placeholder
"

Cengiz Pakel Erkek Cüzdan

" araması için 353 sonuç listeleniyor

Birbirinden Tarz Cengiz Pakel Erkek Cüzdan Modelleri Sizinle

Cengiz Pakel erkek cüzdan modelleri kartlık özelliği ile de sıklıkla tercih edilmektedir. Deri cüzdanlarla erkek müşterilerin ilgisini çekmektedir. Farklı özellikleriyle geniş bir kitleye hitap etmektedir. Kart yuvaları modelden modele göre değişmektedir. Daha fazla bölmeli modellerden daha az bölmeli modellere kadar pek çok çeşidi vardır. Hakiki deri ürünleri uzun süreli kullanım sağlamaktadır.

Cengiz Pakel Erkek Cüzdanları

Cengiz Pakel Erkek Cüzdanları

Deri kalitesinin uzun süreler devam etmesi bu modellerin daha çok tercih edilmesine olanak tanımaktadır. Bu, ihtiyaç duyulan özelliğe göre bir model bulmayı kolaylaştırmaktadır. Modellerdeki kart yuvaları farklı şekiller ile görünebilmektedir. Erkek kullanıcılar hakiki deri cüzdanları her geçen gün daha fazla tercih etmektedir. Cengiz Pakel erkek cüzdan ürünleri kimliğe ve ehliyete ayrılan özel bölmelere yer vermektedir. Bu bölmelerle kimliklerin zarar görmesi daha da zorlaşmaktadır. Bu tür özel bölmelerin yer aldığı cüzdanlar çok dikkat çekmektedir. Bölmelerde yer alan işlevsellik de modeller arasında farklılık göstermektedir. Birden çok iç bölme, birden fazla kartın taşınmasını da kolaylaştırmaktadır. Birden fazla kartlara ihtiyaç duyanlar, birden fazla bölmeye sahip olan kartlıklardan yana tercihlerini kullanmaktadır. Cengiz Pakel erkek cüzdan çeşitlerinde yer alan şeffaf bölmeleri, cüzdan içerisinde fotoğrafların taşınmasına da imkan tanımaktadır.

Cengiz Pakel Erkek Cüzdan Modelleri ve Özellikleri

Cengiz Pakel Erkek Cüzdan Modelleri ve Özellikleri

Cengiz Pakel erkek deri cüzdan modelleri kaliteli tasarımları ile ön plana çıkmaktadır. Şık ve zarif modellerle kaliteli bir deneyim sunulmaktadır. Bu ürünler sportif veya klasik tarzda mevcuttur. Popüler modellerden tarza uygun olanlardan yana seçimin yapılması oldukça basittir. Yıpranma önleyici özelliğiyle deri modeller tercih edilmektedir. Solma gibi etki göstermeyen deriler sayesinde uzun süreler kullanılabilen cüzdan modellerine yer verilmektedir. Ayrıca birçok erkeğin kullandığı ve tercih ettiği bu ürünler hediyelik özelliğe de sahiptir. Özel günler içerisinde erkek kullanıcıların tarzlarına uyumlu bu modellerle hediye hazırlanabilmektedir. Tüm kitlelere hitap eden modellerin içerisinde kolayca seçim yapabilir ve hediye seçilebilmektedir. Cengiz Pakel deri erkek cüzdan siyah 500s modelinde yer alan çoklu kart bölmeliği sayesinde çok fazla kartı olan kişiler rahat bir kullanıma erişmektedir. Son derece kaliteli derilerden üretilen bu model erkek kullanıcıların ceplerinde oluşan dağınıklığın giderilmesinde yardımcı olmaktadır. Cengiz Pakel deri erkek cüzdan 27500 ürününde yer alan iki adet para bölmesi oldukça işlevsel bir özellik sunmaktadır. İki adet yeni kimliğe uyumlu şeffaf bölme ise ehliyet ve kimliklerin zarar görmeden taşınmasına olanak tanımaktadır. Cengiz Pakel deri erkek cüzdan 13660 modelinde yer alan on iki adet kart bölmesi, iki adet şeffaf bölme, iki adet gizli bölme ve iki adet kağıt para bölmesi oldukça fonksiyonel bir yapıya sahip olduğunu gözler önüne sermektedir.

Cengiz Pakel Erkek Cüzdan Fiyatları

Cengiz Pakel Erkek Cüzdan Fiyatları

Cengiz Pakel erkek cüzdanlarında görülen fiyatlar pek çok etkene bağlı olarak değişmektedir. Markanın cüzdan modellerinde yer alan fiyat, genel olarak üründe kullanılan materyallere göre değişkenlik göstermektedir. Markanın bünyesinde bulunan erkek ürünleri kaliteli materyallerden üretilmesinden ve farklı tasarımlara sahip olmasından dolayı geniş bir çeşitlilik sunmaktadır. Cengiz Pakel gerçek deri siyah erkek cüzdan en fazla tercih edilen ve sevilerek kullanılan ürünler arasında yer almaktadır. Bu modelde de yer aldığı Cengiz Pakel erkek cüzdanlarında fiyat farkına neden en önemli etken deri malzemesinin kullanılmasıdır. Bununla beraber Cengiz Pakel erkek cüzdan kartlık ürünleri ile cüzdanlar arasında da fiyat değişikliği görülmektedir. Markanın çatısı altında yer alan erkek cüzdanlarında fiyat farkının görüldüğü bir başka etken ise cüzdanlarda görülen bölmelerdir. Cengiz Pakel erkek cüzdan fiyatları ihtiyaçlara göre farklı şekilde yer almaktadır.