İlgili Kategoriler
Yıldızlı Ürünler
Cinsiyet
Renk
Fiyat
Materyal
Boyut
Deri Kalitesi
Tip
Desen
Kullanım Alanı
Paket İçeriği
Ek Özellik
Ortam
Sürdürülebilirlik Detayı
Koleksiyon
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Cüzdan & Kartlık

" araması için 70053 sonuç listeleniyor

Cüzdan & Kartlık

Dünyanın en ünlü markalarının cüzdan & kartlık modellerinin bir araya geldiği Trendyol'da, yılın en şık ve en kaliteli ürünleri sahiplerini bekliyor. Türlü renk ve dokulara sahip olan zarif cüzdan modelleri, her yaştan kadın ve erkek kullanıcıya hitap ediyor. Hakiki deri, süet, rugan, kumaş ya da yapay deriden üretilen özel cüzdanlar, kullanışlı bölmeleriyle hem pratik kullanım deneyimi hem de şıklık sunuyor.

Stil Tamamlayan Cüzdan Modelleri

Lüks markaların bir araya geldiği Trendyol cüzdan ve kartlık kategorisinde; Tergan, Hotiç, Daniel Klein, Pierre Cardin, Y-London, Nike, Tommy Hilfiger, Calvin Klein, Armani, Versace gibi ünlü markaların çok şık tasarımları yer alıyor. Cüzdan modelleri; dikdörtgen, kare ya da yuvarlak formlu olarak tasarlanıyor. Kadınların vazgeçemediği asimetrik cüzdan modelleri de kategori içerisinde dikkat çekiyor. Fermuarlı, düğmeli, cepli, desenli, örgü gibi onlarca çeşidi bulunan cüzdan ve kartlık seti modelleri ise ikili takımlar halinde satışa sunularak kendi aralarında özel bir uyum yakalayabiliyor. Ayrıca son yıllarda moda olan mat tonlar ve parlak tonlar da cüzdanlarda tercih edilebiliyor. Geniş bölmelere sahip olan ürünler, hem kartlık ve telefonluk cüzdan işlevi görebiliyor hem de para taşımak ve minik eşyaları barındırmak için ideal bir alana dönüşüyor. Siyah, gri, lacivert ve kahverengi tonları klasik tasarımları seven kullanıcıların tercihi olurken kırmızı, yeşil, mavi, turuncu, sarı, mor gibi canlı renklere sahip olan deri cüzdan modelleri de Trendyol cüzdan kategorisini renklendiriyor. Altın sarısı, bronz, gümüş ya da siyah dişli fermuar yapısına sahip olan farklı cüzdan modelleri ise ayakkabı ve çanta gibi aksesuarlarla tam uyumlu bir yapı sergileyerek kadınların bir adım önde olmasını sağlıyor.

Tüm Kartlar Bir Arada

Hayat kolaylaştıran kartlık çeşitleri, günümüzde birbirinden güzel renklerde ve dizaynlarda üretilerek pratik kullanımların yanı sıra aksesuar niteliği de taşıyor. Pudra, altın sarısı, siyah, gümüş, metalik gri gibi son moda renklerle donatılan deri kartlık modelleri, üzerinde işleme detayları, taşlar ve metal parçalar da barındırabiliyor. 10'luk, 20'lik, 40'lık ya da daha fazla kart için bölmeler sunan kartlıklar, kredi kartlık modellerinde incelenebiliyor. Kartlık cüzdan modelleri, uygun fiyatlar sunması sayesinde de kullanıcıdan tam not alıyor. Kartvizit biriktirmeyi seven kullanıcılar için de yoğun kart alanına sahip olan kartlıklar önem kazanıyor. Özellikle iş dünyasında çok fazla ihtiyaç duyulan kartlıklar, kartvizitlerin yıpranmadan korunmasını sağlıyor. Ayrıca kartlıklar, kredi kartlarının üzerinde bulunan yazılı bölümlerin silinmesini de önlüyor. Kartvizitlik çeşitleri uzun ya da kısa formlu, genellikle alt ve üst kapaktan oluşan iki parçanın birleşiminden meydana geliyor. Kapakların kapalı tutulabilmesi için ise lastik ya da düğme gibi alternatifler kullanılıyor.

Bozuk Para Cüzdanları

Bozuk para cüzdanları, günlük yaşamda belki de en çok ihtiyaç duyulan eşyalar arasında yer alıyor. Cüzdanların içerisinde bulunan bozuk para bölümleri olsa da bu alandan hızlı bir şekilde bozuk para çıkarmak güç olabiliyor. Ayrıca cüzdanların içerisinde biriken fazla bozuk paralar cüzdanın iç bölümlerinde daralamalara yol açabiliyor. Bu sebeple sıkça tercih edilen bozuk para cüzdanları oldukça ekonomik fiyatlarla satışa sunuluyor. Genellikle küçük bir yapıya sahip olan bozuk para cüzdanları; elde, çantada ya da cüzdanlara takılarak kullanılabiliyor. Bazı bozuk para cüzdanları anahtarlık işlevi de görüyor. Bozuk para cüzdanları dışında Nike, adidas gibi spor markalarının sporcu cüzdanı modellerine rastlamak da mümkün oluyor. Oldukça dayanıklı kumaş tiplerine sahip olan bu cüzdanlar, uzun yıllar hiç hasar almadan kullanılıyor. El çantası tipinde olan cüzdan modelleri ise hem telefon hem de diğer eşyaların elde taşınmasını kolaylaştırıyor. Tüm cüzdan modelleri ve diğer aksesuarları deneyimlemek için Trendyol aksesuar kategorisi ürünlerini inceleyebilirsiniz. Cüzdan ve kartlık modelleri arasından dilediğiniz ürünü seçip hem kendinize hem de sevdiklerinize harika bir hediye verebilirsiniz.