinizi dengeleyebilmek, sade kıyafetlerinizi ise tamamlayabilmenizi sağlayacaktır. Silver ve gold renklerinin yoğunluklu kullanıldığı bu model paslanmaz ve oksitlenme yapmayan özelliğe sahiptir. Arka kısmı saat gibi bileğe ayarlanabildiği içinde kullanımı oldukça kolay olabilmektedir.

Yeni Kombinlerin Aranılan Aksesuarı: Çelik Bileklikler

Çelik halat bileklik modeli, düğüm görüntüsü ile oldukça farklı ve şık bir tasarıma sahiptir. Zincirlerin birbirine düğüm yöntemi ile bağlanması ile oluşturulan bu modelde ağırlıklı olarak sarı altın rengi kullanılmaktadır. Geçmişten günümüze oldukça popüler olan bu model, eskime olasılığı olmayan bir tarza sahip olduğu için yıllar sonra da severek kullanılabilecektir. Yalnızca bir düğüm şeklinde tasarlanan çelik bileklikler ile taşlarla süslenmesi nedeniyle oldukça zarif bir görünüm sunabilmektedir. Sade bir model olsa da sade kıyafetlerin hareketlendirilmesi ve ön plana çıkarılmasında oldukça başarılı tasarımlardır. Her renk içeriğini bulabileceğiniz bu tasarım paslanmaz özellikte olduğu için uzun yıllar kullanılabilecektir. Ezilme, bükülme ve oksitlenme özelliği bulunmayan bu bileklik yoğun rağbet gösterilen modeller arasındadır. Sedef ve zirkonyum sıra taşları ile süslenen çelik bileklikler siyah ve beyaz rengin muhteşem uyumunu bileklere yansıtabilmektedir. Çapraz gelen parçaların ortasında sedef ve zirkonyum taşları kullanılarak model hareketlendirilmiştir. Kalın bir yapısı bulunduğu için modeli yalnız kullanmak daha şık bir görünüm elde edebilmenizi sağlayacaktır. Kararma, oksitlenme, paslanma, eğilme, ezilme gibi sorunların gözlenmeyeceği bu modeller her kıyafetle rahatlıkla kombin yapılabilmektedir. Çelik örgü bileklik modelleri ise kesinlikle modası geçmeyecek bir aksesuardır. Örgü şeklinde tasarlanan bu modelde silver, rose ve gold renklerini rahatlıkla bulabilirsiniz. Kalın ve ince iki farklı seçeneğin bulunması bilek kalınlığı ve kullanım durumuna göre seçim yapabilme özelliği sunacaktır. Özel günlerinizde şık bir tarz algısı yaratmak isterseniz kalın örgüler sizin için ideal bir seçim olacaktır. İnce örgü modelleri ise günlük kullanım için oldukça uygundur. Arka kısmından ayarlanabilmesi sayesinde bileğinize sabitleyerek gün boyu hafif bir şekilde şıklığınızı ortaya koyabilirsiniz. Tektaş modellerin hakimiyetini çelik bileklik tasarımlarında da görebilmeniz mümkündür. Tektaş ince bilezik formunda tasarlanan bu bileklikler ince ve tek taş görünümü ile tarzınızın naifliğini ön plana çıkarabilecektir. Sadeliğe sahip olması yaşamınızın her anında kolunuza takabilmenizi sağlayabilmektedir. Kararma, bükülme, eğilme gibi olasılığının bulunmaması nedeniyle hiçbir durumda çıkarmanıza gerek kalmadan kullanmaya devam edebilirsiniz. Saf çelik kolye malzemesine sahip bu üründe rose, gold ve silver renk içeriği bulunmaktadır. Çelik boncuk bileklik modelleri, özellikle yaz aylarında renkleri üzerinde taşımayı seven kişilerin tercih edebileceği modeller arasında yer almaktadır. Minik yaşlarla süslenen bu modelde doğal boncuklar kullanıldığı için kişilerin yatıştırılması ve rahatlatılması da mümkün olabilmektedir. Ürün oldukça şık ve canlı bir görünüme sahip olup zinciri tamamen birinci sınıf çeliktir. Malzeme kalitesi oldukça iyi olduğu için kararma ya da oksitlenme yapmadan yaşamınızın her anında kullanılabilecektir.

Çelik Bileklikler ile Hem Şık Hem De Havalı!

Bileklik modelleri arasında gösterişli tasarımlara yer vermekten hoşlanıyorsanız, sallantılı bileklik modellerine de yer verebilirsiniz. Sallantılı bileklik modelleri oldukça şık ve havalı bir tarz sunabilecektir. Sallantılı halkaların bulunduğu bileklik kalın ve şık bir zincirden oluşmuştur. Sade görüntüsü halka detayları ile hareketlendirildiği için özellikle zarif bir giyim ile kullanıldığında dengeleyici bir tarz algısı oluşturulabilecektir. Tamamen pirinç malzemesi kullanılarak oluşturulan bu model, kaliteli içeriği sayesinde yıllarca hiçbir şey olmadan kullanılabilecektir. Sallanan tasarımlar daima moda olarak kalan bir model olması sebebiyle, favori ürünleriniz arasında uzun süre kalacağı söylenebilecektir. Çelik deri bileklik modelleri arasında yer alan özel isimli modeller, isimlerini bileklerinde kalıcı bir şekilde sergilemek isteyen kişilerin tercih edebileceği bir üründür. Siyah ya da farklı renk içeriklerine sahip olan bu üründe deriyi tutan malzeme içeriği çelik olarak kullanıldığı için kararma ya da oksitlenme yapmayacaktır. Gerçek deri kullanılması modelin uzun süre ilk günkü gibi kullanılabilmesine olanak sağlar. Ancak bu model oldukça spor olduğu için özel bir günde kullanılması doğru bir seçim olmayacaktır. Bu ürünü ancak gündelik bir kıyafetiniz ile tamamladığınızda şık ve etkileyici bir görünüme ulaşabilirsiniz. Siyah çelik bileklik tasarımlarında figürlü olan modellerde dikkat çekicidir. Deri malzemeyi tutan malzemelerde çelik içeriği kullanılmaktadır. Üzerinde farklı figürler bulunduğu için kişilerin zevklerine uygun ya da kendini yansıtan figürleri tercih edebilmesi mümkün olacaktır. Deri bileklikler erkek ve kadınlar için kullanılabildiği için sevgili kombini olarak da kullanılabilmektedir. Genellikle sevgililer bu deri bilekliklere birbirlerinin isimlerini yazdırarak uzun yıllar saklayabileceklerdir. Bunun yanı sıra sevgilerini temsil eden figürlere yer verilmesi de hoş ve kalıcı bir hatıra olacaktır. Bileklik modellerinde yalnızca kadınlara ya da erkeklere özgü tasarımlar değil bebekler içinde farklı model içeriklerine ulaşabilmeniz mümkündür. Bebeklerde çelik bileklik altın olarak genellikle bulunmaktadır. Bebekler için tasarlanan bilekliklerde isimlerin ya da figürlerin bulunduğu farklı modeller bulunmaktadır. Delikli zincirler üzerine işlenen isimler senelerdir kullanılan ve modası geçme olasılığı bulunmayan bileklik modelleri arasındadır. Figürlü modellerde ise genellikle pembe ya da mavi taş kullanılarak bebeklerin cinsiyetine uygun tasarımlar oluşturulmaktadır. Bu kapsamda bebeklerin daha sevimli bir görünüm elde edebilmesi mümkün olabilecektir.

Çelik Bileklik Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Çelik bileklik modelleri arasında kadınların en çok beğendiği tasarımların başında şahmeranlar gelmektedir. Şahmeranlar yüzük ve bilekliğin birlikte kullanıldığı oldukça mistik bir tarz yaratabilmenizi sağlayan aksesuarlardır. Uzun yıllardır var olan bir geçmişe sahip şahmeranların daha uzun yıllar modaya hakim olacağını söyleyebilmekte mümkündür. Çelik şahmeran bileklik modellerinde su yolu tasarımları ellerin zarafetini ortaya çıkarabilen ender modellerden biridir. Sıra taşlarla süslenen bu modelde ağırlıklı olarak ince zincir kullanılabilmektedir. Su yolu modellerinde daha modern bir hava yaratmak isterseniz silver, mistik bir tarz oluşturmak isterseniz ise gold rengini tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra şahmeranlar günlük ve özel gün kullanımı için rahatlıkla tercih edilebilecek aksesuarlardır. Şahmeranda gösterişli modellerden hoşlanan kişiler ise püsküllü çelik bileklikleri tercih edebilmektedir. Bilek kısmında püskül detaylarının kullanıldığı bu modeller, mistik bir tarz yaratarak kusursuz görünebilmenizi sağlayacaktır. Çelik olması nedeniyle çok şık ve gösterişli bu şahmeran modelini yıllarca aktif olarak kullanabilirsiniz. Çelik kolye bileklik seti kişilerin bütünüyle bir şıklık yaratabilmesini sağlayan aksesuarlardır. Bu setlerde genel olarak kolye ve bileklikler uyumlu ya da birebir aynıdır. Bu setlerde en çok kullanılan modeller arasında su yolu tasarımı bulunmaktadır. İri zirkonyum taşların bir araya getirdiği modeller her tarz kıyafetle rahatlıkla kullanılabildiği için avantaj sağlayan bileklikler arasındadır. Bu ürünün dışında İtalyan zincirinin kolye ve bileklik modeli de yoğun ilgi görmektedir. İtalyan zinciri oldukça ağır bir görünüm sunan ve rahatlıkla her şeyle kombin yapılabilecek bir modeldir. Özel bir günde kullanılarak tarzınızı ortaya çıkarabilmenizi sağlayabileceği gibi, gündelik kullanımda da göz alıcı görünebilmenizi sağlayacaktır. Çelik pirinç malzemesinden yapılan setler sürekli kullanımda bile paslanma ya da oksitlenme gibi sorunlar yaratmayacaktır. Bu nedenle kişilerin her durumda konforlu bir şekilde yıllarca kullanabilecektir. Çelik bileklik modelleri geniş ürün çeşitliliğine sahiptir. Bu nedenle çelik bileklik fiyatları birbirinden tamamen farklıdır. Trendyol uygulamasında onlarca markaya ait farklı model ve içerikte bileklik tasarımı bulabilmeniz mümkün olacaktır.