Yıldızlı Ürünler
Fiyat
Materyal
Renk
Tema / Stil
Cinsiyet
Taş Cinsi
Kapama Şekli
Ayar
Boyut/Ebat
Paket İçeriği
Satıcı Tipi
Yüzey Tipi
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
"

Kadın Bileklik

" araması için 100.000+ sonuç listeleniyor

Şık Tasarımlı Kadın Bileklik Modelleri Sizlerle

Bileklik, eski zamanlardan beri kadınların ve erkeklerin en çok kullandığı aksesuarlardan biri olmuştur. Takabileceğiniz çeşitli kadın bileklik, erkek bileklik, çocuk bileklik gibi her yaşa ve zevke uygun bileklikleri bulabilmeniz mümkündür. Altın kaplama, gümüş, metal, zincir, deri, kumaş gibi çeşitli maddelerden çeşitli modeller yapılan kadın bileklikleri vardır. Ayrıca kişinin adını yazdırdığı, istediği modelde kadın bileklik yaptırması da mümkündür. Hatta dilerseniz sevdiğiniz bir doğal taşı bilekliğinizde kullanabilirisiniz. Doğal taşların insana verdiği ruhsal enerjiyi bileğinizde hissederek, her türlü kötü enerjiden uzaklaşabilirsiniz. İstediğiniz formda kullanarak bütün gün kendinizi havalı hissetme imkanınız olacaktır. Stilinizi tanımlamada bileklik modelleri size yol gösterir. Bileklik denince altın kaplama modeller de ön plana çıkmaktadır. Altın kaplama kadın bileklik, metalin üzerine ince bir tabaka halinde altın kaplamasıyla oluşturulan işlemdir. Hem kaplama olduğunun fark edilmemesi hem de fiyatı gereğiyle kadınların vazgeçilmezi olmuştur. Kişilerin aklında altın kaplama ile ilgili sorular olabilir. Altın kaplama bilekliklerin gerçek altın yerine geçip geçmediği hep merak edilmiştir.

Kadın Bileklik

Kadın Bileklik

Altın kaplama kadın bileklik yapılırken gerçek altın kullanılır. Kaplama yapıldığı sırada kullanılan altın seviyesi de önemlidir. Kullanılan altın ne kadar saflıkta ise rengi o kadar belirgin ve sarı olur. Kullandığınız altın kaplama sayesinde bilekliklerin zamanla solmasının önüne geçmeniz mümkündür. Olabildiğince sabun, parfüm, kolonya gibi kimyasal maddelerden uzak tutmalısınız. Eğer altın kaplama kadın bileklik yapılmadan önce nikel ile kaplanırsa kararmanın önüne geçmiş olursunuz. Böylece uzun vadede kullanabilirsiniz. Ayrıca takılarınızı her türlü kimyasal maddelerden uzak tutmak en önemli yöntemdir. Deterjandan, parfümden, yağdan, makyaj malzemelerinden ne kadar uzak tutarsanız o kadar iyi olur. Bütün işleriniz bittikten sonra takılarınızı takmak en sağlıklı yöntemlerden biridir. Altın kaplama kadın bileklik, tuzlu ve klorlu sudan da uzak tutulmalıdır. Yaz aylarında havuza ya da denize girerken takılarınızı çıkartmanız önerilir. Kaplama takılar terden etkilendiği için, takılarınızı giydiğiniz kıyafetlerin üzerinde tutmak kararmalarının önüne geçecektir. Kaplama yapılan takılarınıza bakım yapmak önemlidir. Sert kimyasallardan uzak tutarak yapılan bakım takınızın ömrünü uzatabilir. Sıvı sabun ve takı temizleme kremleri ile kararmadan bakım yapabilirsiniz. Kremle veya sabunla temizlerken fırça kullanmamalısınız. Yumuşak bir bezle hafif hareketlerle temizlemeniz önemlidir. Böylece rengini çıkarmamış olacaksınız. Kaplama olan altın bilekliğin tek başına takılması tavsiye edilir. Çünkü takılar diğer aksesuarlarla sürtünmeye yol açıp aşınmasına sebep olabilir. Bunun sonucunda pul pul dökülmeye sebebiyet verebilirsiniz. Ayrıca zarif kadın bileklik, kadın bileklik seti, kadın kehribar bileklik, mavi kadın bileklik, kadın bileklik fiyatları ve kadınlar için bileklik seçeneklerine Trendyol üzerinden göz atabilirsiniz.

Kadın Bileklik Yapımında Kullanılan Taşlar

Kadın Bileklik Yapımında Kullanılan Taşlar

Kadın bileklik yapımında birçok taş cinsi tercih ediliyor. Zirkon, zümrüt, safir, yakut, pırlanta, elmas gibi taşlar bilekliğinize istediğiniz zarafeti gösterebilir. Bu taşlar haricinde özellikle günümüzde insanların ruhsal olarak arınmalarını, kendi iç dünyasında ve çevrenin yarattığı negatif enerjiden kurtulmaları için doğal taşlar da en çok tercih edilen taş cinsleri arasındadır. Doğal taşlar sadece takı alanında değil, birçok anlamda insanlara şifa getirildiği söylenir. Meditasyon yaparken, cilt bakımında, çakra seanslarında, çeşitli ritüellerinizde ve yaşadığınız alanlarda aksesuar olarak kullanmanız mümkündür. Vücudunuzdaki çakraların açılmasında da kullanacağınız doğal taşlar, hayatınızın her alanında size güzel enerjileri çekecektir. Fakat her doğal taş bilekliğinin farklı bir özelliği vardır. Genelde insanlar hem istekleri doğrultusunda hem de burçları hangi taşı temsil ediyorsa o doğal taşları tercih edebiliyorlar. Hangi doğal taşın neye iyi geldiğini araştırarak taş tercihinizi ona göre belirleyebilirsiniz. Takılarda ve kadın bileklik yapımında en çok tercih edilen doğal taşlar akik, kuvars, ametist ve ay taşıdır. Ametist taşı ruhsal farkındalığınızı artırır ve iyileştirici etkisi vardır. Koruyucu bir taş olarak tasvir edilir. Zihninizi açar ve uykusuzluğunuza çare olur. Aurayı temizler, duygusal olarak iyileştirir. Bileklik yapımında en çok tercih edilen taşlardandır. Akik taşı, kişiyi strese karşı ve negatif enerjiden korur. Cilt güzelleştirici etkisi vardır. Vücut ağrılarını azaltır. Özgüvensizliğe iyi gelir. Kuvars taşı, radyasyon toplayıcı etkisiyle bilinir. Kişiyi güçlü ve canlı kılar. Sindirim, göz ve kan dolaşımı sağlığında iyileştirici özelliği vardır. Beyin fonksiyonlarını uyarır. Kişiyi dengede tutmayı hedefler. Ay taşı, kadın bileklik denilince kullanılan bir taştır. Dişil enerjiyi temsil eder. Duygularını içine bastırıp, ağlayamayan insanlar için birebirdir. Kişinin rahatlamasını sağlar. Kadın hormonlarını düzenler. Kişinin sezgisini kuvvetlendirir, rüyaları daha net hatırlamamızı sağlar.

Trendyol’da Kadın Bileklik Tercihleri

Trendyol’da Kadın Bileklik Tercihleri

Trendyol’un geniş ürün skalasını göz önünde bulundurduğunuz zaman her seçenekten kadın bileklik modeliyle karşılaşabilirsiniz. İsterseniz doğal taşlı isterseniz altın bileklik… Her bütçeye uygun, konforlu, sizi siz yapacak bileğinizden hiç çıkarmayacağınız bileklik çeşitleri bulmanız mümkündür. Bileklik modellerini aradığınız zaman yapacağınız akıllı filtreleme sayesinde milyonlarca satıcıdan birini seçebilir ve alışverişinizi yapmaya başlayabilirsiniz. Müşterilerinin güvenli alışveriş yapmasını sağlayan Trendyol, milyonlarca çeşitliliği sayesinde bütün ürünleri sizlere sunmaktadır. İster kendinize ister sevdiğiniz birine hediye almak için arattığınız bilekliğinizi güvenle sipariş verebilirsiniz. Başka müşterilerin yaptığı yorumları, verdiği puanları değerlendirerek kendinize uygun satıcı seçmeniz mümkündür. İstediğiniz renk, desen, kumaş ve taştan sipariş vereceğiniz modeller de bulunmaktadır. Soru sorma kısmında, satıcıya istediğiniz modeli tarif ederek size özel bir model oluşturabilirsiniz. Trendyol, müşterilerini önemsiyor ve onların istekleri doğrultusunda ürünlerini geliştirmeye devam ediyor. Müşterilere ise güvenle alışveriş yapma imkanı kalıyor.

Kadın Bileklik Ölçüsü Nasıl Alınır?

Bileklikler, kadınların kullanmaktan hoşlandığı aksesuarlar arasında yer alır. Farklı malzemelerden üretilen bu takılar, geçmişten günümüze gelinceye kadar birçok modelde üretilmiştir. Bunlar arasında; doğal taşlar, altın, gümüş gibi farklı madenler, boncuk ve deri sayılabilir. Bu güzel aksesuarı sipariş vermek istediğinizde bileğinizin ölçüsüne uygun olması gerekir. Aksi hâlde bileğinizden kolaylıkla çıkar ve kaybolabilir. Böyle bir durumla karşılaşmamak amacıyla bilek ölçünüzü doğru almanız önemlidir. Bunun farklı yollarını sayabiliriz. Öncelikle en pratik olanı çap yöntemi denilen ve daha önceden kullandığınız bir bilekliğin cetvel veya mezurayla ölçüsünü almaktır. Ayrıca bir ip yardımıyla bileğinizin ölçüsünü belirleyip kaç cm olduğunu not edebilirsiniz. Buna ek olarak mezurayı bileğinizin çevresinde dolayarak ölçüyü bu bilgiye göre alabilirsiniz. Bilekliğin istediğiniz şekilde bir duruş sergilemesi amacıyla sayılan yöntemleri deneyerek kendi ölçünüzü bulma şansınız olur.

Kadın Bileklik Modelleri Nelerdir?

Kadın bileklik modelleri herkesin zevkine ve tarzına göre belirleyebileceği alternatiflere sahiptir. Özellikle değerli madenlerden üretilen bileklikler uzun ömürlü olmaları ve estetik durmaları sebebiyle ilgi çeker. Bu kapsamda kadın gümüş bileklik çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Genelde sade ve casual bir stiliniz varsa bu tip aksesuarlarla rahat edersiniz. Farklı ürünlerle birleştirilerek şekil verilen ve kendine has bir görüntüsü olan çelik bileklikler, antialerjik özellikleriyle hassas ciltli kişilerin severek tercih ettiği modellerdir. Renkli ve orijinal modelleriyle her zaman kullanabileceğiniz kadın çelik bileklik alternatiflerini değerlendirebilirsiniz. Bunların yanında; boncuk, deri ve değerli taşlarla dizayn edilen çeşitler veya kadın bijuteri bileklik modellerini inceleyerek size uygun olanı bulabilirsiniz. Gün içinde, işe giderken veya özel zamanlarda takılarınızla kombinleyerek kullanabileceğiniz modelleri kıyafetinize ve gideceğiniz yere göre seçme şansınız olur.

Kadın Bileklik Saat Kombini Yapılabilir mi?

Bileklik modelleri diğer takılarla birlikte kullanılabilen avantajlı aksesuarlardır. Bu sayede kadın bileklik saat kombini yapmanız mümkündür. Spor, şık veya günlük kıyafetlerinizle uyumlu bir kombin için hem bilekliğin hem de saatin rengi, modeli ve üretildiği malzeme gibi konuları değerlendirebilirsiniz. Koyu renkli ve kayışlı bir saatle benzer renkli değerli taşlardan oluşan bir bilekliği kombinlediğinizde asil bir görüntü elde edersiniz. Beyaz, altın veya rose çerçeveli bir saatle ise küçük desenlerden veya objelerden oluşan minimal tasarımları kullanabilirsiniz. Canlı renkli saatlerin zıt tonlarında bilekliklerle saatinizi öne çıkarabilirsiniz. Gece, şık ve taşlı ürünler seçilirken gündüz kombinlerinde daha sade tarzları deneme olanağınız bulunur. Aynı zamanda farklı modellerden oluşan birkaç bilekliği bir arada kullanarak kendinize has bir stil de yapabilirsiniz. Böylece etkileyici ve farklı kişiliğinizi öne çıkarabilirsiniz.