placeholder
"

Goodyear Lastik

" araması için 7076 sonuç listeleniyor

Goodyear Lastik

Goodyear Lastik Modelleri

Goodyear Lastik Modelleri

Olmazsa olmaz araba parçalarının başında gelen ve yaz kış demeden aracın tüm yükünü üstlenen lastikler, araç kullanıcıları tarafından titizlikle seçilir. Güvenli ve konforlu sürüş deneyimi için seçilecek lastiklerin araca uyumu, kalitesi ve dayanıklılığı gibi faktörler büyük rol oynar. Pek çok lastik firması içinde öne çıkan, 1898 yılından beri ürettiği kaliteli ürünleriyle tam not alan Goodyear; ticari kamyonlar, otomobiller, motosikletler, hafif kamyonlar, uçaklar, yarış araçları, SUV’lar, tarım makineleri için üretimler yapar. Uzun ömürlü ve rahat kullanım için gereken donanımlara sahip Goodyear lastik modelleri araç ve dolayısıyla kişi güvenliğini ön planda tutar. Dünyanın en büyük geçiş lastiği üreticisi olan firma aynı zamanda aya ilk çıkan lastiklerin de sahibi olma unvanını taşır. Özellikle mevsim şartları dikkate alınarak belirli periyotlarda değiştirilmesi gereken parçalar her zaman ihtiyaç duyulan ekipmanlar arasında yer alırken araçlarda mutlaka yedeğinin bulunması gerekir. Modern teknolojiye ayak uydurarak üretimlerini hep en üst segmentte yapan Goodyear oto lastik, kullanıcıların gözdesi haline gelir. Kilometrelerce gidilen yollarda mükemmel çekiş sağlayan modeller yüksek performans için uzun sırt aşınma süresine sahiptir. Dayanıklılığı ve sürüş konforunu bir arada sağlayan parçalar SoundComfort teknolojisi ile donatılır. Bu teknolojinin getirisi ise araç içine yansıyan sesin yarı yarıya azaltılması sonucu sürülen keyif olarak kullanıcıların karşısına çıkar. Genellikle uzun veya hız yapılan yollarda rahatsızlık veren lastik gürültüsünü önlemek adına iç kısımlarında yer alan poliüretan köpük SoundComfort teknolojisi ile birlikte araç ve lastik sesini azaltmaya yardımcı olur. Üstün teknolojinin getirdiği avantajları her alanda değerlendiren Goodyear, araçlar için hayati öneme sahip parçalara aynı önemi vererek tasarımlar yapar. Yüksek yol tutuş özellikleri virajlarda araç kaymasının önüne geçerken performansı artırıcı etkide bulunur. Uyumluluk, fren, yol tutuş ve kullanım ömrü gibi belirli testlerden, deneme sürüşlerinden geçerek piyasaya sunulan ürünler güvenlik konusunu baz alır. Mevsim koşullarına uygun olarak üretilen yaz ve kış lastiklerinin yanı sıra her mevsim optimum performans sergileyen dört mevsim lastik modellerini de koleksiyonunda kullanıcılarına sunan marka farklı araç tipleri için zengin seçenekler sunar. Her türlü zeminde konforlu ve güvenli yolculuk imkânı tanıyan Goodyear, aracınız ve sizin için en doğru tercih olur.

Goodyear Lastik Çeşitleri

Goodyear Lastik Çeşitleri

Kullanıcı memnuniyetini üst düzeyde tutan tavrı sayesinde revaçta olan Goodyear lastikleri farklı koşullara uyum sağlarken her mevsimin şartlarını rahatlıkla üstlenir. Kullanım alanlarına ve mevsimlerine göre özel donanımlarla harmanlanan ve her gün daha fazla araç sürücüsüne ulaşan Goodyear, yolculukları keyifli hale getirir. Kış aylarında yola güvenle çıkmanızı sağlayan Goodyear kışlık lastik, 7 derecenin altındaki hava sıcaklıkları için optimize edilir. Buzlu ve karlı yollarda yol tutuşunu artırmak için tasarlanan sırt deseni fren gücünü maksimuma çıkarır. MultiControl Ice teknolojisi ile donatılan modeller sayesinde zeminde meydana gelecek kayma sıkıntıları büyük ölçüde engellenir. Kış mevsiminin araçlar için getirdiği olumsuz hava koşullarının sebebiyet verebileceği kazaların en başından önlenmesi adına, tüm araç sahiplerinin gerekli önlemleri almaları gerekir. Araç içinde yolculuk edenleri ve aracı korumak için en önemli gereksinimlerden olan kış lastiklerini bulundurmanız önem arz eder. Yüzeyde bulunan kar ve buzu kolayca geçerek yola odaklanan lastikler kaymayı engelleyecek şekilde tasarlanır. Yolda kalma riskini en aza indiren ürünler rahat ve iyi bir sürüş deneyimi için gereken tüm özellikleri bünyesinde barındırır. Olası tehlikeler düşünülerek tasarlanırken henüz yapım aşamasında birçok testten geçerek araçlar için sunulur. Kış aylarında zincir veya kış lastiği takmak zorunlu bir kural olarak geçerliliğini korur. Zincir kullanımı var olan lastiklere zarar verebilirken sürüş esnasında yüksek gürültü çıkarabilir. Lastik değişimine oranla daha fazla uğraştıran bir iş olan zincir kullanımı pek avantajı olan bir yöntem olarak karşınıza çıkmaz. Sessiz sürüş imkânı sağlarken oldukça güven veren kış lastikleri uzun yolculuklar için de en değerli yardımcınız olur. Güveni konforla birleştirmeyi hedefleyen yapısı kullanıcıların beğenisini toplarken sürüşün kalitesi iyileşir. Pek çok araç tipine uyum sağlayabilen ürünü koleksiyonunda bulunduran markanın; otomobil, 4x4, hafif ticari araç çeşitleri için ideal olan lastikleri gelişmiş donanımlarla efsaneleşir. En çetin hava koşullarında dahi üstün performans örneği gösteren ürünlerin birçoğunda yer alan jant koruma özelliği, tekerlekleri de en az aracı koruduğu kadar korumasına yardımcı olur. Son teknolojinin getirileriyle birlikte dayanıklı materyallerden üretilen lastikler, aşınma problemini en aza indirirken uzun bir ömür vaad eder.

Goodyear Lastik Özellikleri

Goodyear Lastik Özellikleri

Araba üzerinde etki yaratma konusunda önemli paya sahip lastiklerin kaliteli olması her açıdan riskleri en aza indirir. İşyeri ve okul servisleri, şehir içi ve şehir dışı yolcu otobüsleri vb. gibi kalabalık grupları taşıyan araçlarda kullanılan ekipmanların tescillenmiş kalitede ve birbirleriyle uyum içinde çalışması hayati açıdan oldukça önemlidir. Don ve buzlanma tehditlerinde direksiyon hâkimiyetini kaybetme riskini en aza indiren Goodyear kar lastiği, yoğun kar yağışının yaşandığı dönemlerde yarı yolda kalmamanız adına gerekli donanımlar içerir. Engebeli yollarda ve zorlu virajlarda dahi mükemmel yol tutuşu sağlayan ekipmanlar her yolda kolaylık sağlamayı amaç edinir. Pek çok bölgede yıl boyunca kullanılabilen, ılımlı hava şartlarına uygun tasarımda olan Goodyear yazlık lastik 7 derecenin üstündeki sıcaklıklarda rahatlıkla kullanılabilir. Sıcak havanın etkisiyle sıcaklığı artan asfaltta sağlam yol tutuşu sağlayan ürünlerde ince sırt yapısı ve dar kanallar bulunur. Özellikle tatil beldelerine yapılan uzun yolculuklarda yaz lastiğine sahip olmak konforlu deneyimler açısından önemlidir. Sıcak havalarda genleşmeyen, çelik gövdesiyle artırılmış sağlamlık emsali ürünler ekstra dayanıklı olur. Kesintisiz seyahat imkânı sağlayan ekipmanlar düşük yakıt tüketimi ile birlikte maksimum performans sağlar. Yumuşak ve sessiz sürüş deneyimini sunan lastikler ağır yük altında ezilmez. Yaz mevsimi için var olan tüm ihtiyaçların düşünülerek tasarlanması sonucu ortaya çıkan benzersiz parçalar ılıman hava koşulları için optimize edilir. Sessizliği ve ekonomik açıdan avantaj sağlamaları sebebiyle göz dolduran lastikler yağmurlu havalarda da iyi performans gösterir. Geniş sırt olukları sayesinde suyu hemen boşaltarak kızaklama riskini en aza indiren ürünler kaygan ve ıslak yollarda da kuvvetli çekiş örneği gösterir. Yüksek yol tutuş kabiliyeti ile birlikte direksiyon hâkimiyetinizi kaybetmenize izin vermeyen yapısı güvenli ve konforlu sürüş için gereken ihtiyaçları karşılar. ActiveBraking teknolojisi sayesinde ani fren durumlarında kısa frenleme mesafesi ile güvenliği sağlayan tasarım her konuda araç dostu olur. Sert fren yapıldığında dahi yolla fazla temas eden lastikler, üç boyutlu sırt bloğu tasarımları sayesinde güvenli yolculukların anahtarını sunar. 7 derecenin üstünde performanslarını ortaya koyan yaz lastikleri 7 derecenin altında donabilir. Bu yüzden hava koşulları dikkate alınarak ekipman seçimi önem taşır. Sıcak havalarda veya sıcak bölgelere yolculukta yaz ürünleri koşulsuz güven sağlarken mevsiminde kullanılan Goodyear lastik çeşitleri sizi ve sevdiklerinizi yarı yolda bırakmaz.

Goodyear Lastik Yorumları

Goodyear Lastik Yorumları

Araç kullanıcıları tarafından oldukça beğenilen ekipmanlar, aracın güvenli kullanımı gözetilerek tasarlanır. Daha az enerjiyle daha fazla mesafe kat edilmesini sağlarken artan çekiş ve frenleme gücü olası hasarların önüne geçer. Kış mevsiminde çok soğuk havalarla ve çetin koşullarla karşılaşmayanlar için çok çeşitli zeminlerde etkili olabilen Goodyear 4 mevsim lastik modelleri ideal görüntü çizebilir. Çok yönlü performans sergileyebilen modeller, Ege ve Akdeniz bölgelerinde yaşayanlar tarafından tercih edilir. Ekonomik olmaları ve dört mevsim kullanılabilir özellikleri sayesinde pek çok kişinin tercih listesinde yer alan ekipmanlar, kış aylarında yetersiz kalmamaları adına diş derinliğine sahiptir. Yaz lastiklerine göre daha çok olan diş derinliği ve kılcal damarları ile birlikte çetin olmayan hava koşullarında ve yaz aylarında sorunsuzca kullanılabilen ürünler çoğu zemine entegre olur. Orta düzeyde olan girinti ve çıkıntıları dengeli performans sergiler. Değişim yapma ihtiyacı hissettirmeyen ürünler hava sıcaklıklarının çok uç noktalara ulaşmadığı bölgeler için idealdir. Goodyear mevsimlik lastik çeşitlerinin aksine tek mevsim koşullarına özgü değil her mevsimin şartlarına göre tasarlanan dizaynı sayesinde markanın en çok tercih edilen ürünlerinden olur. Çeşitli hava ve zemin koşullarında en iyi performansı sunan ekipmanlar, tek bir lastik takımıyla tüm yılı geçirmenizi sağlar. Kış aylarındaki hava durumunun ılıman olduğu bölgelerde gönül rahatlığıyla tercih edilebilen parçalar yaklaşık -5 dereceye kadar olan sıcaklıklara dayanabilirler. Hem yaz hem de kış aylarında sürüş deneyimini iyileştirmeyi hedefleyen ürünler yakıt harcama miktarını azaltmayı hedefler. Mevsimlerin uç noktalardaki sıcaklık değerlerinde ve koşullarında yaşandığı alanlarda bu lastiklerin kullanılmaması önem arz eder. Aksi takdirde yapısı bozularak yıpranan ürünler araç güvenliğini riske atabilir. Çetin geçen ve hava sıcaklığının -7 derecenin altına düştüğü durumlarda Goodyear kış lastiklerine yönelmek doğru bir tercih olur. Kullanım ile doğru orantılı olan Goodyear lastik ömrü tüm modellerde uzun olacak şekilde tasarım işlemi gerçekleştirilir. Araçların adeta güvenlik sigortası olan lastikler, araçların fazla kilometre yapmalarına yardımcı olur. Modern tasarımları sayesinde arabaların şık duruşuna katkı sağlayan parçalar dikkatleri aracın üzerinde toplar. Kullanılan özel boyalar soyulma riskini en aza indirirken siyah rengini kaybetmeyen lastikler aracın asaletine katkıda bulunur. Özel solüsyonlar ile temizlenmesi gereken ürünler bu sayede güvenle temizlenirken performans kaybı yaşamazlar.

Goodyear Lastik Fiyatları

Goodyear Lastik Fiyatları

Goodyear lastik fiyatları belirlenirken birçok faktör göz önüne alınır. Bunların başında gelen özellik, lastiğin hangi mevsime uygun üretildiği olur. Yaz lastiklerinin kısa olan girinti ve çıkıntıları kış lastiklerinde tam tersiyken dört mevsim ürünlerinde dengeli şekilde bulunur. Kış lastiklerinde zemine daha iyi tutunabilmeleri adına daha fazla yüzey alanı bulunması fiyatlarda değişikliğe neden olabilir. Buzlanma, donma ve yolda kalma gibi olumsuzluklara karşı ekstra önlem alınan kış ürünlerinde fiyat skalası değişir. Karlı, ıslak ve kuru zeminde mükemmel performans gösteren dört mevsim ekipmanları ise pek çok özelliği bir arada barındırır. Fazla miktarda bulunan kılcal kanalları hareket esnasında zıt yönde açılır ve zemine daha fazla tutunurken bu özellik karlı zeminlerde güçlü performans sergiler. Sırt ve omuz bölgesi güçlendirilerek kuru zeminde gerçekleştirilen ani manevra, viraj ve kesin fren durumlarında artırılmış araç hakimiyeti sağlayan lastikler ekstra jant korumasını da donanımlarına ekler. Geniş ve derin kanalları zemindeki suların tekerleklerden uzaklaşmasını sağlarken ıslak zeminlerde güvenli yolculuk deneyimi sunar. Araçların iç gürültü seviyesini %50’ye kadar düşüren SoundComfort (Gürültü Azaltma) özelliği özellikle araba ile yolculuk esnasında uyuyabilen bebeklere yardımcı olurken kullanıcıların en beğendiği donanımlar arasında yer alır. Çok daha sessiz bir yolculuk ile birleşen eşsiz müzikler seyahat etmeyi keyifli hale getirir. Sönmüş lastiğin saatte 80 km hızla yol alabilmesini sağlayan RunOnFlat teknolojisi, değişime gerek bırakmazken lastiğin patlama riskini en aza indirir. Arazi araçları için gereken özelliklere tasarımında yer veren Goodyear, arazi kullanımına uygun dört çeker lastiklerine asfaltta rahatlıkla ilerleyebilen donanımlar ekler. Bu sayede arazi araçları asfalt yolda saatte 190 km hıza kadar ilerleyebilir. Arazide sağlam çekiş için ideal olan Goodyear SUV lastik sportif kuru yol tutuş hissi verir. Islak yollarda kısa fren mesafesi ile kayma sorunlarına kökten çözüm getiren ekipmanlar mükemmel kavrama sağlar. Çelik jant sisteminin verimliliğine ek jant koruma özelliği barındıran ürünler, yer alan jant koruyucular sayesinde kaldırım kaynaklı hasarlara karşı ekstra koruma içerir. Lastik içindeki basıncı tabana homojen olarak dağıtarak dengeli sürüş keyfini yaşatan parçalar keskin virajlardaki hâkimiyeti artırırken güvende hissetmeniz adına gerekenleri sizlere sunar.

Goodyear Lastik Kampanyası Trendyol’da

Goodyear Lastik Kampanyası Trendyol’da

Kış aylarında trafiğe çıkmak özellikle yeni sürücüleri tedirgin eder. Buzlanmanın ve gizli don olaylarının yarattığı gerginliği gideren marka, bu durumların önüne geçmek için önlemler alır. Ekstra yol tutuşu sağlayan Goodyear çivili lastik çeşitleri zorlu kış şartlarında ideal kullanım sunar. Karın kalın ve yoğun olduğu zeminlerde dahi güçlü çekiş sağlayan ürünler buzlanmanın fazla olduğu alanlarda rahatlıkla tercih edilebilir. Özel formülü ile kaplanan sırt kauçuğu aracı kontrol etmeyi kolaylaştırırken kendinizi güvende hissetmenizi sağlar. Düşük sıcaklıklarda daha zor aşınarak maliyet açısından avantaj yaratan kış lastikleri geniş sırt blokları sayesinde yol tutuşu için ekstra güç verir. Kanalları sayesinde kar birikmesinin önüne geçen yapıları ile kışın tüm zorluklarına göğüs gererek aracınızın ve sevdiklerinizin güvende olmasına yardımcı olur. Trendyol’un uzmanlığı ve güvencesiyle sizlere ulaşan lastikler fiyat/performans açısından beklentinin üstünde performans sergiler. Sürücülerin vazgeçemediği marka geniş ürün segmenti ile dikkatleri üzerinde çekerken tüketicilerin beğenisini toplar. Yumuşak sürüş ve konforun yanı sıra güvenliği baz alarak tasarlanan ürünler geniş yelpazede yer alır. Seçim esnasında göz önüne alınması gereken birçok faktör bulunurken lastiklerin yer alacağı aracın boyutu bu kıstasların başında gelir. Lastiğin yüksekliğinin genişliğe oranı, jant ölçüsü, genişliği, şişkin lastiğin taşıyabileceği yük miktarı, yuvarlanma direnci, yapılabilecek en yüksek hız limiti gibi belli başlı değerler seçimi etkiler. Mevsim şartlarına uyum sağlayabilen ürünler ise kullanılacak bölgenin iklimi göz önüne alınarak tercih edilebilir. Kışların çok çetin geçtiği ve -7 derecenin altına inen hava sıcaklığının olduğu bölgelerde kış lastiklerine yönelmek doğru bir tercih olur. Yaz aylarında bunaltıcı sıcakların yoğun şekilde hissedildiği alanlarda ise yaz lastikleri araç sağlığı açısından önemlidir. Hızlı sürüş esnasında direksiyon hâkimiyetini artırarak kuru ve sıcak asfalt zeminde yüksek performans gösteren ürünler yoğun sıcaklıklarda değerlendirilir. Kış aylarının çok sert geçmediği ve sıcaklıkların -7 derecenin altına inmediği bölgeler için dört mevsim lastikler ideal görüntü çizer. Her mevsim rahatlıkla kullanılabilen ürünler mevsimleri uç noktalarda yaşamayan alanlarda kullanım için tercih edilebilir. Beklenilen performansa göre fiyatları değişen Goodyear lastikleri hangi mevsime ait olursa olsun kullanıcı güvenliğini temele alarak piyasaya sürülür. Dayanıklı ve kaliteli yapıları sayesinde uzun süre kullanılabilen ürünler, her sene yenileme ihtiyacı gerektirmediklerinden dolayı bütçe dostu bir profil çizer. Düzenli olarak bakımları ve kontrolleri yapıldığı, hasar almayacak şekilde kullanıldığı takdirde yıllar boyu sizin ve aracınızın en değerli yardımcıları olacak performans canavarları Goodyear lastikleri, Trendyol güvencesi ile gönül rahatlığıyla sizlerin olur.