placeholder
"

Cicciobello

" araması için 170 sonuç listeleniyor

Cicciobello

Cicciobello Oyuncak Bebekleri

Çocuklar ve bebekler günlük aktivite olarak sıkça oyun oynamaktadır. Bu oyunlar sırasında gerek hayal güçleri gerekse oyuncaklarla farklı evrenler yaratıp orada kurduğu oyunlar ile eğlenceli vakit geçirirler. Her yaştan çocuk muhakkak hem kendi başına hem de akranlarıyla farklı oyunlar oynamayı sever. Gerek oyun alanlarında gerek evlerde birlikte oynayabileceği birçok oyun bulunmaktadır. Bu oyunlar sayesinde hem kişilik gelişimi hem de hayal gücü olumlu anlamda gelişecektir. Oyun oynamak için herhangi bir nesneye ihtiyaç duyulmayacağı gibi çeşitli nesnelerle de oyunlar oynanabilmektedir. Bunların yanı sıra oyun oynamak için üretilmiş farklı yaş gruplarına yönelik çeşitli renk ve modellerde oyuncaklar bulunmaktadır. Bu oyuncaklar ve hayal gücü ile çocuklar keyifli vakit geçirebilirler. Cicciobello markası ürettiği bebek oyuncaklarla eğlenceli vakit geçirmek isteyen çocukların yardımına koşmakta. Farklı modellerde üretilen bu bebekler sayesinde çocuklarınızın empati duygusuyla birlikte sorumluluk bilinci de gelişim gösterir. Farklı yaş gruplarında çocuklar için hem eğlenceli hem de eğitici vakit geçirmeleri mümkün. Oyuncak bebek ile birlikte ister tek başına, ister arkadaşlarıyla isterse de ailesiyle birlikte oyun oynayabilmektedir. Çocukların oynaması için üretilen bebek model oyuncaklar malzeme yapısıyla farklılık göstermektedir. Lahana bebek, et bebek, porselen bebek, manken bebek ve bez bebek gibi farklı malzemelerden üretilen bebekler ile çocukların eğlenceli bir oyun vakti geçirirler. Bu bebeklerin yapım malzemesinin özellikle çocuklara zarar vermeyen, kanserojen ve alerjen maddeler içermeyen malzemelerden yapılması önemlidir. Çocukların gün boyu ellerinden düşürmedikleri ve bazı yaş gruplarının ağızlarına da aldığı düşünülürse sağlıklı malzemeden yapılmış olan bebek oyuncakları tercih etmek büyük önem taşımaktadır. Özellikle atık plastiklerden yapılmış olan bebeklerin kullanılmaması gerekir. Bazı bebek oyuncakları oyun dışında dekoratif amaçlarla da kullanılabilmektedir. Oyun için uygun olmayan tamamen süs eşyası için üretilen bebek oyuncakları da bulunmaktadır. Bu süs bebekler oyun oynamak için uygun değillerdir. Cicciobello oyuncakları sadece oyun oynamak için özel olarak üretilmiş oyuncak bebek modelleri bulunmaktadır. Çocuklar için sağlık problemi teşkil etmeyecek malzemelerden üretilmiştir. Farklı modelleri ile çocuğunuzun güvenli bir oyun süreci geçirmesini sağlar. Her yaşa hitap eden farklı bebek oyuncak modelleri ile farklı yaşlardaki çocuklar için uygundur. Farklı modellerde yer alan konseptler sayesinde çocuğunuzun beceri düzeyine uygun bir oyuncak bulabilirsiniz.

Cicciobello Ürünleri Neden Tercih Edilmelidir?

Cicciobello güvenli bir oyun sürecinin yanında çocuğunuzun bazı becerilerinin gelişmesinde de önemli bir etki sağlamaktadır. Çocuğunuzun hayal gücüne göre bebek oyuncakla oynayabilmenin yanı sıra modellerin içerdiği kendine has hikayelerle çocuğunuzun empati ve sorumluluk duygu kazanmasını sağlar. Aynı zamanda bilişsel zekâsının gelişiminde de katkı sağlar. Oyuncak seçiminde ailelerin denetimi çocuğun sağlığı için önemli bir rol oynasa da çocuğun kendi zevkine göre oyuncak seçebilmesi de hem oyuncağın kullanım ömrü için hem de daha keyifli ve kaliteli bir oyun vakti için büyük önem taşımaktadır. Oyuncak seçimi için bir başka önemli konuda çocuğun yaş aralığıdır. Bazen çok sevdiği için alınan oyuncaklar daha alt ya da daha üst yaş grubunda çocuklara hitap ettiği için çocuk tarafından çok az kullanılmakta ve oyuncak için harcanan para boşa gitmektedir. Kendi yaş grubundan daha üst gruba ait bir oyuncak seçimi çocukta başarısızlık duygusu yaratacak ve özgüven eksikliği doğurabilir. Alt yaş grubuna ait bir oyuncak ise oyun süresince zevk vermeyeceği için kullanım ömrü de az olacaktır. Doğru yaş aralığında seçilmiş bir Cicciobello bebek hem çocuğun kullanımını fazlalaştıracak hem de aile bütçesine zarar verilmemiş olacaktır. Özellikle 2 yaş ve altı çocukların el koordinasyonları ve nesne bilinçleri gelişmediği için oyuncağı hor kullanabilirler. Bu yüzden hem daha dayanıklı hem de çocuğun vücuduna zarar vermeyen bir oyuncak seçimi daha uygun olacaktır. Çocuğun ilgisini çekebileceği gibi aynı zamanda hayal gücünü de kısıtlamamalıdır. Cicciobello çeşitleri tek başına kullanılabildiği gibi farklı modellerde bulunan yan oyuncak malzemeleri sayesinde kendi hikâyesine uygun bir şekilde de oynanabilir. Hayal gücü sayesinde ister tek başına isterse arkadaşlarıyla oynaması mümkündür. Diğer oyuncak bebeklerin aksine Cicciobello oyuncak bebekleri erkek modellerde üretilmiştir. Böylece genel kanının aksine sadece kız çocukları için değil erkek çocukları içinde keyifli vakit geçirebileceği bir oyuncaktır. Başta Avrupa ülkeleri olmak üzere Amerika ve Uzak Doğu ülkelerinde de rağbet gören erkek bebekler sayesinde çocuğunuz farklılıklara karşı daha hassas ve duyarlı olacaktır. 3 yaş ve çocuklarınız ideal bir oyun arkadaşı arıyorlarsa Cicciobello’nun oyuncak bebekleriyle gönül rahatlığıyla oynayabilirler. Farklı model ve hikâyelerle dolu Cicciobello dünyası çocuğunuzun uzun süre oynayabileceği güvenilir bir oyuncak bebek arkadaşı olacaktır.

Cicciobello ile Öğreniyorum

Çocuk oyuncaklarında eğlendirici ve ilgi çekici olmasının yanı sıra bazı beceriler kazandırması da hem çocuk hem de ailesi için önemlidir. Çocuğun gerek bilişsel zekâsının gerekse duygusal zekâsını geliştiren oyuncaklar ile eğlenirken öğrenme fırsatı da olacaktır. Cicciobello çeşitleri ile farklı hikâyelere sahip oyuncakların farklı bilişsel ve duygusal zekâ gelişimi sağlamaktadır. Cicciobello Çok Hastayım oyuncak modeli ile hasta bakımını ve yardım etmenin huzurunu deneyimleyebilirler. İç mekanizması sayesinde yanakları kızaran ve ağlama sesi çıkaran oyuncak bebek ile çocuğunuzun empati duygusu gelişir. Kutu içeriğinde bulunan yardımcı malzemeler sayesinde hastalığın hangi bölgede olduğunu tespit ederek gerekli iyileştirme işlemlerini yapabilirsiniz. Oyuncak steteskop ile bebeğin göğsünü dinleyebilir oyuncak termometre ile ateş ölçümü yapabilirsiniz. Hastalığın teşhisi sonrası yine oyuncak süt, vitamin ve meyve suyu içirerek oyuncak bebeğinizi iyileştirebilirsiniz. Oyuncak bebek hala iyileşmediyse son çare olarak oyuncak iğneyi kullanıp hastalığı tamamen ortadan kaldırabilirsiniz. İyileşen oyuncak bebeğine en son geceleri parlama özelliğine de sahip olan emziğini vererek uyutabilirsiniz. Oyuncak bebeğin iyileşmesi ile görev bilinci gelişir ve başarmanın vermiş olduğu hazla çocuklar mutlu olurlar. Cicciobello İlk Dişim oyuncağı sayesinde çocuklarınız keyifli bir oyun süreci geçirirken aynı zamanda sorumluluk bilinci de gelişir. 3 yaş ve üstü çocukların oynaması için üretilmiştir. Özellikle o yaş dönemlerindeki çocuğunuzun diş sağlığı bilincinin geliştirilmesine yardımcı olur. İlk dişini düşürmek üzere olan oyuncağımızın yardımına bu sefer dişi çekmek için kullanılabilen yardımcı oyuncaklar bulunmakta. Cicciobello diş mekanizması sayesinde dişin kaybolmasını sağlayan bir adet oyuncak cımbız ve dişin tekrar gelmesini sağlayan bir adet oyuncak diş kaşıma halkası koşmaktadır. Oyuncak cımbız bebeğin ağız bölgesine yaklaştırılınca düşmek üzere olan dişimiz kaybolmakta. Böylece ağrıyan dişlerimizin çekilebileceği ve bunun çocuk için herhangi bir sorun oluşturmayacağı izlenimi verilmektedir. Çocukların birçoğu doktor ve dişçilerden korkmaktadır. Hem rutin kontrollerde hem de diş problemi yaşayan çocukların iyileştirilmesi için dişçiye gidildiğinde çocuklar huzur olabilmekte ve tedavi süreci uzayabilmektedir. İlk dişim oyuncağı ile diş ağrısı çekmenin ve dişçinin korkulacak bir şey olmadığı çocuklara aşılanarak sağlıklı dişlere sahip olması sağlanabilir. Avrupa’da en çok satan bebek oyuncak modelleri arasında yer alan ilk dişim oyuncağı ile hem tek başına hem de ailesi veya arkadaşlarıyla keyifli vakit geçirebilir.

Cicciobello Konuşan Bebekler

Her çocuk oyuncakları ile bir şekilde iletişim kurmak ister. Kendi hayal dünyalarında yarattıkları oyunlar içerisinde karşılarındaki oyuncak nesneleri konuşturabilir ya da konuşuyormuş gibi davranabilir. Cicciobello konuşan bebek modelleri hafızasında yer alan bazı kelimeler ile çocuğunuzla iletişim kurabilir. Karşısında cevap veren bir oyuncak bebek ile daha eğlenceli bir oyun vakti geçirir. Bu oyuncak modelleri arasında yer alan Cicciobello Çok Öpüyorum ile oyuncak ile iletişim kuran çocuklar aynı zamanda sorumluluk bilincine sahip olur. Çocuğunuza ne hissettiğini, onunla neler yapmak istediklerini anlatarak çocuğunuzla keyifli bir oyun süreci sağlar. 14 farklı cümle kurabilen ve 6 farklı ses çıkarabilen çok öpüyorum bebeği ile evcilik ve benzeri birçok oyun oynanabilir. Oyuncak bebeğin yanağınızı yaklaştırdığınızda öpücük sesi çıkartmaktadır. Bu sayede çocuğunuz oyuncak ile duygusal bir bağ kurarak daha çok vakit geçirmek isteyecektir. Havaya atıp tuttuğunuzda da gülücükler atarak çocuğunuzun eğlenceli vakit geçirmesine olanak sağlamakta. Paket içerisinde yer alan ve karanlık ortamlarda parlayan Cicciobello emziği sayesinde çocuğunuzun hayal gücüne göre farklı oyunlarda da kullanılabilmektedir. Üretiminde kullanılan ve sağlığa zarar vermeyen malzemesi sayesinde çocuğunuz için uzun süreli bir oyun arkadaşı olacaktır. Cicciobello’nun son dönemlerde en çok tercih edilen oyuncaklarından birisi de Froozen 2 lisanslı Olaf kostümlü bebeği. Oyuncak bebeğin giysisi tulum şeklinde tasarlanmıştır ve rahatlıkla giyilip çıkartılabilir. Kostümündeki kapüşonda bulunan Olaf’ın havuç burnu, büyük gözleri ve beyaz dişleri bulunan sevimli bir surat bulunmakta. Oyuncak bebeğin giysisinde yer alan beyaz kumaş üzerinde yer alan iki siyah düğme görseli sayesinde kardan adam şeklinde gözükmektedir. Havuç şeklinde tasarlanmış bir emzik ile beraber kardan adam görünümü içerisinde çocuklarınızın eğleneceği ve oynayacağı bir modeldedir. Cicciobello ağlayan bebek modelleri arasında yer alan Olaf bebeğin susmasına yardımcı olacak iki farklı yol bulunmaktadır. Bunların ilki havuç şeklinde tasarlanmış olan emziğinin takmak. Bir diğer yol ise Olef bebeğine sıkıca sarılarak sevildiğini hissetmesini sağlamak. 3 yaş ve üzeri çocukların oynamasına uygun olarak tasarlanmıştır. Hem oyuncak bebekte kullanılan malzemeler hem de tulum olarak dikilen giysisinde tercih edilen malzemeler kanserojen ve alerjen maddeler içermemektedir. Bu sayede çocuğunuz sağlıklı bir şekilde hayal gücünün uçsuz bucaksın yollarında ilerleyebilir.

Cicciobell Oyun Arkadaşım

Oyuncak seçiminde ebeveynler kadar çocukların da söz hakkı bulunmalıdır. Çocuk konuşma yaşında olmasa bile ilgisini çeken oyuncaklara karşı tepki vererek hangi oyuncağı daha çok sevdiğini belli edebilir. Oyuncak bebeklerin kendi başlarına hareket ediyor olmaları özellikle alt yaş grubundaki çocukların daha çok ilgisini çekmektedir. Cicciobello yürüyen bebek ile çocukların uzun süre ilgisini çekebilecek uzun ömürlü oyuncak bebeklerle oynayabilirler. Avrupa standartları gereğince herhangi bir kanserojen ve alerjen madde içermemektedir. Hem oyuncak bebeğin yapımında hem de giysilerinde cilde zarar vermeyen maddeler kullanılarak üretilmiştir. İtalya merkezli oyuncak firması tasarımlarıyla da fark yaratmakta. Piyasada bulunan oyuncak bebekler genelde kız modellerde üretilmektedir. Cicciobello ürettiği oyuncak bebekleri erkek modellerde üretmekte. Böylece toplumsal cinsiyet algılarını daha çocuk yaşta kırarak çocuğun eşitlikçi bir ortamda büyümesine olanak sağlamaktadır. 3 yaş ve üzeri çocukların oyun becerileri bir hikâye kurmaya uygundur. Kendi kurdukları hikâyelerle hem tek başına hem de arkadaşlarıyla eğlenceli oyunlar oynayabilirler. Arkadaşlarıyla oynadıkları oyunlar sayesinde paylaşım ve sorumluluk duyguları da gelişim gösterir. Oyuncak bebekler tek başına oynanabildikleri gibi yardımcı materyallerle de oynanabilmektedir. Başka oyuncak parçalarının yanı sıra evde bulunan ve çocukların kullanımına uygun olan (kesici, delici, yaralayıcı özellik taşımayan) ev eşyaları da oyunlara katılabilir. Bu sayede çocuğun hayal dünyası renkleneceği gibi ev eşyalarının nasıl kullanılması gerektiğini de eğlenceli bir biçimde öğrenmiş olur. Bu eşyalara gerek duymadan Cicciobello oyuncak bebekleri yanında bulunan yardımcı oyuncak malzemeleri ile de keyifli vakit geçirmeleri sağlanır. İlk dişim oyuncak seti içinde yer alan Ciccobello doktor seti ile dişin iyileşmesi için gerekli olan malzemeleri aramanıza gerek kalmaz. Cicciobello doktor çantası içinde yer alan diş çekme malzemeleri sayesinde çocuğunuz doktorculuk ve benzer oyunları rahatlıkla oynayabilir. Özellikle yaz aylarında kullanılabilecek olan Cicciobello Tatilde oyuncağı ile çocuklarınız tatil sırasında da oyun keyiflerini sürdürebilirler. Güneşte bir iki saniye bırakıldığında bronzlaşmasını ve kızarmasını sağlayan mekanizma sayesinde hem siz hem de çocuğunuz yaz tatilinin keyfini çıkarabilirsiniz. Şık tasarım gözlüğü ile oyuncak dünyasının en havalı oyuncak bebeği ile oyun oynamak çocuklarınız için oldukça eğlenceli olacaktır. Kolay giyilip çıkarılabilen oyuncak elbisesi sayesinde Cicciobello yaz tatili için de ideal bir oyun arkadaşıdır.

Cicciobello Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Cicciobello markası oyuncak pazarında başta Avrupa ve Amerika olmak üzere dünyanın dört bir yanında milyonlarca çocuğun oyun arkadaşı olma görevini yıllardır başarı ile yerine getirmektedir. Çocukların hem açık alanda hem de kapalı ortamlarda keyifli vakit geçirmesi için gerek malzemesi gerek tasarımıyla çocukların kullanımına elverişlidir. Oyuncak bebek, oyuncak bebek kıyafeti ve yardımcı oyuncakları elde ya da makinede düşük derecede kolaylıkla yıkanabilir. Bu sayede çocuklarınız oyun oynama süreçlerinde mikroplardan da uzak durmuş olur. Paketler içinde yer alan kostüm ve yardımcı oyuncaklar oyuncak bebeğin kullanımına uygun olarak tasarlanmıştır. Yutulabilen türden ve boyuttan çok küçük parçalar içermediği için güvenli bir oyun süreci sunmaktadır. Bu nedenle özellikle yardımcı oyuncaklar içerisinde yer alan maddelerin çocuklar tarafından tüketilmesi uygun değildir. 3 yaş ve üstü çocukların kullanımına uygun olarak üretilmiş olan bu oyuncak bebekler 3 yaş altı tarafından bir yetişkin gözetiminde kullanılabilir. Farklı modellerde ve farklı hikâyelere sahip Cicciobello markası, oyuncak bebekleri sayesinde çocuklarınıza kaliteli bir oyun oynama deneyimi sunmaktadır. Sadece bir vakit geçirme ve eğlenme süreci olmayan oyun zamanları Cicciobello ve çocuğunuzun hayal gücü birleşince aynı zamanda eğitici bir süreç haline de gelmektedir. Türkiye pazarında da önemli bir yere sahip olan Ciccobello oyuncak bebekleri farklı model ve hikâyeleriyle sizlerin ve çocuklarınızın beğenisine sunulmuş durumda. Cicciobello bebekleri fiyatları tercih edeceğiniz modele göre farklılık göstermektedir. Hem kutu içinde yer alan malzemeler hem de bebek boyunu oyuncak bebeklerin fiyatlarında etkili olmaktadır. İnternetten alışveriş yoluyla satın alacağınız oyuncak bebeğinin mutlaka çocuğunuza da göstermeniz gerekmektedir. Konuşma yaşına gelmemiş olsa bile bebeğinizin oyuncağa ait görselleri gördüğünde verdiği tepkiler ile satın alma sürecindeki kararınız değişebilir. Trendyol’da farklı filtreleme ve sıralama çeşitleri sayesinde birden çok oyuncak bebeği kıyaslayabilir. Daha önce satın almış ailelerin deneyimlerini yorumlar kısmından görebilirsiniz. Kullanışlı yardımcı oyuncakları hem sizlere sunduğu hikâye hem de tek başına oynanabilirliği ile uzun süre çocukların ilgi odağı olacak olan Cicciobello oyuncak bebeklerini uzun yıllar güvenle kullanabilmeniz mümkündür. Ebeveynleriyle birlikte oynayabileceği oyunların yanı sıra kendi başına veya arkadaşlarıyla da oynayabilir. Ebeveynleriyle birlikte oynadığı oyunlarda aynı zamanda aile içi iletişim becerisi de gelişmektedir. Özellikle kendi başına veya arkadaşlarıyla oynadığında keyifli zaman geçirmenin yanı sıra bilişsel, fiziksel, duygusal, ruhsal, sosyal ve akademik yönden gelişim sağlar.