Marka
Fiyat
Hacim
Cinsiyet
Etki
Fiyatı Düşenler
Ürün Değerlendirmesi
"

Dax

" araması için 35 sonuç listeleniyor

Dax

Dax Bakım Ürünleri

Kozmetik sektörünün son yıllardaki gelişimi hem kadınların hem de erkeklerin hayatına önemli katkılar sağlamakta. Cilt bakımı ve parfüm sektörlerinden sonra her iki cinsiyete de hizmet veren saç bakım ürünleri sayesinde dış görünüşüne önem veren insanlar bakımlarını kolaylıkla yapabiliyorlar. Saç bakımı gerek saçların yumuşak, canlı ve parlak kalmasına gerekse besleyici takviyelerle saçın güçlenmesine ve çabuk uzamasına olanak sağlayan ürünlerle yapılabilir. Günlük ve sosyal hayatta saçlarımızın kir, toz ve güneş ışığına sürekli maruz kalması saç bakımını da gerekli kılıyor. Hava şartlarından etkilenen saçlar için periyodik olarak saç tipinize uygun bir bakım yapabilirsiniz. Güneşin yanı sıra rüzgâr, yağmur ve kar gibi hava olaylarının yanı sıra tütün mamulleri kullanımı ve trafik yoğunluğu nedeniyle hem saç köklerimiz kurutmakta hem de nem dengesini bozarak cansız bir görünüme neden olmaktadır. Bu durumda şampuan, saç kremi, besleyici - nemlendirici kremler ve serumlarla saç köklerimizi besleyebilir ve daha hacimli saçlara sahip olabiliriz. Dax ürünleri ile farklı saç tiplerine göre evinizde de saç bakımı yapabilirsiniz. Bu sayede aynı zamanda saç dökülmelerini azaltabilir, saç uçlarının kırılmasına engel olabilirsiniz. Bünyesinde barındırdığı birçok bakım ürünüyle hem erkek kullanıcılarının hem de kadın kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılayan Dax, saçınız için gerekli koruma ve besleme unsurlarını kendi evinizden de uygulayabilmenize olanak tanımaktadır. Birçok profesyonel saç bakım uzmanında kullanıldığını görüp Dax nedir sorusunu yöneltmişizdir. Hem berberlerin hem de kuaförlerin tercih ettiği Dax ürünleri arasında farklı özelliklerde saç bakım yağı, Hindistan cevizi yağı, farklı saç tiplerine uygun olarak seçebileceğiniz doğal şekillendiriciler, arındırma şampuanları, şekillendirici pomat, saç kremi, dalga netleştirici, saç jölesi, bıyık bakım kremi gibi ürünler bulunmakta. Berber ve kuaför kalitesinde kendi evinizde uygulayabileceğiniz saç bakım ürünleriyle saçlarınıza gereken özeni gösterebilirsiniz. Saç bakımına özen gösteren ve bunun için dışarda zaman harcamak istemeyenlerin gönül rahatlığıyla kullanabileceği geniş bir ürün yelpazesi bulunmakta. Kendi saç tipinize ve bakım ihtiyacınıza göre gerekli Dax ürünlerinden temin ederek hem günlük hem de haftalık saç bakımınızı kendiniz yapabilmeniz mümkün. Dünya genelinde 50 ülkede 10.000’in üzerinde anlaşmalı kurum ile Dax kullananlar yüksek kalitede saç bakımı gerçekleştirmektedir. Yapılan AR-GE çalışmaları ile yeni ve kaliteli ürünleri kullanıcıyla buluşturmaktadır.

Dax Saç Bakım ve Onarımı

Bu ürünler arasında yer alan Dax Supergro ile günlük ve haftalık bakımınızı kendiniz yapabilmeniz mümkün. İçeriğinde bulunan organik yağlar ile saç derisi, saç kökleri ve saçınızı beslemenize ve korumanıza olanak sağlar. Saçlarının hızlı uzamasını isteyenler için rahatlıkla kullanılabilir. Aynı zamanda saçlarınızın canlı, parlak ve yumuşak bir görünüme kavuşturur. Gün içerisinde oluşabilecek hava koşullarından kaynaklı nem dengesizliğini engelleyerek saçınızın direncini arttırır. Saç uçlarında oluşabilecek olası kırıkların engellenmesinde de kullanılabilir. Saçlarınızı yıkamaya başlamadan 30 ila 60 dakika öncesinde Supergro ile saç derinize 10 dakika masaj yaparak uygulanır. Bu sayede hem kan dolaşımını hızlandırır hem de saç kökleri için gerekli olan nem ve beslemeyi yapabilirsiniz. İçerdiği botanik yağlar sayesinde saçlarınızın uzamasına olanak sağlarken aynı zamanda yumuşak canlı ve parlak kalmasına da yardımcı olur. Daha sağlıklı bir saç uzatma süreci için haftada iki kere saçlara uygulanması gerekmektedir. Gün içerisinde bulunduğunuz ortamdan kaynaklı yaşanabilecek nem ve kuruma problemini de engellemektedir. Saç köklerini beslemesinin yanı sıra saç uçlarında oluşan kırıkların da önlenmesini sağlar. 198 gramlık ambalajıyla uzun süreli seyahatlerinizde de yanınızda taşıyarak saç bakımınızın aksamasını önleyebilirsiniz. Saç bakım ürünleri arasında en çok kullanılan şampuanlar yine saç tipinize göre farklı ürün çeşitleriyle temin edilmektedir. Yağlı, kuru ve normal tiplere göre ayrı ayrı bulabileceğiniz ürünlerin yanı sıra her tipe uygun şampuanlar da bulmak mümkün. Bu şampuanlar sayesinde saçlarınız temiz ve bakımlı olmasının yanı sıra besleyici özellikleri ile dolgun ve parlak bir görünüme kavuşur. Dax Şampuan ürünleri arasında yer alan arındırma şampuanı ile saçlarınız için gerekli bakımı yapabilmeniz mümkün. Hem wax uyguladığınız saçlarınıza hem de rutin saç bakımınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. İçerdiği bitkisel formül ile saçlarınız için gerekli olan takviyeyi sağlayabilirsiniz. Normal kullanımda ıslak saça uygulayıp iki dakikalık bir bekleme süresinden sonra durulamanız yeterlidir. Bu bakım ile saç derinizi temizler, saçınıza canlılık ve parlaklık kazandırabilirsiniz. Saçınızdaki wax ve benzeri uygulamaları arındırmak için kuru saçınıza masaj yaparak uyguladıktan sonra bir miktar su ile tekrar masaj yaparak saça yedirmeniz ve ardından durulamanız yeterlidir. Arındırıcı şampuan kullanımı saçınızı yumuşatarak ipeksi bir görünüm kazandırır.

Dax Saç ve Cilt Bakımı Kremleri

Saç bakımı için şampuanın yanı sıra saç kremi kullanımı saçlar için önem taşımaktadır. Yıkama ve arındırma işlemi sonrasında saç köklerine, saç derisine ve saç uçlarına uygulayacağınız saç bakım kremi ile saçlarınızın beslenmesini ve daha güçlü olmasını sağlayabilirsiniz. Dax saç kremleri ile saçlarınızın kolayca şekil almasını sağlarken aynı zamanda yumuşak bir doku ve görünüm kazanmasını sağlayabilirsiniz. Düğümlenmiş saç uçlarını kolayca açmasının yanı sıra saçlara doğal parlaklık kazandırır. Günlük olarak uygulanabileceği gibi haftalık saç bakımında da kullanarak enerjik ve canlık saçlara sahip olabilirsiniz. Dax’ın onarıcı özellikteki bakım kremleri ile günlük ve haftalık bakımınızı kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Yıkama öncesi veya sonrasında saçınıza masaj yaparak uyguladığınızda saçların hacimli ve güçlü olmasını sağlar. Saç uçlarındaki kırıkların engellenmesinde yardımcı olur. 236 ml’lik şişesiyle seyahatlerde de kolayca taşıyabilir, kişisel bakımınızın aksamasına engel olabilirsiniz. Dax ailesinin içinde yer alan saç bakım kremleri ile güneş, hava kirliliği, tütün mamülleri gibi nedenlerle kurumuş ve yıpranmış saçlarınıza bakım yapabilirsiniz. İçerdiği aloe vera bitkisi ve buğday proteini ile saçınızın beslenmesine ve korunmasına yardımcı olur. Saç için gerekli olan nem dengesini korunmasında önemli bir rol oynar. Arındırma gerektirmemesi ile gün içerisinde herhangi bir zamanda kullanabilir, saçlarınızın daha hacimli ve parlak görünmesini sağlayabilirsiniz. Saç ürünlerinin yanı sıra cilt içinde kullanılabilen Dax krem sayesinde cildinizin bakımını da gerçekleştirebilirsiniz. Dax bünyesindeki birçok krem içerisinde bulunan Hindistan cevizi yağı, mineral yağlar ve e vitamini ile saç dipleriniz ve cildiniz için takviye bakım sağlar. Her cilt tipi için uygulanabilen Hindistan cevizi yağı özellikle kuru cilt tipleri için nem dengesini koruyarak cildinizin daha sağlıklı olmasını sağlar. Saç derisine masaj yaparak 25 ila 30 dakika arası bekletip yıkama işlemi yapıldığında saç derisini ve saç köklerini besler. Saç dökülmelerine karşı engelleyici bir özelliği bulunmaktadır. Cilt için ise kullanmak istediğiniz bölgeye oval hareketlerle masaj yaparak uygulamanız yeterlidir. Dax kullanımı nemlendirici özelliğinin yanı sıra ferahlatır ve yorgunluğun azalmasını sağlar. Dax besleyici yağları ile saçınızı ve saç derinizi besleyerek daha sağlıklı saçlara kavuşmanız mümkündür. İster günlük ister haftalık bakımda kullanabileceğiniz saç besin yağı 213 gr.’lık kutusuyla farklı şehirlerde de olsanız kullanabileceğiniz bir bakım ürünüdür. İçerdiği vazelin ve buğday amino asidi gibi saça canlılık ve dolgunluk katar. Saçlarınızın nem dengesini koruyarak yumuşak, parlak ve canlı görünmesini sağlar. Bu sayede saçlarınız güçlü ve sağlıklı uzarken aynı zamanda saçınıza kolayca şekil verebilmeniz mümkündür. Kuru saç derisi ve saçlara sahip olanların yanı sıra tüm saç tiplerinde rahatlıkla kullanılabilir.

Dax Saç Şekillendiricileri

Saç bakımında saçların sağlıklı olmasının yanı sıra hacimli ve parlak görünmesi de önemli bir rol oynar. Gerek iş hayatımızda gerek sosyal yaşamımızda bakımlı ve güzel gözükmenin en önemli anahtarı saçlarımızdır. Saçlarımızın sağlıklı ve güzel gözükmesi sayesinden girdiğiniz sosyal ortamlarda gözlerin size çevrilmesini sağlayabilirsiniz. Saçlarımızın daha hacimli ve dolgun gözükmesi için saç tipinize ve saç uzunluğunuza bağlı olarak çeşitli saç şekillendiricileri kullanabilirsiniz. Dax jöle ve wax ile saç tipinize uygun şekillendiriciyi bulmanız mümkün. Dax’ın orta tutuculuktaki şekillendiricisi ile saçınızın doğal görünümünü bozmadan istediğiniz şekli verebilmeniz mümkündür. İçerdiği doğal yağlar ile saçınızı beslemenizi sağlar. Özellikle orta ve uzun boydaki saçlar için kullanıldığında daha etkili sonuç vermektedir. Dax saç şekillendiricilerinden yoğun tutucu waxlar, tüm saç tipleri için kullanılabilir. Özellikle dalgalı ve kabarık saçlarda etkili sonuç vermektedir. Saçın güneş ışınlarının olumsuz etkilerine karşı koruyarak saçlarınızın yıpranmasını önler. Dax kuvvetli tutucu waxları ile kolay arındırılabilir formül ile saçlarınızın korunması ve beslenmesinde de yardımcı rolü üstlenir. Kısa ve orta uzunluktaki saçlarda kullanılması daha iyi sonuç almanızı sağlar. Farklı saç modelleri için kuvvetli tutuculuk özelliğine sahiptir. Dax saç şekillendiricileri doğal yağlar içermektedir. Hafif kremsi yapısı sayesinde fön sonrası elektriklenmeyi önler. Kuru ve cansız saçlarda kullanılabildiği gibi dalgalı, kabarık veya düz saçlar için de oldukça kullanışlıdır. Hafif bir tutucu olduğu için su ile arındırılabilir. Katlı kesimli saçlarda katları daha belirgin hale getirir. Dax şekillendiriciler ile özellikle rastalı saçlara şekil vermek mümkündür. Jacoba, aspir ve zeytinyağlı içeriği sayesinde saçı besler ve kırıkların onarımını sağlar. Kuvvetli kremsi yapısı sayesinde uzun süre saç şeklini korur ve elektriklenmeyi önler. Güneş kaynaklı olumsuz etkilerine karşı koruyucu bir özelliğe sahiptir. Saçlarda güney nedeniyle meydana gelebilecek renk değişimine ve yıpranmaya karşı koruyucudur. Dax’ın saç şekillendirici ürünleri şekil vermesi zor ve inatçı saçlar için kullanılabilir. İçerdiği Hint tohumu yağı sayesinde saçları güçlendirerek kırılmasını engeller. Kuvvetli tutuculuğu sayesinde saçların arkaya doğru yapıştırılmasında kullanılabilir. Kremsi yapısı sayesinde oluşabilecek elektriklenme probleminin önüne geçer. Saç şekillendirme kremlerinden saç tipinize ve istediğiniz şekle uygun olan ürünü temiz saçınıza bir fındık büyüklüğünde Dax saç şekillendiriciyi eşit bir şekilde sürerek saçınıza istediğiniz şekli verebilirsiniz.

Dax High Life ve Pomadlar

Günlük akışta saçlarımız için gerekli özeni göstermek doğru bakım ürününü düzenli kullanmakla mümkündür. Şekillendiriciler arasında güçlü ve yüksek tutuculuk özelliğe sahip ürünler ile kalıp şeklindeki saç modellerini şekillendirmek ve korumak için uygundur. İçerdiği kil ve çeşitli minerallerle saçı besleyici bir özellik taşır. Şekil verilen saçın uzun süreli korunması için Dax’ın pomad kategorisinde yer alan ürünleri kullanılmalıdır. Erkek kullanıcılar için özel bir parfüm içeren ürünler de bulunmaktadır. Hafif, orta ve yoğun tutuculuk özelliklerine sahip olan üç farklı çeşidi ile saç tellerinizin kalınlığına ve vermek istediğiniz şekle göre farklı türde pomatlardan birini seçmeniz mümkün. Orta kuvvette bir tutuculuğa sahip olan su bazlı pomadlar ile parlak görünümlü saç modelleri için kullanılabilir. Kalın telli saçlara sahipseniz muhtemelen aradığınız şekillendiriciyi bulmakta zorlanıyorsunuzdur. Özellikle profesyonellerin tercih ettiği pomad ürünler sayesinde yoğun tutuculuk özelliği ile koyu tonlu ve kalın telli saçlarda kalıp şekiller ve klasik jöle ruloları yapabilirsiniz. Saçınızı şekillendirirken daha koyu tonda bir saça sahip olmak için jajoba, çay ağacı, avokado gibi bitki yağları içeren pomad türü saç şekillendiricileri tercih edebilirsiniz. İnce telli bir saç yapınız varsa hafif tutucu özelliği bulunan bir ürün sizin için saçınızı şekillendirir. Orta kuvvetli tutuşu ile düz ve kısa saçlar için de kullanılmaktadır. İçeriğinde bulunan kayala yağı sayesinde saçın güçlenmesine olanak sağlar. Birçok saç şekillendirici ürün kullanım sırasında ve sonrasında saçınızın yıpranmasına ve güçsüz kalmasına neden olur. Birçok Dax saç şekillendirici ürün gibi kil içeren Dax ürünleri saçınızın güzel gözükmesinin yanında saçınızı besleyici bir bakım sağlar. Su bazlı formülü ve içerdiği kil ve mineraller sayesinde saçınızın doğal yapısını korur, saça hacim ve kalınlık verir. Dax’ın pomad türündeki saç şekillendiricileri saçları güçlendiren emu yağı içermektedir. Kremsi yapısı ile kalıp şeklindeki saç modelleri için kullanılmaktadır. Yoğun bir tutucu özelliğe sahip olan ürünler saçlarda yağlı bir görünüm bırakmamaktadır. Dax saç şekillendiriciler arasında yer alan saç şekillendirici ürünlerinden erkeklere özel parfüm içeren saç şekillendiricilerle saçlarınıza şekil verirken aynı zamanda hoş kokmasını da sağlayabilirsiniz. Bazı saç şekillendiricileri orta tutuculukta bir şekillendirme sağlarken bazıları ise ağır bir şekillendirme imkânı sağlar. Her iki tür ürün de doğal yağlar içermektedir ve saç kırıklarının onarılmasını sağlar. Tüm saç tipleri ve uzunlukları için kullanılabilir. Saçlarınızı hem güçlendirmek hem de kolayca şekil vermek için size uygun ürünü seçmeniz mümkündür. Ayrıntılı bilgi için ürün görseli altındaki Dax yorum kısmına bakabilirsiniz.

Dax Çeşitleri, Özellikleri ve Fiyatları

Saç tipiniz ve şekliniz ne olursa olsun doğru şekillendirici içeriği ile saçlarınızı beslerken onlara farklı ve havalı şekiller vermeniz mümkün. Geniş ürün yelpazesi ile Dax saç ve cilt bakım ürünleri günlük yaşamınızda size kolaylık sağlamak için üretilmektedir. İçerdiği besleyici yağ ve mineraller sayesinde saçınızın olumsuz hava koşulları karşısında yıpranması ve kırılmasını önlemektedir. Dax Supergro fiyat olarak da ürün çeşitliliği olarak da saç bakımında en önemli yardımınız olacaktır. Gerek pomad formundaki ürünleri gerekse wax yapılı ürünlerde saçınız için gerekli besleyici takviyeyi almanız mümkün. Saç ucu kırıklarının engellenmesinde de Dax şampuanlarla birlikte kullanıldığında istenilen sonucu daha kısa zamanda alabilirsiniz. Günlük nem dengesine tekrar kavuşabilmek için saçların doğru nem dengesinde kalmasını sağlar. Birçok şekillendiricinin aksine saçınızda oluşabilecek pullu ve yağlı görüntünün aksine canlı, dolgun ve parlak saçlarınızla havalı bir görüntü yakalayabilirsiniz. Saçlarınızın bakımı için gerekli takviyeyi yapmakla beraber hem toz, kir, egzoz, duman gibi saç için zararlı maddelerin arındırılmasında hem de haç köklerinizin ve saç derinizin beslenmesine yardımcı olabilecek Dax ürünleri de mevcut. Ayrıca erkeklerin saç dışında önem verdikleri sakal ve bıyık bakımını da unutmamış. Dax’ın sakal bakımı için ürettiği sakal bakım kremleri ile hem daha güçlü hem de kalın telli sakallara kavuşabilirsin. Zeytin, tatlı badem, mango gibi doğal yağlar sayesinde nem dengesini korumanın yanı sıra aynı zamanda yumuşak bir doku kazanır. Duş sonrası nemli sakal ve bıyığa uygulanabileceği gibi gün içerisinde herhangi bir zamanda da sakal bakımınızı yapabilirsiniz. Kaliteli ve profesyonel ürünler ile hizmet veren Dax fiyat seçenekleriyle de kullanıcılar için birçok seçenek sunmakta. Trendyol sayesinde Dax Supergro ile birlikte tırnaklarınızın daha hızlı uzamasına yardımcı olan ve içerdiği vitaminler ve mentol sayesinde daha güçlü tırnaklara sahip olmanızı sağlayan Dax Xixup Sulphur çeşitlerini de kampanyalı fiyatıyla edinebilirsiniz. Artık saçlarınızın kontrolü sizin elinizde.