placeholder
"

Davines

" araması için 4632 sonuç listeleniyor

Davines

Davines Saç Bakımı ile Saçlarınız Hiç Olmadığı Kadar Güçlü

Saçlarınızın bütün mevsimlerde sağlıklı bir görünüme sahip olması görünümünüz ve özgüveniniz için büyük bir önem taşıyor. Saçlarınızın parlak ve ışıldayan bir görünüme kavuşabilmesi için çok sayıda ürüne yelpazesinde yer veren Davines kaliteli ve etkili ürünleriyle de kamuoyunun beğenisini kazanmıştır. 1993 yılından bu yana kuaförler için özel ürünler tasarlayan Davines, dünya genelinde pek çok yerde yerleşke açmayı başarmış ve global anlamda ilgi görmeyi başaran firmalar arasına adını yazdırmayı başarmıştır. Müşteri beklentilerini sıkı bir şekilde takip eden Davines, saç bakım teknolojileri bakımından yenilikleri kullanıcılarına sunuyor. Davines şampuan sahip olduğu güçlü özleri ve doğal içeriğiyle milyonlarca kişinin öncelikli tercihleri arasında bulunuyor. Yalnızca saç bakımında değil, cilt bakımında da başarısını global anlamda kanıtlamayı başaran Davines, aktif bir şekilde 64 ülkede faaliyet gösteriyor. Kullanıcılarından yoğun bir şekilde talep görme başarısını gösteren firma, yüksek kalitesinden ödün vermeden müşterilerini mükemmele ulaştırmayı arzuluyor. Değişen ihtiyaçlarınıza göre geniş bir skalada ürün seçeneği vadeden Davines, gereksinimlerinize bağlı olarak seçim yapabilme olanağı sağlıyor. Saç dökülmeleri, saç derisi problemleri ve mevsimsel problemler gibi karşı karşıya kalabileceğiniz sorunlara profesyonel çözümler sunmayı vadeden Davines ürünlerini satın alabilmek için ürün sayfasını inceleyebilirsiniz.

Işıldayan Saçlar İçin Davines Şampuan

Sağlıklı ve canlı saçlara kavuşabilmeniz için dikkat etmeniz gereken temel nokta doğru ürün seçiminde yatıyor. Dış faktörler ve koruyucu ürünler olmadan yapacağınız şekillendirme ve boyama gibi işlemler saçınızda dökülme, yıpranma ve saç derisi problemleri gibi pek çok soruna davetiye çıkarabiliyor. Davines şampuan çeşitleri saçlarınızı mevsim şartlarına ve diğer dış faktörlere karşı çok daha güçlü kılarken, düzenli kullanıldığında yaşadığınız saç problemlerinin üstesinden gelmenizi sağlıyor. Çevresel ve genetik faktörler nedeniyle saçlarınız kurur, yıpranır ve daha kırılgan bir hale gelir. Davines keratin nemini kaybeden ve kırılan saçlarınızı onarır ve eskisinden daha canlı bir görünüme kavuşturur. Saçınızın gündelik bakımında kullanabileceğiniz keratin, saç bakımınızı son derece hassas bir şekilde yapıyor. Saç derinizi yormadan bakım yapabilme olanağı sağlayan keratin, esansiyel yağları ve küçük tahıl etkileriyle saçınıza kaybettiği nemi kazandırıyor. Güneş ışınları karşısında da ekstra koruyucu formülüyle öne çıkan Davines keratin, cildinizin yumuşamasına ve nemlenmesine katkı sağlıyor. Saçlarınızın çok daha sağlıklı bir şekilde uzaması için geliştirilen özel formülü sayesinde bozulan saç yapılarınız onarılıyor. Saçlarınızı içinden dışına kadar nemlendirici güçlü formüle sahip Davines saç kremi hayalini kurduğunuz saçlara en kısa süre içerisinde kavuşmanızı sağlıyor. Çevresel ve genetik faktörler nedeniyle tarak giremeyen saçların çok daha rahat bir şekilde taranmasını sağlayan Davines saç kremiyle saçlarınız adeta ışıldıyor. Kuru havalarda saçınızın nem dengesini koruyan saç kremi, kuruluk hissiyatını da ortadan kaldırıyor. Sahip olduğu üzüm ekstresi sayesinde güneş ışınlarına karşı da etkili bir koruma sağlayan saç kremi, saçlarınızı nemlendirirken koruyucu bir film de oluşturuyor. Kurutma esnasında meydana gelebilecek serbest radikali de engelleyen Davines saç kremi içeriğindeki pirinç proteini ile saçlarınızı nemlendirirken, adeta koruyucu görevi görüyor. Jojoba yağı ise saçlarınızın hiç olmadığı kadar parlak ve canlı bir görünüme kavuşmasını sağlayacak vurguyu canlı saçlarınıza yapmanızı mümkün hale getiriyor. İçerik özütündeki çarkıfelek çiçeği ise kremi sürdüğünüzde saçınızın nem dengesinin gün boyunca korunmasına yardımcı oluyor. Güçlü E vitamini formülüyle saç derinizi güçlendiren ve saçınızın yağ dengesini her zaman koruyan Davines saç derinizdeki kuruma, kabarma ve kabuk bağlama gibi sorunlara da etkili bir çözüm vadediyor. Davines kullananlar tarafından etkili formülü, canlandırıcı ve etkili bakımıyla tam puan almayı başarıyor. Gündelik uygulamalar için son derece uygun olan Davines saç bakım kremi beklentilerinizin de üzerine çıkıyor.

Davines Saç Bakımı Muhteşem Formülüyle Kusursuz Sonuçlar

Sağlıklı saçlar her zaman canlı ve parlak görüntüsüyle dikkat çeker. Stresli bir yaşama sahip olmak, saç yapınıza ve saç derinize uygun olmayan ürünler kullanmak, saç bakımlarının doğru yapılmaması ve hava kirliliği gibi birçok etken saçınızın istediğiniz görünüme sahip olmasını engelliyor. Saçınızın daima sağlıklı görünebilmesi için temel faktör ise doğru ürün seçimi oluyor. Sağlıklı saçlara kavuşabilmeniz için saçınızın ihtiyaç duyacağı mineral ve özleri içeriğinde bulunduran Davines, muhteşem sonuçlar için aradığınız bütün özellikleri sizin için bir arada buluşturuyor. Kalitesiz ürün kullanımı sonucunda saçınızı en fazla yoran işlem arasında şüphesiz saç boyama bulunuyor. Davines saç boyası sahip olduğu güçlü formülüyle saçlarınıza istediğiniz tonları vermenizi sağlarken aynı zamanda saç bakımınızı da gerçekleştiriyor. İçeriğindeki süt proteiniyle saçlarınızı dolgunlaştırıp besleyen saç boyaları saçlarınızın daha bakımlı görünmesini sağlıyor. Davines boya saçlarınızı kurutmayan özel ve etkili formülüyle boyama sonrası yaşanabilecek nem kayıplarını engelliyor. Yaş ve stres etkisiyle saçınızdaki beyazları muhteşem bir şekilde kapatan saç boyasını kullanırken oksidan seçiminiz büyük bir önem taşıyor. Oksidanlar, saç boyanızın aktive olmasını sağlayan bir sıvıdır ve boyamada kusursuz sonuçlar alabilmeniz için en önemli nokta doğru oksidanı seçmeniz oluyor. Oksidanlar 10 Vol.’den 40 Vol.’e kadar farklı özellikler taşıyor. 10 Vol. oksidan saç boyalarını saç renginizi bir ton daha koyulaştırabilmek için kullanılabiliyor. 20 Vol. Oksidan ise saçınızdaki beyazları kapatabilmek ve saç renginizi 1 veya 2 ton açabilmek için kullanılıyor. Saçınızı aynı tona boyamak için de kullanabileceğiniz bu çeşit saçınızdaki beyazları kapatmada üstün başarı gösteriyor. 30 Vol. Oksidan saçlarınızı 2 veya 3 tona kadar açabilmek için kullanılırken son olarak 40. Vol. Oksidan saçınızı 3-4 ton açabilmek için kullanılıyor. 40 Vol. Oksidan saç boyalarını özellikle de röfle ve balyaj uygulamalarında da mutlaka tercih etmeniz gerekiyor. Hayalini kurduğunuz saç rengine kavuşabilmenizi sağlayan Davines saç açıcı çeşitleriyle de kusursuz sonuçlar alabilirsiniz. Saçlarınızın olağan renginden birkaç ton daha koyu olmasını sağlayacak saç açıcılar ile yapmayı planladığınız imaja Davines muhteşemliğiyle kavuşabilirsiniz.

Davines Saç Bakım Ürünleri ile Saçlarınız Sıra Dışı Görünür

Davines saç bakım ürünleri; yağlı, kuru ve her saça uygun özel formülleriyle saçlarınızın hiç olmadığı kadar sağlıklı olmasını sağlayacak özel formülleri sizin için bir araya getiriyor. Saçlarınıza derinlemesine bakım yapıp besleyebileceğiniz Davines Oi Oil saçlarınızın ihtiyaç duyduğu bakımı muhteşem bir şekilde yapan yağları içeriyor. Yumuşacık ve parlak saçlara kavuşabilmeniz için etkili içerik özüne sahip Davines saç bakım yağları, saçlarınızın düğümlenmesini önler. Saçlarınızı kolaylıkla tarayabilmenizi sağlayan Davines Oil, Davines saç yağı saçınızda uçuşma ve elektriklenme sorununu ortadan kaldırıyor. Yoğun antioksidan özelliği sayesinde serbest radikaller karşısında çok derece etkili olan saç bakım yağları, saçlarınızın ağırlaşmasını önleyerek saç kurutma süresini de bir hayli kısaltıyor. Uygulama sonucunda herhangi bir kalıntı bırakmayan saç bakım kremini yalnızca 2-3 pompa sıkmanız yeterli olur. Nemli saç gövdesi ve uçlarına dağıtarak kullanacağınız saç bakım yağınızı, saçınızı kuruttuktan sonra uygulamanız gerekiyor. Eğer saçlarınız çok ince telliyse yalnızca bir pompa sıkmanız yeterli olurken, orta ve kalın telli saçlarda 2-3 pompa sıkmanız saçınızın beslenmesi için yeterli oluyor. Kırılmış, kurumuş veya aşırı yıpranan saçlarda kullanımı tavsiye edilen Davines Nourishing çevresel veya genetik faktörler nedeniyle yaşanan problemlere çözüm sağlıyor. Nemini kaybederek kırılmaya başlayan saçlarınızı onarıp canlandıran Davines Nourishing şampuan, saçlarınızı onarır ve eskisinden daha güzel bir görünüme kavuşturuyor. Saçınızın günlük olarak ihtiyaç duyduğu bakımı büyük bir hassasiyetle yapan Davines şampuan, içeriğindeki bitki özleri, esansiyel yağları ve küçük tahıl etkileriyle saçınızın nem dengesini daima korur. Bakıma ihtiyaç duyan saç tiplerinin tamamında günlük olarak kullanabileceğiniz Davines Naurishing şampuan, Ylang Ylang esansiyel yağlarıyla da cildinizi yumuşatıp nemlendirmeyi mümkün kılıyor. Dökülme sorunuyla karşı karşıyaysanız dökülme önleyici özüyle öne çıkan Davines Energizing çeşitleri de tercihleriniz içerisinde bulunabilir. Özellikle de ince, kırılgan ve dökülmeye müsait saçlarınızı güçlendirip temizlemeyi sağlayan Enerjizing dökülme karşıtı şampuanlar, toksin hareketliliğini artırma özelliğiyle saçlarınızın canlılık kazanmasını sağlıyor. Etkileyici kokusunu bitki özlerinden alan Enerjizing şampuan, saç derinizdeki kan dolaşımının hızlanmasını mümkün hale getirirken, saç köklerinizin de güçlenmesini mümkün kılıyor. Davines Energizing şampuan içeriğindeki karabiber yağıyla saç hücrelerinize enerji veriyor. Nemli saçlara masaj yapmak suretiyle uygulayacağınız şampuanın tam manasıyla etkisini gösterebilmesi için saçınızda birkaç dakika bekletmeniz gerekiyor. Eğer saçınızın daha fazlasına ihtiyaç duyduğunu düşünüyorsanız işlemi tekrarlayabilirsiniz.

Saçlarınız Davines Saç Bakım Ürünleriyle Parıldasın

Kolaylıkla kırılabilen, kuru ve iklim şartları nedeniyle aşırı düzeyde nemsiz kalan saçlarınızın yeniden ışıldamasını sağlayabilmek için saç maskeleri öneriliyor. Saçlarınızın derinlemesine bakımını sağlayabilmek için kullanabileceğiniz saç maskesi ürünleriyle saçlarınızın yeniden parlak bir görünüme kavuşması mümkün hale geliyor. Davines saç maskesi kuruyan ve hasar gören saçlarınızın yumuşacık bir yapıya kavuşmasını sağlar. Çeşitli nedenlerle bozulan saç yapınızın düzelmesini ve güçlenmesini sağlayan saç maskeleri, saçınızı yapılandırıyor. Kimyasal işlemler karşısında da saçlarınızın güçlenmesini sağlayan saç maskeleri güneş ışınları karşısında da saçlarınızda muhteşem koruma sağlıyor. Duş sonrası saçlarınızı kuruttuktan sonra da saçlarınızda serbest radikal oluşumunu önleyen saç maskeleri saçlarınızı besleyip güçlendiriyor. Aynı zamanda saçlarınızın neme doymasını da sağlayan Davines saç maskeleri, saç derinizdeki yağ dengesini de sağlıyor. Davines serum yoğun bir şekilde saç kaybı yaşayan kişilerin problemlerinin üstesinden geliyor. Saç kaybını önleyip en kısa süre içerisinde saçlarınızın yeniden güçlenmesini sağlayan Davines serum, mevcut saçlarınızın da güçlenmesine yardımcı oluyor. Saçlarınızın çok daha sağlıklı ve güçlü bir şekilde uzamasını sağlayan serumlar, sebum oluşumunu da en asgari düzeye indiriyor. Sahip olduğu 5.6 pH değeri cildinizi tahriş etmemekle birlikte son derece naif bir dokunuş sağlıyor. İçeriğindeki zencefil yağı kan dolaşımını tetiklerken, karabiber yağı ise hücrelere enerji veriyor. Sirtüinler ise güçlü antioksidan etkileriyle saçlarınızın ömrünü uzatırken, Beta-glukanlar hücre korumasını mümkün hale getiriyor. Dökülmeye yatkın saçlarınızın güçlenmesini ve toksin hareketliliğini artırarak saçlarınızın canlanmasını sağlayan Davines serum, içerik özündeki esansiyel yağlarıyla saç derinizde kan dolaşımını hızlandırıyor. Kıvırcık ve dalgalı saçlara özel formüle edilen Davines Curl Building bukle belirginleştirici olarak da biliniyor. Saçlarınızı ağırlaştırmayıp buna ek olarak kalıntı bırakmayan Davines curls içeriğindeki Noto bademi ile saçınızın hacimlenmesini sağlıyor. Saçlarınızın ışıldayan bir parlaklığa kavuşmasını sağlayan Davines Curl, saçlarınızın neme doymasını sağlarken ışıldayan bir görüntüye kavuşmanızı mümkün hale getiriyor. Saçlarınızın çeşitli nedenlerle kaybettiği nemi kazandırmaya yarayan Davines Curly zorlu iklim şartları nedeniyle yaşanan sorunlara karşı saçınızın mutlak suretle nemini koruyup besliyor. Saçlarınıza çok daha esnek bir yapı kazandıran Davines Curl, özellikle dalgalı ve kıvırcık saçlarda ideal sonuçlar vadediyor. Isı korumasıyla fön öncesindeki kullanımlarda da ideal olan Davines Curl, saçlarınızı nemlendirir ve saçlarınıza son derece yumuşak bir hissiyat kazandırıyor. İçerik özündeki tatlı bademle saçlarınızı nemlendiren Curl, saç uzunluğuna bağlı olarak 15-20 pompa olarak havluyla nemsiz saçın boy ve uçlarına uygulamanız gerekiyor. Yaptığınız uygulamadan sonra saçlarınızı durulamamalı, saça istediğiniz şekli vermelisiniz. Davines Love dalgalı saç serileri ise içeriğinde saçınız için son derece faydalı fıstık ve pirinç yağı içeriyor. Özellikle de pirinç yağının saçlarınıza yoğun bakım etkisi bulunuyor. Yüksek E vitamini içeriğine sahip dalgalı saç serisi saçlarınızı daha rahat taramanızı sağlarken, saçlarınızın birbirine karışmasını önlüyor. Bütün saçınıza eşit miktarda uygulamanız gereken Davines Love dalgalı saç serisini saçınızda 5 dakika beklettikten sonra saçınızı tarayın ve akabinde durulayarak işlemi tamamlayın.

Davines Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Saçınıza yaptığınız bazı işlemler saçlarınızın yıpranmasına sebebiyet verebiliyor. Perma, düzleştirme, röfle veya çeşitli kimyasallarla işlem gören saçlardaki tahribatı Davines Nounou ile giderebilirsiniz. Kırılgan ve zarar gören saçları besleyen bu ürün, saçlarınıza hacim kazandırıyor ve çok daha canlı görünmesini mümkün hale getiriyor. Günlük kullanımlar için de son derece uygun olan Davines Nounou, içeriğindeki kestane sütüyle saçlarınızı besleyip saç derinize nem kazandırıyor. Pirinç protein özleri sayesinde saçlarınızı nemlendirirken, saçınızın çehresinde dış etkenlere karşı adeta bir koruma kalkanı oluşturuyor. Davines keratin bakım saçlarınızın yoğun bakımına özel olarak geliştiriliyor. Kullanıldığı an itibariyle saçlarınızın canlı bir görünüme kavuşmasını sağlayan keratin, saçlarınızın daima sağlıklı görünmesini mümkün kılıyor. Saç dökülme problemlerine karşı da birebir etkisini gösteren keratin, saçlarınızı derinlemesine nemlendirirken daha hacimli saçların özgüvenini hissettiriyor. Saçlarınızı eskisinden daha parlak hale getirir ve müthiş bir yumuşaklık kazandıran keratin, özellikle de banyo sonrasında taramayı kolaylaştırıyor. Kadın ve erkekler için kullanıma uygun olan keratin çeşitleri içeriğinde hiçbir şekilde tuz, paraben veya sülfat içermiyor. Nemli saçlar üzerine uygulayacağınız keratini saç dibinden uçlara doğru masaj yapmak suretiyle uygulamanız gerekiyor. Uygulamadan maksimum verimlilik alabilmek için 3 dakika bekleyip akabinde saçlarınızı bol suyla durulamalısınız. Bu işlemi tekrarlayarak saçlarınızın yeniden yapılanmasına yalnızca birkaç gün içinde şahit olabilirsiniz. Davines şampuan kullananlar da bu noktada güçlü formülü ve saçları besleyici yönüyle ürüne tam puan veriyor. Özellikle de saç dökülmesi sorunu yaşayanlar için Davines dökülme önleyici şampuan sorunların üstesinden gelmenizi sağlıyor. Beta glukanlarla hücrelerinizin korunmasını sağlayan Davines saç dökülme karşıtı şampuan, kırılgan saçlarınızı onarmada üstün bir performans ortaya koyuyor. Zengin ve doğal içerik özüyle saçlarınızı derinlemesine besleyen Davines saç dökülme karşıtı şampuanlar, etkileyici kokusunu da bitki özlerinden alıyor. Kafein fitosetiküller, tarçın, zencefil ile karabiber esansiyel yağlarıyla saç derinizin kan dolaşımını hızlandıran dökülme karşıtı şampuanlar, mevcut saç köklerinizin de inanılmaz derecede güçlenmesini mümkün kılıyor. Sirtüinler, yüksek antioksidan etkileriyle saçınızın ömrünü uzatırken, kan dolaşımınızı hızlandırarak saç köklerini uyarıyor. Dökülmeye yatkın saçlarda muhteşem sonuçlar almanızı sağlayan dökülme önleyici şampuanları yalnızca birkaç dakika bekletip durulamanız yeterli olacaktır. Aynı işlemi bir süre boyunca tekrarladıktan sonra saçlarınızda gözle görülür güçlenmeyi fark edeceksiniz.