"

Cicciobello Oyuncak Bebek

" araması için 114 sonuç listeleniyor
Cicciobello Sesli Kahkaha Ccba3000
Kargo Bedava
CicciobelloSesli Kahkaha Ccba3000
909 TL
Sepete Git

Güvenilir Cicciobello Oyuncak Bebekler Trendyol'da!

Oyuncak, çocukların veya bebeklerin el ve göz koordinasyonunu geliştiren, onların oyun kurması için tasarlanan materyallerdir. Bu materyaller günlük hayatın gerekliliklerine uygun olarak tasarlanır ve çocukların cinsiyetlerine uygun olarak geliştirilir. Ancak günümüzde birçok oyuncak çeşidi hem erkek hem de kız çocukların oynayabileceği dikkat çekici mekanizmalar kullanılarak tasarlanır. Bu materyallerin ilki Çin’de icat edildikten sonra tüm dünyaya yayılır. Milattan önce 1000’li yıllardan itibaren çocukların ya da bebeklerin oynaması için tasarlanan pek çok oyuncak türü bugün de çocukların beğenisini kazanan ve onların gelişimini destekleyen unsurlardır. Bu unsurların en önemli yanı çocukların hayal güçlerine hitap etmesi ve onları hayatın farklı yönlerine hazırlamasıdır. Bu materyallerin başka bir özelliği, çocukların erken yaşta yaratıcı düşünme biçimlerini geliştirerek hayata dair bazı kurgular oluşturmalarıdır. Çocuklar bu kurgularla bir olay örgüsü oluşturur ve bu sayede zihinsel süreçlerini harekete geçirir. Cicciobello bebekleri de çocukların bu yönlerinin gelişmesine yardımcı olur. Onlar bu ürünleri kullanarak hayatın akışına veya kendi hayal dünyalarına özgü bazı gerçeklikler oluşturur. Plastik oyuncaklar etrafında oynanan evcilik oyunları, bebekler kullanılarak oluşturulan bazı el becerileri, renklerin kullanımı ve aile hayatına dair pek çok detay çocukların zihninde hayat bulur. Örneğin Cicciobello çok hastayım seçenekleri sayesinde bazı etik gelişmeler de kaydedilir. Hasta bakımı ve buna bağlı vicdani sorumluluklar bu materyaller yardımı ile somutlaştırılır. Cicciobello oyuncağı sayesinde farklı insani durumlara yönelik tepkilerin oluşturulması sağlanır. Dolayısıyla bunlar yalnızca zihinsel değil bazı ahlaki gelişmelerin de kapısını aralar. Yaş gurubuna uygun pedagojik gelişimi destekleyen Cicciobello oyuncak bebek çeşitlerini alarak çocuklarınızın dönemsel gelişimine katkıda bulunabilirsiniz. Daha küçük yaş grupları için ise bu tür plastik oyuncaklar duyu organlarını tanımaya yardımcı olan ögeler barındırır. Oyuncakların üzerinde bulunan göz, kulak, el, parmak, burun, bacak, ayak gibi organlar oyuncak bebek Cicciobello sayesinde öğrenilebilir unsurlar haline gelir. Bu ürünleri satın almak için Trendyol’a göz atabilir ve çocuklarınız büyürken oyunlara eşlik edebilen sevimli bir oyuncak alabilirsiniz. Onların kurgusal dünyalarını zenginleştirerek birbirinden güzel oyunlar oynamalarını sağlayabilirsiniz.

Cicciobello Oyuncak Bebek Modelleri

Cicciobello Oyuncak Bebek Modelleri

Cicciobello bebek çeşitleri kız ve erkek çocuklarının kullanımına uygun olarak tasarlanır. Ancak bu tür materyaller genellikle kız çocuklarına armağan edilebilecek biçimdedir. Bu çeşit ürünler çocukların kullanımına ve onların oyun isteklerine uygun olarak dizayn edilir. Bebeklerin günlük ihtiyaçlarından esinlenilerek hazırlanan materyaller bir bebeğin gereksinimleri doğrultusunda programlanır. Örneğin Cicciobello çok hastayım oyuncak bebek çeşidi hastalanan küçük çocukların davranışlarını sergiler. Tıpkı onlar gibi sesler çıkarır, ağlar, yanakları kızarır ve emzik kullanır. Bu materyal bebekler gibi iyileştirilmeye muhtaçtır. Dolayısıyla onunla oynayan küçükler, bebeğin ihtiyaçlarını karşılamak için bazı iyileştirici yöntemler kullanır. Plastik bebeğin kutusu içinde hazır bulunan malzemeleri kullanarak bebeklerin tekrar mutlu ve sağlıklı bir oyuncak haline gelmesine yardımcı olur. Cicciobello çok öpüyorum çeşidi ise bir anne sevgisine muhtaç bebeğin hareketlerini benimser. Bu yönüyle kız çocuklarına hitap ettiği düşünülen materyalleri alarak kızlarınız için güzel bir eşlikçi elde edebilirsiniz. Dilerseniz Cicciobello konuşan bebek türlerini tercih ederek çocuklarınzın farklı mekanizmalara sahip oyuncaklar ile oynamasını sağlayabilirsiniz. Bu oyuncakları kullanarak onların bazı kurgusal diyaloglar kurmasını sağlayabilir ve oyun esnasında farklı hikayeler oluşturmalarına yardımcı olabilirsiniz. Cicciobello küçük bebek için hazırlanan setleri satın alarak çocuklarınızın set içerisindeki oyuncaklarla kendilerini geliştirmelerine yardımcı olabilirsiniz. Tüm ürün seçeneklerine ulaşmak, onlar hakkında bilgi edinmek ve sunulan setleri incelemek için Trendyol'a göz atabilir ve siparişinizi verebilirsiniz.

Cicciobello Oyuncak Bebeklerinin Sevimli Aksesuarları

Cicciobello Oyuncak Bebeklerinin Sevimli Aksesuarları

Cicciobello bebek çeşitleri bazı setler içerisinde sunulur. Bu setlerin içinde, oyuncak hangi amaca yönelik hazırlanırsa o amacı gerçekleştirmek için bazı ek materyaller bulunur. Örneğin Cicciobello çok hastayım bebeği bu set içerisinde sunulan ve buna yönelik aksesuarlara sahip bir materyaldir. Setin içerisinde yer alan unsurlar da bebeği iyileştirmeye yöneliktir. Öncelikle set içerisinde bulunan 1 adet steteskop ile hasta dinlenir. Sonrasında termometre ile hastanın ateşi ölçülür. Ardından plastik bebeğe vitamin, süt ve meyve suyu verilir. Bunların arkasından bebek iyileşir ancak iyileşmez ise ona iğne yapılır. Böylece Cicciobello ateşlenen bebek istekleri harfi harfine yerine getirilir. Set içerisinde çocuklara yönelik olarak hazırlanan materyaller de bu adımlara uygundur. Cicciobello ağlayan bebek ise acıktığı için bu yola başvurur. Bu tür oyuncaklar için hazırlanan aksesuarları kullanarak bebeğinizin ağlamasını sonlandırabilirsiniz. Bazı setler içerisine birden fazla bebek bulunur. Bunlar ana bebeğin arkadaşları konumundadır. Onlarla arkadaşlar ile yemek yeme konulu bir set oluşturulur. Bu setin içerisinde 1 adet çıkarılabilir bez, tabak, kaşık, su şişesi, dondurma, lollipop, biberon, 2 adet mama paketi bulunur. Bunlar bir bebeğin karnını doyurmak için kullanılan standart malzemelerdir. Onları kullanarak çocuklarınızın pek çok aktiviteyi yakından tanımasını sağlayabilirsiniz. Onlar aracılığıyla, müdahale gereken durumlarda sosyal çevre içerisinde hangi adımların izlenmesi gerektiğini ya da bir hasta ile nasıl ilgilenilmesi gerektiğini çocuklarınıza öğretebilirsiniz. Onların kişilik gelişimlerine katkıda bulunarak belirli durumlarda kurgusal kılavuzlardan yola çıkarak nasıl tepki vermeleri gerektiğini öğrenmelerine yardımcı olabilirsiniz. Dilerseniz tekli bebekler alarak çocuklarınızın bu setleri bireysel oyunlar için kullanmalarını sağlayabilirsiniz. Plastik bebekleri görmek, setlere ulaşmak ve indirimli Cicciobello oyuncak bebek fiyatı hakkında bilgi almak için Trendyol’a göz atabilirsiniz.

Uygun Fiyat Avantajlarına Sahip Cicciobello Oyuncak Bebekleri

Uygun Fiyat Avantajlarına Sahip Cicciobello Oyuncak Bebekleri

Cicciobello bebek fiyatları ürünlerin özellikleri ile paraleldir. Bunların fiyatların ürün adetlerine göre değişkenlik gösterir. Örneğin set halinde sunulan bebekler ile tekli bebekler arasında fiyat farkı bulunur. Ayrıca bazı özel kıyafetler barındıran bebekler ile standart bebekler arasında da fiyatlar değişkenlik gösterir. Bunun haricinde ürünlere farklı oranlarda indirimler de uygulanır. Ürünler içerisinden çocuklarınıza uygun seçimler yaparak güzel bir tercihte bulunabilirsiniz. Dilerseniz farklı mekanizmalara sahip olan Cicciobello yürüyen bebek seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Diğer türlerden farklı olarak yürüyebilen seçenekleri alarak çocuklarınızla birlikte oyunlar oynayabilir ve eğlenceli saatler geçirebilirsiniz. Onların arkadaşları ile oynamalarını sağlayabilir ve yürüyen bir oyuncak ile eğlenmelerine yardımcı olabilirsiniz. Cicciobello bebek özellikleri oyuncakların amaçlarına göre değişir. Örneğin ağlayan bir oyuncak mekanizması ile yemek yiyen bir materyalin sistemi aynı değildir. Bunun dışında yürüyen bir ürün ile hasta bir materyalin mekanizması da farklıdır. Bunlar çocukların oyun tercihlerine göre geliştirilerek çeşitlendirilir. Dolayısıyla oyuncakları seçmeden önce çocuklarınızın isteklerini ve oynama biçimini göz önünde bulundurmanız gerekir. Set içerisinde sunulan oyuncaklar ile tekli oyuncaklar da birbirinden farklıdır. Bunlar farklı materyallere ve aksesuarlara sahiptir. Oyuncakların hazırlanma amaçları bu setlerin değişkenlik göstermesine neden olur. Bunun dışında oyuncaklar arasında esmer, sarışın veya kızıl saçlı seçenekler de bulunur. Bunlar içerisinden çocuklarınızın beğenebileceğini düşündüğünüz seçenekleri satın alabilirsiniz. Farklı aksesuarlara ve farklı saç renklerine sahip oyuncaklardan alarak çocuklarınızın oyun saatlerini güzelleştirmelerine katkıda bulunabilirsiniz. Hasta setini, ağlayan oyuncak setini ya da yemek yiyen oyuncak setini satın alarak çocuklarınızın hayal dünyalarının zenginleşmesine yardımcı olabilirsiniz. Trendyol'a göz atarak Cicciobello bebek nerede satılır sorusunun cevabına ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu yöntemi kullanarak Cicciobello bebeklerin fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi de olabilirsiniz.